Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Το Μεγάλο Κυνήγι IV "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 26/5/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. jimthrilosgate7

    jimthrilosgate7 Νέος ειδικός

    Πριν λίγο ολοκλήρωσα το δρώμενο… Ήταν πολύ κουραστικό και ψυχοφθόρο… όμως άξιζε.!
    Χρησιμοποίησα 4500 σ.λ. ΚΑΙ 1400 σ.λ.ζ. Έπαιξα πολλά παιχνίδια διότι έπαιρνα είτε 85 είτε 95 πόντους.
    Συγχαρητήρια σε όσους το ολοκλήρωσαν.!!
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε Nantia123, -lousi-leon2001, vagelis1968 και 10 σε άλλους.
  2. maria071966

    maria071966 Δούκας του φόρουμ

    ονειρο ηταν και παει !!:(:cry::cry:
     
    Αρέσει σε panteleimon87, vagelis1968, nota.dim1802 και 6 σε άλλους.
  3. patatina

    patatina Ανερχόμενος συντάκτης

    Δυστυχώς δεν κατάφερα να πάρω το δεύτερο φιορινόδεντρο . Εφτασα τους 27324 πόντους από τους 27525 που ήθελε. Αν είχα ακόμη μισή ώρα θα το είχα τελειώσει.Ξόδεψα πολλά λιπάσματα αλλά δεν ξέρω πόσα γιατί έπαιξα πολλά παιχνίδια. Είχα τα φυτά μου λείπαν αναδυόμενα. Επαιζα τις διαφορές και έπαιρνα 85, 95 πόντους, λίγες φορές πήρα 105. Τουλάχιστον κατάφερα και πήρα ένα γιατί δεν είχα. Μπράβο σε όσους μπόρεσαν και το τελείωσαν.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, soyla74, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  4. martha72

    martha72 Ενεργός συντάκτης

    πρωτα απ ολα να δωσω πολλα πολλα συγχαρητηρια για οσους καταφεραν και ολοκληρωσαν το δρωμενο οπως επισης να πω οτι τους ζηλευω πολυ. Για πρωτη φορα στα τοσα χρονια που ειμαι στο παιχνιδι αδειασα τη φαρμα μου γι αυτο το πολυποθητο δεντρακι στη κυριολεξια ομως τη αδειασα αν και μας ειχε προειδοποιησει η ms lagoudaki δεν πειραζει οπως γραφει και η maria071966 πιο πανω ονειρο ηταν και παει θελω να πιστευω οτι καποια στιγμη η εταιρια να μας το εμφανισει παλι σε λιγο πιο απαιτητικα πλαισια μεχρι τοτε παμε γι αλλα
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, pap100, vagelis1968 και 7 σε άλλους.
  5. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Ήτανε δύσκολο πολύ,
    το ήξερα απ' την αρχή,
    μα είπα, να ξεκινήσω...
    Ένα δενδράκι να χαρώ,
    βγάζει Φιορίνια λέει αυτό,
    κι έτσι,θα προσπαθήσω.

    Τα δώρα ήτανε πολλά,
    στις δύο λίστες,αρκετά,
    κι ως πού εσύ θα φτάσεις;...
    Μέχρι το τέλος θέλω εγώ,
    όλα τα δώρα να χαρώ,
    εαυτόν να ξεπεράσεις.

    Ψάχνω αντικείμενα να βρώ,
    μέσα στις Φάρμας το χαμό,
    πόντους,για να κερδίσω...
    Κι αν είναι οι πόντοι μου πολλοί,
    κι ας μου έχει βγεί η ψυχή,
    Φιορίνια θα αποχτήσω.

    Λιπάσματα,''έκαψα'' πολλά,
    και απ' τα σούπερ,κι απ' τα απλά,
    γύροι, χαθήκαν τόσοι...
    Μα με ενενήντα(90),τη φορά
    πόντους,η μπάρα δεν κυλά,
    κοντά στο νού,κι η γνώση.

    Μα ο Ντεντέκτιβ Ποντικό,
    αυτός,δεν έλεγε το ''ρο'',
    μου είπε να πισμώσω...
    Κι έτσι δυό δένδρα διαλεχτά,
    δεν είχα άλλα απ' αυτά,
    στη Φάρμα μου θα δώσω.

    [​IMG] .

    ΥΓ.

    Μου στοίχισε...
    Πρώτα απ΄όλα,αρκετές ώρες ύπνου.
    8500 σούπερ λίπασμα.
    Κι εγώ δεν ξέρω πόσο,απλό λίπασμα.
    -100 Ζωζώκες.
    +1 από τις Μάρκες.
    +3 από το δρώμενο.
    100% απο το ροδάνι.
    2 φορές +1 επί 6 ώρες.
    Επιταχυντή φυτών.

    ΥΓ 2.
    Έπαιξα πάρα πολλά παιχνίδια,γιατί λόγω ηλικίας ( μάλλον),μάτια και αντανακλαστικά,δεν δούλεψαν και πολύ καλά.
    Έπαιζα τις πρώτες δύο μέρες,με τα 10 αντικείμενα,μέ τις πιο πολλές φορές,τους 95 πόντους.
    Μετά τις πίστες πού έμαθα,με τα 60 αντικείμενα,με κέρδος 120-135 πόντους.(Τους 135,για 5-6 φορές).
    Την καινούρια που έμπαινε κάθε μέρα, πάλι με τα 10 αντικείμενα,οπότε και γι' αυτό είχα τοσο φύρα στα λιπάσματα.
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, troullys, SISTRULLI και 26 σε άλλους.
  6. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Θελω να δωσω πολλα συγχαρητηρια σε οσους καταφεραν να το ολοκληρωσουν και να παρουν τα φιορινοδεντρα..
    Ξερω οτι ολοι μας δωσαμε ολο μας το ειναι ,για κατι που το κυνηγουσαμε απο τα πρωτα χρονια μας στο παιχνιδι..
    Εκτος απο λιγους φιλους που ηδη το ειχαν ..Ξοδευτηκαμε, κουραστηκαμε, ξενυχτισαμε αλλα χαλαλι, γιατι αξιζε τον κοπο..
    Και λυπαμαι πραγματικα για τα παιδια που δεν κατορθωσαν να τα αποκτησουν..Μπαινω στην θεση τους και καταλαβαινω
    την απογοητευση τους και την λυπη τους ..Και εγω το ιδιο θα αισθανομουν.. Ευχομαι να δωθει μια δευτερη ευκαιρια και καποια
    στιγμη και εκεινοι να τα χαρουν στις φαρμες τους..
    Τελος , ενα μεγαλο μπραβο και πολλα ευχαριστω στην εταιρεια, για το σπουδαιο δωρο που μας εκανε !!!
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, jiorgos, Dr.Kelly και 12 σε άλλους.
  7. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα την ταλαιπωρημένη, εγω πήρα την φασολιά (και πάλι καλά δηλαδή) γιατί χρόνο ελάχιστα είχα λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων, μπράβο σε σας που το τελειώσατε, εμείς που δεν φτάσαμε στην πηγή, δεν πειράζει όνειρο ήταν και πάει........................ ;)
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, skareleni, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  8. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην Panagiotiis.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.