Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Σκανδιναβική Σάγκα"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 10/5/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Louisa

    Louisa Κόμης

    Η πολιτική μου στο τσεκούρι είναι η "σύνθεση" των προτάσεων που έχουν ήδη ειπωθεί από τους παλιότερους...
    Δηλαδή ακολουθώ και τη συμβουλή "ζεστό-κρύο" και πολύ το διασκεδάζω, και αυτήν για αρμονικούς συνδυασμούς σχήματος ή ονόματος και αν η μια μεριά δώσει 1 φωτάκι πάω στην άλλη άκρη και φυσικά.... το ότι μου κατέβει στο κεφάλι που είναι και το πιο διασκεδαστικό απ' όλα ;). Έτσι πετυχαίνω συνήθως 50άρια!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/5/16
    Αρέσει σε giannissuper, ALCHEMIST., ZAPATATAS και 16 σε άλλους.
  2. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    μου αρεσει να σε διαβαζω οταν γραφεις για πολιτικη. :p
    αντε να παρω τον ασβο επιτελους.τοσα χρονια τον εχω αβαταρ στην φαρμα.δε θα με τιμησει; και μια περτικαλια αρκουδιτσα ή κουκουβαγια,που δεν εχω,δε θα με χαλαγε. :inlove:αποψε θα τοποθετησω τους μυστηριωδεις σταβλαρχες που κερδισα στο δρωμενο.οψομεθα.
    καλα αποτελεσματα σε ολους και καλο μας βραδυ!

     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/5/16
    Αρέσει σε giannissuper, ZAPATATAS, soyla74 και 14 σε άλλους.
  3. Louisa

    Louisa Κόμης

    χιχιχιχιχι το ξέρω γι' αυτό το γράφω κι εγώ ;) Για να μην μας περνάνε για τίποτα ανεγκέφαλες που παίζουν στην τύχη :pxD Θέλει σχέδιοοοο γιατί μόνο η λαβή είναι σιγουράκι. Εγώ πήρα μόλις το σιροπάκι μου κι έτσι γλυκαμένη λέω να πάω ν' αναπαυθώ
     
    Αρέσει σε giannissuper, ZAPATATAS, -smart97- και 15 σε άλλους.
  4. ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ

    ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ Ενεργός συντάκτης

    λιγο τυχη..λιγο παρατηριτικος να εισαι...τσιμπας καλους ποντους!!!!!!
     
    Αρέσει σε ZAPATATAS, soyla74, LILA413 και 9 σε άλλους.
  5. hacker-3

    hacker-3 Ενεργός συντάκτης

    πηρα τα δωρακια τροφη, μπανανες, δεντρα και σταυλους και εχω αφησει τη φασολια. αν δεν φτασουν μεχρι το τελος τα αστερονομισματα θα παρω δωρα η τα διακοσμητικα σκετα χωρις τη φασολια. δε βαριεσε αλλωστε δε δινει και πολλα η φασολια. πιο πολυ αξιζουν τα δωρα. επισης ειναι θεμα στρατιγικης και οχι τυχης πιστευω. και στην αρχη εχασα 3-4 ρηξιες αλλα μετα το πηρα φαλαγγι ολα διανα. βρηκα τη σειρα. ασβο παντως δεν πηρα. πηρα βιδρα (που δεν ειχα) και ενα ακομα κυκνο (ειχα αλλον εναν). απο δεντρ τιποτα ιδιαιτερο.
     
    Αρέσει σε ZAPATATAS, verybadfarmer, chara1955 και 13 σε άλλους.
  6. foufoula

    foufoula Νέος ειδικός

    Καλημερα.Και εγω με την σειρα μου εχω παρει σχεδον ολα τα δωρα τα οποια ειναι πολυ καλα.Την φασολια μαλλον θα την αφησω λογω οτι δεν με ενδιαφερει και τοσο.Οσο για τα δεντρα και για τους σταυλους δυστυχως τιποτα το καινουργιο.Παντως,για μενα,ειναι απο τα πιο ενδιαφεροντα δρωμενα.Μακαρι να υπαρχει κατι αναλογο και στο μελλον.
     
