Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Τούρτα στο Παράδεισο "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 7/2/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Μη κάνετε έτσι..όλα καλά θα πάνε...διασκεδάστε το!!!συνδέστε υπολογιστές στη τηλεόραση...Πάρτε κινητά για φωτό...κάντε ζουμ...πάρτε τη βοήθεια του κοινού..αν έχετε και κανένα παιδί εξπέρ στα παιχνίδια πάρτε κι αυτό...Τα δρώμενα είναι για να περνάμε καλά!!!Οπου βγει και όσο πάει!!!
     
    Αρέσει σε Hecuba, martha72, vagelis1968 και 10 σε άλλους.
  2. renalian

    renalian Ενεργός συντάκτης

    μη το βαζετε κατω.το οτι τα γραφικα ειναι πολυ μπερδεμενα ειναι γεγονος.εγω επαιξα πανω απο 10 παιχνιδια ισως και 20 με ολα λαθος.το κινητο μου δεν ειναι πολυ καλο αλλα διαβαζοντας απο ενα συμπαικτη για τη φωτογραφια το εκανα αφου μεγεθυνα αρκετα την οθονη και του κομπιουτερ και του κινητου.εχω παιξει αρκετα παιχνιδα σωστα.δεν ξερω αν το τελειωσω γιατι τα αναδυομενα ερχονται με το σταγονομετρο.αλλο κι αυτο....
     
    Αρέσει σε Hecuba, Marinaloren, vagelis1968 και 5 σε άλλους.
  3. panior

    panior Νέος ειδικός

    Μπορει καποιος να μου πει τι φυτευει και μαζευει αναδυομενα?Βαζω φυτα του event φθανουν μονο για 2 σιροπια.Βαζω δεντρα φυτα μεγαλης διαρκειας (12ωρα) το ιδιο.Δεν μπορω να φτιαξω πανω απο 2.Τι κανω λαθος?
     
    Αρέσει στους Hecuba και vagelis1968.
  4. toylaaaaa

    toylaaaaa Εξαιρετικό ταλέντο

    θελει πολυωρα φυτα βαζε το βραδυ αυτα με βιοτεχνικα που μειωνουν την ωρα ...νεα ανακοινωση βγηκε .. θα δινουν αναδυωμενα κ απο το αγριο λιβαδι
     
    Αρέσει σε Hecuba, Marinaloren, GEPPO1 και 2 σε άλλους.
  5. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    Καλησπερα παιδια , επειδη λογω υποχρεωσεων δεν προλαβαινα ολο το εβεντ και το παλευω τωρα με σουπερ λιπασματα κλπ μπορειτε να μου στειλετε δωρο αναδυομενα , το ονομα βρισκετε κατω αριστερα , ευχαριστω εκ των προτερων !! Με ενδιαφερουν μονο οι συνταγες οποτε τα αναδυομενα δεν ειναι 2200 για ολο θα χρειαστω σχεδον τα μισα , ευχαριστω εκ των προτερων!
     
    Αρέσει στους Hecuba, GEPPO1 και vagelis1968.
  6. Panagiotiis

    Panagiotiis Κόμης

    Καλησπέρα !
    Μόλις ολοκλήρωσα το δρώμενο με 55 παιχνίδια συνολικά.

    [​IMG]

    H αλήθεια είναι πως δεν είχα καθόλου αναδυόμενα.. κι έτσι ενεργοποίησα τη φασολιά και έπαιξα με εξευγενισμένο αμάρανθο, οπότε και μάζεψα τα αναδυόμενα που μου έλειπαν σε λιγότερο από ένα λεπτό!
    Από το κατάστημα πήρα το ένα πίκολο και τη συνταγή για την τάρτα της Πίνκι (αυτό το όνομα μ' αρέσει χαχαχ:p)

    Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε Hecuba, nickoikono11, jimthrilosgate7 και 10 σε άλλους.
  7. mariobross2000

    mariobross2000 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα σε όλους!
    Τέλος και για μένα το δρώμενο.
    Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όσους το παλεύουν!
     
    Αρέσει σε Hecuba, nickoikono11, jimthrilosgate7 και 4 σε άλλους.
  8. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και για μένα το δρώμενο.
     
