Συζήτηση για το δρώμενο "Τέσσερις Φωτίτσες - Η Γιορτή της Πυγολαμπίδας"

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 19/10/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    τέλος και για μένα ένα μεγάλο ευχαριστώ στα γειτονάκια μου και σε όλους τους φίλους για τα δωράκια τους
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε GEPPO1, .FARMERAMA010., psipsi1978 και 6 σε άλλους.
  2. tempelxanas

    tempelxanas Μόνιμος στο φόρουμ

    Συμβουλή.
    Μην το κάνεις, δεν σε συμφέρει. Μεμονωμένα τα υλικά θα σου αποδώσουν στο τέλος του δρώμενου πολλά περισσότερα.
    Χρησιμοποίησε τους μύλους για άλλες δουλειές.
    Καληνύχτα και καλή επιτυχία στο δρώμενο.
     
    Αρέσει στους kikijimy, powerranger91 και ioanna6929.
  3. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] και στα δικά σας...

    και (tempelxanas) σταματάω τα πακέτα αν και νομίζω ότι είναι το ίδιο αλλά δεν έχω όρεξη πια για υπολογισμούς!o_O
     
    Αρέσει σε GEPPO1, markos5560, psipsi1978 και 8 σε άλλους.
  4. tempelxanas

    tempelxanas Μόνιμος στο φόρουμ

    Η αλήθεια είναι ότι γενικώς όλοι όσοι έχουν γράψει για αυτό το δρώμενο, έχουν ξεφύγει λιγουλάκι.
    Είναι τόσος μεγάλος ο ενθουσιασμός, τόση μεγάλη η χαρά για το δρώμενο και προπάντων για τα δώρα του, που για πρώτη φορά παρατηρείται απόλυτη ομοφωνία των παικτών.
    Κάτω από αυτές τις συνθήκες, ήταν επόμενο και να ξεφύγουμε, (ευπρεπώς βέβαια) και να καλαμπουρίσουμε και να ανταλλάξουμε προσωπικές δημόσιες κουβεντούλες.
    Προσωπικά πιστεύω, πως όταν η ομάδα του farmerama διαβάσει αυτήν την κουβεντούλα και αισθανθεί τον παλμό της, θα είναι, όχι μόνο η πέρα για πέρα επιβράβευσή της, αλλά θα της δώσει και φτερά για την συνέχεια.

    Καληνύχτα και καλή συνέχεια.:)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/10/15
    Αρέσει σε ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ, rixainrempite, powerranger91 και 7 σε άλλους.
  5. MikrosSporos

    MikrosSporos Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    μια απορια εχω και εγω που νομιζω δεν την ειχε κανενας αλλος ή τουλαχιστον δεν την εκφρασε...οσοι εχουν σε ολες τις εκτασεις αυγα κορακιου οπως εγω ας πουμε πως θα μπορεσουν να χρησιμοποιησουν αυτα που θα παρουν...????
     
    Αρέσει στους GEPPO1, ioanna6929 και powerranger91.
  6. dkokka

    dkokka Νέος ειδικός

    Καλημέρα, τέλος κι εγώ. Γειτονάκια μου ,με τα δώρα σας φωτίστε άλλες φάρμες ώστε να ανάψουν και το τελευταίο φαναράκι. Και πάλι ευχαριστώ , καλή συνέχεια σε όσους συνεχίζουν;)
     
    Αρέσει σε GEPPO1, Gulit1, graganta και 9 σε άλλους.
  7. .FARMERAMA010.

    .FARMERAMA010. Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους
    Αν και είναι ένα κρρρρύο Σάββατο με τα φαναράκια μας μπορεί να ζεσταθούμε αρκετά(τουλάχιστον οι καρδιές μας......:))
    Και ναι τελείωσα το δρώμενο.:p
    Ευτυχώς τα γειτονάκια μου με βοήθησαν για άλλη μια φορά.Βέβαια και τα 12 κασκολάκια της εταιρίας με οδήγησαν στον γρηγορότερο τερματισμό
    Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!
    Καλή συνέχεια σε όσους το παλεύουν.
    Όλοι μπορούμε να πετύχουμε το καλύτερο κάθε φορά:inlove:
     
