Συζήτηση για το δρώμενο "Τέσσερις Φωτίτσες - Η Γιορτή της Πυγολαμπίδας"

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 19/10/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. 2014chr

    2014chr Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην όμορφη παρέα μας!!
    Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί χάριν στα αγαπημένα μου φιλαράκια κατάφερα και ξεμπέρδεψα με τα πακέτα πυγολαμπίδας και τώρα ...ποιος με πιάνει!! xD
    Θα τα καταφέρουμεεε!
    Α! Και ένα σχόλιο: Τα αναδυόμενα αυτή την φορά βγαίνουν με πολύ καλό ρυθμό.Ευχαριστούμε Φαρμεραμα!
    Καλή συνέχεια σε όλους και καλή επιτυχία! :inlove:
     
    Αρέσει σε psipsi1978, tempelxanas, chara1955 και 10 σε άλλους.
  2. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, superious και 2 σε άλλους.
  3. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    ωραία διότι τώρα σιγά-σιγά κοιτάω για τα αναδυόμενα ;) Ναι για τα 2 πακέτα μου φτάνουν τα αναδυόμενα. Για την τελική παράδοση, όμως...όχι! και ευτυχώς από φυτά έχω τελειώσει, επομένως...έβαλα τα γνωστά (και μη).
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, kolokythopitas, powerranger91 και 7 σε άλλους.
  4. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    ευχαριστώ φαρμεράμα για τα 12 κασκόλ που μου έδωσες
     
    Αρέσει σε psipsi1978, kolokythopitas, powerranger91 και 8 σε άλλους.
  5. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    ούτε κι εγώ το είχα δει και τόση ώρα ψάχνω από που ήρθε το δώρο εξ ουρανού :eek:
    μέσα στα παράπονα που διαβάζω σ' αυτήν την συζήτηση είναι καλό να αναγνωρίζουμε ότι γίνεται πολύ σοβαρή προσπάθεια ώστε να διορθωθούν τα τυχόν λάθη και το γεγονός πως τα αναδυόμενα και τα δώρα, από αυτό το καταπληκτικό κατά την γνώμη μου δρώμενο, είναι γεναιόδωρα και περιζήτητα έιναι κάτι που σίγουρα θα πρέπει να μας κάνει να δούμε καλοδιάθετα τις αναποδιές που συμβαίνουν, άλλωστε σε κάθε προσπάθεια υπάρχουν και απρόβλεπτα. Εγώ προσωπικά θεωρώ πως χρωστώ ένα μεγάλο μπράβο στην εταιρία γι'αυτό το δρώμενο γιατί συνδιάζει πολλές διαφορετικές τακτικές, είναι πρωτότυπο και κυρίως προσιτό από κάθε πλευρά. Μπράβο, λοιπόν, και εύχομαι να ακολουθήσουν κι άλλα τέτοια...
    Καλή επιτυχία σε όλους..:)
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, tempelxanas, natalia_prod72 και 16 σε άλλους.
  6. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπερα σε ολους !...ειπα να ερθω και εγω να καταθεσω την θετικη μου γνωμη .....μη λετε οτι εμφανιζομαι μονο οταν θελω να κανω παραπονα :p .........Μπραβο λοιπον !!....μπραβο στον σχεδιασμο ,στα γραφικα ,στην ιδεα κυριως ,μπραβο στα πλουσια δωρα ,στην βατοτητα που ειχε σαν ιβεντ ,μπραβο για ολα !!!...δεν με πειραξαν οι αγελαδες αν και δεν ειχα πολλες ...μα τι στο καλο κατι επρεπε να ζηταει για να εχει ενα σχετικο βαθμο δυσκολιας ;)
    Να προσθεσω οτι μου αρεσε πολυ το βιντεακι με τα μελη που δουλευουν για το παιχνιδι ,δειτε το με προσοχη μαρτυρουν μυστικα τα παιδια ;) ........και να πω οτι κατι εχει αλλαξει στην προσφορα δωρων γενικοτερα (παρα πολυ ευχαριστο αυτο ) γιατι ειδα οτι και η προσφορα φασολιας πανσεληνου ειναι λαρτζ!! χαχαχα και σε 24 ωρες να ξεκλειδωνει .....ετσι φαρμεραμα να συνεχισεις!!! ...να μας εχεις ευχαριστημενους και εμεις θα ανταποδωσουμε ;):D:inlove:
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, psipsi1978, natalia_prod72 και 13 σε άλλους.
  7. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλησπερα παιδια,καλησπερα σε ολους!!!θα ηθελα να πω οτι αυτο το ιβεντ ειναι εξαιρετικο οπως επισης και τα δωρα του ολοι νομιζω εχουμε εκφερει αυτη τη θετικη αποψη πανω στα δωρα αλλα και στο ποσο ανετα αυτο το ιβεντ τουλαχιστον για μενα αλλα και για πολλους ''βγαινει''δεν ειχα καθολου αγχος για το μαζεμα των κασκολ αφου με βοηθεια φιλων,ευχαριστω πολυυυ, και απο αυτα που μαζεψα ηδη τα εχω τελειωσει!!!!με το απογευματινο μου μαζεμα τελειωνω και ολοκληρωτικα το ιβεντ αφου εχω αναψει ολα τα φαναρια εκτος απο ενα..
    [​IMG] θελω ακομα 131 σημαιες και τελος οι οποιες θα ερθουν το απογευμα....με πολυ ωραια ροη ερχονται τα αναδυωμενα!!!ενα μπραβο στο φαρμεραμα αυτο το ιβεντ ηταν εξαιρετικο ευχαριστουμε!!!!!!παιδια σταματηστε να μου στελνετε εμενα δωρα ιβεντ και στειλτε τα σε οσους προσπαθουν ακομη!!!!ευχαριστω παρα πολυ και παλι!!!!!:inlove:καλη επιτυχια σε οσους προσπαθουν ακομη:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/10/15
    Αρέσει σε βιβη.2003, psipsi1978, tempelxanas και 17 σε άλλους.
  8. ariadnim