    Αρέσει σε Hecuba, Marinaloren, jimthrilosgate7 και 2 σε άλλους.
  9. kellyboukou

    kellyboukou Νέος ειδικός

    Καλημέρα,
    Θα ήθελα να ευχαριστήσω τους συναγρότες μου και τους συντονιστές για τα tips σε αυτό το event, καθώς και τους συντονιστές που μεταφέρουν πάντα τα προβλήματα μας και βρίσκονται πάντα εναλλακτικές λύσεις, όπως και τώρα με τα αναδυόμενα! Δεν θα είχα πάρει τη φασολιά χωρίς την βοήθεια σας :)
    Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε Hecuba, nota.dim1802, Marinaloren και 3 σε άλλους.
  10. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα σε όλη την παρέα.. τέλειωσα και εγώ εχθές το βράδυ και ευχαριστώ τους συμπαίκτες και τους συντονιστές (ειδικά την snorkel) για την πολύτιμη βοήθεια τους.. μέσα απο τον υγιή διάλογο πάντα βγαίνει κατι καλό.. καλά τελειώματα σε όλους
     
    Αρέσει σε xaidi, Hecuba, nota.dim1802 και 4 σε άλλους.
  11. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα και χρόνια πολλά στους ερωτευμένους.
    Τα παιδιά πάντα βοηθάνε όταν πρόκειτε για παιχνίδι.Με το ανάλογο αντίτιμο φυσικά xD
    Ας είναι και χαλάλι. Παίξαμε αρκετά παιχνίδια σε μια πρόχειρη φάρμα και γίναμε ξευτέρια.Το πιο μπερδευτικό ήταν η δεύτερη εικόνα,η άσπρη σαντιγή με τη μόκα,ξεκάθαρα έμοιαζαν ίδια.Καλή συνέχεια!
     
    Αρέσει σε Hecuba, nota.dim1802, Marinaloren και 2 σε άλλους.
  12. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο χαρις στη βοηθεια με τα αναδυομενα!!!!
     
    Αρέσει σε stef10, georgeoikonom2332000, maria22 και 5 σε άλλους.
  13. -rav4-

    -rav4- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους τους συναγρότες κ συναγρότισσες. Εχω μια απορία. Αγόρασα την συνταγή τσάτνι καρότου -μήλου αλλά δεν εμφανίζεται πουθενά. Κάνω κάτι λάθος ή κακώς την πήρα μιας κ δεν είμαι σε ψηλά επίπεδα στα επαγγέλματα. Σας ευχαριστώ για την υπομονή. Απλά δεν ξέρω αν πρέπει να πληρώσω κ την συνταγή για πολύ ροζ τάρτα.
     
    Αρέσει στους Hecuba και Marinaloren.
  14. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλύτερα να κάνετε την ερώτηση στην ενότητα για βοήθεια, προς τους συντονιστές για να σας απαντήσουν σωστά
     
    Αρέσει στους Hecuba και Marinaloren.
  15. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα !!!
    [​IMG]

    Ολοκληρώθηκε και για μένα το δρώμενο.
    Καλό βράδυ σε όλους !!!
     
    Αρέσει στους Marinaloren, xaidi, Hecuba και σε ακόμα ένα άτομο.
  16. Hecuba

    Hecuba Ανερχόμενος συντάκτης

    Τέλος το δρώμενο. Καλό βράδυ σε όλους.
     
    Αρέσει στους Marinaloren, xaidi και kellyboukou.
  17. vickymou

    vickymou Κόμης

    ειναι στο 4 στον μαρμελοδοποιο
     
    Αρέσει στον/ην Marinaloren.
  18. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Για τρεις συνταγές και ένα πίκολο νομίζω θα μπορούσε να ήταν και δυσκολότερο... γιατί τα έπαθλα είναι μ-ο-ν-α-δ-ι-κ-ά !!!
     
    Αρέσει στους GEPPO1, sofiapao76 και Marinaloren.
  19. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Αρέσει στον/ην ΔΗΜΗΤΡΗΣ22.
  20. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.