Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Σκυλίσια ζωή"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 1/11/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Γεια σας! Τέλος και για μένα και δεν θα το είχα καταφέρει χωρίς τους καλούς μου γείτονες και φίλους. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον coinhunter01!!!!!!!! Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/11/16
    Αρέσει σε gtrullis, Gulit1, jimixatz και 4 σε άλλους.
  2. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Εγω το τελειωσα ολο τελικα αλλα θελω να ευχαριστησω και την μελιτα για την βοηθεια!

     
    Αρέσει σε OnTheRocks, moira, gtrullis και 5 σε άλλους.
  3. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    τελος και για μενα σχετικα ανετα ευχαριστώ τους φιλους για την βοηθεια αν καοιος θελει αναδυόμενα ας το ζητησει καλη συνεχεια σε ολους
     
    Αρέσει σε OnTheRocks, moira, gtrullis και 6 σε άλλους.
  4. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους.θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους με βοηθάν από καρδιάς,θα βάλω τα δυνατά μου να το τελειώσω το εβεντ,άλλα, και όλο μου το σούπερ λίπασμα,καθώς κι όσο λίπασμα της ζωζως για χωράφια έχω και ελπίζω μέχρι και τις 6:30πμ αύριο να την πάρω την φασολιά...με λίγα λόγια ξενύχτι δηλαδή,μετά δουλειά μέχρι τέλους του δρώμενου ποιο παλιά τα δρώμενα τέλειωναν στις 16:00 τώρα στις 15:00 γιατί?<< σίγουρα για τα δώρα βλέπουμε>>,να είστε όλοι πάντα καλά.
     
    Αρέσει σε graganta, OnTheRocks, pap100 και 10 σε άλλους.
  5. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Καλησπέρα και από μένα.Ένα δρώμενο που τελείωσα ευχάριστα και χωρίς άγχος.(και όχι την τελευταία μέρα που λήγει).Το καθάρισα όλο για να παίζει άνετα ο FIDO!!![​IMG] Από μυστηριώδη δέντρα τίποτα αξιόλογο.Από μ.στάβλους φάρμας άξιζε μόνο το ελάφι για να κάνει παρέα το ένα και μοναδικό που είχα.Οι μ.στάβλοι του νησιού δεν μου έδωσαν τον ιπποπόταμο που περίμενα(έχω μόνο έναν).Πάντως πολύ ευχάριστο το ιβέντ.Το καταφχαριστήθηκα!!!Καλή επιτυχία σε όσους προσπαθούν ακόμα και ευχαριστώ πολύ για μία ακόμη φορά γείτονες και φίλους για την πολύτιμη βοήθειά τους.
     
    Αρέσει σε dkokka, Coinhunter01, OnTheRocks και 15 σε άλλους.
  6. Louisa

    Louisa Κόμης

    Πολύ ευχάριστο και βατό δρώμενο με ωραία δώρα... Τα μυστηριώδη δεν μου έδωσαν τίποτε ιδιαίτερο, ο ιπποπόταμος και το ελαφάκι με σνομπάρουν συστηματικά αλλά που θα πάει...:p;)
     
    Αρέσει σε jimixatz, graganta, OnTheRocks και 13 σε άλλους.
  7. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα στην αγροτοπαρέα, το δρώμενο το τελείωσα χθες το απόγευμα απο δέντρα τίποτα καλό απο τους μ. στάβλους
    μόνο το ράντσο ελαφιού. Καλή συνέχεια σε όσους το παλεύουν ακόμη και ευχαριστώ όσους με βοήθησαν.-.->:(;)
     
    Αρέσει σε jimixatz, skareleni, graganta και 11 σε άλλους.
  8. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα σε όλους,τέλος και από εμένα ευχαριστώ όσους με βοήθησαν για να τα καταφέρω,να είστε όλοι πάντα καλά:):):).
     
    Αρέσει σε jimixatz, skareleni, graganta και 14 σε άλλους.
  9. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει ολοκληρωθεί.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Καλή συνέχεια στο παιχνίδι.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.