Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Το Μεγάλο Κυνήγι V "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 10/11/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα.
    Λέω να παραπονεθώ και εγώ μια φορά για ένα δρώμενοxD Θα μπορούσε στο παιχνίδι με τα 90 δευτερόλεπτα (το λέω γιατί μόνο αυτό παίζω) να δίνονται και μπόνους για τον χρόνο που απομένει. Για παράδειγμα εμένα μου μένουν 20 - 25 δευτερόλεπτα σε κάθε παιχνίδι.
    Δεν ξέρω εάν συμφωνείτε μαζί μου, αλλά θα ήταν μια καλή βοήθεια όσον αφορά για τους Πόντους Δρώμενου :)
     
    Αρέσει σε annagiannis, αμφιθεα, vagelis1968 και 5 σε άλλους.
  2. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Προσωπική γνώμη...βαριέμαι να το παίξω φφφφφφ και στο προηγούμενο,ούτε τα φιορινόδεντρα ήταν δέλεαρ για μένα...η αλήθεια είναι πως δεν μου αρέσει καθόλου το άγχος. Τυχεροί όσοι/ες το βρίσκουν ενδιαφέρον γιατί δίνει πολύ ωραία δώρα...καλό Σαβ/κο και κουράγιο στη καραντίνα !
     
    Αρέσει σε GEPPO1, ροζταυρακι, αμφιθεα και 3 σε άλλους.
  3. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Εξασφαλισα την φασολια και συνεχιζω..
    Με αρκετο ζορι ομολογω..Δεν παιρνω πανω απο 95 ποντους σε καθε παιχνιδι..Σε καποιες εικονες μονο, επιασα το μεγιστο αριθμο
    των 105 ποντων.. Το ροδανι δεν βοηθαει καθολου..Κρυφτηκαν τα μπονους και οταν μετα απο πολλους γυρους εμφανιζονται ,
    Δεν σταματαει ο τροχος πανω τους με τιποτα..Με τιποτα ομως..
    Το μονο ευχαριστο ειναι τα αναδυομενα..Ευτυχως η ροη τους ειναι εντυπωσιακα στρωτη..Τα καλα πρεπει να λεγονται..
    Καλη συνεχεια σε ολους ..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε ΝΤΑΛΙΑ94, GEPPO1, Marinaloren και 6 σε άλλους.
  4. alexbas

    alexbas Έμπειρος




    η δηλωση της 10ετιας ......( εχω 10 χρονια στο παιχνιδι+ στο φορουμ)
    δεν εχω λογια.....
    καλη σας συνεχεια....
     
  5. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μήπως θα μπορούσες να μας αναφέρεις τι θα ήταν δέλεαρ για εσένα σε ένα δρώμενο;
    Έτσι θα γνωρίζουμε τι είναι πιο επιθυμητό και θα το προωθήσουμε.
     
    Αρέσει στους nickoikono11 και vagelis1968.
  6. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Μα πως ξεχάστηκα κι έγραψα το σχόλιο μου η αυθόρμητη!! Η κ.Σνόκερ λογοκρίνει τα πάντα!!!
    Κι εγώ σ' αγαπώ γλυκειά μου,το ξέρεις ...σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον αλλά δεν το έγραψα για την εταιρεία και δε ζητώ τίποτα!!! είπα προσωπική άποψη ,μηπως απαγορεύεται...πρέπει να διαβάσω τους κανονισμούς ,αν απαγορεύεται σας ζητω συγνώμη...καλή συνέχεια

    Δεν πειράζει, όταν τα βρεις ,μην αγχώνεσαι.xD..καλή συνεχεια και σε σένα, χρυσό μου!

    συγχώνευση απο διπλοποστάρισμα
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 15/11/20
  7. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    και εγω η <<χαζη>>προσπαθω να καταλαβω ποιος ειρωνευεται ποιον στους παραπανω διαλογους!!!!!!!!Αν δεν αντεχεις την καραντινα μη ξεσπας σε αλλους !! και τωρα μαρια μου γραψε και για μενα τα <<καλα>> λογακια σου Παιζουμε για να διασκεδασουμε 'η να υποφερουμε?
     
    Αρέσει στους nickoikono11 και vagelis1968.
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα.
    Μία από τις υποχρεώσεις των συντονιστών είναι να προωθεί τις επιθυμίες και τα σχόλια των παικτών για κάθε δρώμενο.
    Άλλωστε αυτός είναι και ο σκοπός της δημιουργίας αυτού του θέματος.
    Το 99.9 % των παικτών θεωρεί το Φιορινόδεντρο ως το τοπ έπαθλο. Οπότε πολύ ευγενικά ζήτησα να μάθω την γνώμη του 0.01% των παικτών για να την προωθήσω.
    Αν θεωρείς οτι η προώθησή των σχολίων είναι λογοκρισία, τότε μάλλον θα πρέπει να ανοίξεις κάποια εγκυκλοπαίδεια να δεις τον ορισμό της λογοκρισίας.
    Το να έχουμε διαβάσει μια λέξη και να την χρησιμοποιούμε για να προκαλέσουμε χωρίς να ξέρουμε την πραγματική έννοια, δεν είναι καθόλου σοφό.

