Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Στάβλοι Νέον 10

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 8/1/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!
    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας για το δρώμενο
    Στάβλοι Νέον 10
    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται. Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες

    ενότητες για βοήθεια.

    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Στάβλοι-Νέον-10.28075/
    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Στάβλοι-Νέον-10.28074/
    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση
    [​IMG]
    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    συμπαθητικό το δρώμενο χωρίς τεράστιες απαιτήσεις σε σούπερ τροφές με δυο μόνο ζωάκια. Ευτυχώς τα γεννητούρια ξεκινούν ταυτόχρονα, οπότε όσοι ασχοληθούν θα ξεμπερδέψουν γρήγορα. Αυτό που δεν μ' αρέσει καθόλου είναι οι νέοι νέον στάβλοι, είναι θεοσκότεινοι σχεδόν μαύροι, αν δεν βελτιωθούν θα μπουν σε κάποιο ζωοκομείο να μην τους βλέπω. 8)
     
    Αρέσει σε beroniki555, aggellll, nickoikono11 και 6 σε άλλους.
  3. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Μια χαρά τα βλέπω όλα. Απλά θέλω να σταθώ στο ότι θα ανοίξει και η πανσέληνος την ίδια μέρα για μας που δεν έχουμε ξεκλειδώσει την εκτροφή κορακιών. Όταν λοιπόν καταφέρω να την ξεκλειδώσω θα ξεκινήσω τις εκτροφούλες μου. Τις σούπερ τροφές τις έχω και τα ζώα έχω. Ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλους!
    Καλή επιτυχία σε όσους ασχοληθούν!! :music:
     
    Αρέσει σε aggellll, nickoikono11, nota.dim1802 και 3 σε άλλους.
  4. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    εχω ζωακια εχω τροφες αλλα τι ειναι οι ταμπελες αποσκευων
     
    Αρέσει στους αμφιθεα και -sia1971-.
  5. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Οικοδομικό υλικό, όπως το ξύλο, τα καρφιά κτλ. Μπορείς να δεις πόσα έχεις στον αχυρώνα στην καρτέλα "Διάφορα".
     
  6. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    ε
    τα βρηκα τελικα ευχαριστω
     
    Αρέσει στους aggellll, -sia1971- και αμφιθεα.
  7. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Δεν θα παίξω αυτές τις εκτροφές γιατί έχω ροζ σταύλους και ροζ εργαστήρια χήνας και κόρακα οπότε μου είναι άχρηστα. Οι γείτονές μου ας μη μου στέλνουν δώρα αυτού του δρώμενου. Θα τους στέλνω κανονικά.
     
    Αρέσει στους nickoikono11 και -sia1971-.
  8. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Χήνες υπήρχανε πολλές,
    Κοράκια άλλα τόσα,
    υπήρχανε και οι τροφές,
    απ' όλα είχα καμπόσα.

    Πήραμε και την Φασολιά,
    έτσι για να υπάρχει,
    στο μέλλον,αν θα χρειαστεί,
    απόσβεση για νά'χει.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε noulaki99, beroniki555, aggellll και 10 σε άλλους.
  9. IRENE26

    IRENE26 Ειδικός του φόρουμ

    Τέλος για εμένα το δρώμενο!!!
    Γρήγορο και χωρίς πολλές απαιτήσεις,μια ακόμα γραμμή φασολιάς και δυο στάβλους νέον!!!
    Καλή συνέχεια στους υπόλοιπους!!!
     
    Αρέσει σε aggellll, maria22, toylaaaaa και 8 σε άλλους.
  10. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    [​IMG]
    Εύκολα και όχι ιδιαίτερα απαιτητικό,αφού δίνει πολλές σούπερ τροφές ως έπαθλο ....
    Δεν υπάρχουν δώρα από γείτονες,σε αυτό το δρώμενο...
    Καλή συνέχεια!
     
