Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Πασχαλινό Φεστιβάλ

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 27/3/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. _Lisy_

    _Lisy_ Βαρόνος του φόρουμ

    Καλησπερες ...
    Ειμαι στο 12... ευρω δεν δινω που να γυρισει αναποδα ο κοσμος ... οπως σπερνει η εταιρεια αυτα θα θεριζει ... βρε ουτε βοηθους και οσο αντεξω μετα θα παρω τα κουβαδακια μου και θα παω αλλου ...
    Παντως για να βαζουμε καποια πραγματα στη θεση τους κανενα παιχνιδι δεν "υπαρχει" δεν "ζει" χωρις αυτους που παιζουν χωρις να πληρωνουν γιατι αυτοι κανουν τη μεγαλη δουλεια και εχουν οι αλλοι να αγοραζουν οτι δεν εχουν ..
    Χρυσος κανονας ... ολα ειναι αλυσιδα και ΟΛΟΙ ειναι χρησιμοι...
     
    Αρέσει σε boykitsa68, ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, Hellenagal200010 και 16 σε άλλους.
  2. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Δεν σε καταλαβαινω elenigri ! Κατ'αρχη οπως και συ λες ειναι δικαίωμα μου να μη δινω χρηματα! Το παιχνιδι δεν νομιζω να βασιζεται σ'αυτους μ ο ν ο που δινουν τα "ωραια" τους λεφτα οπως λες και μεχρι στιγμης μιλαω παντα για τον εαυτο μου και ποτε δεν προσβαλω τους αλλους ουτε προκαλω. Οσοι εχουν χρηματα και θελουν να πληρωνουν το κανουν ! Οσοι δεν διαθετουν χρηματα παιζουν για τη διασκεδασή τους. Θα ηθελα παρα πολυ να μου υποδειξεις την "αλλη ανάρτησή μου .....που ζηταω να με πληρωνουν" και σε παρακαλω πολυ προσεχε πως μιλας αν δεν καταλαβαινεις το τι γραφω και μην προσβαλλεις τους συμπαικτες σου!!!!
     
    Αρέσει στους mmixail και stef10.
  3. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG]καλημέρα σε όλους και καλό μήνα:).
     
    Αρέσει σε mmixail, Gulit1, zaxaroula80 και 15 σε άλλους.
  4. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο


    καλημέρα καλό μήνα !!το παιχνίδι βασίζετε μόνο σε αυτούς που πληρώνουν.. εχουν υπαλλήλους ξέρεις τζάμπα δεν δουλεύει κανένας σε ανάρτηση (συζήτηση για τα πάντα στο ποστ 1375) ζητας φιορίνια =ευρώ οταν εγώ και πάρα πολλοί άλλοι έχουμε δώσει εκατοντάδες ευρω και βγαίνεις εσυ και λες δεν δινω τα ωραία μου λεφτά προσβάλλεις όλους εμας εγω δεν πρόσβαλα κανέναν απλά σου λέω δεν δίνεις αλλα μην προκαλείς.... τέλος στην συζήτηση δεν εχω όρεξη για φασαρίες
     
  5. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλο μηνα επισης! Το παιχνιδι σε πληροφορω δεν βασιζεται μονο σε αυτους που πληρωνουν, γιατι τοτε δεν θα επαιζαν τοσες χιλιαδες οσες παιζουν! Δευτερον τα"ωραια μου λεφτα" το ειπα χαρι αστεισμου. Τριτον δεν ζητησα να μου δωσει το παιχνιδι φιορινια! Ειπα οτι οταν αλλαζουμε επιπεδο (δηλ. καθε διμηνο) καλο θα ηταν να μας εδινε αντι ενα φιορινι 2 ή 3 και μονο σ'αυτους που ειναι πανω απο το 100ο επιπεδο γιατι για να φτασουμε εκει , παιζουμε εδω και 8 χρονια. Και άλλοι παικτες ζητουν το φιορινοδεντρο!!!! Αλλωστε και μονο του το παιχνιδι δινει φιορινια απο δρωμενα! Καταλαβεεεες ή θελεις να στα ξαναπωωω?????? Γιατι και εγω στη τελικη..... δεν θελω φασαριες!!!!
     
    Αρέσει στους mmixail, stef10 και kolokythopitas.
  6. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα, καλό μήνα και καλή Μεγαλοεβδομάδα!! "Οι προετοιμασίες για το Πάσχα" έλαβαν τέλος για μένα!!:D Έφτασα στα 12 βήματα και λέω να μη συνεχίσω άλλο. Οι αμοιβές του πάντως πολύ καλές!!:) Καλή συνέχεια, συγχαρητήρια στους-ις συμπαίκτες-τριες που το ολοκλήρωσαν και καλό Πάσχα με υγεία και αγάπη σε όλους-ες!!;)
     
    Αρέσει σε mmixail, Gulit1, dxristina και 12 σε άλλους.
  7. p.tosh

    p.tosh Προχωρημένος

    [​IMG]

    Καλησπερα και καλο μηνα. Τελος αυτο φυσικα ΧΩΡΙΣ σεντς οπως ολα αλλωστε (εκτος απο ενα που ημουν ακομα καπου 60 επιπ και αγορασα 2 καλαθια). Κι επειδη διαβαζω πολλα εγω θα πω την γνωμη μου και σοποιον αρεσει οπως κανω παντα: δικαιωμα του καθενος ειναι να δινει η να μην δινει λεφτα στο παιχνιδι.Οπως και δικαιωμα του καθενος ειναι να λεει την γνωμη του ειτε δινει ειτε δεν δινει και πρεπει να γινεται το ιδιο σεβαστη....αυτα!!!!Αντε καλη Μεγαλοβδομαδα και καλο Πασχα με Αγαπη Ομονοια Υγεια και Ανθρωπια.....
     
