Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Τα βότανα του Αλχημιστή"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 3/8/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    και ομως σε ολες τις σπορες εβαζα σ.λ, ζωζω, και χρησιμοποιησα ολα τα μπονους μαζι και επαιξα και παραπανω παιγνιδια απο την αριστερη στηλη,αυτη την τελειωσα απο χθες τιποτα ομως
     
    Αρέσει στους gtrullis και skias10.
  2. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και εγώ με το δρώμενο και με την αριστερή και με την δεξιά στήλη.
     
  3. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα! Το event τέλειωσε από χτές,χωρίς αγορές,απλά συνεχίζω να μαζεύω σπόρους και περιμένω να ανέβουν λίγο οι τιμούλες,διότι είναι πιο μικρές κι από τη κοπριά :) .Ξόδεψα περι τα 800 σλ και 500 ζωσούλες + τζακ,bonus 100% κλπ. Περιμένω πολύ απαιτητικό δρώμενο στο μέλλον μετά από το συγκεκριμένο,που εξάντλησε τις αποθήκες.Υγεία,αισιοδοξία και καλή καρδιά![​IMG]
     
    Αρέσει σε gtrullis, -sia1971-, Lina123 και 3 σε άλλους.
  4. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Παντως εγω τωρα βλεπω,αστραπιαια να περνανε,αγκαθωτο μανιταρι ας πουμε,με 2040 το ενα...Δηλαδη στα ποσα θα ειμαστε ευχαριστημενοι να πουλησουμε??
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Lina123, Marinaloren και 2 σε άλλους.
  5. mariobross2000

    mariobross2000 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα Φίλοι & Φίλες μου,
    Τέλος και για μένα το δρώμενο κυριολεκτικά στην εκπνοή του χρόνου με μία άθλια λαική και εκατομμύρια κολλήματα και μαργαριτούλες! Νευρική κρίση κόντεψα να πάθω...!!!
    Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε olga-tse62, gtrullis, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  6. boykitsa68

    boykitsa68 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα φίλοι μου. Χρειάζομαι τη βοήθειά σας. Δεν μπορώ να κάνω ανταλλαγή φυτών . Δεν ξέρω τι δεν κάνω σωστά. Δεν ανάβει καθόλου η ένδειξη ποσοτήτων. Πλίζζ :oops::oops:
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  7. toula25

    toula25 Τακτικός στο φόρουμ

    Kαλησπερα σε ολους! εγω τελείωσα την αριστερή στήλη ,την δεξιά οχι μετα απο πολύ κοπο λίπασμα ,ζωζωκες ,αγόρασα και στην λαικη ( κολλάει πολύ η λαικη) αλλα παλι δεν τα καταφερα , για μενα ηταν η πρώτη φορα που έπαιξα αυτό το δρώμενο δεν το ηξερα καν...αλλα αφου δυσκολεύτηκαν τα μεγάλα επίπεδα λογικο να μην τα καταφέρω...απλα βλέπω οτι ολο και ποιο δύσκολα και απαιτητικά γίνονται τον τελευταίο καιρο .. την φασολιά την πηρα ευτυχώς..[​IMG]

    οσο για το ρεκορ μου ηταν στα 9" [​IMG]
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, gtrullis, -sia1971- και 8 σε άλλους.
  8. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Εγω αυτο που εντοπισα απο την αρχη του δρωμενου ,εκτος απο ολα τα αλλα που εχουν αναφερει οι συμπαικτες μας
    παραπανω, ειναι οτι ζηταγε πολλα δαχτυλιδια για να φτιαξουμε ενα ανκχ. Και τα δαχτυλιδια ερχονταν με δυσκολια ,
    κατα γενικη ομολογια των περισσοτερων απο εμας. Αυτο ειχε ως αποτελεσμα, να μην μπορουμε να φτιαξουμε πολλα
    παιχνιδια στο μυλο. Και συνεπως δεν παιρναμε πολλους σπορους. Αν ηταν διαφορετικα τα πραγματα ,πολλοι φιλοι μας
    που δεν κατορθωσαν να το ολοκληρωσουν θα βρισκονταν σε καλυτερη θεση .
    Καλη συνεχεια σε ολους !!!
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε toula25, -sia1971-, Lina123 και 5 σε άλλους.
  9. louloudaki.2001.