    Αντί να αδράξεις την ευκαιρία που σου έδωσα και να απαντήσεις, αναρτείς ένα ειρωνικό μήνυμα με παιδαριώδες περιεχόμενο χωρίς να απαντήσεις στην ερώτηση μου.

    Τι δείχνει αυτό;
    1. Ότι έχεις μια τρομερή εμπάθεια στους συντονιστές και το μόνο που έχεις αυτοσκοπό είναι να τους ειρωνεύεσαι και να τους κατηγορείς συνεχώς ακόμα και όταν θέλουν να ακούσουν την άποψή σου ή να σε βοηθήσουν.
    2. Δεν έχεις καμία απάντηση στην ερώτηση μου. Απλά έγραψες για να προκαλέσεις με ανόητες κατηγορίες περί λογοκρισίας. Δεν υπάρχει κανένα μεγαλύτερο και πολυτιμότερο αντικείμενο από το Φιορινόδεντρο.



    Και για να απαντήσω στο ύφος της ανάρτησης σου ... Όταν ανακαλύψουν το Ευρώδεντρο, θα προτείνω να το βάλουν σαν έπαθλο σε δρώμενο. Ίσως αυτό να είναι δέλεαρ για εσένα και να χαρείς με ένα δρώμενο.
     
    Αρέσει στους IRENE26, annagiannis και vagelis1968.
  9. annagiannis

    annagiannis Προχωρημένος

    Καλήμερα σε όλους!!!!! Τελείωσε για έμενα και αυτό το δρώμενο πολύ χαλαρά αυτή την φορά για το ροδάνι ήταν πολύ γενναιόδωρο μαζί μου, από την ώρα που ξεκίνησε το δρώμενο κέρδισα 4 μπόνους 100% σοδειάς και ενα 200% και ολα αυτά με 100 γύρους περίπου, έτσι μάζεψα πολλά φυτά και έπαιξα άνετα, θα μπορούσα να είχα τελειώσει το δρώμενο μέσα σε 24 ώρες αν ξόδευα κι άλλα λιπάσματα αλλά δεν υπήρχε λόγος....Καλή συνέχεια σε όλους!!!!!8);)
    Υ.Γ. Έπαιζα με τα 10 αντικείμενά ,,,είπαμε χαλαρά;)8)
    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/11/20
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, sofiapao76, .sofaki. και 14 σε άλλους.
  10. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Αγαπητή μου έχω αρκετά από αυτά τα...."ευρώδεντρα"...έχω ξαναγρ'αψει πως ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικό ον με το δικό του χαρακτήρα...οπότε δεν "τσουβαλιάζω" ανθρώπους και δεν έχω κάτι με καμία συντονίστρια ...εσύ λογοκρίνεις και ναι λογοκρίνεις...έγραψα κάτι για μένα...ούτε ξέσπασα σε κανέναν (όπως έγραψε η κ.Βίκυ...),ούτε πρόσβαλα,ούτε ειρωνεύτηκα...έχετε εμπάθεια με το λογαριασμό μου, όχι με μένα γιατί απλά δεν με ξέρετε για να με κρίνεται σαν άνθρωπο...κι εγώ επίσης δε σας ξέρω και δεν έχω δικαίωμα να σαςς χαρακτηρίζω...εσείς με περιλούσατε με χαρακτηρισμούς..να είστε καλα,ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια...ας μη το συνεχίσουμε καλύτερα δεν συντρέχει λόγος!Το παιχνίδι μου αρέσει και δεν έχω κανένα παράπονο όπως έγραψα...συνεχίζω να παίζω κι ας με δυσκολεύουν κάποια παιχνίδια λόγο όράσεως...επίσης θα συνέχιζα να αγοράζω προιόντα έαν δεν μου είχαν χακάρει τη paysafe card στο παρελθόν,αλλά και δεν φοβόμουν να βάλω πιστωτική η χρεωστική...επίσης από τα τηλέφωνα έχω κακό παρελθόν με τα πενταψήφια και τα 09...γιαυτό δεν κάνω αγορές...να είστε καλά και δεν ξανασχολιάζω στο φόρουμ διότι δε μου αρέσει και μένα να έχω αντιπάθειες...θέλω να έχω μόνο φίλους..ευχαριστώ!
     
    Αρέσει στους αμφιθεα και martha72.
  11. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Είσαι ένας από τους ελάχιστους παίκτες που έχεις "ευρώδεντρα" και δεν έχεις ανάγκη ένα Φιορινόδεντρο ή Φιορίνια.
    Όμως οι περισσότεροι συμπαίκτες σου είναι βιοπαλαιστές και ναι, ένα φιορινόδεντρο για αυτούς είναι όνειρο ενώ για εσένα ένα ανούσιο έπαθλο. Όμως επίσης είναι πολύτιμα τα 250+ Φιορινια που θα λάβουν από το δρώμενο.


    Αν είχα εμπάθεια δεν θα ρωτούσα την άποψη σου. Μάλλον εσύ έχεις εμπάθεια.

