Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Παπαγαλοπανδαιμόνιο"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 4/9/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    καλησπέρα σε όλους, τελείωσα και εγώ με το μεγαλύτερο μέρος του δρώμενου, μένει τώρα να αποφασίσω, αν θα κάνω το τελευταίο βήμα που δίνει το ροζ εργαστήριο ή όχι. Θα ήταν πιο εύκολα τα πράγματα αν έδιναν μαύρα καπέλα και οι εκτροφές των άλλων ζώων. Ευτυχώς έχω αρκετό χρόνο ακόμη για να αποφασίσω, καλή επιτυχία σε όσους θα ασχοληθούν με το δρώμενο.
     
    Αρέσει σε sofiapao76, -lousi-leon2001, gtrullis και 4 σε άλλους.
  2. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα τελος και εγω με το δρωμενο
     
    Αρέσει σε sofiapao76, gtrullis, jimixatz και 2 σε άλλους.
  3. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Συμφωνώ απόλυτα με SYLVART. Θεωρώ ότι δεν είναι τόσο απαραίτητο το εργαστήριο εφόσον έχουμε πουπουλόδεντρα.
    Οπότε προτιμώ να κρατήσω τις σούπερ τροφές.
    Καλή επιτυχία σε όσους προσπαθούν ακόμα! :music:
     
    Αρέσει στους sofiapao76, jimixatz και -sia1971-.
  4. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    τέλος και για μενα απο χθες το βράδυ.. ήθελα πολύ το ροζ κλουβί...
     
    Αρέσει σε Panagiwtena, sofiapao76, gtrullis και 5 σε άλλους.
  5. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Έχω 147 πουπουλόδεντρα και το εργαστήριο το πήρα,το έστησα,είναι πολύ όμορφο και δίνει 6 πούπουλα.
     
    Αρέσει σε sofiapao76, jimisraf1, jimthrilosgate7 και 4 σε άλλους.
  6. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    καλησπερα επειδη θελω να παρω και εγω το εργαστηριο ροζ μπορεις να μου εξηγησεις αναλυτικα τα βηματα σου και πως το εκανες?!
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  7. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! "Η γνωριμία με την οικογένεια των παπαγάλων" μόλις τώρα έλαβε τέλος και σε μένα!:) Απέκτησα τους παπαγάλους με τα αντικείμενα τους (τσουβάλια με τροφή, μοβ βαφή και καρουζέλ κούπες), την ομάδα σύννεφων μαγικής φασολιάς και τις ροζ αναβαθμίσεις στάβλου και εργαστηρίου. Η ομάδα σύννεφων μαγικής φασολιάς μέτρια. Θα ήθελα να ευχαριστήσω το παιχνίδι που πραγματοποίησε έστω και με κάποιες διαφορές ένα μέρος της ιδέας μου "Οικογένειες ζώων 2"!:D Καλό απόγευμα και καλή τύχη σε όσους-ες το προσπαθούν ακόμα!!;)
     
  8. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Πού τα βρήκες τόσα πουπουλόδεντρα;;;; Φαντάζομαι έχεις και 528 μελόδεντρα...
     
    Αρέσει σε jiorgos, nickoikono11, jimthrilosgate7 και 3 σε άλλους.
  9. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Στο πάρε δώσε βέβαια,δε φύτεψα....παπαγάλους!!!
     
    Αρέσει σε sgr5081, .mairi., jiorgos και 5 σε άλλους.
  10. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Τελικά υπέκυψα στον πειρασμό και πήρα το ροζ εργαστήριο, και τώρα κάθεται αναπαυτικά στην αποθήκη !!! Νομίζω ότι είναι πιο χρήσιμα τα πουπουλοδεντρα, δίνουν 8 σε ένα μεγάλο χωράφι και δεν χρειάζεται να ξοδέψεις τροφή παπαγάλων.
     
    Αρέσει σε jiorgos, μαρω69, nickoikono11 και 4 σε άλλους.
  11. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    εχεις διαβάσει της ΣΕ ??το ποιο απλό ιβέντ κάνεις εκτροφές και παίρνεις καπέλα
     
    Αρέσει στους -sia1971-, vickymou και jimixatz.
  12. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Αγαπητε/η bilbo : Τα βηματα ειναι τα εξης ! α) εκανα 106 εκτροφες παπαγαλων και πηρα τα 106 καπελα β) πηρα πρωτα την εργασια που θελει 1 καπελο, μετα την εργασια που θελει 5 καπελα, μετα την εργασια που θελει 10 καπελα και τελος την εργασια που θελει 15 καπελα. Μου ανοιξε το δρωμενο και τις αλλες εργασιες, και διαλεξα αυτη που θελει τα 75 καπελα, που δινει το ροζ εργαστηριο! Ελπιζω να βοηθησα!
     
    Αρέσει σε yelander10, -sia1971-, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 4 σε άλλους.
  13. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    Φιλε νικο οι οδηγιες σου πολυ προσδιοριστικες , με βοηθησες απιστευτα μιας και τωρα το ροζ εργαστηριο ειναι στο νησακι μου!! Σε ευχαριστω πολυ το εκτιμω :)
     
    Αρέσει σε yelander10, -sia1971-, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 3 σε άλλους.
  14. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.