Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Τέλεια εικόνα-ιβεντ θερισμου

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 17/11/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. _alex_500

    _alex_500 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    δεν τελειώνει με τίποτα μάζεψα όλα τα χωράφια με όλα τα μπόνους και μόλις 24 δροσοσταλίδες ΕΛΕΟΣ
     
    Αρέσει σε markos5560, panos009, jimixatz και 6 σε άλλους.
  2. thena

    thena Εξαιρετικό ταλέντο

    αλλο λιγο ...αλλο λιγο ...καλοι γειτωνοι που ειστε καλε!!!!!τωρα στα δυσκολα σασ θελω!!!!! και αυτα τα αναδυομενα ακομα κοιμουντε και εμεισ απο τα ξυμερωματα στο ποδι στα χωραφια.....ισωσ να τα καταφερω εχω 74 φτιαγμενα.....οταν το τελειωσω θα παρω το πλοιο και βουρ στο εξωτικο νησι για λιμπο και κοκτειλ!!!!αν οχι θα κανω απεργια πινας...στισ κοτεσ...αταιστεσ για ενα μηνα θα τισ αφυσω για παραδιγματισμο xD
     
    Αρέσει σε markos5560, panos009, jimixatz και 7 σε άλλους.
  3. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Ταν ταν ταν ταν (μουσικη αγωνιας)...xD
    [​IMG] που ειναι το θαυμα που ειδα στον υπνο μου;;;
     
    Αρέσει σε markos5560, panos009, jimixatz και 12 σε άλλους.
  4. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σε φίλους αγρότες/σες και μη...αυτή την εποχή η αγρότες στην Ελλάδα βγάζουν το λάδι κι αυτό κάποιοι στην εταιρεία το γνώριζαν...και είπαν να βγάλουν το δικό μας λάδι με το δρώμενο που ευτυχώς τελειώνει...σίγουρα θα προλάβουν όλοι,αλλά με τη ψυχή στο στόμα...ευχαριστώ όσους με βοήθησαν από καρδιάς (ξέρουν αυτοί)...κι εγώ έστειλα όσα αναδυόμενα μπορούσα κι αν κάποιος χρεισατεί έστω τελευταία στιγμή,ας μου στείλει ένα μήνυμα...το ρεζουμέ της υπόθεσης είναι τουλάχιστον οι 49.546χτ-49.540πε-21320τπε,που περιμένω με τη λήξη...φρόντισα ότι έμεινε να το μετατρέψω σε έγχρωμο χαρτί,καθώς υπολογίζεται 36-33-20 αντίστοιχα...Να παρατηρήσω επίσης οτι ο χρόνος μετατροπής φυτών σε έγχρωμο χαρτί,επιεικώς απαράδεκτος!αυτά για την ώρα και τα μ(υ)αλλιά κοτσίδες...καλή συνέχειααααααααααα
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, everme, panos009 και 5 σε άλλους.
  5. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλημέρα!
    Δε σε συμφέρει αυτό που έκανες. Αν υπολογίσεις από 6 από την καθεμία κόλα, δίνουν αντίστοιχα 36ΧΤ, 42ΠΕ και 18ΤΠΕ. Κερδίζεις 2 ΤΠΕ και χάνεις 9ΠΕ. Ασήμαντα νούμερα βέβαια, αλλά χρειάζονται και άπειρο χρόνο για να παραχθούν.
    Εύχομαι να καταφέρετε όλοι να ολοκληρώσετε το δρώμενο.. και όσοι προσπαθούν για τη χιλιάδα, Καλή Επιτυχία!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, markos5560, panos009 και 11 σε άλλους.
  6. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    δεν ξερω τι ποσοστο τελιωσε το εβεντ αλλα ηταν η αρχή του παιξε και θα έρθεις σίγουρα δευτερος τα αναδυόμενα δεν εβγαιναν είτε εσπερνα άνετα χωράφια ή απλα μικρα . μάλλον κάποιοι θα ευνοούνται και κάποιοι άλλοι οχι αυτό το συμπεράινω απο τις αναγράφες των συμπαιχτών την αναλογία δηλαδη καλλιέργειας/αναδυόμενα , απο αυτο το δρώμενο αλλα και απο δρώμενα που είχα άνετη συγκομηδή αναδυόμενων και κάποιοι δυσκολεύονταν στην συγκέντρωσή του . η λοταρία των αναδυόμενων παιζει με τα νευρά μου
    τέλος , το δρώμενο το έχασα παμε για άλλα δε
    θα ειμαστε παντα νικητες αλλα ΠΑΝΤΑ μαχομενοι καλλιεργητες................................
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, markos5560, nota.dim1802 και 12 σε άλλους.
  7. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    αν δε δοθεί παράταση ή κάποιος bonus κωδικός (που δεν το βλέπω) θα χάσω για τόσο λίγο που είναι να τραβάς τα μαλλιά σου. δεν πειράζει. μου έχει ξανασυμβεί παλιότερα. Το κατάλαβα λάθος κι από την αρχή αλλά που να φανταστείς ότι σε ένα τέτοιο δρώμενο που πρέπει να το ολοκληρώσεις σχετικά γρήγορα για να λάβεις μέρος για τους πρώτους 3,000 εμείς θα τρέχουμε μέχρι την τελευταία στιγμή.
     