    Αρέσει σε GEPPO1, ioanna6929, powerranger91 και 8 σε άλλους.
  8. ARGIR0123456

    ARGIR0123456 Ενεργός συντάκτης

    τελος και για μενα και ενα μεγαλο ευχαριστω σταγειτονακια παλια και κανουργια που βοηθησαν καθημερινα με τα δωρακια τους να εχετε ενα καλο σαββατοκυριακο
     
    Αρέσει σε GEPPO1, ioanna6929, powerranger91 και 5 σε άλλους.
  9. -athena123-

    -athena123- Ενεργός συντάκτης

    Mπραβο στην εταιρια πολυ ωραιο event καλα δωρα και οχι πολυ δυσκολο γιαυτα που δινει ,παντα τετοια!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε GEPPO1, ioanna6929, powerranger91 και 6 σε άλλους.
  10. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    τέλος και από εμενα...σχετικα ευκολα όλα εκτος απτις αγελαδες λιγο με παιδεψαν..
    [​IMG]
    περιμενουμε στα επομενα ιβεντ νεα δωρα όπως μαυρη ιτια, νεκταρίνια και αλκυονα...
    καλη συνεχεια σε ολους
     
    Αρέσει σε .FARMERAMA010., GEPPO1, ioanna6929 και 6 σε άλλους.
  11. tempelxanas

    tempelxanas Μόνιμος στο φόρουμ

    [​IMG]

    Φαρμεραγρότισσες, Φαρμεραγρότες.

    Τέλος το δρώμενο και για μένα.

    Τι δρώμενο ήταν αυτό!!!!!!!!
    Μέχρι και screenshot, έμαθα να κάνω.xDxD

    Συγχαρητήρια για μια ακόμη φορά στη ομάδα του farmerama, πιστεύω να πήραν το μήνυμά μας για το ποια δρώμενα μας αγγίζουν και περιμένουμε πλέον πολλά από αυτούς. Ελπίζω να μην μας απαγοητεύσουν στο μέλλον.
    Συγχαρητήρια και σ΄ όλους εμάς όμως, ασχέτως αποτελέσματος. Το να προσπαθείς μετράει. Να το θυμάστε αυτό όλοι.
    Να ευχαριστήσω όλους του γείτονές μου, για την υποστήριξή τους με τα κασκόλ και τις σημαίες. Ήταν πολύ σημαντική η συνεισφορά τους.

    Σας χαιρετώ όλους, καλή επιτυχία σε όσους το παλεύουν ακόμα και να μην το πάρουν κατάκαρδα εκείνοι που για ασύμμετρους παράγοντες, δεν μπορούν να το ολοκληρώσουν.

    Ραντεβού και πάλι "εδώ", για το επόμενο συναρπαστικό δρώμενο που θα μας παρουσιάσει η φοβερή ομάδα του farmerama.

    Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει σε GEPPO1, ioanna6929, verybadfarmer και 15 σε άλλους.
  12. Elvira3310

    Elvira3310 Ενεργός συντάκτης

    [​IMG]

    ερχομαι και εγω με την σειρα μου να δωσω τα συγχαρητηρια μου στην ομαδα του farmerama για αυτο το πανεμορφο event, και να ευχαριστησω και τους γειτονες μου για την πολυτιμη βοηθεια τους, ευχομαι καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα, και πιστεψτε με αξιζει τον κοπο να το προσπαθησετε....;)
     
    Αρέσει σε GEPPO1, ioanna6929, verybadfarmer και 12 σε άλλους.
  13. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Γειά σας και απο εμένα, μόλις τελείωσα το δρώμενο. Συγχαρητήρια σε όλους εσάς που το έχετε τελειώσει και καλή συνέχεια σε όσους
    προσπαθούν να το καταφέρουν.:oops:
     
    Αρέσει σε GEPPO1, Stefoulini, Elvira3310 και 12 σε άλλους.
  14. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG]
    [​IMG]
    μόλις το τελείωσα!!κι εγώ θέλω να πω με την σειρά μου ένα μεγάλο ευχαριστώ στα γειτονάκια μου και σε όλους τους καλούς μου φίλους για τα δώρα τους!!Επίσης να ευχαριστήσω ένα συγκεκριμένο άτομο που πάντα με εμψυχώνει και μου δίνει δύναμη για να τελειώσω τα events όταν εγώ πιστεύω οτι δεν θα τα καταφέρω...καλή συνέχεια σε όσους ακόμα προσπαθούν!!
     
