Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Παραλιακό κλαμπ Άγριες Μπανάνες "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 22/6/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια Χαραντάν αγρότες και αγρότισσες

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε για το δρώμενο:

    " Παραλιακό κλαμπ Άγριες Μπανάνες "

    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται

    Μπορείτε να διαβάσετε την Επίσημη Ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Παραλιακό-κλαμπ-Άγριες-Μπανάνες.31913/

    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές Ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Παραλιακό-κλαμπ-Άγριες-Μπανάνες.31912/


    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση


    [​IMG]



    Η Ομάδα του FARMERAMA
     
    Αρέσει στον/ην thena.
  2. evellin

    evellin Μόνιμος στο φόρουμ

    μπερδεύτηκα.! το ζουμερο καρπούζι εινα το δρακοπεπονι???
     
  3. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλησπερα
    θελουμε 8.750 δρακοπεπονι σκετο και αλλες 8.250 χιλ για τα σμουθ δλδ 17.000 χιλ συνολο και 1525 ποτηρια συνολικα τα υπολοιπα δεν τα γραφω μην μας πεσουνε βαρια:)
     
    Αρέσει σε ΝΕΦΕΛΗ9, ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, panos601 και 19 σε άλλους.
  4. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Ευχαριστούμε smaro94 για τους υπολογισμούς. Στο τέλος ζητάει 13 ποτά με φυσαλίδες. Το ένα το βρίσκουμε από τον πρώτο όροφο τα άλλα 12 από που τα παίρνουμε?

    Τα υπόλοιπα που θα χρειαστούμε είναι
    Φυτά
    600 μαρακούγια
    600 ανανά
    800 σταφύλια
    800 βανίλιες
    800 κανέλα
    800 πράσινο τσάι
    800 λεμονόχαρτο
    1000 τζίντζερ
    1000 γκουαράνα
    1000 πεπόνια

    Καρποί Δέντρων
    120 μάνγκο
    120 καρύδα
    120 πιταχάγια
    120 γκουάβα
    120 παπάγια
    120 κουμκουάτ
    120 λίτσι

    Αν κάνω κάποιο λάθος παρακαλώ διορθώστε με.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/6/21
    Αρέσει σε yelander10, ΝΕΦΕΛΗ9, vickymou και 21 σε άλλους.
  5. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο


    Το λέει πάνω πάνω από που θα τα πάρουμε....
    Στον πρώτο όροφο υπάρχουν αυτόματοι πωλητές.


    [​IMG] [​IMG]

    Μόλις τους ξεκλειδώσετε θα πάρετε Ποτό με φυσαλίδες και λεμονάδα αντίστοιχα και κάθε 5 ώρες θα παίρνετε απο ένα ποτό, το οποίο θα πρέπει να το μαζεύετε μόλις ολοκληρωθεί ο χρόνος.
    Στον δεύτερο όροφο υπάρχει επίσης αυτόματος πωλητές.

    [​IMG]

    Μόλις τον ξεκλειδώσετε θα πάρετε Χυμό πορτοκάλι και κάθε 5 ώρες θα παίρνετε απο ένα Χυμό πορτοκάλι, το οποίο θα πρέπει να το μαζεύεται μόλις ολοκληρωθεί ο χρόνος.
     
    Αρέσει σε yelander10, vickymou, soyla74 και 18 σε άλλους.
  6. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Σ΄ευχαριστώ Lina123. Δεν το είχα προσέξει
     
