Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Τι ψάρια πιάνεις;

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 10/7/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,καλό το δρώμενο και μου αρέσει πολύ. δεν μου άρεσε όμως αυτό με τα αστερονομισματα από το ένα δρώμενο στο άλλο...εκεί για να κερδίσεις 6 αστερονομισματα,αν ήσουν εύστοχος,χρειαζόσουν και 170 πικροδάφνες κτλ αυτό σημαίνει εξοικονομήσει στις πικροδάφνες,εάν ήξερα ότι θα γινόταν αυτό δεν θα έπαιρνα τα δώρα που πήρα με τόσες πικροδάφνες (που εδωσα), που σημαίνει ότι θα περνάμε την φασολιά από το άλλο δρώμενο...από την άλλη προσωπικά έχω πάρει όλες τις φασολιές με τα ψάρια και τώρα τι κάνουμε?ελπίζω να μπει σε κάποιο άλλο δρώμενο. με πείραξε που δεν θα πάρω την φασολιά και δεν ξέρω το σκεπτικό της εταιρίας,με το δικό μου σκεπτικό θα έπρεπε να μπουν και η σημαίες φαρμακοκύπελου, ζητώ συγνώμη απ' όλους τους συμπαίχτες μου, αλλά με έχει πιάσει το παράπονο. ίσως είναι και από την πίεση που είχα όλες αυτές τις ημέρες,εύχομαι από καρδιάς να είστε όλοι πάντα καλά.
     
    Αρέσει σε aekara891, μαμαβικη, Gulit1 και 11 σε άλλους.
  2. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Χα, χα! Καλησπέρα σας! Πιο εύκολη φασολιά δεν θυμάμαι ξανά! Χάρη στη βοήθειά σας, βέβαια, που μας συμβουλέψατε, να κάνουμε απλά δολώματα! Σας ευχαριστώ!
     
    Αρέσει σε 66romanou, Gulit1, siourdistan και 13 σε άλλους.
  3. tilis03

    tilis03 Ενεργός συντάκτης

    Τελος και για εμενα το δρωμενο με απλα δολωματα οπως ολοι μας.Εγω χρησιμοποιησα απλα δολωματα για να ειμαι σιγουρος οτι θα παρω την φασολια και τωρα πλεον θα βαζω πολυτελειας για να περνω εξτρα δωρακια.[​IMG]
     
    Αρέσει σε 66romanou, takis.00, μαμαβικη και 11 σε άλλους.
  4. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλημέρα,Ενα δρωμενο που το ευχαριστηθηκα απο την αρχη μεχρι το τελος!
    Απο την αρχη μου εδωσε τη δυνατοτητα να ασχοληθω [απο τη στιγμη που δεν ειχαμε φυτο στο δρωμενο]
    με αποστολη της λαχαναγορας δλδ να σπερνοθεριζω τα φυτα που χρειαστηκα γι αυτην και να τελειωσω την πρωτη εργασια
    [​IMG]
    Ετσι και το αγκιστρι μαζεψα που χρειαστηκα για το τρεχων δρωμενο και πηρα και τη φασολια με δολωματα πολυτελείας.
    Ωραιο ειναι να ερχονται πιο συχνα τετοια δρωμενα που να εχουμε τη δυνατοτητα να φυτευουμε φυτο απο τη φαρμα ειτε για
    να κανουμε λιγη αποθηκη ειτε να ασχοληθουμε και με αποστολες.
    Να έχετε μια όμορφη Κυριακή!!!:)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/7/18
    Αρέσει σε yelander10, 66romanou, skareleni και 13 σε άλλους.
  5. nana

    nana Γνώστης του φόρουμ

    Πολυ καλο δρωμενο Το καταευχαριστηθηκα βαζοντας οτι ακριβως χρειαζομουνα Ετσι λοιπον και με φυτα γεμισα οσο γινοταν την αποθηκη μου ,και ζωακια που χρειαζομουνα , και καρπους Ειναι το θετικο που δεν ειχαμε φυτο δρωμενου Ας ελπισουμε να εχουμε τακτικα τετοια event Tα δωρα δεν τα τσιγκουνευτηκε η παραγωγη , δεν ηταν αγχωτικο και παιζω με πολυ μεγαλη ευχαριστηση Το απολαμβανω !!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/7/18
    Αρέσει σε maria_palou, xristos-ale3andros, yelander10 και 10 σε άλλους.
  6. siourdistan

    siourdistan Τακτικός στο φόρουμ

    για να μη κραζουμε μονο... να ζητησουμε να μεταβιβασουν τις ευχαριστιες για την εφικτη σε ολους ολοκληρωση του δρωμενου!! πρεπει να το ολοκληρωσαν ολοι οσοι ασχοληθηκαν ικανοποιητικα.

