Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Τι ψάρια πιάνεις;

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 15/1/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. george3356

    george3356 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπέρα,
    δεν ξέρω αν μπορώ να βοηθήσω , πάντως παρατήρησα ότι όταν βάζω ένα είδος στο χωράφι , σ όλο το χωράφι αποδίδει περισσότερα αναλογικά από ότι το μεμονωμένο
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, graganta και 9 σε άλλους.
  2. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Σε ένα μέρος έχω μόνο αγελάδες. Τις μαζεύω τρεις φορές την ημέρα. Στο άλλο έχω πελαργούς,περιστέρια,σκαντζοχοιρους. Τους μαζεύω τρεις φορές Στο τρίτο έχω σκυλιά και κίουι και άλλους σταύλους. Δεν έχω κανένα εργαστήριο γιατι είναι χρονοβόρα!Στο ένα νησί το μισό δέντρα και καμήλες και πάντα. Στο άλλο νησί μόνο δέντρα.Εχω πάρει την φασολιά,ένα διακοσμητικο 2 φορές,και από τα διάφορα
    όλα εκτός τις μπανάνες και το αυτοκόλητο. Τώρα μέχρι τέλους θα παίρνω διακοσμητικά. Δε έχω κάνει τίποτε άλλο παρά μόνο να βάζω γλαστρούλες και λικέρ για μείωση χρόνου. Δες τι κάνεις διαφορετικό. Μακάρι να σε βοήθησα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, thena και 8 σε άλλους.
  3. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    Εγω μαζεψα στο νησι 39 φτερα σε 67 σταβλους στη φαρμα και 13 φτερα σε 25 σταβλους στο νησι8)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, βιβη.2003 και 4 σε άλλους.
  4. dafro123

    dafro123 Ενεργός συντάκτης

    Τα κύπελα πρεπει να παίζουν κάποιο ρολο,οσο για τις ψαριες είναι τελικα θεμα τυχης.Εγω μαζευω πρωτα τα φτερα και αυριο θα βαλω το εξευγενισμένο τριαντάφυλλο για τα αγκιστρακια.Πιστευω πως τα διακοσμητικά της φασολιας θα βγουνε σιγουρα,μενω παντα με την ελπιδα στο τελος να τα σαρώσω όλα.Καλη επιτυχια σε ολους τους επίδοξους ψαράδες
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, Louisa και 6 σε άλλους.
  5. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Γι αυτό δεν μου αρέσει η τύχη στα δρώμενα: Φέρνω συχνά το 1, περίπου 6-8 φορές στις 10 :mad:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, graganta και 7 σε άλλους.
  6. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    αντε και σιγα σιγα μαζευουμε και ολα τα υπολοιπα θα δουμε τι θα κανουμε και με τα προηγουμενα διακοσμητικα!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, Louisa και 8 σε άλλους.
  7. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    παιδιαααα επιτελους η πολυποθητη φασολια με ολα τα διακοσμητικα της! μου ετυχαν δυο μαρλιν στη σειρα και μετα απο 2 ψαρεματα ξανα 1! συνολο 6 γιατι ψαρευα με τα εκλεκτα :p βεβαια πολλα ηταν και τα γουρουνοψαρα και τα χταποδακια...
    επισης, αγορασα τις σ.τ., τα μυστηριωδη ολα(!!) και το κουπονι! με αλλα 10 αστερνομισματα σκοπευω να παρω το σ.λ. και το αυτοκολλητο κι υστερα ισως να παρω και τη συνταγη. καλη επιτυχια και καλα ψαρεματα φιλοι και φιλες και καληνυχτα! :)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, ioanna6929 και 11 σε άλλους.
  8. dafro123

    dafro123 Ενεργός συντάκτης

    Καλημέρα στην αγροτοψαροπαρέα.
    Σήμερα μάζεψα και τα αγκιστράκια ,έκανα δόλωμα πολυτελείας και έπεσα με τα μούτρα στο ψάρεμα....και ναι τα σάρωσα όλα επιτέλους .Καλή επιτυχία και σε σας
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, Stefoulini και 11 σε άλλους.
  9. Louisa

