Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Περπατώντας και κωπηλατώντας

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 20/7/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!
    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας για το δρώμενο
    Περπατώντας και κωπηλατώντας
    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται. Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες

    ενότητες για βοήθεια.


    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Περπατώντας-και-κωπηλατώντας.32065/
    Μπορείτε να διαβάσετε τις συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Περπατώντας-και-κωπηλατώντας.32064/
    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση

    [​IMG]
    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα σε ολη την παρεα, και Χρονια Πολλα σε καθε Ηλια!!!!!!
    Για να ολοκληρωσουμε το δρωμενο, το οποιο εχει μια υπεροχη φασολια, θα χρειαστουμε :

    Α) Μεχρι τους 75 εξοπλισμους παραλιας (παιρνουμε τη φασολια και τα παρελκομενα της) : 20.025 λαστιχονια - 1350 μαγιο μαχης

    Β) Μεχρι τους 78 εξοπλισμους παραλιας : 20.826 λαστιχονια - 1404 μαγιο μαχης

    Καλη προσπαθεια σε ολους μας!!!! (Φυτευουμε σε βασικη εκταση και αγριο λιβαδι)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 20/7/21
    Αρέσει σε maria22, Jimaras~for~ever!!!, stef10 και 24 σε άλλους.
  3. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλημερα σε ολους μας:D!!!Ενα απλο ιβεντ σπερνοθερισμα μονο ομως ακρως διασκεδαστικο με ομορφα δωρα και πολυ καλη φασολια. Συν αυτη την φασολια μαζι με τις αλλες που εχουμε και με παραδεισενιο στεφανι ο αριθμος των λουλουδιων που θα μαζευουμε απο καθε τετραγωνακι εκτοξευεται στα υψη κατι που χρειαζομαστε.... να μαζευουμε γρηγορα πολλα φυτα με ενα μαζεμα δηλ ......εν οψη και της εκαστοτε γιορτης........μονο ας μην αφηνουμε και τα αλλα φυτα παραπονεμενα δεν εχουμε μονο λουλουδια στη φαρμα....:Dας εκτοξευσουμε και τα αλλα!!!!Λυπαμαι που δεν θα το χαρω οπως οσοι εχουν χρονο να σπερνοθεριζουν με την ησυχια τους θα προσπαθησω ομως για την φασολια!!!!!!!!Ευχαριστουμε πολυ τον nickoikono11 για τους υπολογισμους του:D!!!!Να ειμαστε ολοι καλα:inlove:
     
    Αρέσει σε thena, nota.dim1802, Lina123 και 14 σε άλλους.
  4. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    υπάρχει κάποιος πίνακας με τα δώρα σε καθε βήμα και δεν το βλέπω εγω??? εκτός βέβαια απο τα τυχαία έπαθλα
     
    Αρέσει σε vickymou, nota.dim1802, Lina123 και 2 σε άλλους.
  5. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλησπερα !!!!!!!!κελλυ μου προσωπικα δεν περιμενω καμια λιστα γραμμενη η πινακα δωρων για να εκτιμησω οτι ενα ιβεντ εχει καλα δωρα και μονο η φασολια, με 500000 χιλ πε καθε 68 ωρες και το συν 1 στα λουλουδια και τους πε σ'αυτα ,θεωρω οτι ειναι στολιδι απο μονη της και θα ηθελα να την ειχα....αλλα και γ'αυτους που εχουν χρονο για σπερνοθερισμα τα τυχαια δωρα ειναι θησαυρος....θα επαιζα πολλες πολλες φορες αν ειχα χρονο και οι ποσοτητες που θα μαζευα αρκετες........και το ενα φιορινι θα γινονταν πολυ παραπανω.....οποτε προσωπικη αποψη παντα ,θεωρω οτι ενα απλο ιβεντ εχει ομορφα δωρα.....πολλοι δεν θα συμφωνησουν γιατι μπορει να περιμενουν πικολο!!!Αν ομως παει καπου αλλου η ρητορικη σου ερωτηση κελλυ μου τα βασικα δωρα δεν τα ειδα απο πινακα γραμμενο αλλα απο εδω[​IMG] απ'την εικονα που βρηκα στις συχνες ερωτησεις!!!!!!!
     