    Αρέσει σε moira, LILA413, kolokythopitas και 10 σε άλλους.
  8. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Η γνώμη μου είναι πως αν δεν έδινα στην ασημένια για να πάρω την φασολιά νομίζω πως θα είχα την ευκαιρία..μέχρι και στην λίστα να μπω...τελικά τα παράτησα σήμερα το πρωι...δεν άντεχα άλλο...ούτε 1 μέρα παράταση δεν σώζει...επομένως ξεχάστε το...

    υ.γ. που σημαίνει σταματήστε να στέλνετε σε μένα...και στείλτε σε αυτούς που ξέρετε ότι θέλουν λίγα ακόμη τουλαχιστον για να ολοκληρώσουν το δρώμενο
     
    Αρέσει σε moira, kolokythopitas, markos5560 και 7 σε άλλους.
  9. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα στην αγροτοπαρέα που βασανίζετε εδω και μέρες με τέτοιο ψυχοφθόρο δρώμενο. Επιτέλους ΤΕΛΟΣ και ναι το γράφω με κεφαλαία και το φωνάζω καθότι μου βγήκε η ψυχή μου για να το τερματίσω. Ενα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους φίλους και γείτονες και ιδιαίτερα στον monolith2, tsarouxis, powerranger91, και πολλούς άλλους που δε χωράνε σελίδες για να τους γράψω όλους. Σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για την τόση σημαντική βοήθεια που μου προσφέρατε απλόχερα. Εύχομαι καλή και μεγάλη επιτυχία σε σας που προσπαθείτε για την 1000αδα ή 3000αδα. Καλή επιτυχία Ελλάδα, την χρειαζόμαστε όλοι;)
     
    Αρέσει σε monolith2, LILA413, kolokythopitas και 13 σε άλλους.
  10. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    δεν το πιστεύω,στο τσάκ θα μείνω χωρίς φασολιά,τι ιβέντ είναι αυτό???



    ........1 ακόμα κ τελείωσα,αν είναι δυνατόν ,λίγο ακόμα κ δεν θα προλάβαινα,θα πήγαινε τόσος κόπος τσάμπα:mad:ευχαριστώ σε αυτούς που έστειλαν αναδυόμενο
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/11/16
    Αρέσει σε LILA413, kolokythopitas, markos5560 και 9 σε άλλους.
  11. Kater1na

    Kater1na Αρχάριος στο φόρουμ

    Πολύ κακή ιδέα τα αναδυόμενα μόνο από τα φυτά του δρώμενου, και μάλιστα όταν βγαίνουν με το σταγονόμετρο!! Τσάμπα ο κόπος, τα σούπερ λιπάσματα και οι χιλιάδες κίτρινες κάλλες που φύτεψα. Το σκυλομετάνοιωσα που ασχολήθηκα!!!!
     
