Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Το καραβάνι των μυστηρίων

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 3/8/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα σε ολους !!!
    Το δρωμενο των εκτροφων θα το ολοκληρωσω αυριο που θα μπει η 1 σ.τροφη.
    Ειχα ηδη βαλει τις πρωτες μου εκτροφες με τα γεννητουρια πριν ανακοινωθουν οι ''χαρωπες εκπτωσεις''.
    Φασολιτσα χωρις ΠΕ παλι και δεν με ενδιαφερει. Το ξεκινησα πιο πολυ απο συνηθεια και για τα επιμερους δωρακια, τα οποια
    θα συμφωνησω κι εγω οτι επρεπε να ηταν πιο πλουσια .
    Καλα τελειωματα σε ολους μας.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε Marinaloren, sofiapao76, -sia1971- και 10 σε άλλους.
  2. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα σε όλους!!!
    Τέλος και για εμένα το δρώμενο.....
    [​IMG]
    Αλλά και αυτή η φασολιά θα μείνει στις ατελείς.
    Όλες αυτές οι φασολιές που έχω standby, θα χρησιμοποιηθούν μόνο αν δεν υπάρχει πλέον χώρος για τα διακοσμητικά......
    [​IMG]
    Καλή συνέχεια!!!!

    Υ.Γ. Καλή δύναμη στην Ελλάδα και στους Έλληνες, που ήρθαν για πολλοστή φορά αντιμέτωποι στην προσπάθεια κάποιων προς την καταστροφή της!!!!
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, gtrullis, thena και 10 σε άλλους.
  3. lagoudaki

    lagoudaki Γνώστης του φόρουμ

    Καλησπέρα

    Να σε ρωτήσω για ποιο λόγο προτιμάς τα διακοσμητικά από την ίδια σειρά?
    Είναι καλύτερα να παίρνεις 36.500 ΠΕ πάρα τα 3 κιβώτια παγωμένης διασκέδασης απο τα οποία μπορείς να πάρεις το ελάχιστο 1500 ΠΕ x επίπεδο:oops:
    Και προτιμάς τους 36,500 πόντους παρά το σούπερ λίπασμα και λίπασμα της ζωζώς που είναι στα σεντούκια;
     
    Αρέσει στους Lina123, GEPPO1, -sia1971- και σε ακόμα ένα άτομο.
  4. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα και από εμένα!

    Μου έμεινε το τελευταίο βήμα του δρώμενου που ζητάει αξίες σκορπιού και έτσι θα περιμένω μέχρι να μαζέψω την κατάλληλη ποσότητα για να ολοκληρωθεί. Βέβαια, είμαι πολύ χαρούμενος γιατί παράλληλα με το δρώμενο επιτεύχθηκε κι ένας άλλος στόχος που είχα για την αποστολή "Σούπα και Λάβρα" :

    [​IMG]
    Μην ξεχάσετε να γεμίσετε το εκτροφείο με 132 εκτροφές για κάποιο επερχόμενο δρώμενο.
    Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, gtrullis, Lina123 και 6 σε άλλους.
  5. toula25

    toula25 Τακτικός στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε ολους!! Πηρα και εγω την φασολια ...εκμεταλλευτηκα τις χαρωπές εκτροφές και έφτασα στο επιθυμητο αποτέλεσμα..
    [​IMG]
    καλη Δυνατή στους συμπολίτες μας που δοκιμάζονται για μια ακόμη φορα να σώσουν οτι μπορούν !!
     
    Αρέσει σε gtrullis, Lina123, Marinaloren και 5 σε άλλους.
  6. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους.
    Τελειωσα κι εγω με τις εκτροφες .
    Πηραμε την φασολια και τις υπολοιπες ανταμοιβες και αποκτησαμε και τον καινουριο σταβλο
    του σκορπιου(καλοριζικος να ειναι λοιπον) και το εργαστηριο του ,μαζι με καποιες αναβαθμισεις.
    Παμε γι αλλα δρωμενα λοιπον , καλυτερα και μεγαλυτερα.
    Καλη συνεχεια σε ολους και καλο υπολοιπο Κυριακης !!!
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε gtrullis, Lina123, Marinaloren και 4 σε άλλους.
  7. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    ζητωωω τελειωσα ολο και σε αλλα με καλο
     
    Αρέσει σε gtrullis, Panagiotiis, Lina123 και 2 σε άλλους.
  8. louloudaki.2001.

    louloudaki.2001. Προχωρημένος

    Τέλος και για μένα αυτό το αγαπημένο δρώμενο! Καλή συνέχεια σε όλους όσους δεν το τελειωσαν:inlove::inlove:
     
    Αρέσει σε gtrullis, Panagiotiis, Lina123 και 3 σε άλλους.
  9. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα!!!
    Θα σου το εξηγήσω γιατί το κάνω αυτό....
    Καταρχήν δεν μου δίνει 36500 πε με τα κατάλληλα μπόνους μπορεί να φτάσει κι πάνω από 350000 πε.....
    Και γενικά τα διακοσμητικά είναι αυτά που με βοηθάνε περισσότερο στο να περάσω το εκάστοτε επίπεδο.
    Με τα κατάλληλα μπόνους παίρνω περίπου 40000000 με 55000000 κάθε μέρα μόνο από αυτά.....
    Ύστερα από τέτοια κιβώτια παίρνω αρκετά....
    [​IMG]
    Τώρα θα μου πεις σε χαλάνε να πάρεις άλλα 3?
    Όχι αλλά θεωρώ ότι κοροϊδεύω τον εαυτό μου.... Από αυτά τα κουτιά παίρνεις 1/15 από τα δώρα που έχει μέσα, εκτός και αν μαζέψεις καμιά 500αριά που εκεί θα σου δώσει πολλά, αλλά θα έχει περάσει και ένας μήνας περίπου (μέσες άκρες δεν το έχω υπολογίσει).
    Αν τώρα τα ανοίγεις ανά 48άρωρο σου δίνει ψίχουλα.....
    Με το σκεπτικό λοιπόν ότι από την στιγμή που το παιχνίδι έγινε πιο απαιτητικό, τότε και εγώ απαιτώ καλύτερα δώρα. Θα μπορούσε λοιπόν η φασολιά να είχε και πόντους εμπειρίας που ειδικά στα μεγάλα επίπεδα είναι απαραίτητοι όταν θέλεις κάτι δις για να περάσεις ένα επίπεδο.... Το ότι θα μου δώσουν αυτά τα 3 έξτρα κουτιά λοιπόν κάποιους πε και κάποια σλ και κάποια σλζ και αν όλα αυτά......... Δεν με σώνει.......
    Τώρα θα μου πεις και τι έγινε που δεν θα την ενεργοποιήσεις θα αλλάξει κάτι?
    Όχι δεν αλλάζει, αλλά τα έχω καλά με τον εαυτό μου.....
    Βέβαια είπα όταν φτάσω στο σημείο να μην έχω χώρο για διακοσμητικά. τότε θα τις ενεργοποιώ μία μία ή και όλες μαζί.....
    [​IMG] [​IMG]
    Αυτά σήμερα μόνο από τον φάρο.....
    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 9/8/21
    Αρέσει σε αμφιθεα, sofiapao76, toylaaaaa και 3 σε άλλους.
  10. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.