Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Το Μεγάλο Μπαμ"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 29/12/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. philippos70

    philippos70 Αρχάριος στο φόρουμ

    απογοητευση καλη χρονια σε ολους με υγεια και προσωπικη ευτυχια
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, martha72, nota.dim1802 και 10 σε άλλους.
  2. kitsena

    kitsena Ειδικός του φόρουμ

    Χωρίς σασπενς , πολύ σωστό !!! Να προσθέσω ότι παλιότερα , την πρωτοχρονιά , έδιναν φιορίνια , μαγικό δέντρο , κάτι που να κάνει την πρωτοχρονιά , μαζί με το φαρμεράμα , μα - γι - κά ! Άλλωστε όλοι όσοι παίζουμε είμαστε παιδιά ... Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα .
     
    Αρέσει σε ESABA, verybadfarmer, maria071966 και 19 σε άλλους.
  3. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    τελικα δεν ειναι και τοσο ευκολο οσο μου φανηκε στην αρχη η απαιτησεις μεγαλες και τα δωρα φτοχα και ο χρονος λιγος παραδειγμα εχω 1345 λουλουδι πυροτεχνυμα 1024 στρακαστρουκανθος και 314 προσαναμα ο χρονος που ληγει το ιβεντ ειναι 99,46 ωρες παντος θα προσπαθησω να κανο το μεγαλο μπαμ εαν δεν κανο εγω πρωτα μπαμ.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, jimixatz και 6 σε άλλους.
  4. agrotis1500

    agrotis1500 Νέος ειδικός

    Ξεκίνησα το φαρμεράμα το 2010, το παράτησα το 2013, και το ξανάρχισα πριν 2 μήνες. Τώρα βλέπω πως κακώς έκανα και το ξανάρχισα.. Τα ιβεντ όλο χειροτερεύουν, γίνονται ανιαρά και βαρετά γιατί είναι τα ίδια και τα ίδια με άλλα ονόματα. Χώρια τις ανταμοιβές. Δεν ξέρω, αλλά μου φαίνεται πως τώρα παίζω διαφορετικό φαρμεράμα από αυτό που γνώρισα....

    Δεν θα συμμετέχω σε αυτό το ιβεντ, καλύτερα να χαρώ τις γιορτές παρά να είμαι συνέχεια εδώ
     
    Αρέσει σε picantinio2012, *ΜΑΜΑ*, tempelxanas και 7 σε άλλους.
  5. billgab

    billgab Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Και εγώ το 2010 το ξεκίνησα αλλά τώρα μου αρέσει περισσότερο από τότε που παλεύαμε με τις λάσπες , τους χώρους και τις βροχές !!!
    Το δρώμενο απλό και σχετικά βατό για τέτοιες μέρες. Μου άρεσε πολύ το διακοσμητικό,να θυμόμαστε ποια χρονιά το αποκτήσαμε !!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε όλους με υγεία, υγεία και πάλι υγεία !!!!
     
    Αρέσει σε ESABA, kitsena, *ΜΑΜΑ* και 5 σε άλλους.
  6. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    και εγω το 2010 το ξεκινησα θυμηθηκα τις λασπες και τις βροχες τα ειχα ξεχασει αυτα πηρα θαρος να το παλεψω μπας και κανο το μεγαλο μπαμ ευχομαι να μην παθουν τιποτα τα διακοσμητικα μου απο το μπαμ να μην ραγισουν η ακομα και να φυγουν απο την θεση τους και διαλυθει ο λουλουδοτοπος και καταστραφει καλη χρονια σε ολους και ολλες.
     
    Αρέσει σε ESABA, kitsena, *ΜΑΜΑ* και 3 σε άλλους.
  7. paulos1.turbo

    paulos1.turbo Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα και από εμενα και χρονια πολλα σε όλα τα μελη,δεν θα σχολιασω τιποτα ειμαστε ελευθεροι για τις επιλογες μας.
     
    Αρέσει σε LILA413, kitsena, *ΜΑΜΑ* και 2 σε άλλους.
  8. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Τελικά το event είναι δυσκολότερο από ό,τι φαινόταν... και με ξενύχτια και γιορτές δεν προλαβαίνεις. Καλύτερα βέβαια να είσαι με τους αγαπημένους σου παρά να βγάζεις ένα event. Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία, αγάπη και ευτυχία !!!
     
    Αρέσει σε ESABA, picantinio2012, GaTe987 και 11 σε άλλους.
  9. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλή χρονιά σε όλους με υγεία,αγάπη,ευτυχία ,ειρήνη,αλτρουισμό και εθελοντισμό .σήμερα ,μόλις ξεκίνησα το εβεντ και δεν ξέρω εάν θα τα καταφέρω. πάντως πέρασα ωραία και πολύ οικογενειακά .το δρώμενο για πρωτοχρονιά είναι πολύ φτωχό σε δώρα και έχει λίγη διάρκεια για να το τελειώσει κάποιος,άλλα επειδή αγαπάμε το παιχνίδι αυτό τόσο πολύ,θα το προσπαθήσω μέχρι την τελευταία ώρα,να είστε όλοι πάντα καλά.
     
    Αρέσει σε sofiapao76, ESABA, Gulit1 και 16 σε άλλους.
  10. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    καλη χρονια και απο εμενα αγροτοπουλα φιλαρακια μου κανα 250αρια ακομα αναδυομενα και βλεπουμε αν τερματισουμε!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, kolokythopitas, billgab και 6 σε άλλους.
  11. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Μέσα από την καρδιά μου,Καλή Χρονιά σε όλους.

