Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Το Μεγάλο Κυνήγι ΧΙΙΙ "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 28/8/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια Χαραντάν αγρότες και αγρότισσες

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε για το δρώμενο:

    " Το Μεγάλο Κυνήγι ΧΙΙΙ "

    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται

    Μπορείτε να διαβάσετε την Επίσημη Ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Το-μεγάλο-κυνήγι-ΧΙΙΙ.37862/

    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές Ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Το-μεγάλο-κυνήγι-ΧΙΙΙ.37861/


    [​IMG]


    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση!!!!



    Η Ομάδα του FARMERAMA
     
  2. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπέρα παιδιά!:D!Επιτέλους λίγος ελεύθερος χρόνος!Για να τελειώσουμε την αριστερή στήλη θα χρειαστούμε 62 συνεργα ντεντέκτιβ προιον μύλου,μειον ενα που μας δίνεται 61.Αρα θα χρειαστούμε 28975 κόλιανδρο φυτό δρωμένου και 2074 σκόνη αποτυπωμάτων αναδυόμενο δρωμένου!!Τωρα το πόσα θα χρειαστουν για να ολοκληρώσουμε το ιβεντ αυτο εξαρταται απο τον καθε εναν απο μας και τις δεξιοτητες του!!Εγω χρειαζομαι ποοολλα αλλος ποιο λιγα!!Παντως για να πω και την αληθεια μου η φασολια δεν με ενθουσιασε και πολυ!! περιμενα κατι παραπανω για τουτο το ιβεντ!!Το ψεκασμα στο τελος ειναι ονειρο και αξιζει γιατι μπαινει στη μπαρα οποτε...το θέλωωxDxDΘα το προσπαθησω....Καλη επιτυχια σε όλουςςς!!

    Καλίανδρο

    [​IMG]

    Διάρκεια : 05:30 ώρες
    Δίνει : 240 Π.Ε. ανά μεγάλο χωράφι


    Μπορείτε να το καλλιεργήσετε στη βασική φάρμα και το άγριο λιβάδι




    Αναδυόμενα

    Σκόνη αποτυπωμάτων

    [​IMG]

    Κατα τις συγκομιδές δέντρων και φυτών στις εκτάσεις Βασικής έκτασης, άγριο λιβάδι και ξέφωτο του δάσους θα λαμβάνεις Σκόνη αποτυπωμάτων.




    Μεγεθυντικός φακός



    [​IMG]

    Κατα τις συγκομιδές μόνο δέντρων στις εκτάσεις Βασικής έκτασης, άγριο λιβάδι και ξέφωτο του δάσους θα λαμβάνεις Μεγεθυντικούς φακούς.











    Προϊόν μύλου

    Για την ολοκλήρωση του δρώμενου θα χρειαστείτε Σύνεργα Ντεντέκτιβ

    Σύνεργα Ντετέκτιβ

    [​IMG]

    Απαιτούμενα : 475 x Καλίανδρο και 34 x Σκόνη Αποτυπωμάτων:inlove::D

     
    Αρέσει σε nota.dim1802, Panagiotiis, martha72 και 20 σε άλλους.
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα..
    σούλα μου συμφωνώ απολύτως μαζί σου.. η φασολιά είναι σχεδόν αδιάφορη.. μόνο για συναισθηματικούς λόγους θα την ενεργοποιήσω (καθότι είμαι πολύ δεμένη με τις φασολίτσες μου;)) κατα τα άλλα αγαπημένο δρώμενο, διασκεδαστικό με όμορφα δωράκια και φυσικά με 4 λατρεμένα πίκολο και αρκετά φαρμερομπόνους.. προσωπικά, εδω και χρόνια παίζω μόνο με τις διαφορές και σχεδόν πάντα ολοκληρώνω το δρώμενο.. καλή διασκέδαση σε όλους
     
    Αρέσει σε Marinaloren, nota.dim1802, nickoikono11 και 8 σε άλλους.
  4. icons1

    icons1 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλημέρα, αγαπημένο δρώμενο αλλά και απαιτητικό, ακόμα και με τους αυξημένους πόντους ανά παιχνίδι - θα χρειαζόμουν min 123 παιχνίδια, δηλαδή 3 ώρες παιξίματος και μάλιστα λίγο ως πολύ μαζεμένες για να χρειαστεί να μάθω μόνο 3 εικόνες. Αν τα δώρα ήταν καλύτερα θα το έκανα αλλά ο συνδυασμός κούρασης και αδιάφορων (για εμένα) ανταμοιβών με αποθαρρύνουν - επίσης χθες έστησα το ξέφωτο με εργαστήρια και τα αντίστοιχα ζωοκομεία για τους στάβλους σε εγρήγορση ώστε να κάνω 1-2 αποστολές, δεν θα το ξηλώσω (και με την ευκαιρία να ξαναδιατυπώσω την απορία γιατί δεν παίρνουμε πια αναδυόμενα από στάβλους). Στόχος η ψιλοαδιάφορη φασολιά, αν δω ότι βγαίνουν τα αναδυόμενα θα τελειώσω την αριστερή στήλη για να πω ότι πήρα και 2 πίκολο, και μέχρι εκεί. Καλή επιτυχία.
     
