Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Το Μυστικό του Άι Βασίλη "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 14/12/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. theanw1

    theanw1 Ανερχόμενος

    μπραβο GEPPO ανεκτιμητη η βοηθεια ολων στις απαντησεις του κουιζ αλλα και το ρετους των απαντησεων για μας τους γηραιοτερους ηταν κατι παραπανω απο απαραιτητο****
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, Marinaloren, nota.dim1802 και 4 σε άλλους.
  2. liontaraki__

    liontaraki__ Νέος ειδικός

    Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους! Ενα μεγαλο ευχαριστω και απο μενα σε ολους τους παιχτες που βοηθησαν με τις απαντησεις.

    Θα ηθελα να αναφερω κατι που δεν βλεπω να εχει γραφτει πουθενα. Σε καποια βηματα στις πιστες, υπαρχουν καποια κρυφα δωρα την πρωτη φορα που παταμε πανω τους. Θα αναφερω αυτα που εχω βρει εγω μεχρι τωρα και αν καποιος εχει βρει και αλλα ας μας τα γραψει.



    Χριστουγεννιάτικη αγορά

    1η πιστα:
    Βημα 11* ( Μαζι με τα φασουλοφρουρια παιρνουμε και 1 παρτυ εισητηριο)

    2η πιστα:
    Βημα 11 (Μαζι με τα 12 σουπερ λιπασματα παιρνουμε και 6 μυστηρια δεντρα νησιου)


    Βόρειος πόλος

    1η πιστα:
    Βημα 13 (Μαζι με τα 16 αρωματα παιρνουμε 1 μυστηριο σταυλο νησιου)

    2η πίστα:
    Βήμα 5 (Μαζι με τα 3 αστερακια παιρνουμε και 1.000.000 πε φαρμας)


    Εργοστάσιο μπισκότων

    2η πίστα:
    Βημα 1 (Μαζι με τα 2 φασουλοφρουρια παιρνουμε 1 μυστηριο σταυλο νησιου)


    Μπισκοτοχωριό
    2η πίστα:
    Βήμα 15 (μαζι με τις 2 φερομονες παιρνουμε και 6 μυστηρια δεντρα φαρμας)