    ariadnim Μόνιμος στο φόρουμ

    Eνταξει ειναι φοβεροι ολοι τους! Ευχαριστουμε παααρα πολυ για τα γεννητουρια και για τα 12 κασκολ! Ηλπιζα οτι θα ερθουν και εκανα υπομονη για τις εκτροφες ομως η αληθεια ειναι δεν το πιστευα και πολυ! Ενα μεγαλο ευχαριστω για την τοση γενναιοδωρια! Μας εχετε κακομαθει τελευταια! Και το βιντεο ηταν πολυ ωραιο και μας εδωσε την ευκαιρια να δουμε ποιοι κρυβονται πισω απο το παιχνιδι και να θυμηθουμμε οτι ειναι κι αυτοι ανθρωποι και δεν μπορουν να τα κανουν ολα τελεια! Ας το θυμομαστε αυτο την επομενη φορα που θα γκρινιαξουμε για κατι οχι τοσο σημαντικο και βαζω και τον εαυτο μου μεσα! Το δρωμενο βγαινει πολυ ωραια, τα αναδυομενα βγαινουν με πολυ καλους ρυθμους και τα κασκολ μαζευονται ανετα χαρη και στα δωρα των γειτονων που τους ευχαριστω πολυυ! Ειναι ενα δρωμενο-δωρο οποτε ας το απολαυσουμε! Καλη συνεχεια σε ολους ;)
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, tempelxanas, natalia_prod72 και 15 σε άλλους.
  9. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    και επιτελους τα απέκτησα

    [​IMG]

    πάω να τα βρω τουλάχιστον χαχα
    ωραία όλα εντάξει :)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/10/15
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, kolokythopitas και 13 σε άλλους.
  10. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Τώρα μόλις τελείωσα και το τελευταίο κασκόλ. Κουράστικα να πλέκω. Ευχαριστώ και εγώ όλους για το υπέροχο δρώμενο και για τα 12 κασκόλ ιδιαίτερα.Σημαίες μου λείπουν αλλα μέχρι το πρωί θα τις έχω. Καλή συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, tempelxanas, ioanna6929 και 12 σε άλλους.
  11. hacker-3

