Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Το Μεγάλο Κυνήγι IV "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 26/5/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Ευχαριστώ συν αγρότισσες για τη βοήθεια! Δεν έχω λόγια!!!
     
    Αρέσει σε ioanna6929, αμφιθεα, πασχαλιτσα και 2 σε άλλους.
  2. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    [​IMG]
     
    Αρέσει στους ioanna6929 και αμφιθεα.
  3. kat77

    kat77 Ανερχόμενος

    Καλησπέρα. Μπορεί κάποιος να μου πει στην εικόνα με το μπάρμπεκιου που είναι η κατσαρόλα; Δεν μπορώ να την βρω με τίποτα. Ευχαριστώ.
     
    Αρέσει στους ioanna6929, αμφιθεα και smaro94.
  4. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Ειναι διπλα στον σεφ οπως βλεπεις την εικονα δεξια του
     
  5. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    μπροστα στον σεφ χρωμα μοβ στα δεξια μας οπως βλεπουμε εμεις
     
  6. kat77

    kat77 Ανερχόμενος

    Τέτοια στραβομάρα. o_O Σε ευχαριστώ πολύ.:D
     
    Αρέσει στους ioanna6929 και αμφιθεα.
  7. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Εκλεισε!!!κανενα φακουλι θα στειλεις;τα εχω ολα σχεδον αλλα δεν εχω αρκετους φακους για SOS...Πηρα το 1 φιορινοδεντρο και ειμαι στη τελικη ευθεια κααι για το αλλο...καλη επιτυχια σε ολους!!!!
     
    Αρέσει σε antonispap, kona111, ioanna6929 και 10 σε άλλους.
  8. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Πάει η αριστερή στήλη...Τώρα για την δεξιά δεν ξέρω, θα δείξει:p
    79 παιχνίδια ακόμη και πήραμε κι τα 2 δεντράκια!!!

    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 1/6/20
    Αρέσει σε ioanna6929, xristos-ale3andros, nota.dim1802 και 9 σε άλλους.
  9. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    [​IMG]

    Tο πιο δυσκολο παιχνιδι που εχω παιξει ,μου κοστισε 12000 σουπερ λιπασματα 3000 ζωζωκες 1200 σουπερ τροφες απειρα βιοτεχνικα ατελειωτα σπερνοθερισματα, χρειαστηκε να παιξω πανω απο 300 παιχνιδια καθως ο μεσος ορος ΄που κερδιζα ηταν 80 ποντοι και αυτα με φακους...καλη συνεχεια σε οσους δεν το εχουν τερματισει γιατι νομιζω οτι αξιζουν τα δυο φιορινοδεντρακια!!!!

    Συγχώνευση από διπλοποστάρισμα
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 1/6/20
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, xaris68, ioanna6929 και 20 σε άλλους.
  10. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    κοστος για 2 φιορινοδεντρα περιπου στα 15000σ/λ και περιπου 5000 σ/λ/ζ.τελος και καλη συνεχεια σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε xaris68, ioanna6929, -lousi-leon2001 και 15 σε άλλους.
  11. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ωωωωωωωωω Ναι !!!!! Ειναι γεγονος!!!!!! Το φιορινοδεντρο ειναι πλεον στη φαρμα μου!!!!!!! Φυσικα και θα τερματησω εδω το δρωμενο, αφου εχω αδειασει τις αποθηκες μου απο σουπερ λιπασμα και ζωζω!!!!! Εστω και ενα φιορινοδεντρο (ουτως η άλλως αυτος ηταν ο στοχος μου απο την αρχη του δρωμενου) και ειμαι και πολυυυυυυυυυυυυ χαρουμενος!!!!!!!! χωρις βεβαια να αγορασω , το οτιδηποτε με ευρω!!!!! Καλη συνεχεια σε ολους!!!!!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, maria22 και 22 σε άλλους.
  12. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    Ήθελε παρέα, πολύ άντεξε τόσα χρόνια μόνο του:
    [​IMG]


    Tι χρειάστηκα για να το ολοκληρώσω:
    36.040 φυτά πάντα με νερό και απλό λίπασμα.

