Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Σκανδιναβική Σάγκα 2021 "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 18/5/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    επάνω εχει δυο τρίγωνα στο δεξι δίπλα στα κύπελα δεν ξερω να βγάζω φωτο θα το βρεις
     
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  2. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    γεια χαρα σε ολους
    Για μενα ειναι ενα παιχνιδι κουραστικο ποτε δεν μου αρεσε και δυστυχως με κουραζει ακομα περισσοτερο αυτη τη φορα που σερνεται καθε φορα που πεταει το τσεκουρι...κολλαει και με πεταει ...παρολ αυτα θα φτασω στη φασολια και ελπιζω να παρω και ολες τις αναβαθμισεις ..καλη συνεχια σε ολους
     
    Αρέσει σε kadim65, ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  3. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Εγώ παίζω από τον client και δεν έχω κόλλημα στο πέταγμα. Δοκίμασέ το να δεις.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, Lina123, -sia1971- και 3 σε άλλους.
  4. xaxarara1234

    xaxarara1234 Αρχάριος στο φόρουμ

    ευχαριστώ για την βοήθεια
     
  5. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μπορείς να απανεργοποιήσεις τα γραφικά του τσεκουριού από το παράθυρο του δρώμενου αν σε ενοχλεί τόσο. ;)
     
  6. ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ

    ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ Ενεργός συντάκτης

    Οπως παντα....το χερι στην τσεπη και θα βγει και αυτο το δωμενο!!!!
     
  7. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Βατό παιχνίδι. Βγαίνει κανονικά, μόνο με τσάτνι νερό και κοπριά. Τα αναδυόμενα κανονικά, τα 25 παιχνίδια βγαίνουν άνετα. Δεν έχει και πολλά το κατάστημα εκτός από τις αναβαθμίσεις οι οποίες παίρνονται σχετικά εύκολα.
     
    Αρέσει στους skias10, soyla74, Lina123 και σε ακόμα ένα άτομο.
  8. ger_13

    ger_13 Ανερχόμενος συντάκτης

    Δεν μπορω να καταλαβω η με την δευτερη ,την τριτη ,την τεταρτη και την πεμτη προσπαθεια παιρνω 15 αστερονομισματα ετσι ειναι η κατι γίνεται ,συμβαίνει και σε σας???............
     
  9. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Την πρώτη φορά που θα πετύχεις Διάνα με την 1η φορά θα λάβεις 150 αστερονομίσματα
    Την πρώτη φορά που θα πετύχεις Διάνα με την 2η φορά θα λάβεις 100 αστερονομίσματα
    Την πρώτη φορά που θα πετύχεις Διάνα με την 3η φορά θα λάβεις 75 αστερονομίσματα
    Την πρώτη φορά που θα πετύχεις Διάνα με την 4η φορά θα λάβεις 50 αστερονομίσματα
    Την πρώτη φορά που θα πετύχεις Διάνα με την 5η φορά θα λάβεις 25 αστερονομίσματα

    Επιπλέον θα λαμβάνεις 15 αστερονομίσματα σε κάθε παιχνίδι.
    Δηλαδή μετά την πρώτη φορά θα λαμβάνεις, ανεξαρτήτως σε ποια προσπάθεια πέτυχες/σταμάτησες, 15 πόντους
     
    Αρέσει στους soyla74 και toula25.
  10. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλημέρα σ' όλους!
    Το δρώμενο ολοκληρώθηκε!
    [​IMG]

    και η φασολιά έχει συμπληρωθεί!

    [​IMG]

    Με τα αστερονομίσματα, αγόρασα τις αναβαθμίσεις του εστιατορίου και μια μάρκα (έχω ακόμη για τις υπόλοιπες 2 μάρκες -5 αστερονομίσματα) και θα συνεχίσω να παίζω, τουλάχιστον για καμιά μέρα, να πάρω και μερικούς εορταστικούς πόντους, ή ότι άλλο..

    Εύκολα βγαίνει το δρώμενο, δεν έχει να κάνει πολύ με την τύχη, μια και ακόμη και αν δεν πετύχεις διάνα παίρνεις τα ίδια αστερονομίσματα, εκτός από την πρώτη φορά/ Η μόνη τύχη που ''παίζει", είναι να πετύχεις με την πρώτη φορά, έστω και με τη δεύτερη διάνα. Όλα τα άλλα έρχονται εύκολα.

    Καλή επιτυχία σε όλους!
     
    Αρέσει σε skias10, vagelis1968, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  11. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    καλημερα! πετυχα διανια ολες τις φορες εκτος την πρωτη. μεχρι στιγμης πηρα τις 4 αναβαθμισεις του εστιατορια και θελω αλλα 3 παιχνιδια μεχρι τη φασολια. λογικα θα παρω κι αλλα πραγματα απο το μαγαζι .παντως βγαινει ευκολα και η τυχη τελικα δεν παιζει τοσο ρολο αφου παντα 15 αστερονιμισματα παιρνουμε. ελπιζω μεχρι να τελιωσει να φερω και διανια με την πρωτη
     
