Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Σεληνιακό Χάος"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 5/4/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, τέλειωσα την 1,2,3,4,5 ασημένια και πήρα το λαμπιδόδεντρο και τον λάκκο λασποτέρατος.
    Θέλω ακόμη 2000 φυτά και 197 αναδυόμενα. Καλή συνέχεια σε όλους.:music:o_O;)
     
    Αρέσει σε graganta, GaTe987, gtrullis και 4 σε άλλους.
  2. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Δεν θυμάμαι στο παρελθόν να υπήρχε δρώμενο χωρίς να δίνει ένα διακοσμητικό, εδώ δεν δίνει κανένα, μιας και αυτά μπορείς να τα πάρεις και από τον κατάστημα του Γιώργη όσες φορές μπορείς αν έχεις τα απαιτούμενα.
    Πάω να τελειώσω καμιά αποστολή στην λαχαναγορά από την Νύχτα Πανσελήνου όσος χρόνος μένει ακόμα.
     
    Αρέσει σε graganta, mmixail, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  3. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημέρα και από εμένα,

    το δρώμενο είναι βατό για τα μικρά επίπεδα και πολύ εύκολα για τα μεγαλύτερα επίπεδα που κάνουν χρήση των βιοτεχνικών και λοιπών επιταχυντών κλπ. προϊόντων.

    Το θέμα έχει ως εξής... όπως πολύ καλά αναφέρει και η melita δεν ξέρω εάν έχει ουσία για κάποιον να το παίξει μιας και δεν προσφέρει κάποια φασολιά / διακοσμητικό. Ίσως είναι προτιμότερο να παράγει κάτι που λείπει από ανεκπλήρωτες αποστολές της λαχαναγοράς και όταν και εάν επιθυμεί να πάρει το Λαμπιδόδεντρο και τον Λάκκο Λασποτέρατος από το κατάστημα Γιώργη.

    Εγώ προσωπικά δεν το έκανα έτσι. Τώρα που το βλέπω το μετάνιωσα αλλά δεν έχει επιστροφή... θα πάρω μόνο τα δύο νέα είδη και θα συνεχίσω με άλλα απαιτούμενα αποστολών που μου λείπουν καθώς αυτό που με ανησυχεί είναι το γεγονός ότι για μία έκταση που μας ανοίγει για δυο-τρεις μέρες τον μήνα το είδη είναι πλέον πάρα μα πάρα πολλά και η εκπλήρωση των αποστολών θα φαντάζει στο μέλλον ακατόρθωτη χωρίς να "χάσουμε" κάτι καλύτερο (από διακοσμητικό κλπ.).

    Καλή συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, graganta, kolokythopitas και 5 σε άλλους.
  4. Bambalines

    Bambalines Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Μέχρι στιγμής το πράγμα πάει καλά και θα τα πάρω δέντρα και σταύλο. Από δεντράκια μου έτυχαν (αν το πούμε τύχη) 2 τσαπουρνιές και μία χουρμαδιά. Τσαπουρνιές κανένας???
     
  5. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Για εμάς που δεν έχουμε τελειώσει το δέντρο, τα αστεράκια είναι πολύτιμα!!! Οπότε το δρώμενο είναι και βατό και προσφέρει δώρα και αστεράκια για να ανοίξουμε ρούνες ...
     
    Αρέσει σε pap100, kolokythopitas, mmixail και 2 σε άλλους.
  6. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Λέγοντας δεντράκια εννοείς δενδρύλλια ? Σε ποιο βήμα δίνει δενδρύλλια ? o_O
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και sofiapao76.
  7. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG] Εκανα τα πρώτα βήματα από κάθε εργασία και την 5η ολόκληρη.Πήρα το δέντρο και τον λάκκο.Τώρα θα δω πώς θα συνεχίσω.Μάλλον θα μαζέψω πρώτα το φυτό του δρώμενου(κανα 2 σπορές ακόμα) και μετά με τα φυτά της πανσελήνου για να ολοκληρώνω σιγά σιγά τις αποστολές μου.Θα βάζω και το βράδυ πολύωρο φυτό για περισσότερα αναδυόμενα.Καλή συνέχεια σε όλους!!!
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, giwrg, kolokythopitas και 6 σε άλλους.
  8. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Με φιορίνια...
     
  9. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα εκανα και εγω μια απο καθε εργασια και ολοκληρη την πεμπτη πηρα δεντρο και λακκο να πο την αληθεια και να μην το τελειωσο το εβεν δεν με νοιαζει εξαλου φτωχα τα δωρα ειναι καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, graganta, stefanv1966 και 5 σε άλλους.
  10. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλημέρα.
    Εύκολα πήρα το στάβλο και το δένδρο και το πρωί πήρα και όλα τα υπόλοιπα. Αγόρασα βέβαια μεσαίο καλάθι και ξόδεψα και μερικές σ.τ.
    Μπορώ λοιπόν να πω ότι το δρώμενο μου άρεσε. Συνεχίζει να με ανησυχεί το ότι αυξάνοντας τα περιεχόμενα της Πανσελήνου θα χρειαστούμε κι άλλη έκταση για τα νυχτερινά σε λίγο καιρό.
     