    5.088 αναδυόμενα κυρίως από το φυτό ορτανσία (22:45 ώρες) με εναλλαγή 3 χιούι στις εκτάσεις.
    2
    12 παιχνίδια δηλαδή με μέσο όρο τους 130 πόντους ανά παιχνίδι.
    6.000 σούπερ λιπάσματα και μας έμειναν για την επόμενη φορά που θα αξίζει να ξοδευτούν.
    200 μόλις σούπερ λιπάσματα της Ζωζώς γιατί είδα ότι δεν αξίζει να χρησιμοποιήσω άλλα και ότι θα βγουν τα φυτά.

    200 πάρτι γύρους.
    240 απλούς γύρους.
    + ότι μπόνους προέκυψαν από το ροδάνι, τα βιοτεχνικά, από το δρώμενο και την γιορτή.

    Έχοντας χάσει δύο μέρες λόγω βλάβης του υπολογιστή (ευτυχώς το πήραμε γρήγορα πίσω γιατί ο τεχνικός ήταν μάστερ) ολοκληρώσαμε το δρώμενο και ακόμα δε μπορώ να πιστεύω ότι έδωσαν δύο φιορινόδεντρα. Άντε ένα να πάει στα κομμάτια, αλλά δύο; Μπράβο!!
    Ελπίζω να το ξαναδώσουν σύντομα μέσα στα επόμενα 10 χρόνια...:p

    Καλό ξημέρωμα.

     
    Τελευταία επεξεργασία: 2/6/20
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, LILA413, xaris68 και 21 σε άλλους.
  13. HLIANAKI2

    HLIANAKI2 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    σας παρακαλω οσοι μπορειται στειλτε μου αναδυομενα εχω πολλα φυτα ευχαριστω
     
    Αρέσει στους .sofaki., ioanna6929 και αμφιθεα.
  14. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG] Καλημέρα στην αγροτοπαρέα, τέλος κ για μένα το ιβέντ, ένα απ'τα πιο δύσκολα. Τα φυτά βγήκαν πιο εύκολα απ'ότι περίμενα σε 5 μέρες για τ'αναδιόμενα ξόδεψα 3000 σούπερ λίπασμα κ 1000 ζωζώκες, έτυχα 3 φορές 100% στο ροδάνι κ φυσικά είχα την πολύτιμη βοήθεια των γιων μου στο παιχνίδι των 90'', χωρίς αυτούς ακόμα θα έπαιζα!! (με συνολικά 235 παιχνίδια). Ευχαριστούμε την εταιρία για τα δώρα κ τους συναγρότες για τη βοήθεια.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 2/6/20
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, xaris68, ioanna6929 και 14 σε άλλους.
  15. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα μας... νομίζω οτι η εταιρεία θα έπρεπε να δώσει μια δυο μέρες παράταση.. να αποκτήσουμε όλοι τα όμορφα δώρα... οι απαιτήσεις είναι μεγάλες και ο χρόνος περιορισμένος... αν θέλουν μπορούν να βοηθήσουν...
     
    Αρέσει σε ioanna6929, nickoikono11, vagelis1968 και 7 σε άλλους.
  16. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    καλημερα. Τελος και απο μενα το παιχνιδι με πολυ,μα παρα πολυ αγωνα γιατι δεν ειχα αρκετα σουπερ λιπασματα και τα εψαξα απο παντου,τα φασουλοφλουρια και ειδικα η σουπα λαυρα πολυ με βοηθησαν με ανταλλαγμα ,βεβαια, χρυσα ζωακια. δεν ξοδεψα ουτε μισο ευρω .Χαλάλι ομως οι θυσιες και τα ξενυχτια μου!!2 φιορινοδεντρα ειναι βραβειο σουπερ!!Συγχαρητηρια στη φαρμεραμα!!:D:)
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, xaris68, olga-tse62 και 12 σε άλλους.
  17. joulia1974

    joulia1974 Ανερχόμενος συντάκτης

    Μπράβο σε όλους εσάς που τα καταφέρατε και σε όλους εμάς που αγωνιζόμαστε να πάρουμε έστω και το ένα φιορινόδεντρο. Τα φυτά έχουν βγει άνετα.... δυστυχώς έχω πρόβλημα με τα αναδυόμενα. Έχω απελπιστεί γι αυτό και ποστάρω για να πάρω δύναμη και θετική αύρα από όλους σας!!!
     