    hacker-3 Ενεργός συντάκτης

    τα αναδυώμενα με το σταγονόμετρο εμενα βγαίνουν.αλλά θα τα καταφέρω πιστεύω. τα υπολοιπα σχεδον τα εχω τελειώσει. από τα καλύτερα εβεντ πιστεύω καλύτερο και απο τις νυχτερίδες που δίνουν δώρα γιατί τα δώρα είναι τέλεια και ακριβά να τα αγοράσεις.
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, kolokythopitas και 8 σε άλλους.
  12. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    μπραβο σου!! εγω θελω ακομη λιγα αναδυωμενα
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, kolokythopitas και 7 σε άλλους.
  13. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους. Επιτέλους κατάφερα να πάρω το αυγό κορακιού και το ιπποφαές , θέλω ακόμη 3 φαναράκια για να τελειώσω όλο
    το ιβέντ. Καλή συνέχεια σ' όλους.
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, psipsi1978, tempelxanas και 14 σε άλλους.
  14. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Και γω το πήρα το αυγό και το ιπποφαές που δεν είχα.Θέλω 2 φαναράκια ακόμη για να τελειώσω το ιβέντ, δλδ. 200 κατι σημαίες και 48 κασκόλ. Τελικά αν και δουλευα πολλές ώρες αυτές τις μέρες, χάρη και στους καλούς γείτονες και φίλους, βγαίνει αρκετά άνετα. Ευχαριστούμε και για την αποζημίωση των κασκόλ, που ήταν γενναιόδωρη, και για τα πολύ ξεχωριστά δώρα, για πρώτη φορά στον 1,5 χρόνο που παίζω. Καλή συνέχεια και καλό βράδυ.
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, psipsi1978, Gulit1 και 13 σε άλλους.
  15. hacker-3

    hacker-3 Ενεργός συντάκτης

    μπερδευτικα λιγο με τις ασπρες αγελαδες και τελικα δε βλεπω να μου φτανουν οι τροφες οποτε προβλεπω να αγοραζω λευκες απο τη λαικη. ελπιζοντας να πεσουν οι τιμες. να βάζεις όμως 4 καφέ και αντι για ασπρη να σου βγαζει ελβετική εκεί εκνευρίζεσε πολύ :mad:
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, kolokythopitas και 8 σε άλλους.
  16. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    ευχαριστω κι εγω με τη σειρα μου και για τα κασκολ και για τα γεννητουρια! ηξερα πως δε θα μας αφηναν ετσι.... :Ρ τελικα εχω καταλειξει σαν τη γυαλινη σφαιρα τωρα τελευταια ολο προβλεπω! :D
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, tempelxanas, ioanna6929 και 9 σε άλλους.
  17. andriotiMarina

    andriotiMarina Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα,πολύ ωραίο ιβέντ αν και δεν θα μπορέσω να το κάνω όλο,δύσκολες οι αγελάδες.Το βιντεάκι μου άρεσε πολύ και τρελάθηκα με την νέα έκταση.Ωραία η κριτική που διάβασα αλλα όχι και η γκρίνια για τα χωράφια κι εγώ δουλεύω αρκετές ώρες αλλα όλο και κάτι καταφέρνω κάθε μήνα.Παιχνίδι είναι χαρείτε το.
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, powerranger91, ioanna6929 και 5 σε άλλους.
  18. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    [​IMG] ενταξει δεν ηταν πολυ δυσκολο αργησα κιολας γιατι δεν χρησιμοποιησα τον εξευγενισμο και περιμενα τα αναδυομενα καλη συνεχεια σε ολους γιατι αξιζουν τα δωρα και να το τελειωσετε ολοι
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, Stefoulini, powerranger91 και 8 σε άλλους.
  19. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Μπορεί να μη συμφωνώ με τα όλα τα σχόλια των παικτών, άλλοτε θετικά και άλλοτε αρνητικά.......
    Σε γενικές γραμμές προσπαθώ όμως να κατανοήσω και την αιτία.
    Αυτό που διακρίνω είναι οτι ίσως ορισμένοι παίκτες να μην είναι ευχαριστημένοι απο τα δώρα τα οποία μπήκαν πρόσφατα στο παιχνίδι απο τους μυστηριώδης σταύλους και τα μυστηριώδη δέντρα.
    Αφού αγόρασαν δέντρα και σταύλους ξοδεύοντας χρήματα, βλέπουν να δίνονται σε εβέντ σε σχετικά σύντομο χρονικό διάστημα.
    Ισως να μη συμφωνώ με αυτή την άποψη, μπορώ όμως να την κατανοήσω.

    Οπως έχει ανακοινώσει επίσημα και η παραγωγή, η γνώμη των παικτών μετράει... όλων των παικτών.
     
    Αρέσει σε megakanoni, βιβη.2003, Stefoulini και 10 σε άλλους.
  20. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Σας παρακαλώ να σταματήσει εδώ οποιαδήποτε κουβέντα μεταξύ σας
    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων
    Σε καμία περίπτωση δεν θα επιτρέψουμε προσβολές σε συμπαίκτες σας
     
    Αρέσει σε rixainrempite, kolokythopitas, soyla74 και 2 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.