Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Σκυλοδιαγωνισμός Φρίσμπι"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .selia., 15/5/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!
    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας, για το δρώμενο
    Σκυλοδιαγωνισμός Φρίσμπι


    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται. Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες

    ενότητες για βοήθεια.

    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:

    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Σκυλοδιαγωνισμός-Φρίσμπι.21023/

    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Σκυλοδιαγωνισμός-Φρίσμπι.21021/
    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση

    [​IMG]
    Η ομάδα του Farmerama
     
    Αρέσει στους zouzou8686, kolokythopitas και vagelis1968.
  2. beba6969

    beba6969 Ανερχόμενος συντάκτης

    1000 αυτοκόλλητα κόκαλα και 11000 Φρισκμπρόκολα !!! Καλή επιτυχία σε όλους.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/5/17
    Αρέσει σε zouzou8686, ESABA, kolokythopitas και 17 σε άλλους.
  3. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Μηπως ειναι11.000 φρισκμπροκολα;ή κανω λαθος;
     
    Αρέσει σε wywy., panos220570, ikariaf και 18 σε άλλους.
  4. kakosgr

    kakosgr Προχωρημένος

    Kαλησπέρα.
    Και βέβαια 11.000 φρισκμπρόκολα απαιτούνται για να ολοκληρώσεις το βασικό στάδιο του δρώμενου.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, vagelis1968, nota.dim1802 και 6 σε άλλους.
  5. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα! Είναι η ιδέα μου ή είναι οι πιο τεκμηριωμένες ''Συχνές ερωτήσεις δρώμενων'' που έχω διαβάσει; Συγχαρητήρια στην ομάδα!
    (Το υπογράμμισα γιατί είναι μόνο η προσωπική μου άποψη).
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, zouzou8686, vagelis1968 και 9 σε άλλους.
  6. beba6969

    beba6969 Ανερχόμενος συντάκτης

    και βέβαια 11000 μου ξέφυγε ένα μηδενικό, ευχαριστώ για τη διόρθωση dinaspyro
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, nota.dim1802, ioanna6929 και 3 σε άλλους.
  7. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Το δρωμενο ειναι τελειο:inlove::inlove:!Πρωτη φορα μετα απο καιρο βλεπουμε δρωμενο με εμφανιση σαν το δρωμενο θερισμου......:wuerg: με λιστα!!!:D:DΘα παρω μερος εννοειται....;) αξιζει τον κοπο..:p:pΤα δωρα ειναι αρκετα καλα και το διακοσμητικο...Πολυποθητο?

    Τρεξτε!!xD
     
    Αρέσει σε zouzou8686, kolokythopitas, vagelis1968 και 7 σε άλλους.
  8. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλοσχεδιασμενο φαινεται να αξιζει ο κοπος και το διακοσμητικο πολυ καλο το θεμα ειναι πως θα το παρουμε.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/5/17
    Αρέσει σε zouzou8686, kolokythopitas, vagelis1968 και 6 σε άλλους.
  9. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Αγοράζοντας σ. λίπασμα! Μακάρι να βγω λάθος, και να βγαίνει κι αλλιώς. Ανάλογα με το πόσοι θα αποφασίσουν να αγοράσουν, και μάλλον θα είναι πολλοί, γιατί όντως το κίνητρο είναι καλό! Ειδικά στο δικό μου επ, είναι πιο δύσκολα, γιατί υπάρχουν και παλαιότεροι παίχτες, που έχουν αρκετά τζαμπόδεντρα. Εγώ με τα 2 που πρόλαβα να πάρω στο τελευταίο τρένο, δε μπορώ να κάνω πολλά. Ειδικά μετά τα τελευταία ιβέντ, που για να βγουν στο χρόνο που είχα, ήθελαν κι αυτά κάποια ενίσχυση.
     
