Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Το μεγάλο κυνήγι ΙΙ

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 24/4/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. boykitsa68

    boykitsa68 Νέος ειδικός

    Καλημέρα φίλοι μου. Δύσκολοι καιροί για πρίγκηπες πόσο άλλωστε για τόσο απαιτητικά εβεντ. Ο καθένας μας άς κάνει ότι μπορεί κ ότι προλαβαίνει. Καλό Πάσχα σε όλους με υγεία κ πολύ υπομονή!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, kolokythopitas, μαιρη και 10 σε άλλους.
  2. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    Καλησπέρα.

    Edit: Δεν λείπει κανένα αντικείμενο από τα δύο νέα δωμάτια.
    Αρκετά απαιτητικό πάντως και κουραστικό δρώμενο μέρες που 'ναι.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Χρόνια Πολλά σε όλες και σε όλους και Καλή Ανάσταση να 'χουμε! :)

     
    Τελευταία επεξεργασία: 28/4/19
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, Gulit1, *mava* και 38 σε άλλους.
  3. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Πλάκα κάνεις. Δεν παίζεσαι. Μπράβο σου για την τόσο δύσκολη και λεπτομερή δουλειά που έκανες. Πόσους πόντους μαζεύεις περίπου, σε κάθε παιχνίδι? Επίσης χρόνια πολλά και καλή Ανάσταση σε όλους μας.
     
    Αρέσει σε GEPPO1, kolokythopitas, rixainrempite και 7 σε άλλους.
  4. traxhla

    traxhla Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!
    Ευχομαι Ανασταση ψυχης για οσους υποφερουν, για οσους ειναι μονοι, απελπισμενοι, λυπημενοι!
    Ας ενωσουμε τις ευχες μας κ ας ελπισουμε σ ενα καλυτερο αυριο για ολο τον κοσμο!
    Αγαπημενοι μου γειτονες, φιλοι, συμπαικτες, συντονιστριες , σας ευχομαι η Ανασταση Του Χριστου να σας φερει μονο χαρες κ καθε ευλογια στα σπιτικα σας!!!

    Κ για να μην ειμαι εκτος θεματος... σας λεω οτι εφτασα τα 50 παιχνιδια στην αριστερη στηλη, επειδη ημουν τυχερη στο ροδανι κ σπαταλη σε λιπασματα κ Ζωζωκες, τα οποια δεν ξερω ποτε θα καταφερω να τα ξαναμαζεψω. Εχω μαζεψει τα φυτα που απαιτει η φασολια κ ελπιζω να καταφερω να μαζεψω αναδυομενα για τα 20 επιπλεον παιχνιδια!
    Στην δεξια στηλη 5710 ποντους επειδη παιζω τα 60 αντικειμενα κ πιανω απο 115 - 135 ποντους!!!!
    Καλη επιτυχια σε ολους μας!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 28/4/19
    Αρέσει σε GEPPO1, Gulit1, nota.dim1802 και 26 σε άλλους.
  5. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Ευχαριστουμε πολυ ,τα παιδια που κουραστηκαν για να μας διαφωτισουν με τα κρυμμενα αντικειμενα..Βοηθεια μεγαλη, για ολους μας..
    Καλη συνεχεια ..
     
    Αρέσει σε ioanna6929, GEPPO1, nota.dim1802 και 10 σε άλλους.
  6. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημερα στην παρεουλα και Χριστος Ανεστη. Οπως ειχα πει λογω των ημερων δεν θα ειχα το χρονο να ασχοληθω ιδιαιτερα με τα δρωμενα. Καταφερα ομως να παρω τη φασολια παιζωντας μονο το παιχνιδι των διαφορων. Μεχρι αυριο οτι προλαβω. Καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, GEPPO1, Gulit1 και 9 σε άλλους.
  7. zaimispant

    zaimispant Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    εγω πηρα μονο τα πρωτα κουπονια αγροτικων βοηθων με την ησυχια μου
     
    Αρέσει σε ioanna6929, GEPPO1, nota.dim1802 και 5 σε άλλους.
  8. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χρονια Πολλα και Χριστος Ανεστη σε ολη την παρεα! Τελος για μενα το δρωμενο, αφου καταφερα με ζορι να φτασω στο 95 απο την αριστερη στηλη και στους 8.920 ποντους στην δεξια στηλη παιζοντας μονο με τις διαφορες! ...... Παω να φτιαξω το Πρωτομαγιατικο λουλουδενιο στεφανι μου!!!!! Καλο μηνα και Καλη Πρωτομαγια σε ολους με υγεια!
     