    Αρέσει σε skias10, vagelis1968, soyla74 και 5 σε άλλους.
  12. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπέρα και από εμένα
    Νομίζω οτι το παιχνίδι αυτό δεν βασίζεται ξεκάθαρα στην τύχη παρά μόνο όσον αφορά τη πρώτη τσεκουριά που πρέπει να πετύχουμε διάνα δίχως ενδείξεις..
    Πάρα ταύτα θεωρώ οτι υπάρχουν κάποια μικρά λανθάνοντα σημάδια για το πως πρέπει να κινηθούμε ώστε να πετύχουμε διάνα..Από απλή παρατήρηση και μόνο τα τσεκούρια και τα σύμβολα τα έχω χωρίσει σε κάποιες κατηγορίες και όταν ας πούμε παρατηρήσω ότι το αιχμηρό τσεκούρι(με έντονες γωνίες ας πούμε) έχει αρκετούς πράσινους κύκλους ψάχνω να βρω αυτό που μοιάζει να είναι κατ΄εμέ πιο κοφτερό..Το ίδιο και με τα σύμβολα αν ας πούμε δω ότι το σύμβολο με τις γραμμές (που μοιάζει λίγο με ξεχαρβαλωμένο ύψιλονxD) έχει 3 κύκλους ψάχνω κάποιο άλλο παρεμφερές και πετυχαίνει πάντα...Έχω πετύχει και τις 5 φορές διάνα και συνεχίζουμε..Εν ολίγοις οι κύκλοι μου λένε πόσο κοντά στο σωστό σχήμα είμαι.:music::oops:
    Υ.Γ:Αυτό που αναφέρω είναι καθαρά προσωπική παρατήρηση και επ'ουδενί λόγο δεν θέλω να δημιουργήσω αναστάτωση.8);)
     
    Αρέσει σε skias10, vagelis1968, Lina123 και 6 σε άλλους.
  13. kiriakos2004

    kiriakos2004 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Κι εγώ πέτυχα διάνα όλες τις φορές εκτός την πρώτη. πήρα την φασολιά και όλες τις αναβαθμίσεις του. Τα οποία και τοποθετήθηκαν μαζί με το διακοσμητικό στην παιδική χαρά.Συνεχίζω για κάτι επιπλέον.
     
    Αρέσει σε skias10, vagelis1968, Lina123 και 6 σε άλλους.
  14. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Και εγω με τη σειρα μου πηρα τη φασολια και τις 5 αναβαθμισεις του εστιατοριου και συνεχιζω να φυτευω γιατι οτι παραπανω παρω, ειναι θετικο για μενα!
     
    Αρέσει σε maria22, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 9 σε άλλους.
  15. IRENE26

    IRENE26 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα, και εγώ έχω πάρει την φασολιά και όλες τις αναβαθμίσεις του εστιατορίου καθώς και της γιορτής. Συνεχίζω για ότι παραπάνω μαζέψω....;);)
     
    Αρέσει σε skias10, -sia1971-, soyla74 και 6 σε άλλους.
  16. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Η Ίγκριντ,έριξε γερά,
    τσεκούρια,στόχευσε καλά,
    κέντρο,στον στόχο βρήκε...
    Μια τέτοια Χήνα ηρωική,
    σίγουρα,την εθές μαζί,
    κι ακόμα μία Φασολιά,στην θέση της εμπήκε.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε noulaki99, nickoikono11, skias10 και 12 σε άλλους.
  17. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλημέρα πήρα και εγώ τη φασολιά και τις 5 αναβαθμίσεις του εστιατορίου και συνεχίζω για να πάρω κάτι παραπάνω. Έκανα το λάθος να ενεργοποιήσω ένα τζάκ με δώρα και το ροδάνι μου έδωσε ένα μπόνους σοδειάς 100% για 24 ώρες.
     
    Αρέσει σε nickoikono11, skias10, -sia1971- και 3 σε άλλους.
  18. ger_13

    ger_13 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καθε διανα που πετυχαινω ειναι ΜΟΝΟ 15 αστερονομισματα είτε ειναι δευτερο ,τριτο,...ας μου απαντησει καποιος υπευθυνος
     
  19. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    ευχαριστω αλλα δεν καταλαβα απο που το απενεργοποιουν...

    Επισης και εγω ολο 15 παιρνω ,μονο στην αρχη ειδα ενα 100 και μετα ολο 15...κατι δεν κανω σωστα ???
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  20. IRENE26

    IRENE26 Ειδικός του φόρουμ

    Την πρώτη φορά που θα πετύχεις Διάνα με την 1η φορά θα λάβεις 150 αστερονομίσματα
    Την πρώτη φορά που θα πετύχεις Διάνα με την 2η φορά θα λάβεις 100 αστερονομίσματα
    Την πρώτη φορά που θα πετύχεις Διάνα με την 3η φορά θα λάβεις 75 αστερονομίσματα
    Την πρώτη φορά που θα πετύχεις Διάνα με την 4η φορά θα λάβεις 50 αστερονομίσματα
    Την πρώτη φορά που θα πετύχεις Διάνα με την 5η φορά θα λάβεις 25 αστερονομίσματα

    Επιπλέον θα λαμβάνεις 15 αστερονομίσματα σε κάθε επόμενο παιχνίδι.

    Μόνο τις πρώτες φορές θα πάρεις τα πολλά τις υπόλοιπες είναι 15.
     
    Αρέσει στους -sia1971-, ger_13 και thena.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.