    Αρέσει σε psipsi1978, zouzou8686, kolokythopitas και 9 σε άλλους.
  10. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    μια χαρα δρωμενο ειναι,τι να κανω εγω που δεν εχω κανενα
     
    Αρέσει σε zouzou8686, kolokythopitas, vagelis1968 και 5 σε άλλους.
  11. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    beba6969, dinaspyro & kakosgr ευχαριστούμε για τη βοήθεια!
     
    Αρέσει σε zouzou8686, panos220570, ikariaf και 8 σε άλλους.
  12. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σε όλους!! Βλέπω ό,τι το νέο δρώμενο με τα σκυλάκια είναι αρκετά ενδιαφέρον :)!! Όμως κάποια αντικείμενα όπως ο κρουνός εκτόξευσης νερού είναι η ίδια ανταμοιβή όπως ήταν σε ένα παλαιότερο δρώμενο με σκύλους, τότε που το κυνοτροφείο ήταν σπάνιος στάβλος πριν εμφανιστεί η εκτροφή σκύλων. Το συγκεκριμένο αντικείμενο το έχω από τότε :sleepy:. Επίσης τη λαίδη με το τραμπουλίνο για κάποιο περίεργο λόγο το είδα στο προηγούμενο πάρε-δώσε. Τέλος πάντως το αντικείμενο με τα σκυλάκια που αυξάνουν τους ΠΕ\ ΤΠΕ και που θα το αποκτήσουν ελάχιστοι συμπαίχτες- τριες μας φαίνεται πολύ ενδιαφέρον και χρήσιμο. Εμένα προσωπικά δε με νοιάζει κι αν δε το αποκτήσω, έτσι κι αλλιώς και τα λίγα αντικείμενα που δίνει, φαίνονται και αυτά χρήσιμα και ωραία ;)!!
     
    Αρέσει σε zouzou8686, kolokythopitas, vagelis1968 και 3 σε άλλους.
  13. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα καλλα τα λες να αγορασουμε σ.λ. αλλα ποσο να παρουμε καποιοι παικτες εχουν συγκεκρυμενα ειχε πη καποιος οτι εχει 25000 σ.λ. και ισως καποιοι να εχουν και παραπανο απο σουπερ τζαμπο δεντρα ειναι πολυ απλα τα πραγματα δεν θα μπο καν στον κοπο να αγορασο σ.λ. γειατη δεν μπορω να παω κοντρα αυτους που εχουν τζαμποδεντρα ο καθενας ας κανει οπως νομιζει.
     
  14. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλημέρα. Το δώρο των τοπ 200 είναι καταπληκτικό, αφού δίνει +40% για 3 ολόκληρες ώρες -πολύ περισσότερο από κατοικίδια που αγοράσαμε ή κερδίσαμε.
    Για μένα όμως μοιάζει άπιαστο όνειρο, αφού δίνεται σε 2.400 νικητές σε όλο τον κόσμο. Και αν κρίνω από το τοπ 1.000 που ούτε καν πλησιάζω δεν με βλέπω να το πάρω....
    Φυσικά είναι υπέρ ότι αύξησαν κατά 240% τους νικητές.
    Καλή τύχη σε όσους προσπαθήσουν...
     
    Αρέσει σε zouzou8686, Megas_kokoriko, kolokythopitas και 5 σε άλλους.
  15. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλημερα!!!:)
    Να Υπενθυμισω !!!
    Πανομοιοτυπο δρωμενο που ειχαμε περιπου δυο χρονια δεν μπηκε προσφορα σ.λ.
    Φυσικα δεν γνωριζω τι θα κανει αυτη τη φορα η εταιρεια.
    Αυτο τοτε σημαινε οτι ολοι παικτες παιζαμε μόνο με τη'δυναμη' που ειχε η φαρμα μας.
    Καλο παιχνιδι σε όλους!!!:)



     
    Αρέσει σε CORTOMALTEZE, dora196501, psipsi1978 και 13 σε άλλους.
  16. zouzou8686

    zouzou8686 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπερα προς το παρων μαζεψα 130 αναδυομενα ειχα γαρυφαλλο σε μικρα χωραφακια..καλη επιτυχια σε ολους μας
     
    Αρέσει σε mmixail, kolokythopitas, vagelis1968 και 3 σε άλλους.
  17. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλησπέρα. Μάζεψα το εξευγενισμένο τριαντάφυλλο και πήρα 72 αυτοκόλλητα κόκαλα. Ας μας πουν αυτοί που δεν γκρινιάζουν, αν ο ρυθμός των αναδυομένων είναι ικανοποιητικός γι αυτούς.
     