    Αρέσει σε nickoikono11, vickymou, soyla74 και 2 σε άλλους.
  7. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα !!!
    Πρεπει να ευχαριστησω πρωτα τις φιλες smaro και sia , για τους υπολισμους τους!!!
    Να πω και τη γνωμη μου; Αυτο το μαζεμα καθε 5 ωρες μπαινει επιτηδες μεσα στο κατακαλοκαιρο; Σα να μας το κανουν επιτηδες εμας των νοτιων της Ευρωπης "χα,χα,χα εσεις εκει με τις ωραιες θαλασσες και τα νησια σας, αμα θελετε φαρμεραμα, πρεπει να διαλεξετε, ή μπανακια ή παιχνιδι, δε μπορει να τα εχετε ολα χα,χα,χαααα"
    Παρ'ολα αυτα εμεις θα προσπαθησουμε να τα συνδιασουμε ολα.
    Καλη επιτυχια σε ολους :inlove::inlove:
     
    Αρέσει σε vickymou, sofiapao76, skias10 και 8 σε άλλους.
  8. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Εγώ με την θάλασσα να είναι 5 λεπτά απόσταση από το σπίτι μου μμμμμ..... :music:
    Μάλλον τα μπανάκια μου θα επιλέξω και ότι καταφέρω στα δρώμενα του καλοκαιριού...;)
    Καλημέρα!!!!!:inlove:
    Και καλή επιτυχία σε όλους:D
     
    Αρέσει σε Theodoroupetros, dafni_mat, skias10 και 10 σε άλλους.
  9. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ας γράψω και εγώ για το δρώμενο....
    Πολύ καλό δρώμενο με πολύ καλή φασολιά - ιδίως και για το μεγάλο δρώμενο - και επιμέρους καλά δωράκια (ΣΛ, Πίκολο, σ. τροφές κοκ.).
    Ευχαριστώ τις συναγρότισσες μου για τους υπολογισμούς!


    καλέεεεε; τι αγχώνεσαι. Ό,τι δεν μπορούμε να πάρουμε από το δρώμενο θα πάμε στο σούπερ μάρκετxD Θα είναι και κρύες κρύες οι λεμονάδες!! Ό,τι πρέπει με αυτήν τη ζέστη :mad::oops:
    Μμμμμ 5 λεπτά ε;;;:sleepy: εγώ σου γράφω τώρα και βρίσκομαι ακριβώς μπροστά της... έτσι να ζηλέψεις!:p
     
    Αρέσει σε nickoikono11, vickymou, .sofaki. και 7 σε άλλους.
  10. p.tosh

    p.tosh Προχωρημένος

    Καλησπερα. Ν α ενημερωσω φιλους και γειτονες οτι δεν θα λαβω μερος στο δρωμενο, στελνετε τα δωρακια αλλου να πιασουν τοπο.Κλη συνεχεια
     
    Αρέσει σε Theodoroupetros, -sia1971-, Lina123 και 2 σε άλλους.
  11. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Γειά χαρά...καλή επιτυχία σε όλους
    Ο αγρότης μόνο τον χειμώνα κάθεται οπότε αφήστε τις θάλασσες κ πιάστε την τσάπα xD
     
    Αρέσει σε nickoikono11, Theodoroupetros, elenigri και 6 σε άλλους.
  12. p.tosh

    p.tosh Προχωρημένος

    Ειναι κι η θαλασσα βεβαιως βεβαιως αλλα ειναι κι οτι δεν μενδιαφερουν φασολιες με τροπικους ποντους.Οποτε ριλαξ μεχρι την παρασκευη που ερχεται η 3ημερη αποστολη
     
    Αρέσει σε nickoikono11, Theodoroupetros, -sia1971- και 3 σε άλλους.
  13. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Mια πλαστικη πισινουλα να βουταμε τα ποδαρακια μας μεσα και με το laptop αγκαλια στην αυλη.
    Ετσι θα περασουμε τις πρωτες μερες του καυσωνα . Απο χυμουληδες ειμαστε κομπλε.Θα μας εφοδιασει
    το ''παραλιακο κλαμπ'' . χαχαχα. Στο τσακιρ κεφι θα τρωμε και λιγο δροσερο καρπουζακι .
    Παιδια , εφοδιαστειτε με τα απαραιτητα και βουρ ........για το δρωμενο.
    Καλη επιτυχια σε ολους μας !!!
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, -sia1971-, vickymou και 5 σε άλλους.
  14. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Αποκλείεται να μαζέψω τόσα φυτά χωρίς σ λίπασμα, οπότε αποκλείεται να τελειώσω το δρώμενο,,, οπότε θα παίξω για την πλάκα και ότι πάρω... καλή επιτυχία σε όσους το παλέψουν
     
