Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Το μεγάλο χειμωνιάτικο κυνήγι"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 10/12/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    https://i.postimg.cc/wxtCdF7f/5.png εγω παιζω με τα 90 δευτερόλεπτα και παιρνω 135 ποντους νομιζω είναι το πιο καλο
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/12/19
    Αρέσει σε icons1, -sia1971-, gtrullis και 3 σε άλλους.
  2. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τόσα φυτά!!!!348 παιχνίδια παίζεις....χαχαχα μη τα δει κανείς και τρομάξει διότι δεν νομιζω να χρειαστούν τόσα πολλά!!!
     
    Αρέσει σε nickoikono11, vagelis1968, aggellll και 2 σε άλλους.
  3. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα Μαρία!
    Ναι το ξέρω ότι δεν θα χρειαστούν τόσα πολλά φυτά, αλλά καθώς έπαιζα για το διακοσμητικό Φθινοπωρινή μανιταροκαλύβα μου έπεφταν τα μπόνους, :pόποτε είπα να το κάνω ποιο εύκολο το παιχνίδι για μένα, θα παίξω με τις 10 διαφορές χαλαρά, το θέμα είναι τα αναδυόμενα, αλλά έχουμε ακόμα 85 ώρες και εφόσον έχω τελειώσει με τα φυτά του δρώμενου, βάζω άλλα φυτά που χρειάζομαι σε κάποιες αποστολές, πιστεύω ότι θα το βγάλω όλο το δρώμενο.

     
    Αρέσει σε maria_palou, aggellll, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  4. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Τελείωσα το δρώμενο ολόκληρο πριν 2 ώρες.
    Όμως,χρειάστηκα 5 μπόνους σοδειάς, για να βγούν τόσες χιλιάδες φυτά,φύτευα μόνο σε άνετα χωράφια.Και έπαιξα τον αγρότη 2 φορές,μία την πρώτη μέρα και μία σήμερα,και πήρα 2200 περίπου αναδυόμενα.Δύο φορές το 24ωρο έπαιρνα περίπου 220 αναδυόμενα από μαυροσίταρο.Περίπου 3000 σούπερ λίπασμα,που δεν αγόρασα,χρειάστηκα.Αυτά στα λέω για να δεις τι περίπου χρειάζεσαι.Και ακόμα κάτι,αν δεν είχα τον αγρότη,θα ήταν αδύνατο να το τελειώσω.
    Ευχαριστώ πολύ την Άννα.Αυτή ξέρει γιατί.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/12/19
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, nickoikono11, koupaki και 11 σε άλλους.
  5. annagiannis

