Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Το Μεγάλο Κυνήγι "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 29/6/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα σε ολη την φαρμοπαρεα !!!
    Το δρωμενο ''μεγαλο κυνηγι'' ειναι ακριβως αυτο που λεει η ονομασια του.
    Μεγαλο κυνηγι φυτων, αναδυομενων, φακων και ποντων.
    Αισθανομαι πολυ κουρασμενη και ειμαστε μονο στην αρχη.
    Καλη δυναμη σε ολους μας.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, perry2001, vickymou και 8 σε άλλους.
  2. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Πηρα τη φασολια και συνεχιζω ωσπου να τελειωσει το δρωμενο! Οτι μαζεψω καλο θα ειναι ! Κανω μονο τις διαφορες απο τις οποιες καθε φορα μαζευω 95 ή 105(σπανια) ποντους! Καλη συνεχεια σε ολους που το προσπαθουν!
     
    Αρέσει σε maria22, Jimaras~for~ever!!!, stef10 και 12 σε άλλους.
  3. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλημέρα πήρα και εγώ τη φασολιά και συνεχίζω.
     
    Αρέσει σε nickoikono11, perry2001, Lina123 και 3 σε άλλους.
  4. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα! Τελικά αυτή τη φορά παίζουμε με τρείς εναλλακτικές εικόνες ή συμβαίνει μόνο σε μένα?[​IMG]
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  5. IRENE26

    IRENE26 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα, πάντα στο συγκεκριμένο παιχνίδι παίζαμε με τρεις εναλλακτικές εικόνες που κάθε μέρα φεύγει η μια και μπαίνει μια καινούρια.
     
    Αρέσει σε supermario$, perry2001, Lina123 και 3 σε άλλους.
  6. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    τελος για μενα το παιχνιδι καθως για να τελειωσω και τη δεξια στηλη θα ηθελα ακομα 180-200 παιχνιδια, με το ρυθμο που βρισκω τα αντικειμενα , πραγμα ανεφικτο.Μια χαρα μεχρι εδω ,η φασολια πολυ καλη,δεν υπηρχε μπονους συν 1 στα σιτηρα και τα δυο πικολακια επισης.καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα!!
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε supermario$, nickoikono11, perry2001 και 10 σε άλλους.
  7. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα σε ολους, πήρα και εγω την φασολιά και συνεχιζω μέχρι το 90ο παιχνιδι. Δυστυχώς δεν καταφέρνω να μαζέψω αρκετούς ποντους για τα έπαθλα που θέλω, μιά και δεν τα καταφέρνω καθόλου καλά με τα μινι παιχνίδια.
     
    Αρέσει σε supermario$, nickoikono11, perry2001 και 10 σε άλλους.
  8. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπερα.
    Εχω μαζεψει τα παιχνιδια μεχρι την φασολια.Δεν τα εχω παιξει ακομη.Και συνεχιζω να μαζευω φυτα.
    Δεν εχω προσδοκιες να φτασω μεχρι το τελος. Θα προσπαθησω ομως να φτασω ,οσο πιο μακρυα μπορεσω.
    Καλη συνεχεια σε ολους.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε GEPPO1, supermario$, nickoikono11 και 8 σε άλλους.
  9. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελειωσα και εγω τα 90 παιχνιδια της αριστερης στηλης και πηρα τα 2 πικολο! Απο τη δεξια στηλη εφτασα μεχρι και το 82! Τελος για μενα το δρωμενο!
     
    Αρέσει σε maria22, Jimaras~for~ever!!!, stef10 και 8 σε άλλους.
  10. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    θαθελα να καταφερω να παρω του πουλιγραμματεας αλλά δεν το βλεπω.Οι αποδοσεις μου ειναι μετριες και δυσκολευομαι να μαζεψω τοσα πολλα φυτα ,θα επρεπε να ειχαμε 1-2 μερες παραπανω...
     
