Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Τα βότανα του Φαραώ"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 29/9/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Ο Τσίγκφριντ μετακόμισε,
    την Αίγυπτο συμφώνησε,
    για να εξερευνήσει...
    Βότανα,Γρίφους,και φυτά,
    και Δαχτυλίδια πιο πολλά,
    θα πρέπει να γεμίσει.

    Άνκχ,δώστου εσύ πολλά,
    και Μανιτάρια Αγκαθωτά,
    και ένα Γρίφο λύσε...
    Δώρα θα λάβεις εκλεκτά,
    κι ακόμα,μία Φασολιά,
    τις εργασίες κλείσε.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε troullys, SISTRULLI, haos61 και 14 σε άλλους.
  2. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα! Έχω 59/60 μαραφέτια του μύλου και δεν έχω βρει ακόμα χρόνο να παίξω και τα τελειώσω το δρώμενο. Θα τρελαθώ καλέ!! xD Και είναι τραγικό γιατί το μίνι παιχνίδι μ'αρέσει πολύ!
    Θα τα καταφέρω όμως να είστε σίγουροι! :music::p
     
    Αρέσει σε sofiapao76, vagelis1968, Panagiotiis και 4 σε άλλους.
  3. HLIANAKI2

    HLIANAKI2 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    οσοι εχετε προβλημα με αναδυομενα φυτεψτε τα φυτα αποστολης στο βασικο νησι
     
    Αρέσει σε vagelis1968, olga-tse62, Marinaloren και 2 σε άλλους.
  4. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Kαλημερα και καλη εβδομαδα ταλαιπωρημενη παρεουλα!!!
    Τελειωσα επι τελους, με αρκετη κουραση ομως για να προλαβω στις 8ωρες των μπονους, σε μεγαλα χωραφια και με σ.λιπασμα.
    Συνεχιζω με οτι αναδυωμενο μου βγαινει, φτιαχνοντας ανκχ και παιζοντας μονο για να τους πουλησω στη λαϊκη, οχι για κερδη σε ΧΤ, η τιμες ειναι πολυ χαμηλες, αλλα μηπως βοηθηθουν και καποιοι που εχουν αναγκη.
    Ομορφα δωρακια οπως και η φασολια και τα φιορινια παντα καλοδεχουμενα.
    Ενα διαλειμματακι τωρα για λιγες μερες στα δρωμενα θα μας αξιζε νομιζω :)
    Καλη συνεχεια και καλη επιτυχια σε οσους προσπαθουν ακομη.:inlove:
    Σημ: Τα δεντρα στα νησια μου εδωσαν αρκετα δαχτυλιδια, επισης οσοι πηρατε τη φασολια και θελετε να το τελειωσετε ενεργοποιηστε την για τα δεντρακια του νησιου σας μαζι με τουρμπο λιπασμα ;)

    Ευχαριστω πολυ φιλους και γειτονες για τις βοηθειες:D
    Δεν θα χρειαστω πλεον σκαραβαιους , στειλτε σε οσους τα χρειαζονται.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 5/10/20
    Αρέσει σε nota.dim1802, SavoirAimer..., sofiapao76 και 9 σε άλλους.
  5. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημέρα και καλη εβδομαδα σε ολους..
    Πηρα την φασολια και συνεχιζω για όλα τα επιμέρους δωρακια που είναι πολύ χρήσιμα..
    Μαζευω ακομη δαχτυλίδια για να φτιαξω ανκχ στο μυλο και θα το παω οσο πιο μακρυα μπορεσω..
    Το ροδανι δεν μου εκανε την χαρη και ετσι παλευω με ότι βιοτεχνικα εχω στην διαθεση μου,σ.λιπασμα και τσατνι παντα..
    Κοντευω να τελειωσω την αριστερη στηλη και αυτό είναι καλο γιατι από τα τελευταια βηματα παιρνουμε αρκετους
    σπορους και μπορούμε να τους αξιοποιήσουμε αναλογα..Στην δικη μου λαικη εμφανιζονται ελαχιστα φυτα και μεχρι
    τωρα δεν εχω προλαβει να τα αγορασω..
    Καλη συνεχεια λοιπον και καλα τελειώματα σε οσους το προσπαθουν ακομη..
    Φιλικα Βικυ :inlove:
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, SavoirAimer..., sofiapao76 και 9 σε άλλους.
  6. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    καλησπέρα συναγρότες μου από χθες τέλειωσα κι εγώ το ιβέντ, καλή δύναμη σ'όσους συνεχίζουν!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 5/10/20
    Αρέσει σε nota.dim1802, αμφιθεα, Panagiotiis και 4 σε άλλους.
  7. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    καλησπερα σε ολους ....αυτο το ιβεντ δεν ειναι καθολου δυσκολο αν γινει μια οργανωμενη δουλεια .....οπως ειπαν αλλοι πιο πανω μαζευεις τα παιχνιδια και τα παιζεις ολα μαζεμενα ....εγω στα 55 ανκχ τελειωσα το παιχνιδι φυτευοντας σε μικρα χωραφακια και στις 3 εκτασεις με ολα τα μπονους και ενα +1 απο το ροδανι συνολικα 15 φυτα απο καθε χωραφακι μεσα σε 2-3 ωρες τελος το ιβεντ ;)
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, SavoirAimer..., jimixatz και 7 σε άλλους.
  8. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Τέλος κι εγώ! Και με περίσσεια. Ξενύχτησα αλλά χαλάλι, συνηθισμένες οι νυχτερίδες στις βραδινές τις ώρες ;)