    Αρέσει σε stefanv1966, kolokythopitas, mmixail και 3 σε άλλους.
  11. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ


    σούπερ τροφές για το event ? o_O
    [​IMG]
    Δεν αγοράζω καλάθια αλλά πήγα από περιέργεια να δω τι σου πρόσφερε αυτό που αγόρασες και σκέφτομαι:
    σχεδόν 4 ευρώ για 175 φυτά και 50 αναδυόμενα ενώ έχουμε ακόμη 26 ώρες να τελειώσει το event
    Θα μπορούσες να τα μαζέψεις άνετα σήμερα πιστεύω.



     
    Αρέσει σε nota.dim1802, stefanv1966, kolokythopitas και 10 σε άλλους.
  12. ΤΟΞΟΤΙΝΑ

    ΤΟΞΟΤΙΝΑ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα μόλις πήρα το στάβλο και το δένδρο, έκανα την 1η,2η,3η 4η, στα πρώτα βήματα και ολόκληρη την 5η, και συνεχίζω να πάρω και τα υπόλοιπα έχω όλα τα τρομακτικά αμπέλια και μου λείπουν τα σκουλικάκια ελπίζω ότι θα προλ'αβω μέχρι αύριο!!!!! Καλή συνέχεια σε όλους και όλες!!!!!!
     
    Αρέσει σε stefanv1966, mmixail, jimixatz και 5 σε άλλους.
  13. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Όχι. Έβαλα δένδρο και στάβλο αμέσως, αλλά καθώς δεν είχα από την αρχή τροφές για το λασποτέρας το τάισα με σ.τ.

    Δίκιο έχεις για το καλάθι, αλλά το έχω από παλιά συνήθιο να παίρνω έστω μικρό, για να ξεκινάω γρήγορα την 1η μέρα. Είμαι αγχώδης τύπος -δυστυχώς.
     
    Αρέσει σε stefanv1966, jimixatz, Megas_kokoriko και 3 σε άλλους.
  14. Menie70

    Menie70 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα και από μένα. Τα σκουλικάκια τα συμπλήρωσα από το μεσημέρι και τελείωσα το ιβέντ, μιας που τα φυτά τα είχα έτοιμα εδώ και ... μέρες. :D Ας είναι καλά το λουλούδι του σούρουπου που μου έδινε 25 σκουλικάκια τη φορά. Μπορεί το συγκεκριμένο ιβέντ να μην έδινε τις σούπερ ντούπερ ουάου αμοιβές, όμως το ευχαριστήθηκα. "Έτρεξε" πολύ ... στρωτά, χωρίς καμία πίεση και άγχος. Γιατί, μην ξεχνάμε, όλοι μπήκαμε στο παιχνίδι για να χαλαρώσουμε και να περνάμε καλά. Ποιός ο λόγος να μας βγαίνει, κάθε φορά, η ψυχή ?? ;)
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, jimixatz, stefanv1966 και 9 σε άλλους.
  15. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα θελω αλλα 18 σκουλικακια και τελος τα φυτα τα εχω αλλα και να μην το τελειωσο δεν με πειραζει καλο βραδυ σε ολους.
     
  16. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλό βράδυ και καλή Μεγαλο Εβδομάδα, τέλειωσε για μένα το ιβέντ, καλή συνέχεια σε όλους.o_O:sleepy:
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, graganta, GaTe987 και 7 σε άλλους.
  17. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Τέλος και για μένα,χωρίς άγχος.

    [​IMG]

    Καλό ξημέρωμα και καλή Μεγάλη Εβδομάδα.
     
    Αρέσει σε giwrg, GaTe987, Gulit1 και 6 σε άλλους.
  18. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα χωρις αγχος τελειωσε το ιβεντ και γεια μενα καλη συνεχεια και καλο πασχα σε ολους.
     
    Αρέσει σε GaTe987, Gulit1, stefanv1966 και 3 σε άλλους.
  19. giwrg

    giwrg Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρες!! Κι εγώ πήρα το δέντρο και το στάβλο μου και ησύχασα ! :p
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, mmixail, gtrullis και 3 σε άλλους.
  20. takis.00

    takis.00 Νέος ειδικός

    καλησπερα τελος το ιβεντ και για εμενα. ευχαριστω τους γειτονες για την βοηθεια. καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα και καλο πασχα σε ολους.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, sofiapao76, mmixail και 4 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.