    Αρέσει σε GEPPO1, Stefoulini, ioanna6929 και 16 σε άλλους.
  15. natalia_prod72

    natalia_prod72 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπερα, το εχω τελειωσει και εγω :D, εδω και 2 μερες
    [​IMG]
    Δεν ξερω αν το εχετε προσεξει, αλλα ειναι ενα απο τα λιγα ιβεντ, τον τελευταιο καιρο, που εχουμε γεμισει 7 σελιδες, στην αρχη με λιγη γκρινια (περασε και ξεχαστηκε), αλλα μετα με ευχαριστη κουβεντα και καλα λογια.
    Παντα τετοια ιβεντα να εχουμε, για να περναμε καλα και να το διασκεδαζουμε ;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/10/15
    Αρέσει σε GEPPO1, Stefoulini, ioanna6929 και 15 σε άλλους.
  16. xarast1971

    xarast1971 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Πολύ ωραίο event. Εγώ προσπαθώ να μαζέψω τα κασκόλ για να το τελειώσω. Ελπίζω να προλάβω. Καλή επιτυχία σε όλους.
     
    Αρέσει σε GEPPO1, ioanna6929, empotonaki και 6 σε άλλους.
  17. mara_libra

    mara_libra Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους!
    Πραγματικά μου άρεσε αυτό το δρώμενο!
    Μου άρεσε πολύ, που τα καλύτερα δώρα ήταν "χειροπιαστά", όπως το αρμαντίλλο... Θεωρώ είναι σωστό -και δίκαιο- οι αμοιβές να είναι ίδιες για όλους και να μην παίζει ρόλο ο παράγων "τύχη" (όπως στα δενδρύλλια και στους μυστηριώδεις σταβλάρχες) . Φτάνεις στον τελικό στόχο και παίρνεις το έπαθλο όπως όλοι όσοι "αγωνίστηκαν" και προσπάθησαν γι αυτό.
    Συγχαρητήρια λοιπόν στους δημιουργούς και εύχομαι να έχουμε συχνότερα τέτοια καταπληκτικά δρώμενα!
     
    Αρέσει σε GEPPO1, Stefoulini, Elvira3310 και 24 σε άλλους.
  18. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    Καλημερα, τελος και για μενα .Ευχαριστω οσους βοηθησαν!!Αυτο το δρωμενο ηταν εξαιρετικο!!Καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε GEPPO1, ioanna6929, LILA413 και 4 σε άλλους.
  19. SemK

    SemK Επαγγελματίας του φόρουμ

    Εντός ολίγων ωρών θα έχω ολοκληρώσει κι εγώ το event!!! :D είναι θαύμα για να πω την αλήθεια, καθώς λόγω σχολής δεν έμπαινα όσο θα έμπαινα αν ήταν καλοκαίρι... έχω και χειρότερα παραδείγματα βέβαια από φίλους μου με ανάλογο πρόβλημα...:p όμως ήταν ένα σχετικά εύκολο event... τις αγελάδες τις τελείωσα πριν τα γεννητούρια με εκτροφές και κάποιες αγορές, γιατί ήθελα πολύ κάποια έπαθλα και οι αγελάδες έμπαιναν λίγο στη μέση..:p όμως τώρα όλα καλά, και περιμένω τις τελευταίες 6 σημαιούλες μου για να κλειδώσω και επίσημα τη φασολιά και να αξιοποιήσω όλα μου τα δώρα... καλή επιτυχία σε όσους παλεύουν ακόμα, είναι άκρως εφικτό με τη βοήθεια γειτόνων...



    [​IMG]
    Δεν χρειάστηκα καν ώρες!!!!! :D
     
    Τελευταία επεξεργασία: 25/10/15
    Αρέσει σε powerranger91, GEPPO1, Stefoulini και 9 σε άλλους.
  20. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπεραα εγω καταφερα και το τελειωσα το πρωι, τις αγελαδες τις ειχα μαζεψει απο χθες και δε χρειαστηκε να χαλασω τα χτ μου στη λαικη. ευχαριστω ολους οσους με βοηθησαν!! και τα δωρα ειναι θαυμασια! κερδισα 2 αλκυονες εναν πλατυποδα εναν περιστερωνα εναν χαμαιλεοντα πορτοκαλι και μια παπια κιτρινη, ηταν πολυ καλα για 6 σταυλους! καλη επιτυχια σε οσους το προσπαθουν ακομα! :)
     
    Αρέσει σε kikijimy, soyla74, gtrullis και 6 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.