    Αρέσει σε mmixail, Megas_kokoriko, SavoirAimer... και 16 σε άλλους.
  8. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    [​IMG] Τώρα που πήρα το κολάι ποιος με πιάνει ....πάει κι αυτό ....φέρτε μου δρώμενααααxDxD
     
    Αρέσει σε anastz, mmixail, vickymou και 18 σε άλλους.
  9. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλημερα τελος και εγω με την φασολια και ετυχα και 2 περιοχες λιονταριου. καλη συνεχεια στους υπολοιπους
     
    Αρέσει σε nickoikono11, mmixail, vickymou και 9 σε άλλους.
  10. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Μετά κόπων και βασάνων,τελείωσα κι εγώ.

    [​IMG]

    Καλό βράδυ σε όλους.
     
    Αρέσει σε FARMER.GP, nickoikono11, kokoritsa και 10 σε άλλους.
  11. vickymou

    vickymou Κόμης

    τελος απο μενα χωρις ξυπνητηρια και κοπο,εχασα και φυτεματα,τελικα ηταν ευκολο και βατο.Ευχαριστω!!!!!!!!!!ομως τους γειτονες για τα δωρα τους ,ηταν μεγαλη βοηθεια σ'αυτο το δρωμενο,εγω προσπαθησα να στελνω σε ολους.καλη μεγαλοβδομαδα
     
    Αρέσει σε billgab, nota.dim1802, nickoikono11 και 7 σε άλλους.
  12. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους μόλις τελείωσα και εγώ το δρώμενο, καλή συνέχεια σε όσους το παλεύουν ακόμη.
    Ευχαριστώ πολύ φίλους και γείτονες για την βοήθεια.:mad:o_O;):inlove::D
     
    Αρέσει σε vickymou, gtrullis, nota.dim1802 και 6 σε άλλους.
  13. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα μολις τελειωσα το εβεν πηρα την φασολια καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε Gulit1, vickymou, gtrullis και 5 σε άλλους.
  14. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Και εγω εχω τελειωσει με το event εδω και δυο μερες! Τζαμπα εχασα τον υπνο μου με το ... ξυπνητηρι! Ηταν τελικα πολύ ευκολο χαριν στη βοηθεια των γειτονων μου!!!! Παμε τωρα για τις ετοιμασιες του Πασχα και ενδιαμεσα ασχολουμαστε και με τους επερχομενους ... Βικινγκς!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, sofiapao76, maria_palou και 2 σε άλλους.
  15. dxristina

    dxristina Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αργά αλλά σταθερά το πηγαίνω το event, έχω φτάσει στο 26 από τα 40. Δεν θα προλάβω λογικά να το τελειώσω, αλλά μέχρι στιγμής είμαι αρκετά ικανοποιημένη από αυτά που δίνει ως επιβράβευση.
     
    Αρέσει σε Gulit1, sofiapao76, nota.dim1802 και 2 σε άλλους.
  16. MikrosSporos

    MikrosSporos Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    επιεικως απαραδεκτο το event να εχουν μαζευτει τα φυτα και να περισσευουνε και τα αναδυομενα αφαντα με μεγαλες αποκλησεις απο το ενα μαζεμα στο αλλο σε ενα μαζεμα 25 και στο αλλο 13 με τα ιδια χωραφια μου φαινεται η εταιρια σε οποιους θελει δινει αναδυομενα...εχω απογοητευτει και κουραστει ταυτοχρονως..!!!
     
  17. steliostz1964

    steliostz1964 Αρχάριος στο φόρουμ

    μολις μαζεψα 36 μεγαλα χωραφια και πηρα 5 αναδυομενα.ελεος.ειναι πολυ πιο τιμιο να μας πει η εταιρια οποιος δεν πληρωνει να μην παιξει.κριμα στις μερες που εχασα.
     
    Αρέσει στους maria_palou και αμφιθεα.
  18. steliostz1964

    steliostz1964 Αρχάριος στο φόρουμ

    εδωσα 520 φυτα στο θερμοκηπιο και μου εμειναν και 749.τα φυτα τα μαζεψα με το παραπανω αλλα για αναδυωμενα ουτε λογος.τι να πω αγιες μερες που ειναι.............................
     
    Αρέσει στους maria_palou και αμφιθεα.
  19. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Mια από τα ίδια κι εγώ, αν και η φασολιά δεν άξιζε και πολλά , αλλά να φτάνεις στην πηγή και.... άδικο,
    μου έλειπαν μόλις 29 αναδυόμενα :mad:
    Δεν άφηνε να σου στείλουν και ένα, δυό επί πλέον οι γείτονες!!!
    Αυτό δείχνει την τάση της εταιρίας από δω και στο εξής. Πληρώστε για να προλαβαίνετε >:(
    Καλό Πάσχα με υγεία και χαρά σε όλους συμπαίκτες και συντονιστές!!!!!
     
    Αρέσει στον/ην maria_palou.
  20. olumpiakoszio

    olumpiakoszio Αρχάριος στο φόρουμ

    για 16 φωλιες δεν το τελειωνω μεγαλο κριμα...............
     
    Αρέσει στους maria_palou και αμφιθεα.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.