    Αρέσει σε toula25, vickymou, GEPPO1 και 6 σε άλλους.
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Φυσικά και υπάρχει πίνακας στις Συχνές ερωτήσεις ;)

    upload_2021-7-20_15-33-29.png
     
    Αρέσει στον/ην Lina123.
  7. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα σας Κα Snorkel !
    Φυσικα και δεν υπηρχε ο πινακας στις συχνες ερωτησεις , τον προσθεσατε αργοτερα,
    αλλα δεν σας κατηγορησε κανεις.
    Καλη συνεχεια στη μερα σας :inlove:
     
    Αρέσει σε icons1, vickymou, nickoikono11 και 7 σε άλλους.
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα σας. Ο πίνακας δεν είναι ένα screenshot. Είναι ένας πίνακας ενιαίος για όλα τα φόρουμ και μεταφράζεται αυτόματα σε όλες τις διαθέσιμες γλώσσες. Τυχαίνει κάποιες φορές να μην εμφανίζεται όταν πέφτει ο σέρβερ που βρίσκονται οι πίνακες αλλά διορθώνεται σχεδόν αμέσως.
     
  9. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Ενα πολυ ωραιο δρωμενο με απλα σπερνοθερισματα.
    Η φασολια ειναι πολυ καλη και θα την κυνηγησω.Και οι επιμερους ανταμοιβες επισης ομορφες και χρησιμες.
    Επισης μπορουμε να προχωρησουμε και μετα την ολοκληρωση των βηματων. Οσο εχουμε φυτα και αναδυομενα
    μπορουμε να παραδιδουμε.
    Καλη αρχη σε ολους μας !!!
    Ευχαριστουμε nickoikono11 για την αναλυση και τους υπολογισμους.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε vickymou, Marinaloren, Dr.Kelly και 3 σε άλλους.
  10. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    φιλενάδα μου δεν ηταν ρητορική ερώτηση, πραγματικά δεν τα έβλεπα τα δώρα.. έβλεπα τις ζωγραφιες βέβαια, αλλά δεν έβλεπα ποσότητες... συνεπώς
    φυσικά και δεν υπήρχε πίνακας την ώρα που έκανα την ερώτηση, γιατι διαφορετικά δεν θα την έκανα.. θα αρκούσε σαν απάντηση το <<ο πίνακας καθυστέρησε λίγο να εμφανιστεί>> το <<φυσικά και υπάρχει>> αμφισβητεί την νοημοσύνη μου ή δείχνει οτι μάλλον είμαι στραβή.. είμαι βέβαια λίγο , αλλά φοράω γυαλιά

    ευχαριστώ για την διευκρίνηση.. ήταν κατατοπιστικότατη

    όσο για το δρώμενο, όντως όμορφα δωράκια και πόντοι γιορτής, η φασολιά αρκετά καλή,,, καλή διασκέδαση σ όλους
     