    Αν ήθελες να το γράψεις για εσένα, τότε μπορούσες να το γράψεις στο προσωπικό σου ημερολόγιο. Εφόσον τοποθετήθηκες δημόσια, τότε θα λάβεις και δημόσια απάντηση από τους συμπαίκτες σου και από εμένα.
    Και όπως σου είπα, κοίταξε μια εγκυκλοπαίδεια τι σημαίνει λογοκρισία.
    Μάλλον έχεις μπερδέψει τους όρους "διάλογος" και "λογοκρισία"


    Υπάρχουν διάφορα άρθρα στο διαδίκτυο πως να κρατάς ασφαλή τους λογαριασμούς σου στο Internt. Ίσως μια έρευνα θα σε βοηθούσε.

    Η χρήση κάρτας στην Bigpoint είναι απολύτως ασφαλής. Χρησιμοποιώ Mastercard για τις αγορές μου εδώ και 10 χρόνια και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Οπότε θα σε παρακαλέσω να μην γράφεις ανυπόστατα πράγματα και να τρομάζεις τους συμπαίκτες σου.

    Ποτέ δεν έχω κάνει χρήση των 5ψήφιων εκτός από την Bigpoint. Δεν με ενδιαφέρε ποτέ ούτε να μάθω τα ζώδια και το μέλλον μου, ούτε να πάρω μέρος σε χαζούς διαγωνισμούς.
    Αυτό που έχω να πω είναι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα ούτε στα SMS ούτε στην κλήση για αγορές Φιορινιών
    .


    Επειδή όμως έχουμε ξεφύγει από το αρχικό θέμα, ας σταματήσουμε εδώ.
    Έχε στο νού σου όμως οτι εφόσον γράφεις δημόσια, οι συμπαίκτες σου έχουν κάθε δικαίωμα να σου απαντούνε.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/11/20
    Αρέσει στους annagiannis και vagelis1968.
  12. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    καλησπερα σε ολους! πηρα την φασολιτσα και συνεχιζω στο χαλαρο! οτι κερδιζουμε καλο ειναι! δεν πετατε και και κανενα φιορινοδεντρο και σε μας βρε παιδια που το θελουμε σαν τρελοι! λεω εγω τωρα ! αφου δεν τα θελουν ορισμενοι ας μην πανε χαμενα!!!!xDxDxDxDxD
     
    Αρέσει σε takis.00, αμφιθεα, gtrullis και 7 σε άλλους.
  13. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Πιστευω το μαγικο καπελλο ειναι το τοπ δωρο σαυτο το ιβεντ. ε! Μετα απο κει....οσο παει...
     
    Αρέσει σε vagelis1968, αμφιθεα, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  14. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    160 φιορινάκια είναι αυτά..συμφωνώ μαζί σουυυυυυυυυυυ :music::music:
     
    Αρέσει σε vagelis1968, αμφιθεα, kiriakos2004 και 4 σε άλλους.
  15. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    Καλησπέρα.

    Τα 60 αντικείμενα της νέας σκηνής "θερμοκήπιο" που προστέθηκε:
    [​IMG]

    Καλό βράδυ!

     
    Αρέσει σε *Chelsea*, Megas_kokoriko, μαρω69 και 16 σε άλλους.
  16. skgskg

    skgskg Κόμης

    Τέλος με την αριστερή στήλη. Στη δεξιά στήλη βρίσκομαι στο 94 και προχωράω.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, vagelis1968, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  17. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Πηρα και εγω τη φασολιτσα....... και συνεχιζω!!!!
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  18. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    εγω πηγαινα χαλαρα γιατι δεν αναφερει πουθενα σαν ανταμοιβη στην παρουσιαση του ιβεντ το μαγικο καπελο και το οφελος απο τις ανταμοιβες του
     
  19. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα σε ολη την παρεα..
    Τελειωσα απο εχθες την αριστερη στηλη και στην δεξια ειμαι στους 12.355 ποντους..
    Εχω να κανω ακομη ενα θερισμα και να παιξω 4-5 παιχνιδια ..Δεν κανουν βεβαια μεγαλη διαφορα στο αποτελεσμα..
    Δυστυχως ουτε η παρατηρητικοτητα ,ουτε η ταχυτητα μου, με βοηθησαν για να συλλεγω παντα τους 105 ποντους..Και βεβαια ουτε το ροδανι..Αυτο στεφτηκε με απολυτη.... αποτυχια..
    Δεν καταφερα να παρω τις καλες ανταμοιβες που τοσο ηθελα..
    Ενα ευχαριστω στους φιλους που αναρτησαν τους πινακες με τα κρυμμενα αντικειμενα..
    Καλη συνεχεια σε ολους..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 17/11/20
    Αρέσει σε nota.dim1802, -sia1971-, jiorgos και 5 σε άλλους.
  20. kiriakos2004

    kiriakos2004 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Τα ίδια ισχύουν και για μένα,δεν θα καταφέρω να πάρω το μαγικό καπέλο.Ούτε στο προηγούμενο δρώμενο κατάφερα να πάρω τα φιορονόδεντρα!
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.