    annagiannis Προχωρημένος

    [​IMG] Τα κατάφερα!!!!!!:D:D Ξόδεψα πολλά αλλα πήρα και πολλά! Πολυ δύσκολο δρώμενο αλλα άξιζε τον κόπο....Έπαιζα με τα 90 δευτερόλεπτα και μέσο όρο έπαιρνα 120 πόντους :D:). Φυσικά χωρίς την φασολια "Εορτη θερισμου 2014" δεν θα τελείωνα πότε.:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 16/12/19
    Αρέσει σε Dr.Kelly, nickoikono11, koupaki και 13 σε άλλους.
  6. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην παρέα των βασανισμένων αγροτών.... έχουμε θέμα με τα αναδυόμενα... όπως πάει δεν θα το τελειώσει κανείς μας.. νομίζω ότι είναι ωρα να π'εσει λίγο παραπάνω σκονούλα..... αμην...
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, nickoikono11, Marinaloren και 10 σε άλλους.
  7. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Απο τη μια τα αναδυωμενα, απο την αλλη εγω τουλαχιστον συναντησα ενα προβλημα χθες πολυ αργα το βραδυ. Μαζεψα ολα τα παιχνιδια να τα παιξω με την ησυχια μου. Αμ δε. Το ποντικι δεν ακουγε, πατουσα πανω στο αντικειμενο (παιζω με τις διαφορες), και δεν ανταποκρινοταν δυστυχως, τι καθαρισμους εκανα τι ξεσκονισματα , τιποτα :mad:>:(
    Γιατι; δεν καταλαβα. Ετσι εχασα πολλους ποντους της δεξιας στηλης :oops::oops:
    Σημερα το ποντικι μου αψογο, σε 5 παιχνιδια πηρα 4 φορες απο 105 ποντους.
    Υπαρχει εξηγηση; εγω δεν μπορεσα να το εξηγησω.
    Εφθασα τα 111 παιχνιδια βεβαια και συνεχιζω μεχρι τελικης πτωσης, ελπιζοντας να μη μου ξανακανει τετοια το ποντικακι μου.
    Τα δωρα της δεξιας στηλης παρα πολυ καλα, αλλα τα καλυτερα στους παρα πολλους ποντους.
    Καλη επιτυχια σε ολους μας!
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, nickoikono11, 66romanou και 7 σε άλλους.
  8. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG]
    Πήρα την φασολιά και συνεχίζω μέχρι τέλος το απογευμα τελειώνω την αριστερή στήλη και μετά όπου φτάσω στην δεξιά
    Καλή επιτυχία σε όλους μας
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, nickoikono11, nota.dim1802 και 11 σε άλλους.
  9. Anna197010

    Anna197010 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα στην αγροτια.Διαβασα σημερα απο εναν καλο συναγροτη οτι χρησιμοποιησε ενα μπονους (τζακ με δωρα για συν 2 φυτα) που υπαρχει αυτο? Το ειχαμε παρει παλαιοτερα?Μπορει να βοηθησει καποιος?
     
    Αρέσει σε aggellll, -sia1971-, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  10. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα σε ολη την φαρμοπαρεα..
    Πηρα την φασολια και εχω ξεπερασει τα 100 παιχνιδια απο χθες..:D
    Υπαρχει ομως θεμα με τα αναδυομενα..Τα κυνηγαω με το τουφεκι..Ερχονται ελαχιστα καθε φορα..Εχω κανει διαφορες δοκιμες,
    εναλασσοντας στην εκταση μου ,πολυωρα και σταβλους αλλα και παλι δεν εχω το επιθυμητο αποτελεσμα..>:(
    Και εκτος απο αυτο, αντιμετωπισα και εγω προβλημα με το ποντικι μου..Πολλες φορες παταω πανω στο αντικειμενο και δεν υπακουει
    και αυτο εχει ως αποτελεσμα να χανω πολυτιμο χρονο και κατα συνεπεια ,ποντους..:oops:
    Για να μην συζητησω για το γεγονος οτι η μαργαριτουλα γυριζει και γυριζει και γυριζει ....:mad:
    Η δεξια στηλη θα παει απατη για μενα, χανοντας πολυ καλα δωρακια..
    Φυτα του δρωμενου εχω αρκετα αλλα λογω της ελλειψης των αναδυομενων δεν μπορω να φτιαξω παιχνιδια στο μυλο..
    Απογοητευση με εχει πιασει..:cry:
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, nickoikono11, nota.dim1802 και 8 σε άλλους.
  11. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα!
    Το αγόρασα από το Πακέτο Πλατσουρίσματος
    3,79 και μετά τις 20 χρήσεις μπαίνει στις φασολιές ( Τέλεια Τουλίπα και Εδέμ )​
     