    Αρέσει σε Marinaloren, nota.dim1802, olga-tse62 και 6 σε άλλους.
  5. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού

    καλησπερα σας...
    γραφω απλα για να ενημερωσω τους παικτες οτι ενω οι σ.ε. γραφουν
    1500 τπε x επίπεδο
    τελικα απ οτι ειδα μεσα στο παιχνιδι η πραγματικοτητα ειναι 1000 τπε * επιπεδο
    ξερω ξερω ειναι λεπτομερεια ειμαι κακεντρεχης κλπ κλπ κλπ..
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

  7. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Δεν ξέρω τι πόντους εμπειρίας δίνει σε σένα αλλά σε μένα δίνει 370.500 κι είμαι 247 επίπεδο. Άρα δίνει όντως *1500/επίπεδο. Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει στους Marinaloren και GEPPO1.
  8. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού

    ετσι ειναι ακριβως ... αλλα δεν προσεξες γραφω τπε που σημαινει τροπικοι ποντοι εμπειριας κ αφορουν το νησι ....
    πριν γραψω κατι το τσεκαρω οκ? δεν προσπαθω να μπερδεψω τους συμπαικτες... ετσι κ αλλιως εχω παρει πολλες φορες βοηθεια απο πολλους εδω μεσα αρα παντα προσεχω τι γραφω...
    χαιρομαι επισης που ενημερωθηκαν κ οι σ.ε.
    καλη συνεχεια σε σενα κ ολους....
     
  9. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    1500 πε x επίπεδο
    1000 τπε x επίπεδο
    1 σούπερ λίπασμα της Ζωζώς
    1 φασουλοφλουρί, απόσπασμα από τις συχνές ερωτήσεις.Δεν ξέρω αν ενημερώθηκαν οι Σ.Ε. Αν όντως υπήρχε λάθος το λόγο έχουν οι συντονιστές. Καλή συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει στους toylaaaaa, soyla74 και GEPPO1.
  10. Panagiotiis

    Panagiotiis Κόμης

    Καλησπέρα σε όλους!
    Τέλος το δρώμενο για εμένα:
    [​IMG]

    Πλέον το δρώμενο έχει γίνει το χειρότερο μου - κάποτε το αγαπούσα, καθώς οι δυνάμεις μου έχουν εξαντληθεί και κυρίως τα μάτια μου χαχαχαχα... Πάνε οι εποχές που έπαιζα τα 90 αντικείμενα και έπαιρνα όλους τους πόντους. Στα τελευταία δρώμενα απλά παίζω τα 10 αντικείμενα, που πλέον αναλογικά δεν είναι και μεγάλη διαφορά. 128 τώρα - 135 τότε με τα 90.. Απλά χρειάζονται παραπάνω φυτά και αναδυόμενα.
    Τώρα για να τελειώσω και τη δεξιά στήλη χρειάστηκα 150 παιχνίδια περίπου , που σε ποσότητες σημαίνει 71,000 φυτά και 5,100 αναδυόμενα. Δεν τα λες και λίγα xD Αλλά το διακοσμητικό ψέκασμα αξίζει πολύ , οπότε και τα 2πλάσια θα έδινα αν χρειαζόταν. Στην κατοχή μου έχω 13 , αλλά και στην αποθήκη κάθονται πλέον 3. Θέλω να τα κάνω 5 , ώστε να είναι η τελευταία μου καβάτζα από ψεκασματάκια :cry::cry::cry:

    Είπα να ανοίξω και τα πίκολο του δρώμενου με φιορίνια. Και μου ήρθε το 10ο φιορινόδεντρο

    [​IMG]
    Καλή επιτυχία σε όσους προσπαθούν ακόμα!:inlove:
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, -ΡΙΚΑ1985-, soyla74 και 13 σε άλλους.
  11. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα σε ολους και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ - ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ!!!!! Πηρα τη φασολια και συνεχιζω χαλαρα και οπου φτασω!!!
     
    Αρέσει σε -ΡΙΚΑ1985-, soyla74, Marinaloren και 10 σε άλλους.
  12. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλημερα τελοσ με το δρωμενο για πρωτη και τελευταια φορα μου εφαγε πολλα σ. λιπασματα
     
    Αρέσει σε -ΡΙΚΑ1985-, soyla74, Hecuba και 3 σε άλλους.
  13. Hecuba

    Hecuba Νέος ειδικός

    Καλό μεσημέρι σε όλους τέλος με την αριστερή στήλη , ,δεξιά μέχρι την μέση δεν περίμενα και κάτι άλλο θα το σκεφτώ να ξαναπαίξω το ίδιο δρώμενο. Πολλές οι απαιτήσεις. Καλή συνέχεια σε όλους.
     
  14. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    γεια σας παιδιά... μόλις τέλειωσα και εγώ με πολύ σ λίπασμα ισως το περισσότερο που έχω χαλάσει για τα δικά μου δεδομένα... πάντως πήρα όλα τα πίκολο και αυτό ηταν το ζητούμενο και σταμάτησα στο 152 της δεξιάς στήλης.. ισως και να το τέλειωνα με λίγο σ λίπασμα ακόμα αλλά δεν το κάνω μόνο και μόνο για το ψέκασμα, αν και είναι απο τα αγαπημένα μου.. τα δώρα πολύ όμορφα, η φασολιά αδιάφορη για τέτοιο δύσκολο δρώμενο.. καλά τελειώματα σε όλους...
     
    Αρέσει σε sirtakis, sofiapao76, -ΡΙΚΑ1985- και 4 σε άλλους.
  15. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και εγώ με την αριστερή στήλη και από την δεξιά στήλη έφτασα μέχρι το 81.
     
    Αρέσει στους Hecuba και SYLVART.
  16. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.