    Αρέσει σε verybadfarmer, chara1955, soyla74 και 9 σε άλλους.
  7. giannhsgamer

    giannhsgamer Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα εγώ πέτιχα διάνα με την πρώτη.!!!!1[​IMG]
     
    Αρέσει σε -Barbie73-, vaso1963, verybadfarmer και 20 σε άλλους.
  8. chara1955

    chara1955 Ενεργός συντάκτης

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε -kristian-, giannissuper, skareleni και 22 σε άλλους.
  9. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπερα σας, τελικα εχει πολυ πλακα αυτη η χηνα, και οι ηχοι που ακουγονται κατα τη διαρκεια του τρομερου αγωνα που δινει, εε τι να πω, ολα τα λεφτα, οποιος δεν τους ακουσε χανει, σε βαζει στο κλιμα, εντελως....
    Νοιωθω σαν να βρισκομαι καπου στο παρελθον αναμεσα σε Βικινγκς. xD
    Ενας ακομη λογος που εχει επιτυχια αυτο το ηβεντ, ειναι που μαζεψε πολυ κοσμο στο φορουμ, 6 σελιδες η συζητηση κι εχει μελλον οπως δειχνουν τα πραγματα.
    Οσο για μενα, χαλαρα μαλον, μολις ολοκληρωσα τη φασολια, και πηρα και 2 δωρακια. Καλο Σαββατοκυριακο σε ολους.:inlove:
     
    Αρέσει σε fenia233, ALCHEMIST., vaso1963 και 27 σε άλλους.
  10. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    καλησπερα
    τελικα δεν ηταν τοσο δυσκολο οσο υπολογιζα!!Τα φυτα μαζευονται με τσαντι και νερο οπως παντα.Εχω παρει την γραμμη και μερικα απο τα διαφορα και συνεχιζω μεχρι οπου φτασω.Απο τις ρηψεις τα εχω παει γενικα καλα.Στις 47 που εχω ρηξει οι 2-3 αν θυμαμαι καλα ηταν χαλια (25 νομιζματα)και ολες οι αλλες με 40 & 50 αστερονομισματα.Εχω ρισκαρει σε πολλες ρηψεις και μου εχει βγει στην 5η βολη διανα!και μονο μια φορα πετυχα διανα με την πρωτη ριψη με ολα τα φωτακια αναμμενα!!!χαρηκα σαν να ειμουν 8χρονο!!!
     
    Αρέσει σε ZAPATATAS, vaso1963, skareleni και 22 σε άλλους.
  11. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    η χηνα ολα τα λεφτα.συνεχιζω ακαθεκτη
     
    Αρέσει σε LILA413, ZAPATATAS, βιβη.2003 και 11 σε άλλους.
  12. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Τέρμα και με τα Διάφορα......

    [​IMG]

    Πάμε για κανένα διακοσμητικό τώρα.....
    Καληνύχτα σε όλους.
     
    Αρέσει σε Giotak80, -kristian-, giannissuper και 21 σε άλλους.
  13. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    [​IMG]
    [​IMG] πριν λιγο τελειωσα και γω με το ιβεντ!!!!!!ουσιαστικα με δυο φυτεματα την μερα......ειχα ξηλωσει βεβαια τα παντα στη φαρμα για να προλαβω τα φυτα μιας και δεν εχω την πολυτελεια του χρονου!!!!!το φυτεμα με κουρασε λιγο κατα τ'αλλα το ιβεντ μου αρεσε...... τελικα δεν ηταν ακριβως θεμα τυχης απ'την στιγμη που κρατουσε τις προηγουμενες επιλογες και μπορουσες να τις δεις και να διαλεξεις αναλογα ειχα πολλες πιθανοτητες να καταφερω ποιο ευκολα το...διανα ηταν ενας συνδιασμος τυχης και ορατων ''λογικων'' αποτελεσματων και οι 5 προσπαθειες ηταν καλο ατου!!!!!!!!με τις λαβες ηταν ευκολο αφου 5 ειναι ολες κι ολες εκει που επαιζε η τυχη ηταν στους ρουνους και στις λεπιδες οπου ηταν περισσοτερες!!!!!!!!!παντως τα 50αρια ηταν συχνα και λιγοστα τα 32αρια και τα 25αρια!!!!!!!!!!θα ηθελα στο επομενο ιβεντ να μην χρειαζεται να φυτεψουμε παλι !!!!!!!!!σταματω εδω...δεν θα προσπαθησω να παρω παραπανω διακοσμητικα καν!!!!!!ομως οποιος θελει να το κανει....ισως σας βοηθησουν στο εμποριο και δωρα να πετυχετε μια καλη ανταλλαγη η να το δωρισετε ετσι απλα σε καποιον που δεν προλαβε για να συμπληρωσει τη φασολια του...εγω δυστηχως δεν εχω το χρονο,διαφορετικα.......!!!!!!!!!!!καλη συνεχεια ευχομαι και επιτυχια σε ολους:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/5/16
    Αρέσει σε Giotak80, jimixatz, chara1955 και 20 σε άλλους.
  14. RARANIARO

