Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Στο πυρετό του ποδοσφαίρου

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 30/7/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Δεν το τελείωσα ούτε αυτό. Εχω επιλέξει τους χαλαρούς και ήρεμους ρυθμούς και είμαι πολύ ευχαριστημένος που επιτέλους ηρέμησα!
     
    Αρέσει σε -sia1971-, takis.00, αμφιθεα και 6 σε άλλους.
  2. haochi

    haochi Νέος ειδικός

    Καλημέρα σας, εγώ αφού μάζεψα όσα νομίσματα μπόρεσα δεν πήρα την φασολιά και τα διακοσμητικά, διάλεξα τα δύο δεντράκια, τα δύο κουπόνια, τα λιπάσματα, τους στάβλους, περίσσεψε και ένα νόμισμα, πήρα και το άχρηστο κουπόνι και είμαι οκ. Έπαιξα χαλαρά αλλά όπως είπατε και εσείς τσιγκούνικο το παιχνίδι στα νομίσματα που έδινε. Τέλος, πείτε μου εάν μου φάνηκε, υπήρχαν κάποια δώρα στο γήπεδο που δεν μπορούσα να πάρω διότι δεν υπήρχε η "ευθυγράμμιση" μεταξύ παιχτών...;
     
    Αρέσει σε -sia1971-, αμφιθεα, GEPPO1 και 4 σε άλλους.
  3. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα συμπαίκτη/τρια,σε 1-2 περιπτώσεις απλά,ήταν δύσκολη η "πάσα"της μπάλας,ήθελε υπομονή και καλό υπολογισμό...δεν υπήρχε θέμα ευθυγράμμισης που αναφέρεις.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Coinhunter01, αμφιθεα και 3 σε άλλους.
  4. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημερα στην αγροτοπαρεα. Οντας σε διακοπες δεν ασχοληθηκα ιδιαιτερα με το δρωμενο. Πολυ τσιγκουνικο τελικα σε νομισματα. Καταφερα να παρω τη φασολια, το 24ωρο, το μαονι που δεν ειχα και το σεντουκι θαυματων. Παλιοτερα μπορουσαμε να τα παρουμε σχεδον ολα....περιοδος εκπτωσεων...!!! Καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, sofiapao76, takis.00 και 5 σε άλλους.
  5. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    καλησπέρα σε όλους, κατάφερα να παρω την φασολιά και τα διακοσμητικά, ένα κουπόνι και 2 καφάσια, με την ελπίδα να τύχω τα φιορίνια,
    τα οποία και φυσικά δεν έτυχα. Όπως και αλλοι παίκτες θυμάμαι και εγώ μια εποχή, που όλος ο πίνακας επάθλων ήταν γεμάτος με διαγώνιες κόκκινες γραμμές με την ένδειξη "εξαντλήθηκαν" . Ας ελπίσουμε ότι στο μέλλον θα ξανάρθουν αυτές οι ένδοξες εποχές...
     
    Αρέσει σε -sia1971-, sofiapao76, Dr.Kelly και 5 σε άλλους.
  6. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Από το δρώμενο του ποδοσφαίρου κατάφερα να πάρω την ομάδα σύννεφων μαγικής φασολιάς, το ένα διακοσμητικό (Παίκτης All-Star) και το αυτοκόλλητο.:) Τα υπόλοιπα διακοσμητικά θα τα πάρω από το Πάρε-Δώσε. Είναι κρίμα που χάλασαν και αυτό το δρώμενο.:cry: Μια παράκληση προς το παιχνίδι. Αν θέλει να συνεχίσει να είναι διασκεδαστικό, καλά θα κάνει να μην χειροτερεύει τα παλιά και νέα δρώμενα. Καλή συνέχεια και συγχαρητήρια στους-ις συμπαίκτες-τριες που το ολοκλήρωσαν!!;)
     
    Αρέσει σε -sia1971-, sofiapao76, Dr.Kelly και 5 σε άλλους.
  7. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολη την ταλαιπωρη αγροτοπαρεα!
    Αλλο ενα δρωμενο πηγε απατο. Τετοια εποχη δεν αντεχεται η φαρμα :cry::oops:
    Εψαξα και βρηκα τα προηγουμενα δρωμενα ποδοσφαιρου, το 2016 και το 2017, το 2018 ισως δεν εγινε. Και στα δυο αυτα φυτευαμε σε ολους τους χωρους πλην καταρακτων (δεν υπηρχαν τοτε;ισως) τα δε φυτα για καθε παιχνιδι ηταν πολυ λιγοτερα, γιαυτο και παιρναμε ολα τα αντικειμενα του καταστηματος, αλλα πιο πολυ χαιρομουν τα παιχνιδια που επαιζα.
    Ποιο εξυπνο μυαλο το περιορισε μονο στα νησι και αυξησε τις ποσοτητες; μαλλον για να μη χαρουμε την αποκτηση ουτε της φασολιας που δεν λεει και κατι.
    Δυστυχως μερα με τη μερα αποδεικνυουν οτι οι "ενδοξες εποχες" εφυγαν για παντα. Μαλλον τους εφυγαν και οι δημιουργοι με εμπνευση...:p;)
    Καλη συνεχεια σε ολους!!!:inlove:
     
    Αρέσει σε vagelis1968, -sia1971-, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  8. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    τέλειωσε αδοξα για μενα αυτό το δρώμενο... πήρα μόνο την φασολιά να υπάρχει.. τα κουπόνια .. τα δένδρα και κάποια άλλα δωράκια και τέλος... ελπίζω να αργήσουμε να ξαναδούμε τέτοιο δρώμενο...
     
    Αρέσει σε vagelis1968, jimixatz, Gulit1 και 8 σε άλλους.
  9. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.