    Αρέσει σε ioanna6929, nickoikono11, skareleni και 9 σε άλλους.
  18. maria071966

    maria071966 Δούκας του φόρουμ

    καλημερα και απο μενα . δυστυχως λογο εργασιας θα μεινει ονειρο αυτο το ομορφο δεντρακι .παρολο που αγορασα και λιπασματα και πακετο δεντο βλεπω να παρω ουτε το ενα . μια αλλη φορα ελπιζω να σταθω πιο τυχερη:oops::cry:
     
    Αρέσει σε ioanna6929, nickoikono11, -lousi-leon2001 και 8 σε άλλους.
  19. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    καλο μεσημερι σε ολους .το τελειωσα και εγω και ειμαι πολυ ευχαριστημενη πραγματικα !!! :inlove:
    θα ηθελα να πω σε ολα τα παιδια να κανουν καθε προσπαθεια μεχρι τελευταιας στιγμης γιατι αξιζει το κοπο !!!
    εγω αργησα να το παρω σοβαρα ελεγα δε βαριεσαι σιγα μην τρεχω ...μπορω ν πω οτι απο την 3 μερα αποφασισα να το τρεξω ,διαβασα τα σχολια γειτονα μου για 290 παιχνιδια με τις διαφορες και ολα τα υπολοιπα και λεω μωρε λες ??:p.....θα σας πω μονο οτι εχτες το μεσημερι ημουν στους 10000 ποντους δεν ειχα τελειωσει καν την αριστερη στηλη
    απλα ακομα μαζευα αφου ελεγα δε θα το προλαβω ....τελικα εχτες το βραδυ απο 9-11 εκανα εξευγενισμο και επαιξα 175 παιχνιδιαo_Oo_O και ετσι τελειωσε xD
    σε αυτο βοηθησαν 4 επι 100% και φυσικα το +3 και το μπονους γιορτης μαζευα 24 φυτα απο καθε χωραφι περιπου για 24 ωρες
    χρησιμοποιησα 4000 σλ και 400 σλ.ζωζως μονο και τελικα επειδη πετύχαινα τους 105 ποντους περίσσεψαν 12000 φυτα -.- μετανιωσα που καταναλωσα το +3
    επισης αγορασα με φιορινια που ειχα φακους .....με 2 φιορινοδενδρα στην φαρμα μου θα τα ξαναμαζευα :p

    οποιος θελει να του στειλω αναδυόμενα ή ακομα και τσαντι να που πει με πιο τροπο να το κανω και θα το εχει ;)
    καλη συνεχεια
     
    Αρέσει σε gtrullis, jimthrilosgate7, xaris68 και 16 σε άλλους.
  20. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    καλησπερα! το πηρα κι εγω το ενα φιορινοδεντρο!!!!! οσο παει απο εδω και περα . αν βγει εχει καλως αν οχι παλι καλα. εξαλου τελιωσαν σχεδον ολα. περισεψαν καμια 200 σουπερ λιπασματα θα τα βαλω για αναδυωμενα . οτι αεροπλανακια βγαζω ειτε απο το παιχνιδι ειτε απο τα δεντρα τα βαζω στα φυτα του δρωμενου, και πανε στο +7 . για αναδυωμενα εβαζα ορτανσιες και επερνα αρκετα ,τωρα ειμαι σε σημειο που εχω αναδυωμενα και οχι αρκετα φυτα. αλλα οπως ειπα αφου εφτασα στο 1 δεντρο ειμαι σουπερ ευχαριστημενη αυτος ηταν και ο σκοπος μου. καλη συνεχεια σε ολους
     
    Αρέσει σε gtrullis, jimthrilosgate7, ioanna6929 και 15 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.