    Καλό ξημέρωμα σε όλους! :music:
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, -sia1971-, martha72 και 5 σε άλλους.
  9. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλημέρα τέλος και εγώ με το δρώμενο.
     
  10. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλημερα τελος και εγω. στην λαικη γινεται χαμος. οτι βγαινει εξαφανιζεται σε κλασματα του δευτερολεπτου
     
    Αρέσει σε sofiapao76, -sia1971-, skias10 και 2 σε άλλους.
  11. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Κατι οχι και τοσο νομιμο πρεπει να γινεται με τα φυτα του δρωμενου στη λαικη...Ειμαι ταχυτατος,σαν γερακι πανω απο οποιαδηποτε προσφορα,χτυπαω στη μεση τις προσφορες και παντα γραφει πουληθηκε...Ισως καποιοι,εχουν βρει εναν τροπο,αυτοματα,να αγοραζουν τις προσφορες...Θα παρακαλουσα τις εξαιρετικες συντονιστριες,αν μπορουν να το ελεγξουν...Τελος παντων...Η ζωη και το παιχνιδι συνεχιζεται...Υγεια να εχουμε...
     
    Αρέσει σε pigara, αμφιθεα, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  12. -athena123-

    -athena123- Ενεργός συντάκτης

    και εγω το ιδιο ελεος πια τοσο αχρηστη ειμαι περνανε τα βλεπω και ολα πουλημενα


    Συγχώνευση δημοσιεύσεων
     
    Αρέσει στους αμφιθεα και -sia1971-.
  13. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Kαλημερα κι από μενα..:D:D
    Μετα από πολλους κοπους ολοκληρωθηκε το δρωμενο με επιτυχια..Επαιξα και εξτρα παιχνίδια οποτε η αριστερη στηλη ξεπερασε
    κατά πολύ τα 60 βηματα ,παιρνοντας από τα επιπλέον παιχνίδια κάθε φορα 5 σπορους..
    Λιγο πριν το τελος προσπαθησα να αγορασω από την λαικη καποια που μου ελειπαν αλλα σταθηκε αδυνατον..:oops::oops:
    Συμφωνω με τον jimisraf1..
    Εξαφανιζόντουσαν πριν καν προλάβω να πατησω την επιλογή..Κανα δυο φορες σταθηκα ας πουμε τυχερη γιατι ξεκινησα από το τελος
    των προιοντων..Και παλι όμως προλαβα ελαχιστα κομματια ,20 στον αριθμο..
    Ετσι χαλασα ζωζωκες με βαρια καρδια, και μαζευτηκαν τα φυτα που χρειαζομουνα..
    Ημουνα πολλες ωρες πανω από τον υπολογιστη γιατι ειχαν διαφορετικες ωρες θερισματος τα φυτα και εβαζα συνεχως καινουρια ,
    οσο επαιζα τα παιχνίδια και δεν αποφυγα 2 ξενυχτια..Συμπασχω με την φιλη μου Dr Kelly..Νυχτεριδα και εγω..xDxD
    Ευχαριστηθηκα πολύ όμως τις ανταμοιβες ,οποτε χαλαλι ..
    Καλα τελειώματα σε οσους συμπαίκτες μας το προσπαθουν ακομη..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, jimixatz, Dr.Kelly και 6 σε άλλους.
  14. SavoirAimer...

    SavoirAimer... Ενεργός συντάκτης

    Συναγρότες χαιρετώ σας!

    Σε "άλλες εποχές του φόρουμ", σε αγαπημένο και δυστυχώς χαμένο θέμα-νήμα της δημιουργικής γωνιάς, υποδυόμενη το ρόλο μιας σύγχρονης ΑΜΛΕΤΑΣ θα βασανιζόμουν (ειπω-κειμενικά) από το αιώνιο και αναπάντητο ερώτημα: "To bean or not to bean ;".

    Στην μοναχική πορεία του παιχνιδιού οφείλω να ομολογήσω πως βασανίστηκα πολλάκις από ερωτήματα αναπάντητα, αλλά όχι από το συγκεκριμένο... "To bean" λοιπόν και η φασολιά αποκτήθηκε!!!
     
    Αρέσει σε toylaaaaa, pigara, nota.dim1802 και 3 σε άλλους.
  15. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.