Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Τι ψάρια πιάνεις; Ιούνιος 2017

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 27/6/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα τελος και εγω με ζορισε λιγο. αν δεν βγαζεις ξιφια θελεις πολλα ψαρεματα
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, farmer_babis, sofiapao76 και 8 σε άλλους.
  2. Elvira3310

    Elvira3310 Ενεργός συντάκτης

    [​IMG]

    καλο μηνα και καλο απογευμα, το τι το ευχαριστηθηκα με την βαρκουλα μου και το ψαρεμα δεν λεγεται, καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα.. :cry:
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, everme, farmer_babis και 11 σε άλλους.
  3. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, τέλειωσα και εγώ , κλείδωσα την φασολιά .
    Καλή συνέχεια σε όλους και ευχαριστώ για ακόμη μια φορά φίλους και γείτονες για την βοήθειά τους με τα αναδυόμενα.:mad::oops:;)xD
     
    Αρέσει σε graganta, everme, Megas_kokoriko και 7 σε άλλους.
  4. farmer_babis

    farmer_babis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ναί. Αυτό εννοώ κέντρο. Την "Τέλεια Ψαριά" που την ονομάζουν στο παιχνίδι.
    Αλλα βλέπεις και "τέλεια ψαριά" να πετύχεις, πάλι στο δόλωμα πολυτελείας μπορεί να πάρεις Μάρλιν, Χταπόδια ή Γουρουνόψαρα ;)
    Οπότε είναι και θέμα τύχης..........
     
    Αρέσει σε NOTHS58, 2014chr, graganta και 2 σε άλλους.
  5. bmanolos

    bmanolos Νέος ειδικός

    Όπως έχει γραφτεί και σε άλλα αντίστοιχα δρώμενα, για καλύτερα αποτελέσματα στη στόχευση του κύκλου, κάντε όσο μεγαλύτερο ζούμ στην εικόνα.... Το δοκίμασα και νομίζω ότι βοηθάει.... Καλή συνέχεια σε όλους....
     
  6. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Εμένα ακόμη με δυσκολεύει.
    Το έχω κάνει. Εξωτερικά είναι ένας παχύς γαλάζιος κύκλος, μετά είναι ένας πιο λεπτός πιο ανοιχόχρωμος, μετά είναι ένας πιο λεπτός κιτρινωπός. Αυτός δεν είναι ο στόχος; Να ταυτίσεις τον αυξομειούμενο κύκλο με τον κιτρινωπό;
    Δεν είμαι καλός σε αυτό... Θα συνεχίσω να προσπαθώ πάντως, ακόμη και αν χρειαστεί να ξοδέψω.
    Χάλια ψαράς... :cry:
    Λοιπόν Νότη58 μην στεναχωριέσαι δεν είσαι ο μόνος χάλια ψαράς εσύ, το ίδιο είμαι και εγώ. Έτσι όπως το πάω ούτε την φασολιά δεν θα πάρω. Πάμε μαζί για ψάρεμα, είναι το μόνο σίγουρο ότι δεν θα πιάσουμε και οι δυο τίποταxD.
    Μήπως πήγαμε σε λάθος λίμνη;:p
    Και εγώ αύριο λέω να δοκιμάσω με δέντρα μπας και τύχει κάτι διότι μέχρι στιγμής χωρίς να έχω πάρει κάτι έχω μόνο αυτά,
    [​IMG] δυστυχώς.....
     
    Αρέσει σε psipsi1978, mmixail, monolith2 και 11 σε άλλους.
  7. *ΜΑΜΑ*

    *ΜΑΜΑ* Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλησπέρα και καλό μήνα Ψαράδες μου μικροί-μεγάλοι;)
    Αν και είμαι απο τους "τυχερούς"....νομίζω πως το 70% είναι θέμα τύχης και μόνο το 30% οφείλεται σε καλό τάϊμ!
    Φυσικά είναι η αποψή μου αυτή .Αλλά εκει που πίστευα πως είμαι στο στόχο σωστή μου έδωσε γουρουνόψαρο
    ή ακόμα και παπαγαλόψαρο και αστακό.Και αλλου που νόμιζα ότι πιθανά λογο που έβγενα απο το στόχο θα πάρω κάτι
    πολύ μικρό να βγάζω το Μέρλιν .
    Όσο για δόλωμα περισσότερο χρησιμοποίησα εκλεκτό και λιγότερο πολυτελείας!
    Φυσικά πήρα τη σειρά......:) και διάφορα πολλάααααα:inlove:;);)!
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, Coinhunter01, 2014chr και 16 σε άλλους.
  8. giannissuper

    giannissuper Έμπειρος

    Καλησπέρα και καλό μήνα.
    Τέλος από εχθές η και προχθές δεν θυμάμαι.
    [​IMG]
    Καλά θα ήταν να είχε και ακόμη λίγα δώρα.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Πάμε για τα διακοσμητικά τώρα.
    Καλή συνέχεια και καλό καλοκαίρι.