    louloudaki.2001. Προχωρημένος

    Τέλος και για μένα το event! Αργησα λίγο αλλα τα κατάφερα και το ολοκλήρωσα! Καλή συνέχεια σε όλους!:inlove:
     
    Αρέσει σε gtrullis, vagelis1968, -sia1971- και 5 σε άλλους.
  10. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Επιτέλους τέλειωσα και εγώ με αγορές απο την λαϊκή....να επισημάνω την αγανάκτηση μου για την πραγματικά χείριστη κατάσταση του μηχανισμού της λαϊκής η οποία υφίσταται εδω και αρκετό καιρό.. αν τυχόν κάποιο φυτό είχε πουληθεί, πλακώνανε οι μαργαρίτες και έπρεπε να κάνω ανανέωση και φτου κι απο την αρχή... σε τέτοια δρώμενα που η ταχύτητα μετράει είναι απαράδεκτο να υπάρχει αυτή η κατάσταση.. ελπίζω κάποια στιγμή να διορθωθεί αυτό το πρόβλημα.. πούλησα και εγω εγκαίρως οτι είχε απομείνει με την κατώτερη τιμή να βοηθήσω οσους γινόταν... η λαική πάντως 2 λεπτα πριν τελειώσει το δρώμενο είχε πολλές προσφορές.. κάποιοι καθυστέρησαν δυστυχώς πολύ να προσφέρουν ίσως για να πετύχουν καλύτερη τιμή.. κρίμα γιατι θα βοηθούσαν αρκετούς συμπαίκτες ... πάντως συνολικά ήταν ένα ωραίο δρώμενο που θα ήταν ακόμα ωραιότερο αν με κάποιο τρόπο υπήρχε η δυνατότητα περισσότερων σπόρων...
     
    Αρέσει σε Marinaloren, sofiapao76, skias10 και 10 σε άλλους.
  11. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα!!!!
    Εγώ είμαι απλά απογοητευμένη....
    [​IMG]
    Για 125 Μούρα του νερού δεν τελείωσα το δρώμενο.....
    Δεν θα μπω καν στην διαδικασία να σχολιάσω το δρώμενο....
    Αυτή όμως ήτανε και η τελευταία φορά, προσωπικά τέτοιου είδους δρώμενα θα φτάνω μέχρι την φασολιά και ΤΕΛΟΣ...
    Τα υπόλοιπα θα τους τα χαρίζω.....
    Καλή συνέχεια!!!!

    Υ.Γ. Και εδώ να πω ότι αυτά τα 1.1.1 ή 4.4.4 φυτά που βάζανε κάποιοι στην αγορά τι νόημα είχαν αλήθεια?
    Γενικά αυτά που μπαίνουν έτσι στην αγορά γενικότερα ακόμα και με χαμηλότερες τιμές πάντα τα αφήνω στην άκρη και δεν τα αγοράζω ποτέ.
    Γνωρίζω τον λόγο που το κάνουν απλά εγώ τα προσπερνώ και ας πάω και στην 3η σελίδα με πιο υψηλή τιμή, έτσι για σπάσιμο.....
     
    Αρέσει σε sofiapao76, olga-tse62, amorphis και 11 σε άλλους.
  12. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Ωραίο το πάζλ του Αλχημιστή,
    μα τα Φυτά,στη Λα'ι'κή,
    λίγα,μα πολύ λίγα...
    Κι αν πας,για μία Αγορά,
    η Μαργαρίτα,στην χαλά,
    και είναι πολύ κρίμα.

    Μα αν δεν υπήρχε Λα'ι'κή,
    σίγουρα,η ανάρτηση αυτή,
    δεν θάβγαινε,στο βήμα...
    Μα τέλος ,πήγαν όλα καλά,
    κι 'ετσι,για πολοστή φορά,
    το Πίκολο,επήρα.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε toylaaaaa, sofiapao76, Nantia123 και 12 σε άλλους.
  13. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    τελος με τη βοηθεια της αγορας.δυσκολο να πετυχεις τη προσφορα βεβαια ειδικα αν εχεις αργο ιντερνετ ,αλλα οχι ακατορθωτο. ευτυχως προς το τελος του δρωμενου οι προσφορες εχουν αυξηθει.καλη επιτυχια σε οσους προσπαθουν ακομα!
     
    Αρέσει σε -sia1971-, mariobross2000, gtrullis και 2 σε άλλους.
  14. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.