Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Ρομαντικό Ραντεβού "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 17/2/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Τελειωσα κι εγω στις 22:30' ,
    χωρις ιδιαιτερο ενθουσιασμο κι αυτο το δρωμενο αλλα ολο και κατι μαζευουμε σε καθε δρωμενο, αλλωστε ετσι ειναι το farmerama, φυτεματα-θερισματα-αναδυωμενα οι εκπληξεις σπανιζουν;)
    Το πικολο δεν εβγαλε τιποτα σημαντικο.:p
    Τα αναδυωμενα ενω στην αρχη μου φανηκε οτι θα μας δυσκολεψουν σ εμενα ηρθαν ακριβως στην ωρα που τα χρειαζομουν, 1 φορα γεμισα τη βασικη μου με δεντρα 20ωρα και μαζι με το δικεντρο τα ειχα μαζεψει. Στο χρονο που ειχα ωσπου να μαζευτει το δικεντρο φυτευα μεσαιου χρονου φυτα.
    Δυστυχως δεν εμαθα (μετα τοσα χρονια) να ανεβαζω φωτογραφια, μου περισσεψαν 179 τουρτες,199 δωρα και 266 σοκολ.τριανταφυλλα και 15 δικεντρο.
    Ψαξτε τις φασολιες σας , υπαρχουν πολλες απο παλιοτερα δρωμενα που δινουν αυξηση 5% η καθε μια στη ροη αναδυωμενων, ειδικα οι παλιοι σιγουρα τις εχετε και μαλλον τις μαζευετε ολες μαζι γι αυτο αλλοτε εχετε λιγα κι αλλοτε πολλα αναδυωμενα με το ιδιο φυτο.
    #Επισης η καθετη μπαρα που μας δειχνει ποσα αναδυωμενα βγαινουν στο θερισμο μας δεν δειχνει παντα το σωστο αριθμο#
    Καλο βραδυ :inlove:
     
    Αρέσει σε Lina123, Marinaloren, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Η συζήτηση κλείνει.

    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.