    παιζει να ειναι η πρωτη φασολια μετα απο 2 χρονια..
     
    Αρέσει σε maria_palou, xristos-ale3andros, aposperitis1 και 13 σε άλλους.
  7. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Kαλησπέρα στην παρέα απο χθες το απόγευμα κλείδωσα την φασολιά , ένα ξεκούραστο και ευχάριστο δρώμενο.
    Καλή συνέχεια σ' όλους και καλές ψαριές.:music::D
     
    Αρέσει σε GaTe987, maria_palou, xristos-ale3andros και 14 σε άλλους.
  8. *illustrator*

    *illustrator* Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα σας,
    με την πολύτιμη βοήθεια γειτόνων και φίλων,κατάφερα να αποκτήσω την πρώτη μου ομάδα σύννεφων της μαγικής φασολιάς.
    Σας ευχαριστώ πολύ :inlove: και εύχομαι σε όλους/ες καλή συνέχεια
    :)
     
    Αρέσει σε skareleni, gtrullis, GaTe987 και 13 σε άλλους.
  9. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Εάν σου βγαίνουν τα αστερονομίσματα πάρε και παλαιότερες φασολιές.
    Αν δε σε φτάνουν τα αστερονομίσματα και για τα διακοσμητικά, θα βολευτούν στο επόμενο πάρε δώσε.
     
    Αρέσει σε CAT_erina, maria_palou, kolokythopitas και 4 σε άλλους.
  10. *illustrator*

    *illustrator* Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα,δεν έχω αρκετά αστερονομίσματα για να αποκτήσω παλαιότερες φασολιές,πόσο μάλλον τα διακοσμητικά τους.
    Ευελπιστώ στο μέλλον να τα καταφέρω.
    Σ'ευχαριστώ πολύ για την βοήθειά σου
    :)
     
  11. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Το εβέντ κρατάει 19 ώρες ακόμη.
    Μπορεί να ψαρέψεις αρκετά αστερονομίσματα για παλιά φασολιά.
    Διακοσμητικά διπλά και τριπλά έχουμε πολλοί, γι'αυτό ανέφερα το πάρε δώσε.
     
  12. alexmasou

    alexmasou Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    θέλω 3 ακόμα 3 αστερονομίσματα για να βγάλω και την τρίτη φασολιά, βέβαια δεν υπολογίζω να παίξω περισσότερα από 4 παιχνίδια οπότε μάλλον την χάνω. Αν και σήμερα για πρώτη φορά στα 70 παιχνίδια που έπαιξα, έτυχα αστερονομίσματα και μάλιστα 2 φορές (από 30) γι αυτό ας κρατήσω και μια πισινή 8)
     
  13. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Φίλε μου μη μου στεναχωριέσαι, ότι δεν προλάβεις απο διακοσμητικά υπάρχει το "πάρε-δώσε" ότι σου λείπει στείλε μου μήνυμα, οι φίλοι και οι γείτονες γι αυτο είναι, για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον, απόλαυσε το δρώμενο και μη σκας για τα διακοσμητικά..:inlove:
     
    Αρέσει σε siourdistan, LILA413, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  14. JIMEXTREME

    JIMEXTREME Ανερχόμενος συντάκτης

    καλημερα στην παρεα, ωραιο το δρωμενο, αλλα λογω κακης διαχειρησης απο πλευρας μου δεν θα μπορεσω να παρω το συννεφο, μου λειπουν μεταλλικοι δισκοι, οποιος μπορει να μου προσφερει την βοηθεια του, τον ευχαριστω εκ των προτερων
     
    Αρέσει στον/ην FARMER.GP.
  15. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.