    Τελευταία επεξεργασία: 17/12/19
    Αρέσει σε nota.dim1802, nickoikono11, aggellll και 5 σε άλλους.
  12. jojogr

    jojogr Ανερχόμενος συντάκτης

    καλημέρα σε όλους, τελείωσα την αριστερή και είμαι στο 115 στην δεξιά. Κι εγώ είχα μείνει πίσω σε αναδυώμενα, πάτσισα με τριαντάφυλλα και φουντούκια, μ' αυτά έχω τα καλύτερα αποτελέσματα νομίζω (γύρω στα 65 το χωράφι με τα φουντούκια χωρίς να έχω βγάλει τα δέντρα μου γύρω-γύρω. Παίζω μόνο τα 60 αντικείμενα που δίνει στάνταρ 135 (εκτός απο τις δυο πρώτες που θα το παίξεις για να το δεις).
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, nickoikono11, aggellll και 4 σε άλλους.
  13. Anna197010

    Anna197010 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ευχαριστω πολυ Κυνηγε των νομισματων για την απαντηση σου.Πολυ εξυπνο να το φυλαξεις για τα δυσκολα.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, vagelis1968, aggellll και 3 σε άλλους.
  14. panos-p

    panos-p Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ουφφφφφφ,,,,,πάει και αυτό το δρώμενο,,,,με αρκετά λιπάσματα,,,,χωρίς "βοηθήματα",,,,και πολύ δουλειά.
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε dafro123, jimthrilosgate7, GEPPO1 και 21 σε άλλους.
  15. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Αγαπημενη μου παρεουλα! Καταφερα και εφτασα μεχρι το 147 (δεξια στηλη), δηλ. 23.980 ποντους!
    Ξοδεψα : α) πολλες ωρες απο τον νυχτερινο μου υπνο, διοτι εβαζα ξυπνητηρι, καθοτι το πρωι δουλευω, και β) 3.500 σουπερ λιπασμα . Ομως χαλαλι, διοτι καταφερα να παρω τα δυο τζαμπο δεντρα με το σουπερ λιπασμα και το τουρμπο λιπασμα της ζωζως, 169 φιορινια, φασουλοφλουρια, ποντους κλπ. Να ξερετε οτι εγω ποτε δεν αγοραζω καλαθια, αρα ολα αυτα που πετυχα χωρις βοηθεια, για μενα ειναι σουπερ!!!!
    Τωρα ..... σαν καλος μερμυγκας..... θα αρχισω να ξαναμαζευω ολα αυτα που ξοδεψα!!!!
    Καλη επιτυχια σε οσους το προσπαθουν και συνεχιζουν ακομα!!!!!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 13 σε άλλους.
  16. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Εδώ τελειώνει το δρώμενο για μένα. Έφτασα μέχρι το 130 στην δεξιά στήλη, ακριβώς πριν τα 22 φιορίνια. Δεν είχα βοήθεια και ξοδεύτηκα πολύ οπότε γι'αυτό το αποτέλεσμα είμαι αρκετά ευχαριστημένη. Λυπάμαι πολύ όμως για τα υπόλοιπα φιορίνια, φασουλοφλουριά και τζάμπο δέντρα που έχασα.... Την επόμενη φορά που θα ξανάρθει τέτοιο δρώμενο δεν θα τσιγκουνευτώ τίποτα! ΧΑ! xD
    Καλή συνέχεια και συγχαρητήρια σε όλους!! :music:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, nickoikono11, jiorgos και 7 σε άλλους.
  17. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπεραααα!!!
    Τελος και για μενα. Εφθασα στο 106 με 14.790 ποντους στη δεξια στηλη. Τα μονα που ξοδεψα ηταν τα αρχικα λιπασματα που βαζουμε.
    Ειμαι ομως αρκετα ευχαριστημενη, κερδισα πολλα δωρακια , κυριως χαιρομαι για τα φιορινια και τα φασουλοφλουρακια. Δυστυχως για τα τζαμποδεντρα χρειαζοταν κυριως τυχη στο ροδανι , που δεν μου εκανε ουτε μια φορα τη χαρη, πολλα λιπασματα και συνεχεια σπερνοθερισματα.
    Μακαρι να επαναληφθει με τα ιδια δωρα, διοτι θα αρχισω να μαζευω λιπασματα , ειναι ισως το μοναδικο δρωμενο που αξιζει να τα ξοδεψουμε για τα δωρα του.
    Μου περισσεψαν 23 φυτα και 5 σκονες ;) οποτε εκανα καλους υπολογισμους:p
    Ομορφες γιορτινες μερες σε ολους μας! με τετοια δρωμενα!! :inlove:
    Συγχαιρω κι εγω οσους το τελειωσαν, παντα τετοια σε ολους παιδια, και για ολους τους υπολοιπους -κι εγω μαζι- οτι κερδισαμε καλο ειναι, προετοιμαζομαστε για επωμενα καλα δρωμενα!
     