    Αρέσει σε -sia1971-, nickoikono11, GEPPO1 και 3 σε άλλους.
  11. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Στο προηγουμενο ιδιο ιβεντ ζητουσε για καθε συνεργο 170 φυτα και 24 σκονες μπορει να φυτευαμε μονο στην βασικη αλλα και παλι πιο λιγα ζητουσε τωρα φυτευουμε σε δυο μερη αλλα θελει 412 τα αναδυωμενα ηταν και απο τα τρια μερη της φαρμας και τωρα το ιδιο αλλα θελει 28 το καθε συνεργο :cry::cry:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Lina123, GEPPO1 και 5 σε άλλους.
  12. supermario$

    supermario$ Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα σας
    Άλλο ένα event που απαιτεί τεράστιες ποσότητες φυτών, σούπερ λιπασμάτων κλπ για να το βγάλεις όλο. Έχει γίνει δεδομένο πλέον ότι κάθε μηνα θα έχουμε κάποια πολύ δύσκολα event ανεξαρτήτως επιπέδου. Προτίμησα να παίξω για την αριστερή στήλη για να πάρω τη φασολιά και μέχρι αύριο θα την τελειώσω για να παρω και τα 2 πίκολο. Στη δεξια στήλη αποφασισα να μην ασχοληθω και έφτασα σε πολυ χαμηλό σημείο.Καλη συνεχεια σε οσους προσπαθούν.
     
    Αρέσει σε gtrullis, -sia1971-, SYLVART και 6 σε άλλους.
  13. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα σε όλους...άλλο ένα δρώμενο ανέφικτο για τους περισσότερους εκτός αν έχεις τεράστιες ποσότητες σ λιπάσματος και ζωζώκες, και παράλληλα πολύ τύχη στο ροδάνι... δεν έχω τίποτα απο αυτά.. πήρα χθες ένα μπόνους αλλά μέχρι εκεί.. προσπαθώ να πάρω τουλάχιστον τα πίκολο απο την αριστερή στήλη με όσο σ λίπασμα έχω... τα ανέφικτα δρώμενα σιγά σιγά μας απομακρύνουν απο το παιχνίδι.. τα λέμε και τα ξαναλέμε αλλά μάλλον δεν μας ακούει κανείς... καλά τελειώματα σε όσους μπορέσουν
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, gtrullis, Marinaloren και 10 σε άλλους.
  14. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα σε ολους !!!
    Μολις σημερα ξεκινησα να παιζω τα παιχνιδια.Προτιμω τις 10 διαφορες.
    Την φασολιτσα την πηρα και προχωρησα και 22 βηματα παραπανω.Απο εδω και περα θα συνεχισω χαλαρα.
    Το ροδανι δεν με ευνοησε ουτε αυτην την φορα.Οποτε απομακρυνεται ολο και περισσοτερο το 90ο βημα με
    τα πικολακια.
    Καλη συνεχεια και καλα τελειωματα.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε gtrullis, GEPPO1, Marinaloren και 4 σε άλλους.
  15. boykitsa68

    boykitsa68 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα φίλοι συναγρότες. Όπως οι περισσότεροι έχετε αντιληφθεί , από τη στιγμή που εμφανίστηκαν τα " πίκολο" στη φάρμα μας , οι απαιτήσεις έφτασαν σε υπερβολικές ποσότητες με αποτέλεσμα τα σλ να τείνουν να μηδενιστούν. Οπότε, σκεφτείτε αν αξίζει το κόπο να παλεύεις για το..άγνωστο. Αρκετή πίεση έχουμε στη καθημερινότητά μας. Δεν χρειάζομαι κ άλλη. Καλή επιτυχία σε όσους κάνουν το run.
     
    Αρέσει στους soyla74, GEPPO1 και Marinaloren.
  16. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και εγώ με το δρώμενο. Έπαιξα παραπάνω από 90 παιχνίδια, πήρα τα 2 πίκολο και έφτασα μέχρι το 84ο βήμα στη δεξιά στήλη.
     
    Αρέσει στους gtrullis, GEPPO1 και Marinaloren.
  17. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    μόλις τέλειωσα και εγω με 15 κολιανδρο περίσσευμα χαχα τσιμα τσιμα... έπαιξα ακριβώς 90 παιχνίδια για τα πικολο και αυτή τη φορά χάλασα και 1000 περίπου σ λίπασμα και αρκετές ζωζώκες... και είχα και 2 φορές μπόνους σήμερα και εχθες (μετά απο πολύ πολύ καιρό) .. φαντάζομαι αφου εγώ χάλασα τόσο σ λίπασμα , τι χάλασαν αυτοί που το τελείωσαν!!! αν και νομίζω οτι δεν το τέλειωσε κανείς απο ότι βλέπω πιο πάνω .. εννοώ και την δεξιά στήλη... αν το τέλειωσε κανείς ας μας το πει να πανηγυρίσουμε βρε παιδια!!!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, sirtakis, SavoirAimer... και 2 σε άλλους.
  18. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Η Φασολιά ήταν εύκολη,
    μα παρακάτω όμως,
    πάπα πολλά φυτέματα,
    και δύσκολος ο δρόμος.