    Αρέσει σε aggellll, Dr.Kelly, -sia1971- και 8 σε άλλους.
  11. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο! Αλλο ενα συννεφακι προστεθηκε στη φασολια μου!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 6 σε άλλους.
  12. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Τα γραφικά έχουν αλλάξει και δεν είναι πλέον τόσο σκοτεινοί. ;)
     
    Αρέσει σε aggellll, -sia1971-, -lousi-leon2001 και 5 σε άλλους.
  13. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα σε όλους.... για το δρώμενο θέλουμε λογικά 240 εκτροφές... όμως επειδή κάποιες εκτροφές δίνουν διπλά τηλεσκόπια.. μην βιαστείτε... βάλτε τις μισές και προχωρήστε σιγά σιγά.. κατά τα άλλα ο δρώμενο είναι για άλλη μια φορά, όπως συνηθίζεται τον τελευταίο καιρό ανούσιο χωρίς κανένα ενδιαφέρων δώρο εκτός απο τους στάβλους νέον σαν συλλεκτικά κομμάτια... όσο για την φασολιά ας μην την σχολιάσω... όλη μας η έννοια ήταν γρηγορότερη παραγωγή κατα 10% στους στάβλους χηνών και κορακιών... βέβαια οι πε είναι πάντα ευπρόσδεκτοι αλλά δεν αρκούν... και φυσικά αυτό το σούπερ δώρο οι κλωβοί πουλιών , που παρ οτι παίζω 10 χρόνια ποτέ δεν κατάλαβα σε τι χρησιμεύουν και ποτέ δεν ενδιαφέρθηκα και να μάθω κιόλας... εμπάς περιπτώση άλλα ένα δρώμενο έτσι για να υπάρχει και να ασχολούμαστε και ομολογώ οτι τον τελευταίο καιρό εχω γίνει πολύ καυστική , διότι βλέπω ότι δυστυχώς τα δρώμενα πάνε προς το χειρότερο και το ενδιαφέρων εξανεμίζετε... καλή επιτυχία σε όλους
     
    Αρέσει σε aggellll, Dr.Kelly, ολγα1112 και 4 σε άλλους.
  14. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG]
    [​IMG]
    Είναι το μοναδικό δρώμενο εκτροφής που τελείωσα
    Σε λίγες ώρες από τις 15:00 μέχρι το βράδυ χτες είχε τελειώσει
    Και ενημέρωση υπάρχει πιθανότητα και για διπλά τηλεσκόπια οπότε μπορεί να χρειαστεί και λιγότερες σούπερ τροφές
    Συγχαρητήρια σε όσους το τελείωσαν και καλή επιτυχία σε όσους συνεχίζουν ακόμα​
     
    Τελευταία επεξεργασία: 10/1/20
    Αρέσει σε -sia1971-, -lousi-leon2001, gtrullis και 4 σε άλλους.
  15. vouoikon63

    vouoikon63 Ανερχόμενος συντάκτης

    δεν γινετε να ανοιξει ακομα λιγο το χρωμα από τους καινούργιους σταυλους ??πολύ σκοτεινοι είναι παλι.
     
    Αρέσει στους -sia1971- και αμφιθεα.
  16. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα στην παρεουλα!
    Το ειχα ξεχασει κι αυτο, το τελειωσα σχεδον αμεσως, μπορει να μην ηταν και τα πιο φανταστικα τα δωρα του, αλλα επειδη ειχα βαλει εκτροφες τις ημερες που τις βαζαμε με 1 σ.τροφη (αυτο ηταν πραγματικα απο τα ωραιωτερα δωρα!!!!), και ειχα βεβαια και τις υπολοιπες που μου χρειαστηκαν, τελειωσε χωρις να το καταλαβω.
    Εμενα δεν με ενοχλει το σκοτεινο χρωμα των κορακιων, κορακια ειναι, επωμενο να μαυριζει ο τοπος, αλλα οι χηνες ειναι ολοασπρες ας φωτισουμε αυτες!
    Καλη επιτυχια σε οσους συνεχιζουν!!!:inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Dr.Kelly, gtrullis και 2 σε άλλους.
  17. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Χαίρετε! Σήμερα που άνοιξα και την εκτροφή των κορακιών ξεκίνησα τις εκτροφές τους, είχα ήδη απόθεμα από κοράκια διαφόρων γενεών μάλλον από σεντούκια. Βγήκε αρκετά εύκολα και χαίρομαι που προστέθηκαν 2 ακόμα νέον στάβλοι στη φάρμα μου γιατί για μένα προσωπικά είναι πολύ δύσκολο να κατασκευάσω κάποιον.
    Καλή επιτυχία σε όλους!! :music:
     
    Αρέσει σε aggellll, beroniki555, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  18. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.