    Αρέσει σε -sia1971-, jiorgos, gtrullis και 3 σε άλλους.
  18. jojogr

    jojogr Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπέρα σε όλους! Κοπίασα, αγχώθηκα, ξόδεψα όλα τα σούπερ λιπάσματά μου αλλάαααααα... δεν το τελείωσα κι όλας! χαχαχα! δεν πειράζει, πολύ καλά τα δώρα του, άντε χαλάλι! (χαλάλι το'να, χαλάλι τ' άλλο πάλι πανί με πανί μείναμε!) Υγεία, υγεία!!!!
     
    Αρέσει σε -sia1971-, icons1, jiorgos και 6 σε άλλους.
  19. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλησπέρα στην παρέα .... και εγω αρκετα καλα πηγα.. όλη την αριστερή στήλη και στο 95 στην δεξιά.... συνοπτικά ωραία δώρα, αδιάφορη φασολιά, εντελώς απαράδεκτο ότι χρησιμοποιήθηκε το ξέφωτο για άλλο δρώμενο... εγω προσωπικά εκεί είχα στάβλους για να παίρνω φακούς τους οποίους και έβγαλα με αποτέλεσμα για τουλάχιστον 20 παιχνίδια να μην έχω βοήθεια... θεωρώ πως τέτοιου είδους ανακατασούρες ή είναι έλλειψη σχεδιασμού.. ή γίνονται εσκεμμένα για κάποιο λόγο... το θέμα είναι πως μας χαλάνε το παιχνίδι και την διάθεση...
     
    Αρέσει σε sofiapao76, -sia1971-, gtrullis και 2 σε άλλους.
  20. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα αγρότες και αγρότισσες!
    Όπως είχα πει στο ποστ #19 ήμουν πολύ τυχερός στο ροδάνι και το τελείωσα πολύ χαλαρά, χωρίς ξυπνητήρι.:) έπαιζα μόνο τις 10 διαφορές και δεν με κούρασε καθόλου.
    Σήμερα έβαλα τη φασολιά ( Εορτή Θερισμού 2014 ) ξοδεύοντας περίπου 500 σούπερ λίπασμα για να πάρω τα αναδυόμενα που μου έλειπαν.
    [​IMG]
    Μου περίσσεψαν πολλά φυτά,:p αλλά δεν πειράζει, έκανα άλλες δουλείες, σε αποστολές που ήθελα.

    Μαζεύουμε πάντα σούπερ λίπασμα για τα δύσκολα δρώμενα.
    Πάρα, πάρα, πάρα, πολύ καλά δώρα!!!
    Ευχαριστούμε πολύ την εταιρία για αυτό!
    Μακάρι να έχουμε και άλλα τέτοια αξιόλογα δώρα στα δρώμενα που θα έρθουν σε αυτό το είδος.
    Συγχαρητήρια σε όσους το τελείωσαν και σε όσους το προσπάθησαν και δεν μπόρεσαν.
    Προετοιμασία, όπως λέει η καλή μου γειτόνισσα Αμφιθέα, για τα επόμενα δρώμενα.

    Καλά Χριστούγεννα, καλές γιορτές, με υγεία και χαρά!


     
    Αρέσει σε sofiapao76, Marinaloren, jimthrilosgate7 και 8 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.