    *Η αριθμηση των βηματων ειναι με βαση τις συχνες ερωτησεις
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, icons1, αμφιθεα και 26 σε άλλους.
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    κρύβε λόγια, χαχα εκτιθόμαστε
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, αμφιθεα, Marinaloren και 8 σε άλλους.
  4. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους!!!!Χρόνια πολλά με υγεία,χαρά,αγάπη ,εύχομαι απο καρδιάς σε όλους:inlove:!!!Ευχαριστω ολοψυχα ολα τα παιδια για το κοπο ,το χρονο και την εγκεφαλικη (και οχι μονο)ενεργεια τους για να μας κανουν πιο ευκολο το παιχνιδι!!geppo1 και liontaraki ευχαριστουμε για του συνοπτικους πινακες μας το κανατε πιο ευκολο ακομη!!!!!:inlove::Dνα ειστε καλα!!!Αυτο που θα προσθεσω ειναι οτι το διακοσμητικο μην τρελαινεσαι ,μην παραβλεψετε να το παρετε επειδη δεν μπαινει σε φασολια ,γιατι ειναι καπως σαν την χαμστεροπαγιδα εμενα μου εδωσε πανω απο ενα εκατ. ποντους εμπειριας χωρις να εχω ενεργοποιημενα ολα τα μπονους οσοι ειστε σε πιο μικρο επιπεδο θα σας δινει φυσικα πιο λιγους αλλα ικανοποιητικους ,ποντους ...αλλαζοντας επιπεδο μεγαλωνουν και οι ποντοι εχω παρει ηδη 2 και συνεχιζω.......!!!!καλημεραααα:D
    Μην τρελαίνεσαι!
    [​IMG] Δίνει: 95 πε/τπε x επίπεδο
    22:00
    1x2
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, GEPPO1, Marinaloren και 17 σε άλλους.
  5. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα!!!
    Τέλος και εγώ με το δρώμενο που λόγω των ημερών ήτανε δύσκολο να είμαι παρούσα συνέχεια.
    Παρόλα αυτά τελείωσε χαλαρά μπορώ να πω, με τα αναδυόμενα να έρχονται με πολύ καλή ροή ευτυχώς.
    [​IMG]
    Για άλλη μία φορά να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που ασχολήθηκαν και βοήθησαν με τις απαντήσεις. Να είστε όλοι καλά!!!
    Καλό βράδυ:inlove:
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, αμφιθεα, Marinaloren και 8 σε άλλους.
  6. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα.. τέλειωσα και εγω από εχθες το πρωί, τελικά χαλαρά, όχι γιατί οι ποσότητες ειδικά των αναδυομένων ηταν λίγες, αλλά γιατί ο χρόνος είναι πολύ μεγάλος.. φυσικά τα αναδυόμενα ερχοταν με πολύ καλό ρυθμό και τώρα που τελείωσα έχω 3764 μπάλες μεχρι στιγμής περίσσευμα... τώρα έχουμε 6μιση μέρες ακόμα και πραγματικά τουλάχιστον εγω , εχω πάρει τα δώρα που μ ενδιαφέρουν και απλά περιμένω.. όσο για το δρώμενο ήταν λίγο πολύπλοκο αλλα οκ το ξεδιαλύναμε, τα δώρα αρκετά καλά, με αποκορύφωμα τα πίκολο, οι φασολιές ικανοποιητικές, το μόνο μελανό σημείο η φασολιά των 4380 ωρών ,που για μένα είναι δώρο άδωρο , σαν να μην υπάρχει καν... η βοήθεια των φίλων που έγραψαν τις απαντήσεις, πολύτιμη όπως πάντα και τους ευχαριστούμε... καλή χρονιά σε όλους με υγεια και να προσέχετε τον εαυτό σας αλλά και τους υπόλοιπους...
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, αμφιθεα, katerina-paylopoyloy και 9 σε άλλους.
  7. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημερα και χρονια πολλα και απο μενα σε ολη την παρεα
    Αφου ευχαριστησω όλα τα παιδια που ασχολήθηκαν με τις απαντήσεις που μας οδηγησαν πιο γρηγορα στην ολοκλήρωση του δρωμενου να ευχαριστησω και το liontaraki γιατι δεν τα ειχα προσεξει τα επιπλεον δωρα!!
    καλες γιορτες και ευχαριστω και παλι
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, αμφιθεα, katerina-paylopoyloy και 10 σε άλλους.
  8. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    καλημέρα, βρήκα και εγω ενα διπλό δώρο, στο μπισκοτοχωριο στην 1η πίστα με τα δυο λιπάσματα ( 4ο βήμα πάνω μονοπάτι ) δίνει 5 σούπερ τροφές .
     
    Τελευταία επεξεργασία: 29/12/21
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, αμφιθεα, katerina-paylopoyloy και 12 σε άλλους.
  9. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    Τελος και για μενα πολλα ευχαριστω σε οσους εδωσαν την πολυτιμη βοηθεια τους καλη χρονια σε ολους
     
    Αρέσει σε Marinaloren, katerina-paylopoyloy, αμφιθεα και 4 σε άλλους.
  10. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα.. πήρα και τα τελευταία δώρα απο το κατάστημα , πήρα και ενα αυτοκόλλητο έτσι για την ιστορία , και τρεις φορές το<<μην τρελλαίνεσαι>>που είναι πολύ καλό διακοσμητικό.. φυσικά όλες τις φασολιές με ιδιαίτερη χαρά αυτή την καταπληκτικη φασολιά που θα μαζεύουμε 2 φορές τον χρόνο οπότε θα την ξαναχαρούμε στις καλοκαιρινές μας διακοπές,περιμένω πως και πως..όσο για τα υπόλοιπα τα πήρα σχεδόν όλα εκτος βεβαια απο αστεράκια και μπανάνες που έχω πάνω απο 4000 απο το καθένα και τελικά πάνε άχρησιμοποίητα προς το παρών... και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά και να ξαναπαίξουμε, όμως πραγματικά αυτή την φορά ,βαρέθηκα να περιμένω να τελειώσει το δρώμενο αυτό...μπράβο αλλη μια φορά στα παιδιά που βοήθησαν με τις απαντήσεις.. καλή χρονιά και πάλι σε όλους
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, ioanna6929, -sia1971- και 9 σε άλλους.
  11. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.


    Καλή χρονιά με υγεία σε όλους!!!
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.