    Τα Πίκολο,άπιαστο όνειρο,
    καθώς πολλοί δεν έχουν,
    χιλιάδες τα Λιπάσματα,
    και λίγοι,τα κατέχουν.

    Και ως εδώ που έφτασα,
    για μένα,κέρδος τρέχει,
    δεν τά'χα αυτά,κι από εχθές,
    η Φάρμα,αυτά τα έχει.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε noulaki99, martha72, soyla74 και 7 σε άλλους.
  19. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπέρα φίλτατοι συναγρότες:)!
    Στην εκπνοή του χρόνου τελείωσα το δρώμενο μετά κόπων και βασάνων και πολλών συνέργων ντεντέκτιβ(περίσσεψαν και 13 κρίμα τα σούπερ λιπάσματα:cry:).[​IMG]
    Είναι ένα δρώμενο αγαπητό σε όλους και αυτό το ξέρουμε..
    Αυτή τη φορά όμως ήταν εξωπραγματικά κοστοβόρο και απαιτητικότατο8).
    Βέβαια δεν μας υποχρέωσε κανείς να ασχοληθούμε αλλά τα πίκολο αποτελούν ρυθμιστικό παράγοντα του παιχνιδιού πλέον σε τέτοιο βαθμό που αν δεν είχα τζάκ θα ήθελα 10.000 σούπερ λίπασμα...Δια του λόγου το ασφαλές:
    Έφτιαξα στο μύλο 295 σύνεργα ντετέκτιβ, ήτοι 121.540 φυτά και 8260 αναδυόμενα...Κατανάλωσα 7 τζάκ με δώρα ταυτοχρόνως και έκανα μαζικά θερίσματα με σούπερ λίπασμα ώστε να συγκεντρώσω τα απαιτούμενα σε ένα δεκάωρο καθώς θέριζα 10000+φυτά(είχα και κάποια μπόνους νομίζω:p)Το μυστικό είναι να έχεις πολλούς τζάκ και όχι έναν γιατί αλλιώς είσαι καταδικασμένος/η σ'ένα αιώνιο σπερνοθέρισμα πολύ πιο δαπανηρό και εξουθενωτικό:oops:.
    Παρεμπιπτόντως εννοείται πως έκανα εξεγευγενισμό για τα αναδυόμενα...8).
    Αβίαστα λοιπόν συνάγεται το συμπέρασμα, ότι τα πίκολο είναι και θα είναι παρόντα στο τραπέζι των δρωμένων και το θέμα είναι πως και με τι κόστος θα συλλέγουμε αυτά τα μοναδικά κουτιά στον αχυρώνα μας;).
    Έχω σταματήσει να τα ανοίγω μεμονωμένα και έχω συγκεντρώσει [​IMG] .Σκοπεύω να τα ανοίξω όταν έχω αρκετά.Αν κρατηθώ:wuerg:xD.
    Είμαι υπέρ της θεωρίας των πιθανοτήτων...;)
    Τι να κάνουμε:music:.
    Φιλιά πολλά και καλά μπάνια!!!:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 6/7/21
    Αρέσει σε Marinaloren, Panagiotiis, skareleni και 10 σε άλλους.
  20. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Τελικα μετα απο πολυ κοπο και ατελειωτες ωρες πανω στον υπολογιστη, καταφερα να παιξω και τα 90 παιχνιδια
    της αριστερης στηλης, παιρνοντας τα πολυποθητα πικολακια.
    Οι δυναμεις μου, μεχρι εκει εφτασαν και ειμαι ικανοποιημενη για το αποτελεσμα.
    Μπηκε και η φασολιτσα στην θεση της ,οποτε τελος καλο, ολα καλα.
    Καλο βραδυ σε ολους.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.