    RARANIARO Ενεργός συντάκτης

    Αυτή η φάτσα της χήνας, τη στιγμη που πεταει το τσεκουρι...δεν υπαρχει!!!!!!!!!!:D:D:DΝομιζω ότι είναι τελειο το γραφικο.Δεν εχει να ζηλεψει τιποτα από ταινία.Ποιος ξερει μπορει αυτή η χήνα να παιξε και σε τανία χαχα θα μπορουσε να παιξει στο kill bill ...τελεια
     
    Αρέσει σε Giotak80, jimixatz, ioanna6929 και 14 σε άλλους.
  15. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    ειναι,βλεπεις,αγριοχηνα η Ινγκριντ,εκτος απο τρελοκοτσιδου(βλεπε Αστερω).
    [​IMG]
    μια μερα με πηρε στο κυνηγι μια χηνα.xDευτυχως δε μου πεταξε τσεκουρι.:p

    αν προλαβεις,σουλα μου,προσπαθησε να παρεις καναν κοφτερο ζογκλερ ή καναν σμιλευτη.;)
    περαν οσων ανεφερες,αποδιδουν πολυ καλα σε ΠΕ.:inlove:

     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/5/16
    Αρέσει σε .FARMERAMA010., jimixatz, graganta και 16 σε άλλους.
  16. poi94

    poi94 Ανερχόμενος συντάκτης

    Ωραίο και διασκεδαστικό. Το θέμα τύχης εδώ δεν είναι τόσο σημαντικό γιατί επειριάζει τη ύψος της προσπάθειας και μπορείς με μεγαλύτερη τελικά να το βγάλεις. Το πρόβλημα ήταν σε προηγούμενο οπου ό,τι και να έκανες δεν σου εβγαινε το επιθυμητό. Επίσης λυπηρό είναι οταν δίνει φιορινια για μυστηριώδη και σου βγαίνουν άλλα για άλλα.

    φάρμα 96 bahama 258
     
    Αρέσει σε jimixatz, graganta, ioanna6929 και 6 σε άλλους.
  17. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    αχ βρε soyla74 τα εξάντλησες όλα!!!!χαχαχα
    μπράβο και σε σένα και σε όλους μας.
    Εγω θα προσπαθήσω να πάρω και κανα διακοσμητικό παραπάνω οταν τελειώσω με τα διάφορα.
    μπορεί να χρειαστει που ξέρεις???
     
    Αρέσει σε Gulit1, jimixatz, ioanna6929 και 4 σε άλλους.
  18. ALCHEMIST.

    ALCHEMIST. Μόνιμος στο φόρουμ

    Είναι επίσης και μοντέλο, διαφημίζει τσεκούρια,θα ηθελα να παραγγείλω αυτο που κρατάει ,ενα σωρο εργαλεία εχουμε στον αχυρώνα ,εκτός απο τσεκούρια .
    Γινεται αγρότης χωρίς τσεκούρι?:p
    Η Ινγκριντ είναι ξεχωριστός χαρακτήρας και έκλεψε τις εντυπώσεις .Συγχαρητήρια στους δημιουργούς της.​
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε martha72, jimixatz, graganta και 16 σε άλλους.
  19. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    αν δεν ειχε τις κοτσιδες,θα μου θυμιζε μια παλια διαφημιση που ελεγε <<οχι σκουπιδια,οχι πλαστικα σε θαλασσες και ακτες>>! xD
    περαν της πλακας,το δρωμενο αποδειχτηκε πως δεν ηταν τοσο δυσκολο οσο φαινοταν στην αρχη ουτε,ομως,ηταν πανευκολο. απο τα μυστηριωδη δεν πηρα τιποτα απ'οσα ηθελα,αλλα δε βαριεσαι.θα ερθουν κι αλλα δρωμενα.θα βρω ο,τι ψαχνω.
    οπως και να'χει,προτιμω να πεταω τσεκουρια(βγαζω και το αχτι μου)απο το να ψαρευω στα κουτουρου ή να σκαω μπαλονια.
     
    Αρέσει σε LILA413, .FARMERAMA010., jimixatz και 14 σε άλλους.
  20. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Από χτες έχω τελειώσει και εγώ το event, είναι ήδη στην φασολιά τα διακοσμητικά και ακόμα συνεχίζω να παίρνω διπλά και τριπλά τα διακοσμητικά. Και μέχρι αύριο που τελειώνει θα κάνουμε και άλλους στόχους. Ήταν για άλλη μια φορά πανεύκολο να βγει. Καλή συνέχεια!!!!
    [​IMG]
    [​IMG]

    powerranger91 έχω πεθάνει στα γέλια που έκανες την σύγκριση με εκείνη την παλιά διαφήμιση με τα σκουπίδια, που την θυμήθηκες;;;
     
    Τελευταία επεξεργασία: 16/5/16
    Αρέσει σε LILA413, Gulit1, martha72 και 11 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.