Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Στον Πυρετό του ποδοσφαίρου 2020 "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 14/7/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Kαι οι αστοχιες συνεχιζονται.. :oops::oops:Εμενα ποτε δεν με ενεπνεε το συγκεκριμενο δρωμενο..
    Την φασολια την πηρα, αλλα πιστευω οτι θα δυσκολευτω πολύ, να βγαλω τα νομισματα για όλα τα διακοσμητικα της..:cry::cry:
    Το ροδανι δεν με βοηθησε καθολου αυτή την φορα.. Και σ αυτό ημουν ατυχη..
    Ενώ εχω παιξει πολλα παιχνίδια , οι λιγοι ποντοι που μαζευω κάθε φορα με εφεραν σ αυτή την αβολη θεση..
    Καλο ξημέρωμα φιλοι μου και ευχομαι τα καλυτερα δυνατα αποτελέσματα σε ολους σας..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε fouli1988, xristos-ale3andros, nickoikono11 και 3 σε άλλους.
  2. lagoudaki

    lagoudaki Γνώστης του φόρουμ

    καλημέρα σε όλους

    Το οτι δεν σου αρέσει το συγκεκριμένο δρώμενο, δεν είναι αστοχία.
    Είναι ένα από τα πιο αγαπημένα δρώμενα σε όλες τις χώρες.

    Μάλλον αναφέρεσαι στα αστερονομίσματα. Δεν καταλαβαίνω πως μαζέυεις λίγα αφού τα αστερονομίσματα είναι στάνταρ σε κάθε πίστα και όλοι οι παίκτες μαζεύουν τα ίδια. Μήπως δεν έχεις καταλάβει πως παίζεται το δρώμενο και δίνεις την μπάλα στους αντιπάλους με αποτέλεσμα να μην βάζεις γκολ?

    Τέλος μερικές συμβουλές :
    Σε κάποιες πίστες μπορείς να παίξεις την μπάλα με μερικούς παίκτες να λάβεις όλες τις αμοιβές

    Παράδειγμα στην πίστα 3, αν παίξεις ανάμεσα στους 4 παίκτες, θα λάβεις και τα 3 δώρα.

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε GaTe987, xristos-ale3andros, jiorgos και 8 σε άλλους.
  3. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Ευτυχως που το ειπες. θα το ξεχνουσα τελειως
     
  4. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    H αστοχια που αναφερω ,εχει να κανει με τα λιγα νομισματα που μαζευω , όπως θα δεις στην αναρτηση..Εχει τυχει στο παιχνιδι, στο τερμα ,με καμμια από τις προσπάθειες που εχουμε στην διαθεση μας να μην μπορω να βαλω γκολ, με αποτέλεσμα να μην παρω κανενα νομισμα..Άλλες φορες μονο 20 κλπ.. Δεν το χω με το ποδοσφαιρο..χαχαχα..
    Δεν ξερω αν είναι αγαπημενο δρωμενο για πολλους , αλλα εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου..
    Παντως σε ευχαριστω πολύ για τις συμβουλες σου..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, -sia1971-, nota.dim1802 και 5 σε άλλους.
  5. fouli1988

    fouli1988 Τακτικός στο φόρουμ

    Καλησπερα στην φαρμοπαρεα!! Ενω εχω παρει τη φασολια δεν ξερω αν θα μπορεσω να παρω τα διακοσμητικα:sleepy: μιλωντας για ατυχια μαλλον περισσοτερο για απερισκεψια δικια μου..το ριχνω στη ζεστη:p απο ποδοσφαιρο καλα τα παμε κ μας αρεσει αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε!:pxD
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, -sia1971-, Marinaloren και 8 σε άλλους.
  6. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελικα τελειωσα το δρωμενο, ευκολα, παιρνοντας τη φασολια και τα διακοσμητικα της, αφου το εχω με το ποδοσφαιρο και δεν έχασα κανενα γκολακι!!! Τωρα συνεχιζω να μαζευω αστερονομισματα για να παρω κι αλλα δωρακια απο το μαγαζοραμα! Καλη προσπαθεια σε ολους!!
     
    Αρέσει σε kostas.k1970, sofiapao76, xristos-ale3andros και 15 σε άλλους.
  7. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Φύτεψα μαύρα και λευκά,
    λουλούδια στους αγρούς πολλά,
    τις μπάλες μου να φτιάξω...
    Και από τις συγκομιδές,
    βρήκα από Λάστιχο πολλές,
    Παιχνίδια να παράξω.

    Κι έτσι κι αυτή η Φασολιά,
    εμπήκε πάνω στα κλαριά,
    τους πόντους της να δίνει...
    Και συνεχίζω με χαρά,
    δώρα να πάρω αρκετά,
    ''κανένα'' να μην μείνει.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε sissy1988, noulaki99, martha72 και 11 σε άλλους.
  8. konkak

    konkak Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Μια ερώτηση,για να αποκτήσω την φασολιά πρέπει να αγοράσω και τα διακοσμητικά για να ενεργοποιηθεί?
     
    Αρέσει στους -sia1971- και αμφιθεα.
  9. skgskg

    skgskg Κόμης

    Ναι πρέπει να αγοράσεις και τα διακοσμητικά. Τέλος και εγώ το δρώμενο έτοιμη και η φασολιά. Τώρα μαζεύω αστερονομίσματα για να αποκτήσω και άλλα δωράκια.
     
    Αρέσει σε GEPPO1, skias10, nickoikono11 και 5 σε άλλους.
  10. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τέλος και εγώ! Θα μαζέψω ακόμα λίγα αστερονομίσματα για να πάρω αυτά που χρειάζομαι.

    [​IMG]

    Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν ακόμη! :music:
     
    Αρέσει σε kostas.k1970, αμφιθεα, GEPPO1 και 8 σε άλλους.
  11. fouli1988

    fouli1988 Τακτικός στο φόρουμ

    Κ πανω που νομιζα οτι δεν θα προλαβαινα επιτελους τελοςςςςςς!! 8)Τα πηρα κ τα διακοσμητικα αν κ θυσιασα πολλα :sleepy: αλλα χαλαλι! Τωρα μαζευουμε για μπανανουλες κλπ κ ο,τι προλαβουμε:p Συγχαρητηρια στο farmerama για ενα ακομη ωραιο δρωμενο με ωραια δωρακια κ αυτη τη φορα..συνεχιστε ετσι! Καλη επιτυχια σε οσους το προσπαθουν ακομη:) Μην τα παρατατε γιατι ποτε δεν ξερετε;)
     
    Αρέσει σε kostas.k1970, -sia1971-, αμφιθεα και 5 σε άλλους.
  12. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.