    Αρέσει σε nickoikono11, jimixatz, -sia1971- και 6 σε άλλους.
  15. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Εγώ θα το έψηνα πολύ αυτό!! :D Έτσι κι αλλιώς δύσκολα το βλέπω το δρώμενο να βγαίνει.
     
    Αρέσει σε nickoikono11, -sia1971-, vickymou και 2 σε άλλους.
  16. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Η φασολιά μου είναι αδιάφορη αλλά θα παιξω γιατί θέλω να τελειώνω τα δρωμενα:)
     
    Αρέσει σε nickoikono11, -sia1971-, vickymou και 2 σε άλλους.
  17. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Μετα απο 1 ολοκληρη ωρα και 35 λεπτα συνεχων ανανεωσεων και κολληματων κατορθωσα να ανοιξω το πρωτο μου ψυγειο.
    Οταν ανοιχτουν ολα ,επειδη θα ειναι διαφορετικοι οι χρονοι τους και δεν ειναι εφικτο να ειμαι διαρκως πανω απο τον
    υπολογιστη, αυτο που θα κανω ,ειναι να φερω ολα τα ψυγεια στον ιδιο χρονο και να μαζευω τα αναψυκτικα τους, μια
    φορα ολα μαζι. Το ιδιο εκανα και στο παρομοιο δρωμενο με τα μαργαριταρια, αν το θυμαστε.
    Κατα τ αλλα , δυσκολα μεταφερομαι απο την μια εκταση στην αλλη χωρις να κολλησει το παιχνιδι.
    Το μονο καλο ειναι οτι βγαινουν ομορφα και στρωτα τα αναδυομενα.
    Την καλημερα μου και καλη συνεχεια στην ημερα σας.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, fisherman65, yelander10 και 9 σε άλλους.
  18. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    δεν βλεπω να τελειωνει δρωμενο με τετοιο κολλημα στο μαζεμα των φυτων.δεν ξερω αν συμβαινει σε ολους αλλα ειναι απιστευτο χασιμο χρονου και πολυ εκνευριστικο....
     
    Αρέσει σε figbis13, Theodoroupetros, yelander10 και 5 σε άλλους.
  19. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    olga-tse62 γράφεις σε όλα τα θέματα χωρίς να διαβάζεις.
    Σε διαγράφουμε και συνεχίζεις να δημοσιεύεις στο ίδιο θέμα. Δεν είναι αυτονόητο ότι οι δημοσιεύσεις σου διαγράφονται για κάποιο λόγο το οποίο και αγνοείς;

    Έχουν δοθεί οδηγίες σε συγκεκριμένα θέματα. Αν τις ακολουθήσεις τα προβλήματα θα διορθωθούν.
    Σε παρακαλώ χρησιμοποιήσε τα σωστά θέματα για αναφορά προβλημάτων και μην δημοσιεύεις στο πρώτο θέμα που βρίσκεις ανοιχτό.
     
  20. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    καλησπερα σε ολους και καλο σκ να εχεται! καλα μπανακια σε οσους καταφερετε να πατε! αλιμονο σε εμας τους ατυχους που δουλευουμε!:cry::cry::cry::cry:!!! οσο για το δρωμενο 4 αναψυκτικα ακομα και το ολοκληρωνω χαλαρα παρολα τα προβληματα που παρουσιαστικαν στο παιχνιδι τις τελευταιες μερες!
     
    Αρέσει σε jimixatz, olga-tse62, maria_palou και 3 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.