    [​IMG]

    Καλά τελειώματα και σε όσους ασχολούνται.....
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, GaTe987, LILA413 και 9 σε άλλους.
  12. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλη χρονια σε ολους
    ηθελα να ηξερα η εταιρια δεν βλεπει ότι οι συζητήσεις πια για τα δρωμενα εχουν μονο δυο τρεις σελιδες το πολύ δεν καταλαβαινει
    από αυτό και μονο ότι δεν υπαρχει ενδιαφερον με το να ζηταει πολλα και να δινει λιγα τι να πω λυπαμαι :cry:
     
    Αρέσει σε ESABA, 3soty, graganta και 7 σε άλλους.
  13. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    απ το ξεκινημα του ιβεντ δεν σηκωσα κεφαλι πολλες φορες ειπα να το σταματησω και παλη ελεγα παιχνιδι ειναι ας το παω μεχρι τελος παρολο που εκανα δυνατο ξεκινημα αυριο πρωι μαλλον θα το τελειωσω κουραστηκα οντως ζηταει πολλα και δινει λιγα.
     
    Αρέσει σε *ΜΑΜΑ*, skareleni, mini88_ και 3 σε άλλους.
  14. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    η δυναμη της συνηθειας με ωθησε να παιξω στο ιβεντ δεν ξετρελαθηκα με τις ανταμοιβες αλλα .....ξεκινησα που θα σταματησω?ποιος ξερει!!!καλη χρονια συμπαιχτες μου <<αγαντα>>κοινως υπομονη λεν στο χωριο μου
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, *ΜΑΜΑ*, Gulit1 και 3 σε άλλους.
  15. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    καλά χρόνια με υγεία και χαρά σε όλο τον κόσμο
    δεν παίζω το τωρίνο event πραγματικά ήταν πολύ χάλια καμιά σχέση με γιορτη πρωτοχρονίας
    ας ελπίσουμε οτι θα έχουμε στο μέλλον event που θα μας ευχαριστήσουν και τα δώρα τους θα είναι αντάξια των κόπων μας
     
  16. kikijimy

    kikijimy Ενεργός συντάκτης

    καλη χρονια ,το δρωμενο δεν ξερω αν θα το τελειωσω γιατι μου λειπουν 175 αναδυωμενα καθως ο παροχος μου ειχε βλαβη στην περιοχη και ειχα απο εχθες το πρωι να μπω στη φαρμα μου τωρα εχω μονο 24 ωρες για τα αναδυομενα για να δουμε αν θα τα καταφερω? τα φυτα τα εχω ολα ευτυχως!το δρωμενο δεν με ξετρελανε για να λεμε και την αληθεια αλλα να μην παει και ο κοπος μου χαμενος!!:cry:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, LILA413, Gulit1 και 2 σε άλλους.
  17. *ΜΑΜΑ*

    *ΜΑΜΑ* Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλή Χρονία σε όλους σας!:DΥγεία ευτυχία και Όολα του Θεού τα καλά για εσάς και τις οικογένειες σας!
    Όσον αφορά το Δρώμενο..................απλά ένα μεγάλο Τ Ι Π Ο Τ Α :(! Το παίζω απλά απο συνήθεια!
    Χωρίς "φόβο" και κανένα πάθος !
    Η ευχή μου για το Farmerama.......Εύχομαι - Ευελπιστώ στα επερχόμενα να ξαναγεννηθεί η φαντασία των σχεδιαστών.

    Και να μας προσφέρουν ξανά την Έξαψη την Ομορφιά και την Αίγλη που είχε στην αρχή το παιχνίδι !
    ;)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, kikijimy, mama1234 και 11 σε άλλους.
  18. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    καλησπερα τελειωσα το ιβεντ σημερα το πρωι μετα απο πολυ κοπο τορα πρεπει να περιμενο αλες 59,19 ωρες να κανο το μεγαλο μπαμ ευχομαι να μην ειναι μεγαλη η εκρηξη και ανατιναχτει η φαρμα στον αερα και τρομαξουν τα ζωα και κρυφτουνε και δεν μπορω να τα μαζεψο καλη συνεχεια σε οσους και οσες προσπαθουν ακομα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, gtrullis, kikijimy και 2 σε άλλους.
  19. Boy_salonica88

    Boy_salonica88 Ανερχόμενος συντάκτης

    μια ερωτηση θελω να κανω
    για πιο λογο να γινονται τα διακοσμητικα ταιραστια?
    και αυτο και το προηγουμενο με την καμηλα
    δεν εχουμε ολοι βοηθους και δεν γινεται συνεχεια να ψαχνουμε τις γωνιες για να τα βαζουμε
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και kikijimy.
  20. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλή Χρονιά. Χρόνια Πολλά και καλά σε όλους.
    Λόγω ψύχους δεν βγήκαμε κι έτσι δεν έχασα σπορές και το τέλειωσα γρήγορα.
    Έτσι ξαναέφτιαξα τη φάρμα μου.
    Οι στάβλοι, τα εργαστήρια, τα φυτά και τα δένδρα έχουν γίνει πλέον πολλά και χρειαζόμαστε (ή τουλάχιστον χρειάζομαι) χρόνο να συμπληρώσω κενά στην αποθήκη μου. Καλό θα ήταν αν μας έμεναν μέρες χωρίς δρώμενα στα κύρια χωράφια...
    Ευχαριστώ και όλους όσους ευχήθηκαν.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, patatina, gtrullis και 7 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.