    Louisa Κόμης

    Καλησπέρα κι από μένα. Και εγώ μάζεψα όσα ήθελα και τώρα μαζεύω διακοσμητικά (τα παλιά όμως γιατί συμφέρουν πολύ καλύτερα).
    Θα ήθελα να δώσω τα συγχαρητήρια μου στα παιδιά της ΒΡ για την πολύ καλή δουλειά που έκαναν σε αυτό το παιχνίδι που τα είχε όλα!
    Όμορφα γραφικά, πολύ ωραία δώρα τα οποία παίρνεις κατ' επιλογή, αγωνία μέχρι την τελευταία στιγμή (γιατί έχουμε και μια πλεονεξία να ικανοποιήσουμε), βατό σε όλα τα επίπεδα και χωρίς να χρειάζεται να διαλύσεις τη φάρμα σου!!! :inlove:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, giorgos19691969 και 14 σε άλλους.
  10. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρες πολλές στους αγροτοψαράδες:) Επιτέλους τέλος και για μένα το δρώμενο, αφου κατάφερα και πήρα τα διακοσμητικά για τις φασολιές και τις κλείδωσα:). Καλή επιτυχία στα παιδιά που προσπαθούν ακόμα. Ενα μεγάλο ευχαριστώ στους φίλους μου, που με την βοήθειά τους κατάφερα να κάνω το ψάρεμα χόμπι:)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, gtrullis και 8 σε άλλους.
  11. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα και από εμένα. Αυτό το δρώμενο μου πήγε πολύ καλά διότι πήρα τα διακοσμητικά από το προηγούμενο ψάρεμα , οι καλύτεροι
    φίλοι και ψαροδιασκέδαση και ενεργοποίησα την φασολιά . Τώρα ενεργοποίησα και αυτή τη φασολιά του δρώμενου αυτού και πήρα από τα
    διάφορα αυτά που ήθελα. Δεν έχω πάρει μόνο τις χρυσές μπανάνες, τις 5 πάρτι γύρους , τις 5 τάρτες, την συνταγή σοκολατόπιτας, τα 10
    αστεράκια και το αυτοκόλλητο.:oops::D
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, graganta, skareleni και 9 σε άλλους.
  12. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Την τελευταία στιγμή μου έδινε όλο μάρλιν (ξιφίες) και έτσι τέλειωσα και τη νέα γραμμή φασολιάς και όλα τα ενδιαφέροντα αντικείμενα, εκτός από τις μπανάνες και τις pinkie pie, που δεν τις ήθελα.
    Το τι ψάρια πάντως πιάνεις δεν έχει καμιά σχέση με τον κύκλο. Είναι άσχετο και τελείως (;;; ) τυχαίο
    Προσπαθήστε λοιπόν μέχρι τελευταία στιγμή...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, gtrullis και 11 σε άλλους.
  13. maria071966

    maria071966 Δούκας του φόρουμ

    καλημερα !!
    επιτελους τελος με το event !!!xDουφφφφ με εσκασε μεχρι να το τελειωσω . :(
    δεν ημουν τυχερη με το ψαρεμα , ο μαρλιν δεν μου εκανε την τιμη να εμφανιστει πολλες φορες !!:cry:
    θεμα τυχης οι κυκλοι τελικα ,αλλα τελος καλο !!! :music:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, gtrullis και 7 σε άλλους.
  14. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    [​IMG]

    [​IMG]
    αν και εχασα 2 μερες κατι καταφερα και εγω ,αγοράζοντας πρωτη φορα δολώματα με φιορίνια στο τελος...ραντεβού στο επομενο ιβεντ
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, gtrullis και 3 σε άλλους.
  15. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    αυτό πήγα να κάνω αλλά τελικά δεν πρόλαβα! δεν πειράζει!!! θα τα βρω κάποια στιγμη στις ανταλλαγές!

    η αλήθεια είναι ότι είχα ξεκινησει με τα "διάφορα"...απο κει τα πήρα όλα ... σχεδόν!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, giorgos19691969 και 3 σε άλλους.
  16. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλησπερα παιδια! το τελειωσα και εγω σχεδον ολο το εβεντ, αλλα απογοητεύτηκα απο τα δωρα. τα μονα που αξιζαν μια νεκταρινια και ενας πλατυποδας!!ολα τα αλλα για κλαμματα!! ελπιζω στο επομενο εβεντ να εμαι πιο τυχερη!! καλο βραδυ σε ολη την παρεα!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, gtrullis και 3 σε άλλους.
  17. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    εγω δυστυχως εκανα μια μεγαλη χαζομαρα! :( ειχα αρκετα αστερονομισματα για να παρω καποιο διακομσητικο δευτερη φορα κι εκτος αυτου ειχα φτιαξει κι αλλα δολωματα... και το θυμηθηκα 3 και τεταρτο! :mad:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, giorgos19691969 και 2 σε άλλους.
  18. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Τι να πω εγω που έφτιαξα 4 εκλεκτα δολώματα 2 λεπτά πριν την λήξη του ιβέντ! και δεν πρόλαβα να τα παιξω...θα μου πεις και να τα 'παιζα δεν θα προλάβαινα να τα εξαργυρώσω! Συνεπώς ουδέν κακόν, αμιγές καλού! xD
     
    Αρέσει σε Stefoulini, kolokythopitas, skareleni και 2 σε άλλους.
  19. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    καλος απολογισμος τελικα διπλα διακοσμητικα σχεδον ολα απο τα διαφορα τελος καλο ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  20. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    καλό το ιβέντ. πήρα την παλιά φασολιά με τα διακοσμητικά της την νέα φασολιά άδεια και όλα τα διάφορα.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και gtrullis.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.