Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Τέλεια εικόνα-ιβεντ θερισμου

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 17/11/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. freaky658

    freaky658 Ανερχόμενος συντάκτης

    Μόλις το τελείωσα κι εγώ. Ευχαριστώ πάρα πολύ τους καλούς συναγρότες που με βοήθησαν στην προσπάθειά μου να συγκεντρώσω τα απαιτούμενα αναδυόμενα.
     
    Αρέσει σε markos5560, gtrullis, moira και 11 σε άλλους.
  2. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    και ναι !!!δεν το πιστευω κλειδωσα τη φασολια στο παρα πεντε και χαρη στους φιλους που ανταποκριθηκαν αμεσως,EarthQuake7-dimaaaa-skareleni-Coinhunter01-KABOYROPATI-giannissouper-σας ευχαριστω παρα πολυ παιδια ειστε φιλοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε ESABA, Μυγοσκοτώστρα, gtrullis και 10 σε άλλους.
  3. EMILYGREECE

    EMILYGREECE Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    επιτελους χαρη στην ταχυτατη βοηθεια γειτονων κ μη προλαβα για 2 λεπτα ακριβως! Σας ευχαριστω όλους ξεχωριστα και είμαι στη διαθεση σας για οποιαδηποτε βοηθεια στο μέλλον!
     
    Αρέσει σε Μυγοσκοτώστρα, gtrullis, nota.dim1802 και 8 σε άλλους.
  4. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG] Έτοιμη η φασολιά μου χάρη σ'εσάς.Χωρίς τη βοήθειά σας δεν θα την είχα.Θέλω να ευχαριστήσω φίλους(ξέρετε εσείς) και γείτονες για την πολύτιμη βοήθεια που μου προσφέρατε απλόχερα.Δεν ξέρετε πόσο συγκινήθηκα όταν είδα ένα ολόκληρο κατεβατό από δροσοσταλίδες.Τόση αγωνία δεν ένιωσα ούτε στις πανελλήνιες.Η ψυχή που ανέβηκε στο στόμα δεν ξέρω πότε θα πάει στη θέση της.Τόσο τρέξιμο ούτε μαραθωνοδρόμος!!!Αν ήταν καλοκαίρι θα έφευγα στη θάλασσα.Όμως επειδή είναι χειμώνας λέω να κάνω ένα κρύο ντους,μήπως η ψυχρολουσία με συνεφέρει.Τώρα είναι η ώρα να χαλαρώσουμε με μία ωραία βόλτα με το τρενάκι μας. "Χίλια ευχαριστώ και πάλι να πω ,είναι λίγα μπροστά σ'αυτό το καλό!!!".Να'στε όλοι καλά!!!
     
    Αρέσει σε maroula, Gulit1, jimixatz και 18 σε άλλους.
  5. martha72

    martha72 Ενεργός συντάκτης

    δεν πειραζει που δεν καταφερα στο παρα τσακ που λενε να τελειωσω με συγκινησε ομως πραγματικα που μπορω να ομολογησω η πολυ γρηγορη συνησφορα ολων σας σας ευχαριστω παρα πολυ και τελικα αυτο ειναι που μενει μακαρι να ειμασταν ετσι ολοι και εκτος του παιχνιδιου
     
    Αρέσει σε jimixatz, _papi_10, nota.dim1802 και 10 σε άλλους.
  6. ΣτελλαΛ

    ΣτελλαΛ Ανερχόμενος συντάκτης

    τελικα δεν τα καταφερα αλλα θελω να ευχαριστισω ολους αυτους τους συναγροτες που μου εδωσαν καμποσα δωρακια να στε καλα κι ελπιζω αλλο κακο να μην μας βρει !!!καλη συνεχεια
     
    Αρέσει σε LILA413, jimixatz, skareleni και 8 σε άλλους.
  7. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Γεια σας! Τη φασολιά δεν την πήρα, αλλά ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους όσους βοήθησαν! Ήταν ανέλπιστο!!!
     