    Αρέσει σε dora196501, Megas_kokoriko, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  18. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    καλησπερα σε ολους πηρα 153 αναδ/α απο το ενα γεματο ζωα το αλλο με ιριδα και το τριτο γαρυφαλα χωρις εξευγενισμο προς το παρον .Τωρα εβαλα και τον εξευγ/μο ναδουμε αυριο τι θα παρω με τα γαρυφαλακια και σας λεω.ισωσ τα ζωα δινουν και παραπανω δεν χαλαω την φαρμα μου
     
  19. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Νοτης την απάντηση την πήρες από την συμπαίκτρια από πάνω σου με σχεδόν 60 αναδυόμενα παραπάνω. Εγώ έχω μια απορία, γιατί μας αναφέρεις οτι είναι εξευγενισμένο το τριαντάφυλλο που φύτεψες εχθες ? o_O
    υγ και απο την συμπαικτρια με σχεδον 80 αναδυόμενα παραπάνω
     
    Αρέσει σε zouzou8686, kolokythopitas, vagelis1968 και 7 σε άλλους.
  20. lagoudaki

    lagoudaki Γνώστης του φόρουμ

    Μήπως ήρθε η ώρα να αναρωτηθείς γιατι πήρες μόνο 72 αναδυόμενα αντί να αναρωτιέσαι γιατι οι άλλοι δεν γκρινιάζουν; ;)

    Νομίζω έχει ειπωθεί άπειρες φορες οτι η έλλειψη αναδυόμενων είναι αποτέλεσμα κακής στρατηγικής. Αρα λοιπόν αν παίρνουμε λίγα αναδυόμενα, θα πρέπει να βελτιώσουμε την στρατηγική μας και να ακολουθήσουμε συμβουλές των υπολοίπων.

    Ας τα ξαναπούμε μια φορά, μήπως κάποιος τα διαβάσει και μπορέσει να ολοκληρώσει το δρώμενο.

    Τα αναδυόμενα εξαρτώνται από την διάρκεια των προϊόντων συγκομιδής. Συνεπώς στην έναρξη του δρώμενου χρησιμοποιούμε παντού οτι φυτό/δέντρο μεγαλύτερης διάρκειας έχουμε.

    Φυτα δεν βάζουμε ποτέ σε μεγάλα χωράφια γιατί δίνουν το μέγιστο ενα αναδυόμενο ανα χωράφι που σημαίνει το μέγιστο 40 αναδυόμενα από κάθε έκταση.

    Προσωπικά έβαλα δέντρα 20ωρα και είχα 144 αναδυόμενα στην έναρξη.
    Ξανα έκανα συγκομιδή λόγω Premium και καλό συγχρονιμμο - το έχω αναλύσει σε άλλη ανάρτηση- και τώρα έχω 289 μόνο απο συγκομιδές δέντρων.

    Αρα φίλε Νότη, μάλλον θα πρέπει να αλλάξεις στρατηγική αν θες να έχεις παραπάνω αναδυόμενα ;)

    Γενικά όταν έχει δρώμενο, ξηλώνουμε τα πάντα και βάζουμε μόνο μικρά χωράφια με τσάτνι.
    Δεν γίνεται να έχουμε δέντρα, στάβλους και οτι άλλο επιθυμούμε και να γκρινιάζουμε μετά οτι δεν έχουμε φυτά.
    δεν γίνεται να θέλουμε και την πίτα ολόκληρη και το σκυλί χορτάτο. ;)


     
    Αρέσει σε everme, zouzou8686, 2014chr και 14 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.