Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Το εξπρές της Φάρμας"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την Unicorn*, 21/6/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -fasolaki-

    -fasolaki- Ενεργός συντάκτης

    Καλημέρα! Δεν μέτρησα πόσα ακριβώς δενδρύλλια πήρα, αλλά υπολογίζω 10 με 15. Μέσα σε αυτά έτυχα μια κουτσουπιά και ένα κυπαρίσσι μουντεζούμα, έπαιρνα όμως χρυσά γλαστράκια που έχουν μεγαλύτερες πιθανότητες.
     
    Αρέσει σε skareleni, soyla74, annagiannis και 3 σε άλλους.
  2. mayromatis

    mayromatis Ανερχόμενος συντάκτης

    εγω έδωσα ενα κάρο δεντρα και δεν πήρα τίποτα αποτυχία
     
    Αρέσει σε beroniki555, Megas_kokoriko, αντικλεια και 5 σε άλλους.
  3. megami

    megami Προχωρημένος

    Μπορει ενας συντονιστης να μας εξηγηση με πια κριτιρια βγαινουν τα καινουργια δεντρα εχω στειλει αρκετα φορτια απο την αρχη του ηβεντ και ολα εκτος απο 2 μεγαλα φορτια τελειωνει το ηβεντ και ειναι αφαντα απο την φαρμα μου ειμαι 143 επιπεδο φαρμα και 389 στο νησι και μη μου πειτε θεμα τυχης γιατι δεν το δεχομαι
     
    Αρέσει σε αντικλεια, soyla74, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  4. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Και εγώ 35 φορτία χρυσά έστειλα.Και τι πήρα;;
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, soyla74, annagiannis και 5 σε άλλους.
  5. icons1

    icons1 Μόνιμος στο φόρουμ

    Να πω,να πω;;;
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, soyla74, annagiannis και 4 σε άλλους.
  6. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Όχι να μην πεις τίποτα. Καλά κάνεις και κάνεις οοομμμμμμ και συνέχισε.
     
    Αρέσει σε skareleni, Megas_kokoriko, soyla74 και 5 σε άλλους.
  7. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    ολα χρυσα τα πηρα κι εγω και ολο τζιτζιφιες και λαρικες ερχονται πισω. μου θυμισε τοτε που κερδιζαμε τρομπετοδεντρα συνεχεια απο μυστηρια δεντριλια.
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, annagiannis, graganta και 3 σε άλλους.
  8. megami

    megami Προχωρημένος

    απο τζιτζιφα και ιτεα καπρεα τιποτα αλλο
     
    Αρέσει στους annagiannis και icons1.
  9. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    καμια 50αρια φορτια με 1 φιορινι και τιποτα απο τα νεα δεντρα :mad:
     
    Αρέσει σε icons1, sofiapao76, empotonaki και 4 σε άλλους.
  10. annagiannis

    annagiannis Προχωρημένος

    Πάνω από 50 φορτία Χρύσα και δεντρό πουθενά......και ξόδεψα και ποσά φιορίνια......το δρώμενο ήταν μάλλον για λίγους.....>:(
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, icons1, sofiapao76 και 4 σε άλλους.
  11. CAT_erina

    CAT_erina Ανερχόμενος συντάκτης

    Μηπως καλοπιανει τους νεους παικτες? 3 φορτια ολα κι ολα....κουτσουπια γιαπωνεζικο σφενδαμι τικι xxl
     
    Αρέσει στους Megas_kokoriko και icons1.
  12. Eleanor13

    Eleanor13 Νέος ειδικός

    Λοιπόν, με δενδρύλλια που ο αριθμός τους κυμαίνεται από 35 έως και 45 (δεν ξέρω ακριβώς, έκανα και άλλες αγορές με φιορίνια οπότε δεν μπορώ να υπολογίσω από εκεί, και πολλά από αυτά που έδωσα τα αντάλλαξα ξανά), κυρίως χρυσά, έτυχα 1 κουτσουπιά, 2 πεκάν, το κυπαρίσσι, κάτι παλιά που δεν είχα προλάβει (μυρικη, μηλιά, μια φράπα) και πολλές, πολλές, μα πολλέέέέέέέέέέέέέές ιτιές κάπρεες. Το όλο το ιβέντ το πήρα ως ευκαιρία να ξεφορτωθώ τα πολλά δέντρα, κυρίως τις κάπρεες, και κατέληξα με ίδιο ή μεγαλύτερο αριθμό τέτοιων ιτιών απ' ό,τι αρχικά.