    Αρέσει σε martha72, -sia1971-, nickoikono11 και 6 σε άλλους.
  11. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    καλησπέρα!! τελείωσα το δρώμενο πριν λίγο με πολύ λίπασμα και ενα μπονους σοδειάς 100%!! καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε -sia1971-, gtrullis, toula25 και 6 σε άλλους.
  12. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    [​IMG]
    τελος και γω με το ιβεντ.......9 φιορινια αποκομισα μεχρι στιγμης και πολλα αλλα χρησιμα για την φαρμα...παρτυ γυρους κ.α Η πολυ καλη φασολια ηρθε στην φαρμα μου!!!!Τωρα συνεχιζω μεχρι την εκπνοη του ιβεντ χαλαρα για να παρω και αλλα δωρα.....φυτευω στην μια εκταση μονο στη βασικη το φυτο του ιβεντ και αγριο λιβαδι εχω μεγαλο φυτο για αναδυομενα για το τελευταιο μερος του ιβεντ μερες καλοκαιριου μην το ξεχασετε οσοι θελετε να το κανετε!!!!Την πιο γλυκια καλημερα ευχομαι σε ολουςςςς:inlove:η θαλασσα παρεπιπτοντως σημερα οπως την ειδα εχει βαλει τα καλα της και ειναι υπεροχη παω για μια γρηγορη βουτια:Dτο ιδιο ευχομαι και σε οσους μπορουν να πανε θαλασσα.....θαλασσινη καλημερα ευχομαι σε ολους μας:inlove::D!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε dafni_mat, -sia1971-, GEPPO1 και 6 σε άλλους.
  13. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα παιδια.Καλο σκ σε ολους !!!
    Μια ερωτηση. Σε εσας οταν προχωρατε βηματα, σας δινει τα ταισματα της χηνας ;;
    Εμενα 3-4 φορες δεν μου τα πιστωσε. Εχει συμβει σε καποιον απο εσας;;
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
  14. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Όλα κανονικά. Δεν υπήρξε πρόβλημα μέχρι στιγμής
     
    Αρέσει σε vickymou, toula25, Lina123 και 2 σε άλλους.
  15. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο! Δεν ειχα κανενα προβλημα με τα ταισματα της χηνας! Συνεχιζω να φυτευω ,για να ταιζω και να .... στρουμπουλευω τις χηνες, μιας και μου δινουν αξιολογα δωρακια !!!! Καλη συνεχεια σε ολη την παρεα!
     
    Αρέσει σε gtrullis, vickymou, toula25 και 7 σε άλλους.
  16. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Ναι συμβαίνει και σε μενα σχεδόν 20 ταισματα δεν έδωσαν τιποτα
     
    Αρέσει στον/ην skias10.
  17. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους !!!
    Ολοκληρωσα το δρωμενο απο εχθες το απογευμα. Η φασολιτσα μπηκε στην θεση της στο εναεριο και συνεχιζω
    να φτιαχνω στο μυλο ταισματα .Δινουν ωραιες ανταμοιβες και ειναι μια καλη ευκαρια να μαζεψουμε σ.τροφουλες
    για το επομενο δρωμενο εκτροφης που θα μπει. Και βεβαια ,ας μην ξεχναμε , τα γλυκα μας φιορινακια .
    Καλη συνεχεια σε ολους.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε gtrullis, -sia1971-, Lina123 και 3 σε άλλους.
  18. toula25

    toula25 Τακτικός στο φόρουμ

    Καλημέρα και καλή βδομάδα με υγεία σε ολους!! Τέλος και για μενα με το δρώμενο. Ηταν εύκολο το μόνο που με δυσκόλεψε ήταν στην εκταση του αγριου που έτρεχαν τα 2 δρώμενα μαζί με του' μερες καλοκαιριου Ι-ΙV ' και έπρεπε να επιλέξεις τη θα βάλεις απο τα δυο ...[​IMG] ;) καλή συνέχεια σε ολους !!
     
    Αρέσει σε gtrullis, -sia1971-, Lina123 και 2 σε άλλους.
  19. icons1

    icons1 Τακτικός στο φόρουμ

    Είχα στόχο μόνο τα μυστηριώδη, εντέλει έφτασα μέχρι και το δεύτερο διακοσμητικό και σταματώ-τα αποτελέσματα από τα μυστηριώδη και στο βασικό λογαριασμό και σε 6 δευτερεύοντες απογοητευτικά, ούτε ένας στάβλος, ούτε ένα δέντρο τελευταίας γενιάς-μόνο πορτοκαλί τσιντσιλά. Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Lina123, toula25 και 2 σε άλλους.
  20. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους με υγεία!
    εμένα μου κρατάνε μουτράκια τα φιορινάκια :mad: :sleepy::cry:

    Εγώ βρίσκομαι ακόμη στο βήμα με τα 58 παιχνίδια. Μέχρι αύριο θα πάρω και την φασολιά.
    Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Lina123, αμφιθεα και 3 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.