Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Πύργοι από κολοκύθες

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 29/10/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Εγώ δεν μπόρεσα να κάνω ούτε τον 12ο.. Ακόμα προσπαθώ με σουπερ λίπασμα αυτή τη φορά...
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, Dr.Kelly, maria_palou και 4 σε άλλους.
  2. megami

    megami Προχωρημένος

    το κασονι με τα φιορινια μου εδωσε3 ολόκληρα. φιορινια τι να πω
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, SYLVART, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 4 σε άλλους.
  3. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Αρκετά χαλαρά το πήγα το δρώμενο και έφτασα στο τελευταίο στάδιο χωρίς να δώσω την 5η παράδοση σε κάθε πύργο. Δεν πειράζει όμως. Κατά τα άλλα μέτρια τα δωράκια. Και από το σεντούκι κέρδισα 3 ολόκληρα φιορίνια.........ουαου...

    Καλή συνέχεια σε όλους! :music:
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, -sia1971-, gtrullis και 2 σε άλλους.
  4. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα!
    Χαλαρα κι εγω και εφθασα στο 6ο σταδιο, τη χρυση την τελειωσα, στη διαμαντενια εκανα και την 3η εργασια. Το μυστηριωδη Λαχουρι δεν τον τοποθετησα ακομη, ουτε τα μυστ.δενδριλια Μπελιτουγκ, οταν θα τοποθετηθουν και ανοιξουν καποια στιγμη θα σας πω αν μου εδωσαν κατι καλο.
    Τα κουπονια αφαντα το ξαναειπαμε; οσες φορες κι αν το πουμε, δεν προκειται να τα ξαναδουμε μαλλον>:(
    Καλη επιτυχια σε οσους το παλευουν ακομη!!!:inlove:
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, Megas_kokoriko, Coinhunter01 και 3 σε άλλους.
  5. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα, και εγώ δεν τελείωσα το δρώμενο, έφτασα στο τελευταίο βήμα πήρα και τα 3 φιορίνια, ευτυχώς το ένα μυστηριώδες δεντρυλιο
    μου έδωσε δέντρο ραμπουταν που δεν είχα και πήρα μια χαρά. Για τα κουπόνια τα είπαν και οι υπόλοιποι παίχτες, αλλά θα πρέπει να τα ζητάμε συνέχεια, μήπως και κάποια στιγμή εισακουστούμε !!
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, gtrullis, Coinhunter01 και 4 σε άλλους.
  6. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Kαλησπερα φιλοι μου..
    Εφτασα κι εγω στην 6η εργασια..Την χρυση του 11ου αγαλματος την τελειωσα και για λιγα μονο φυτα δεν ολοκληρωσα την
    ασημενια του 12ου αγαλματος ..
    Παμε γι αλλα τωρα ..
    Φιλικα Βικυ ..:inlove:
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, gtrullis, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  7. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα σε ολους!!!
    Ενας σταβλος καμηλας κοκκινος και μια αρακουαρια XL, οτι μου εδωσαν τα μυστηριωδη απ το δρωμενο, δηλαδη ανθρακες ο θυσαυρος :p, ουτε τη φασολια προλαβα , μια απο τα ιδια...
     
    Αρέσει στους ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, -lousi-leon2001 και Coinhunter01.
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.