    Και από 20+ βιστέριες έμεινα με 10.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, maria_palou, maroula και 2 σε άλλους.
  13. koupaki

    koupaki Ανερχόμενος συντάκτης

    να πω και εγω ομμμμμμμ και Καλο κουραγιο?
     
    Αρέσει στους maroula, annagiannis και empotonaki.
  14. annagiannis

    annagiannis Προχωρημένος

    μπορείς να πεις ότι θέλεις...αλλα εμείς έχουμε δίκιο.....
     
    Αρέσει στους anastz και empotonaki.
  15. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Κι εγώ με την σειρά μου να πω ότι τελικά το δρώμενο ήταν αρκετά "ακριβό" καθώς εκτός της μίας κουτσουπιάς που κέρδισα τελικά το Κυπαρίσσι Μοντεζούμα παρέμεινε άφαντο. :(

    Δυστυχώς ένα αγαπημένο δρώμενο το μετατρέπουν σε ένα ασύμφερο δρώμενο... όσο για τα δεντρακια... η ιστορία έχει δείξει ότι με τον έναν ή άλλο τρόπο θα εμφανιστούν και πάλι μπροστά μας για να τα πάρουμε και να τοποθετήσουμε όλο "καμάρι" στην αποθήκη μας. ;)
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, gtrullis, LILA413 και 7 σε άλλους.
  16. jimthrilosgate7

    jimthrilosgate7 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα σε όλους. Τα δικά μου αποτελέσματα ήταν τα εξής.
    Στη φάρμα
    Από 7 χάλκινα φορτία πήρα 1 νότια οξιά XXL, 2 ίταμος XXL, 3 ιτια καπρέα XXL, 1 Ασημόδεντρο XL.
    Από 7 ασημένια φορτία πήρα 2 νότια οξιά XXL, 2 έλατα XXL, 1 κορομηλιά XXL, 1 αμυγδαλιά XXL, 1 ζαχαρένιο σφενδάμι XXL.
    Από 7 χρυσά φορτία πήρα 1 νότια οξιά XXL, 1 κουτσουπιά, 1 λάριξ XXL, 1 ζαχαρένιο σφενδάμι XXL, 1 σφενδάμι.
    Στο νησί
    Από 3 χάλκινα φορτία πήρα 1 παπάγια XXL, 1 μορίγκα XXL, 1 μανταρινιά XXL,
    Από 3 ασημένια φορτία πήρα 1 αστεροειδής μηλιά XXL, 1 παραθαλάσσιο αμπέλι XXL, 1 αστερόδεντρο
    Από 3 χρυσά φορτία πήρα 1 τζιτζιφιά XXL, 1 αστερόδεντρο, 1 βραζιλιάνικη καρύδα.
    Νιώθω ευχαριστημένος διότι έδωσα μόνο μερικά XLδέντρα που τα είχα στη μπάρα και πήρα μερικά νέα δέντρα.!!
     
    Αρέσει σε beroniki555, 2014chr, maria_palou και 5 σε άλλους.
  17. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    καλημέρα, από τότε που μας πρωτοεπισκεφτηκε το τρενάκι, αυτή είναι η πρώτη φορά που εχω απολυτη αποτυχία , είτε πρόκειται για δέντρα είτε για ζώα. Εύχομαι σύντομα να μας ξαναδώσουν την ευκαιρία να αποκτήσουμε τα νεα δεντράκια, μην κανουν κανενα χρονο πάλι όπως με την υγράμβαρη..
     
  18. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το μίνι δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.