Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Στα ενδότερα του Ναού

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 28/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG]
    πάει κι αυτό:), ευχαριστώ τους φίλους-γείτονες που με βοήθησαν.Καλή συνέχεια και στους υπόλοιπους;)
     
    Αρέσει σε pap100, giannissuper, GaTe987 και 17 σε άλλους.
  2. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα τελος και εγω. καλη συνεχεια
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε giannissuper, takis.00, kolokythopitas και 12 σε άλλους.
  3. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε keftedakimou, ΣΑΒΒΑΣ_ΚΙΤΡΟΣ, Louisa και 34 σε άλλους.
  4. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    τι χωραφια ανετα μεγαλα η μικρα
     
    Αρέσει σε giannissuper, kolokythopitas, jimixatz και 2 σε άλλους.
  5. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    το τελειωσα κι εγω οχι τοσο για τα δωρα αλλα για το παιχνιδι
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofiapao76, kolokythopitas και 11 σε άλλους.
  6. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    τελος και για μενα !ευχαριστω πολυ φιλους και γειτονες!!!!! καλο βραδυ σε ολους
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofiapao76, Gulit1 και 9 σε άλλους.
  7. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα παντα σε ολλα τα ιβεντ και οχι μονο χρησιμοποιω μικρα χωραφια και ολλα τα ιβεντ αμα θελω τα τελειωνο αυτο το ιβεντ δεν μου αρεσε καθολου και δεν θα το ολοκληρωσω εφτασα μεχρι δωματιο 6 και εκει μαλλον θα το σταματησω.
     
    Αρέσει σε amelien, nota.dim1802, giannissuper και 3 σε άλλους.
  8. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] καληνύχτα...
     
    Αρέσει σε mmixail, amelien, Louisa και 11 σε άλλους.
  9. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα δεν θελω να πσοσβαλω κανεναν αλλα ημαστε οτι επιλεγουμε για αυτο παμε απο το κακο στο χειροτερο χαλια το ιβεντ.
     
    Αρέσει σε maria071966, amelien, nota.dim1802 και 4 σε άλλους.
  10. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα στην αγροτοπαρέα και καλή Κυριακή σε όλους, τέλος και για μένα αυτό το "όμορφο-πλούσιο-εκπληκτικό" δρώμενο, φυσικά υπάρχει δόση ειρωνείας στα λεγόμενά μου, καθότι άλλο ήταν, ένα κακό δρώμενο με φτωχά δώρα και πολλές απαιτήσεις.
    Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους γείτονες και φίλους για την βοήθειά τους:inlove:, καλή συνέχεια σε σας που το προσπαθείτε ακόμη
     
    Αρέσει σε maria071966, mmixail, amelien και 9 σε άλλους.
  11. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα στην παρέα, τέλειωσα και εγώ το δρώμενο, ευχαριστώ για την βοήθεια τους γείτονές μου και φίλους.
    Καλή συνέχεια σε όσους δεν το έχουν τελειώσει.:music::inlove::D
     
    Αρέσει σε mmixail, amelien, skareleni και 8 σε άλλους.
  12. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Καλημέρααα!!!Τέλος κι αυτό το πολύ απαιτητικό δρώμενο.Άδειασε η αποθήκη μου:mad::cry:.Τα δώρα που έπρεπε να δίνει θα έπρεπε να ήταν τουλάχιστον ισάξια με ... [​IMG] ...διαμάντια!!!!!!!!Ευχαριστώ γείτονες και φίλους για τη βοήθειά τους:)!!!Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε maria071966, amelien, K_K__D και 9 σε άλλους.
  13. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα σας.

    sofiapao76 άλλαξε σε παρακαλώ άμεσα την υπογραφή σου γιατί ξεπερνάει τα επιτρεπόμενα όρια.
     
    Αρέσει στους amelien, jimixatz και sofiapao76.
  14. vickymou

    vickymou Κόμης

    μα τι λες! εγω πηρα την πρωτη μου τροφη 1 για βραδυπους
     
    Αρέσει σε mmixail, amelien, jimixatz και 5 σε άλλους.
  15. yelander10

    yelander10 Ενεργός συντάκτης

    τελικα οι σουπερ τροφες που παιρνουμε ειναι μονο 2 και οχι 3 που νομιζαμε!!διασταυρωμενο!
     
    Αρέσει σε mmixail, amelien, jimixatz και 4 σε άλλους.
  16. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλησπέρα. Βγήκε και αυτό το δρώμενο. Σχετικά γρήγορα.
    Και ναι λάθος είχα καταλάβει η τύχη δεν έπαιζε ρόλο. Εύχομαι και στους υπόλοιπους.
     
    Αρέσει σε mmixail, amelien, jimixatz και 4 σε άλλους.
  17. vickymou

    vickymou Κόμης

    δινει ομως πολυ ενεργεια
     
    Αρέσει σε mmixail, amelien, jimixatz και 5 σε άλλους.
  18. Louisa

    Louisa Κόμης

    Λοιπόν την ίδια απορία είχα κι εγώ... αν κι εγώ σταμάτησα κάπως έγκαιρα γλιτώνοντας 2.400.000 ΧΤ σε αξία καρπών, αλλά και πάλι προχώρησα πολύ παραπάνω από ότι έπρεπε-άξιζε...
    Νομίζω ότι έφταιγε ο ωραίος μηχανισμός του παιχνιδιού (και ποιος δεν θέλει να ανακαλύπτει...) που σε παρέσυρε.
    Τα δώρα όμως... τόσο μα τόσο μα τόσο φτωχά... θέλω να το τελειώσω ειλικρινά μα κρατιέμαι για να μην με περνάνε για τελείως....ουγκ...
     
    Αρέσει σε maria071966, mmixail, amelien και 9 σε άλλους.
  19. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Λοιπόν... ολοκλήρωσα και εγώ το δρώμενο και διαπίστωσα ότι 1680 ΤΠΕ για 12 ώρες είναι κάτω από το μέσο όρο των πόντων που δίνουν τα διακοσμητικά... όμως μία τροφή ανά 12 ώρες τελικά είναι αρκετά χρήσιμη... τέλος πάντων ό,τι σου δίνουν καλό είναι... παιχνίδι να γίνεται για να περνάει η ώρα... γείτονες (και γειτόνισσες) ευχαριστώ για τα μαϊμουδόφραγκα που μου δίνατε καλή συνέχεια σε όλους !!!
     
    Αρέσει στους sofiapao76, mmixail, amelien και σε ακόμα ένα άτομο.
  20. amelien

    amelien Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γεια σας σuναγpοτες κ σuναγpοτισσες μοu !!! Λιγες ωpιτσες εμειναν κ λιγες μαιμοuδισιες πλακιτσες για την ολοκληpωση τοu και απο μενα !

    Θα ναι το 2ο στην σειpα ποu ολοκληpωνω μετα απο πολuuuuu καιpo ! Παpακαλω θεpμα, οσοuς το δοuν εγκαιpα και μποpεσοuν να σuνδpαμοuν μεpικες πλακιτσες για να ολοκληpωθει επιτελοuς..! Εuχαpιστω εκ των πpοτεpων , καλη μας σuνεχεια !
     
    Αρέσει σε jimixatz, sofiapao76, maria071966 και 2 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.