    Αρέσει σε LILA413, jimixatz, skareleni και 10 σε άλλους.
  8. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Παιδια σημερα ηταν η πρωτη φορα απο τοτε που αρχισα να παιζω φαρμα που εφτασα το οριο των δωρων που μπορω να λαβω.Ο περισσοτερος κοσμος που εστειλε,οχι απλα δεν ετυχε να μιλησουμε ποτε αλλα ουτε καν να γνωριζομαστε απο το φορουμ.Ευχαριστω ολους αυτους οπως και τους καλους μου γειτονους γιατι αν δεν ηταν ολοι αυτοι δεν θα εφτανα στο τσακ!!Και ομολογω οτι αυτος ηταν και ο λογος που με εκανε να αποφασισω να μην παει ολο αυτο χαμενο και συμπληρωσα τα φιορινια μου με ενα μνμ για να ολοκληρωσω το δρωμενο.Το δρωμενο θα εβγαινε και χωρις μνμ αλλα το πηρα πολυ χλιαρα στην αρχη..Τελοσπαντων,καλη μας συνεχεια και καλη επιτυχια στους συμμετεχοντες των 3000 :)
     
    Αρέσει σε moira, jimixatz, markos5560 και 10 σε άλλους.
  9. buenakias

    buenakias Νέος ειδικός

    Ένα από τα καλύτερα δρώμενα του χρόνου κατέληξε να γίνει από τα χειρότερα. Και φέτος είχαμε πολλά τέτοια παραδείγματα. Νιώθω σα να προσπαθούν να τεστάρουν τις αντοχές μας. Αρχικά μας τέσταραν αυξάνοντας την ποσότητα των φυτών που απαιτούνται για την πλήρη ολοκλήρωση ενός δρωμένου, μετά στην αύξηση των αναδυόμενων. Έπειτα, ζητούν τις ίδιες ποσότητες αλλά "αφαιρούν" χώρους. Τώρα μας έβαλαν να μαζεύουμε αναδυόμενα μόνο από τα φυτά του event, στο επόμενο θα μας δώσουν μόνο 3 χώρους κ.ο.κ Έχει καταντήσει κουραστικό, ειδικά φέτος. ΕΙΔΙΚΑ σε αυτό το.. "event των event"-αποκαλούμενο από πολλούς.
    Θυμάμαι ότι κάθε χρόνο όλοι το διασκέδαζαν αυτό το δρώμενο ανεξάρτητα εάν λάμβαναν μέρος ή όχι στους 1.000. Τώρα τι να ευχαριστηθούν "οι εκτός των χιλίων" ? Το κυνήγι της δροσοσταλίδας? Και με τι ως βασικό έπαθλο? Μια φασολιά με Π.Ε και ΧΤ? Συγκρίνεται με τη φασολιά του καστάνου? Με το τσάτνι?
    Αυτούς τους προβληματισμούς ήθελα να καταθέσω και συγγνώμη αν κούρασα με τη γκρίνια μου.
    Συγχαρητήρια σε όσους έλαβαν μέρος στη λίστα, είτε τα κατάφεραν είτε όχι!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 25/11/16
    Αρέσει σε maria_palou, Louisa, empotonaki και 20 σε άλλους.
  10. _Lisy_

    _Lisy_ Βαρόνος του φόρουμ

    Να μην ξεχασω να παρω το μπραβο μου πισω διοτι δεν μου αρεσει να με κοροιδευουν ετσι φορα παρτιδα , μακαρι να μπορουσα να καταστρεψω το διακοσμητικο που κερδισα .... η εταιρεια εμενα προσωπικα ισως και αλλους αλλα εγω μιλαω για μενα πιστευω οτι με κοροιδευει , καταντησε το κορυφαιο δρωμενο για γελια και για κλαματα ομωςςςς νοιαζεται για την στοιβα κοπριας , ζουμε μεγαλες στιγμης ...
    αντε βρε να χαιρομαστε την κοπρια σημερα και να λεμε και του χρονου !!!
     
    Αρέσει σε jimixatz, monolith2, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  11. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    ποσοι θα ειναι εδω απο εμας του χρονου καθησαν να το σκεφτουν αυτο?σιγουρα οχι
     
    Αρέσει στους jimixatz, LILA413 και sofiapao76.
  12. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Καλή συνέχεια σε όλους.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.