Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Στάβλοι Νέον"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 7/1/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Louisa

    Louisa Κόμης

    Διαφωνώ μαζί σου. Είναι μια μοναδική ευκαιρία να φτιάξουμε τη φάρμα μας αφού από τις 18/1 έως τέλος τα δρώμενα θα είναι απαιτητικά και χωρίς ανάσα... Εξάλλου θα πρέπει και οι νέοι παίχτες να έχουν το χρόνο είτε να ολοκληρώσουν το δρώμενο είτε να πάρουν απλώς τους στάβλους.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, giorgos19691969, evieva και 13 σε άλλους.
  2. PILALAS

    PILALAS Αρχάριος στο φόρουμ

    εχεις δικιο ας μαζεψουμε οτι μπορουμε γιατι ερχονται δυσκολες μερες μπροστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, giorgos19691969, skareleni και 5 σε άλλους.
  3. surveyor81

    surveyor81 Ανερχόμενος συντάκτης

    Ευχαριστώ.
    Τελικά με βοήθησαν τα γεννητούρια και μέχρι το βράδυ μάλλον θα το έχω τελειώσει το δρώμενο και θα πάρω και τις δύο φασολιές.

    Ναι έχεις δίκιο. Δεν ήξερα τι κάνει η κρυστάλλινη σφαίρα. Θα μπορούσα να το έχω βγάλει πιο χαλαρά.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, xristos-ale3andros, skareleni και 5 σε άλλους.
  4. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα αγροτοπαρέα, εγώ κόλλησα δεν έχω σούπερ τροφές και θέλω 5 κλειδαριές για να πάρω την φασολιά.
     
    Αρέσει σε Stefoulini, kolokythopitas, graganta και 4 σε άλλους.
  5. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.