    Αρέσει σε ioanna6929, takis.00, GEPPO1 και 16 σε άλλους.
  9. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε και καλό μήνα!! Από τη νέα υπόθεση του επιθεωρητή Ποντικώ με τα χαμένα αντικείμενα έφτασα σχεδόν ως τη μέση. Συγκεκριμένα το έφτασα στα 52 ολοκληρωμένα παιχνίδια και στους 3.834 πόντους. Εύχομαι να μην εμφανιστεί ξανά τόσο δύσκολο δρώμενο.-.-:( Καλή συνέχεια και συγχαρητήρια στους-ις συμπαίκτες -τριες που το ολοκλήρωσαν!!;)
     
    Αρέσει σε GEPPO1, Dr.Kelly, nota.dim1802 και 3 σε άλλους.
  10. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    Χριστός Ανέστη σε όλη την παρέα,πρέπει να έρθει η Ανάσταση , για μας βάλουν τόσο καλά και ωραία δώρα,αφου όλοι ήμασταν έξω χαχαχα αφήνει ο Έλληνας την Ανάσταση,το αρνάκι η το κατσικάκι και την καλή παρέα και τόσα άλλα στην μεγαλύτερη γιορτή της χριστιανοσύνης. προσωπικά δεν είχα χρόνο να πάρω ούτε την φασολιά,πολλές υποχρεώσεις αυτή την φορά για καλά πράγματα. πέρασα τέλεια,χωρίο κατάνυξη,Άγιος Γεώργιος πολιούχος του χωρίου,:):):)κουρμπάνι...και τόσο άλλα,Γεωργία η κόρη μου...είπα κι εγώ να αφήσω λίγο το αγαπημένο μας παιχνίδι και να ασχοληθώ λιγακι με την οικογένεια να ξεσκάσω λιγακι (βρε) αδερφέ ,μετά από τόσες φουρτούνες και βάσανα που πέρασα. πάντως έχω να ομολογήσω ότι το δρώμενο ήταν τέλειο!!!πολύ γιορτινό και πλουσιοπάροχο,όμως εμείς έχουμε άλλη νοοτροπία,βέβαια είναι κρίμα που έχασα τόσα δώρα,αλλά δεν πειράζει ,θα μας τα δώσει το παιχνίδι άλλη φορά. να είστε όλοι πάντα καλά και να έχετε υγειά!!!
     
    Αρέσει σε μαμαβικη, ioanna6929, -lousi-leon2001 και 10 σε άλλους.
  11. annagiannis

    annagiannis Προχωρημένος

    [​IMG]
    Χρόνια Πολλά σε όλους! Καλό μηνά! Μετα απο πολυ κόπο και τη βοήθεια τις καλής μου φίλης :inlove:και του lazos95 τα κατάφερα!!!!!:DΖητωωωωωωωωωωωωωωωω:D;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 1/5/19
    Αρέσει σε μαμαβικη, ioanna6929, -lousi-leon2001 και 15 σε άλλους.
  12. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλησπερα στην αγροτοπαρεα και καλο μηνα να εχουμε. Τελος το δρωμενο με 90 παιχνιδια και περιπου 8.000 ποντους. Πολυ αξιολογα τα δωρα ιδιαιτερα τα φιορινια και οι 36 μυρια ποντοι που πηρα για το baha στο τελευταιο. Καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, annagiannis, GEPPO1 και 6 σε άλλους.
  13. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    καλο μηνα και απο μενα . Τελος με 34 στα αριστερα και 79 στα δεξια o_O
     
    Αρέσει σε Gulit1, ioanna6929, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 4 σε άλλους.
  14. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα... Μεγάλη αποτυχία παρόλο που ασχολήθηκα και προσπάθησα. :oops: Ήταν πραγματικά πάρα πολλά τα φυτά και δεν έβγαινε με τίποτα χωρίς το ροδάνι (που δεν με βοήθησε), μετά είχα και πρόβλημα στα αναδυόμενα, μου περίσσεψαν και φυτά!
    Το μίνι παιχνίδι για ακόμα μια φορά απαράδεκτο. Και θα το ξαναπώ: γιατί οι πόντοι είναι διαφορετικοί για το κάθε παιχνίδι και για τον καθένα μας ενώ όλοι μαζέψαμε τα ίδια φυτά και τα ίδια αναδυόμενα? Για ποιο λόγο να υπάρχουν δρώμενα που να τεστάρουν τις ικανότητές μας ενώ οι απαιτήσεις είναι ίδιες για όλους? Φυσικά θα μου πει κάποιος ότι είναι λόγω των δώρων, για να μην τα πάρουν πολλοί τα φιορίνια, εμείς που δεν το τελειώσαμε θα πάρουμε τα φιορίνια με ευρώ! Ωραία αντιμετώπιση!

