Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Παπαγαλοπάρτι "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 4/9/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -annoula-

    -annoula- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Παιδιά μια ερώτηση. Υπάρχει κάποιο βιοτεχνικό αγαθό που μπορώ να χρησιμοποιήσω για να μειωθεί ο χρόνος παραγωγής των φαγητογυμναστηρίων ; Έχει δοκιμάσει κάποιος κάτι αντίστοιχο ; Ή αν πχ λειτουργούν τα προίόντα βιοτεχνίας για bonus πε ;
     
    Αρέσει στους αμφιθεα, jimixatz και -sia1971-.
  2. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα -annoula-.. Αυτά τα διακοσμητικα είναι μπονους αντικείμενα..
    Αν εχεις φασολιες που μειωνουν τον χρονο τους ,μπορεις να τις χρησιμοποιησεις ..
     
  3. -annoula-

    -annoula- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Σε ευχαριστώ για την επιβεβαίωση! Δυστυχώς δεν έχω ενεργοποιημένη φασολιά. Ελπίζω προσέχως.
     
  4. ASPAMET

    ASPAMET Αρχάριος στο φόρουμ

    Να ρωτήσω που βρίσκουμε τα βασικά διακοσμητικά του δρώμενου.
     
    Αρέσει στους αμφιθεα και -sia1971-.
  5. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα φιλε/η ΑSPAMET ..Τα φτιαχνουμε μονοι μας στο μυλο.Με τα φυτα του δρωμενου και αναδυομενα..
    Τα τοποθετούμε στην εκταση του ξεφωτου..
     
    Αρέσει στους αμφιθεα, -sia1971- και ASPAMET.
  6. ASPAMET

    ASPAMET Αρχάριος στο φόρουμ

    Στα διακοσμητικά θα πρέπει να τα αναζητήσω μετά από τον μύλο;
     
    Αρέσει στους αμφιθεα, -sia1971- και jimixatz.
  7. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπερα...ναι εκει θα τα βρεις και θα τα τοποθετησεις στο ξεφωτο...
     
  8. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Πάρτι μεγάλο στήσανε,
    ο Πέτρος με τον Πάτρικ,
    Σουβλάκια Φρούτων μάζεψαν,
    να είναι όλα εντάξει.

    Και λίγες Καλαμποκοτροφές,
    ν'άχουν για την παρέα,
    να πάρει όλη η αγροτιά,
    τα δώρα,τα ωραία.

    [​IMG]

    Χρειάζομαι ακόμα 5 Φαγητογυμναστήρια ακόμα,για τις αναβαθμίσεις.Καλή συνέχεια....
     
    Αρέσει σε troullys, SISTRULLI, haos61 και 20 σε άλλους.
  9. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Tελειωσα με τα ταισματα των δυο παπαγαλων και συνεχιζω να φτιαχνω διακοσμητικα για να παρω τις αναβαθμίσεις τους..
    Συνηθως σε κάθε μαζεμα φυτων μου βγαινει και ένα διακοσμητικο.. Εχω φτιαξει περισσοτερους'' χωρους καλοφαγαδων'', γιατι σε
    αντιθεση με τα ''σουβλακια φρουτων'', που είναι σε ελλεψη, οι ''καλαμποκοτροφες'' ερχονται αφθονες..
     
    Αρέσει σε μαμαβικη, αμφιθεα, dinaspyro και 9 σε άλλους.
  10. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ηθελα να μοιραστω τη χαρα μου μαζι σας...Αφου τελειωσα το δρωμενο συνεχισα να ταιζω τους παπαγαλους για να παιρνω τα δωρακια ..και ξαφνικα απο ενα μυστηριωδες σταυλο ξεφυτρωσε μια μυρμηγκοφωλια!!!!!Σπανια ειμαι τοσο τυχερη!!!
     
    Αρέσει σε panos220570, ikariaf, FROGE! και 20 σε άλλους.
  11. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Δεν ξερω για εσας αλλα το να παιρνω 140 σουβλακια απο φυτο 21 ωρων σε 3 βασικες εκτασεις (τα διακοσμητικα τα εχω βγαλει) το θεωρω τουλαχιστον απαραδεκτο. Μου λειπουν περιπου 150 για 2 γυμναστηρια και αμφιβαλλω αν θα καταφερω να τα μαζεψω. Αντιθετα εχω +600 καλαμποκοτροφες (τι να τις κανω αραγε; Μπορω να ταισω τις κατες μου;). Μαλλον πρεπει να αναθεωρησω καποια πραγματα για τα δρωμενα.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Dr.Kelly, sofiapao76 και 4 σε άλλους.
  12. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα,
    ελα μη παραπονιεσαι θα αποζημιωθεις για τοσες καλαμποκοτροφες και θα πλουτισεις :p
    η αληθεια ειναι οτι και παλι με τα αναδυωμενα επεσαν εξω , μαλλον οι σχεδιαστες δεν ειναι καλοι στα μαθηματικα;) αν συνεχιστει η ιδια τακτικη δεν βλεπω να τελειωνω κανενα δρωμενο πλεον:mad:

    Μηπως καποιο καλο αγροτοπουλακι , εχει 1 φαγητογυμναστηριο να μου δωσει; για 10 λεπτακια δεν θα προλαβει ο μυλος μου , οποτε αν δεν υπαρξει ο ευεργετης , να μη παρω την τριτη αναβαθμιση;:oops::oops:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 11/9/19
    Αρέσει σε -sia1971-, jimixatz, Dr.Kelly και 2 σε άλλους.
  13. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Τελικα με σιταρακι απλο καταφερα να παρω τα 2 σουβλακια που ελειπαν απο το τελευταιο θερισμα. Πηρα επιτελους και την τριτη αναβαθμιση. Τετοιο αγχος δεν ειναι για την ηλικια μου... :D :D
     
    Αρέσει σε gtrullis, FARMER.GP, -sia1971- και 5 σε άλλους.
  14. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους! Ίσα ίσα πρόλαβα να μαζέψω τα φυτά και να φτιάξω το 13ο φαγητογυμναστήριο. Τα έχω τοποθετήσει αναβαθμισμένα πλέον. Το πήγα λίγο χαλαρά το δρώμενο κι έτσι δεν ήξερα αν θα προλάβω. Επίσης, έδωσα και τα τελευταία σύνεργα στους παπαγάλους, δεν με τρέλαναν τα δωράκια τους βέβαια, αλλά το λαγούμι τσιντσιλά στο τέλος το ήθελα πολύ. Δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα με αναδυόμενα πάντως.
    Καλή συνέχεια! :music:
     
    Αρέσει σε sofiapao76, gtrullis, FARMER.GP και 4 σε άλλους.
  15. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Πως μπορουμε να στειλουμε φαγητογυμναστηριο? νομιζω δεν γινεται:(
     
    Αρέσει στους -sia1971-, μαμαβικη και αμφιθεα.
  16. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Στο παρε-δωσε που ηδη ξεκινησε, οπως γινεται παντα με τα διακοσμητικα, ομως δεν γνωριζω αν θα μας αφηνει μιας και το διακοσμητικο ειναι πολυ πολυ καινουργιο.
     
    Αρέσει στους ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, -sia1971- και μαμαβικη.
  17. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.