    Αρέσει σε moira, nota.dim1802, kolokythopitas και 9 σε άλλους.
  12. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Είμαι σε αυτή τη φάση.[​IMG] .Θέλω άλλα 10(40 δροσοσταλίδες) για να τελειώσω.Έχω σε μία ώρα άλλο ένα θέρισμα.Εύχομαι να τα μαζέψω γιατί κρίμα τόσες σ.τ.
     
    Αρέσει σε moira, LILA413, nota.dim1802 και 11 σε άλλους.
  13. thena

    thena Εξαιρετικό ταλέντο

    και ναι με την βοηθεια σας τελειωσα και εγω!!!!ευχαριστω ολουσ οσουσ με σκεφτηκαν και ελπιζω να βοηθησω και εγω μια μερα!!
     
    Αρέσει σε LILA413, nota.dim1802, kolokythopitas και 14 σε άλλους.
  14. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    μολις κλειδωσα τη φασολια μετα απο 3 εγκεφαλικα και 2 εμφραγματα
     
    Αρέσει σε gtrullis, moira, LILA413 και 10 σε άλλους.
  15. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Τελειωσα και εγω, ολα εκτος απο την φασολια... Θελω να ευχαριστησω παρα πολυ τουςγειτονες και τους φιλους που μου εστελναν δωρα, κυριως τις τελευταιες μερες ηταν παρα πολλα! Λογικα το διακοσμηιτκο θα το δωσω στο παρε δωσε, γιατι θα χει μεγαλη αξια.
    Κριμα παντως που η εταιρια δεν ανταποκριθηκε στα δεκαδες παραπονα μας
     
    Αρέσει σε LILA413, kolokythopitas, jimixatz και 8 σε άλλους.
  16. panos009

    panos009 Ανερχόμενος συντάκτης

    στο παρα πεντε.τι ηταν κι αυτο παναγια μου
     
    Αρέσει σε gtrullis, LILA413, nota.dim1802 και 9 σε άλλους.
  17. -panos01-

    -panos01- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    εμενα μου λείπουν μονο 2 δροσοσταλίδες (για να φτιάξω ενα τελευταίο ασημενιο).

    δυστυχώς για αυτές με βλέπω να χανω το διακοσμητικό

    Τσάμπα ο κόποσ!!!!


    διόρθωση:
    Να'στε καλα που μου τις στειλατε.
    τώρα φτιάνχω το ασημένιο
    ευχαριστω
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/11/16
    Αρέσει σε gtrullis, moira, LILA413 και 9 σε άλλους.
  18. nota.dim1802

    nota.dim1802 Προχωρημένος

    κυριολεκτικα στο παρα πεντε! τι ηταν αυτο! δεν θελω να ξαναδω καλλες και κιτρινο χρωμα ξανα...:p
     
    Αρέσει σε gtrullis, moira, LILA413 και 9 σε άλλους.
  19. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    κρίμα.... 87 ασημόχαρτα. Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ. για άλλη μια φορά ήσασταν υπέροχοι, μόνο που αυτήν τη φορά ατύχησα. πάμε για άλλα. Και φυσικά πάμε να δούμε τους Έλληνες παίκτες στην πρώτη 1.000άδα. gulit1, evieva, βημασωτα, louisa, powerranger91 και όλοι οι άλλοι γερά!!!!!
     
    Αρέσει σε moira, takis.00, nota.dim1802 και 9 σε άλλους.
  20. martha72

    martha72 Ενεργός συντάκτης

    οσο και αν φυτεψα ξεφυτεψα για 8 δροσοσταλιδες δεν καταφερα να τελειωσω ολα τα παραθυρα αλλα δεν πειραζει παμε για αλλα
     
    Αρέσει σε moira, nota.dim1802, thena και 8 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.