    Εγώ λοιπόν, με την τεράστια προσπάθειά μου έπαιξα 108 παιχνίδια και κέρδισα μέχρι την ανταμοιβή 89 (10.702 πόντοι). Μέτριο το κέρδος μιας και τα "καλύτερα" δώρα ήταν πιο κάτω. :sleepy:
    Συγχαρητήρια σε όποιον τα κατάφερε και δεν του βγήκαν τα μάτια (γιατί εμένα με 5 μυωπία μου βγήκαν εντελώς)!
    Καλή συνέχεια σε όλους και καλό βράδυ! :music:
     
    Αρέσει σε Erukat, jimthrilosgate7, ioanna6929 και 7 σε άλλους.
  15. jimthrilosgate7

    jimthrilosgate7 Νέος ειδικός

    Καλό μήνα σε όλους.. Μέχρι εδώ έφτασα μετά από ένα ακόμα κουραστικό δρώμενο... Μάλλον για να τελειώνεις τέτοιου είδους δρώμενα πρέπει να βάζεις και το χέρι στην τσέπη... Δεν θα ακολουθήσω τέτοια τακτική.. όπου φτάνω κάθε φορά...! Εξάλλου παίζω όσο με ευχαριστεί.!
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε Gulit1, ioanna6929, mcfarmer και 6 σε άλλους.
  16. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Χριστός Ανέστη αγρότες και αγρότισσες!

    Εμένα μου χαμογέλασε το ροδάνι, καθώς προσπαθούσα να πετύχω τη Νεροτσουλήθρα, την οποία την πέτυχα μια φορά και έτυχα 4 φορές 100% σοδιά για 24 ώρες.
    Η φασολιά θα έβγαινε και χωρείς το ροδάνι,αλλά η δεξιά μόνο αν ξοδέψεις πάρα πολλά σούπες λιπάσματα και Ζωζώ.
    Βέβαια μου έλειπαν πολλά αναδυόμενα, αλλά ας είναι καλά οι καστανένια ομάδα και έτσι τελείωσα το δρώμενο.
    Θα το ξανά πω, πως η εταιρία θα πρέπει να προσέξει και τα μικρά επίπεδα, γιατί ήταν πολύ δύσκολο δρώμενο.

    [​IMG]

    Χρόνια πολλά και καλό μήνα με υγεία!

     
    Αρέσει σε Gulit1, ioanna6929, -lousi-leon2001 και 10 σε άλλους.
  17. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα αγροτοπαιδα και καλό μήνα.. ευτυχώς τελευταία μέρα φάνηκα τυχερή στο ροδάνι και πήρα την φασολιά..ειδάλως δεν υπήρχε καμία περίπτωση και ειχα σκοπό να τα παρατήσω.. πολλά τα φυτά και η δεξιά στήλη ατέλειωτη... μ άρεσε πολύ ή όλη ιδέα του παιχνιδιού άλλωστε αυτου του είδους τα παιχνίδια είναι απο τα αγαπημένα μου... αλλά πολύ απαιτητικό... τεςπα πάμε για άλλα... όμορφη μέρα σε όλους
     
    Αρέσει σε Gulit1, ioanna6929, Dr.Kelly και 8 σε άλλους.
  18. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    καλημέρα σε όλους, έπαιξα το δρώμενο μέχρι την τελευταία στιγμή. Έφτασα στο 82ο μίνι παιχνίδι και πηρα λίγα από τα φιορίνια που εδινε.
    Πολύ καλά έπαθλα, αλλά τα καλύτερα ήταν απλησίαστα για μένα, αφού θα έπρεπε είτε να πάρω το μεγάλο πακέτο, ειτε να ξοδέψω όλα τα λιπάσματα μου. Πάντως είμαι ευχαριστημένη με όσα κατάφερα, αν και το ροδάνι μου ήταν μάλλον χαλασμένο. Έτυχα το 100% σοδειάς
    5 ωρες πριν την λήξη. ;)
     
    Αρέσει σε Gulit1, μαμαβικη, ioanna6929 και 6 σε άλλους.
  19. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
    Καλή συνέχεια.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.