    8):music:
     
    Αρέσει σε bill18, SYLVART, Nantia123 και 18 σε άλλους.
  9. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα καταφερα και εγω και πηρα την φασολια και απο αυριο θα αρχισο να παιρνω οσα δωρα με ενδιαφερουν καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε bill18, GaTe987, giannissuper και 7 σε άλλους.
  10. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Καλημέρα παιδιά! Πήρα κι εγώ την φασολιά και κάποια δώρα (μου μένουν οι μπανάνες που τις θέλω αλλά αυτοκόλλητο και κάποια άλλα δεν τα κυνηγώ) και λέω να κυνηγήσω και μια ακόμα φασολιά που δεν έχω από το κλασικό! Δυστυχώς δεν μπορώ να σας στείλω τις φωτογραφίες, κάνω print screen αλλά μετά δεν μπορώ να τις εμφανίσω εδώ! Καλή συνέχεια σε όλους! :):):)
     
    Αρέσει σε bill18, mmixail, NOTHS58 και 9 σε άλλους.
  11. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλημέρα και καλή βδομάδα.
    Πήρα κι εγώ τη φασολιά και κάποια άλλα δώρα. Μάλλον η ρουτίνα που έχουν βάλει είναι καλή για τους παίκτες και αργά ή γρήγορα σου δίνει 800+ αστερονομίσματα, ακόμη και άστοχος να είσαι. Συνεχίστε τις προσπάθειες. Βιάστηκα και αγόρασα δίσκους και αγκίστρια, αλλά όποιος έχει ρυθμίσει καλά τη φάρμα του, δεν χρειάζεται. Χαλάλι της πάντως της εταιρίας, αφού τελευταία δείχνει να μας προσέχει πολύ περισσότερο. Ευχαριστώ.
     
    Αρέσει σε bill18, mmixail, monolith2 και 8 σε άλλους.
  12. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Καλησπέρα και καλή βδομάδα!!!Ετοιμη και η φασολιά μου [​IMG] !!!Πήρα και τους μ.σ. Παλλάδιο(μπας και τύχω δεύτερο βίσωνα,γιατί με έναν που έχω η αποστολή προχωράει με ρυθμό χελώνας).Συνεχίζω και ό,τι προλάβω μέχρι αύριο.Ευχαριστώ γείτονες και φίλους για τα πολύτιμα δωράκια τους.Καλή επιτυχία σε όσους προσπαθούν!!!
     
    Αρέσει σε misirli, foufoula, ath και 10 σε άλλους.
  13. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Kαλησπέρα στην παρέα, αφού έχω κλειδώσει την φασολιά πήρα και όλα τα Διάφορα και τώρα πάω για κανένα διακοσμητικό.
    Καλή συνέχεια σε όλους.8)
     
    Αρέσει σε sofiapao76, ath, graganta και 8 σε άλλους.
  14. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα παιδιά! :D Το event είναι πάρα πολύ ωραίο αλλά δεν μπόρεσα να είμαι πάρα πολλές ώρες στην φάρμα και δεν πρόλαβα να πάρω πολλά αντικείμενα. Κατάφερα να ολοκληρώσω την μία την φασολιά και αύριο ελπίζω να προλάβω και την δεύτερη. Υπάρχει κάποιος που να πήρε όλα τα αντικείμενα; :)
     
    Αρέσει στους ath, gtrullis και mmixail.
  15. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα απο την επιλογη διαφορα πιρα ολλα τα δωρα δεν με ενδιαφερουν τα υπολοιπα καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει στους ath και gtrullis.
  16. RARANIARO

    RARANIARO Ενεργός συντάκτης

    λοιπόν ..εγώ από ξιφία ούτε από τη μύτη Οπότε είπα να αλλάξω δόλωμα.. μπα.:cry:..ούτε αυτό δούλεψε. Και εκεί που σκεφτόμουν να σας ρωτήσω μήπως φταίνε τα νερά-.- που ψαρεύω να δοκιμάσω και αλλού;το βρήκαxDxDεφταιγε ο ψαρας. Οπότε να ευχαριστήσω την κοράκλα μου που χαρη σε αυτήν θα τα πάρω σχεδόν όλα:inlove:
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, farmer_babis, picantinio2012 και 10 σε άλλους.
  17. triwps2014

    triwps2014 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπερα,ενταξει δεν λεω...απο τα καλύτερα events...αλλα ενα παράξενο πράγμα που παρατήρησα ειναι οτι καποιες φορες έβρισκα το ακριβές σημείο,και μου έδινε αστακο,και απο περιέργεια μια φορά το σταμάτησα στο πιο άσχετο σημείο,και μου έδωσε μαρλιν,δηλαδή τι φαση?
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, farmer_babis, FARMER.GP και 4 σε άλλους.
  18. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    ολα καλα τελος και για αυτο το ιβεντ!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, ath, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  19. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρεται!! Το δρώμενο με το ψάρεμα ήταν καταπληκτικό!! xD:D Από αυτό κατάφερα (με λίγη δυσκολία) να αποκτήσω ολοκληρωμένη την ομάδα συννέφων μαγικής φασολιάς "Τι ψάρια πιάνεις; 2017"!! Μετά από τόσα ψάρια (σκουπριά,παπαγαλόψαρα, γουρουνόψαρα ή φούσκους και μάρλιν ή ξιφίες) και θαλασσινά (αστακοί και χταπόδια) νομίζω ότι αξίζει να πατήσουμε ξανά στο έδαφος μετά από τόσες ώρες στη βάρκα!! :wuerg::p:);)8)
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, ath, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  20. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    τελείωσα πολύ χαρουμενη κι αυτό το δρώμενο. κλειδωσα τη φασολια και ολοκληρωσα και μια κλασική σειρά τι ψάρια πιάνεις. πήρα και μερικά δωρακια από τα άλλα και όλα καλά. πάμε για καθαρισμα από αύριο.
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, gtrullis, graganta και 3 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.