Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Πανζουρλισμός γενεθλίων

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 22/1/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Ναι συνέβει!!! Μόλις τώρα!!!!
    Ούτε εγώ ξέρω πως!
    75+ φιορινάκια χωρίς να δώσω λεφτάκια!
    Αυτό που ξέρω είναι ότι σήμερα μόνο εξαφάνισα 1000 σούπερ λιπάσματα. Τα μίξερ θα με βρουν χωρίς αυτά.

    [​IMG]

    Ευχαριστώ πάρα πολύ τους γείτονες μου για τα δωράκια τους γιατί όπως φαίνεται τα χρειαζόμουν στ'αλήθεια.
    Εύχομαι να μην ξανάρθει τέτοιο δρώμενο γιατί, ναι μεν οι ανταμοιβές ήταν μοναδικές, αλλά πολλοί συναγρότες μας δεν το ολοκλήρωσαν και ίσως να μην πέρασαν καλά. Ο σκοπός των παιχνιδιών είναι να περνάμε καλά!

    Χρόνια πολλά farmerama, πρώτη φορά "γιορτάζω" τα γενέθλιά σου και ελπίζω σε κάτι καλύτερο.

    Καλή συνέχεια σε όλους!!:music::music:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, sofiapao76, traxhla και 10 σε άλλους.
  2. haochi

    haochi Νέος ειδικός

    Μου άρεσε πολύ το δρώμενο, τα δώρα υπέροχα, προτίμησα το τρίτο παιχνίδι με τις διαφορές διότι κέρδιζα χρόνο αφού δεν είχα να διαβάσω τι έπρεπε να βρω. Στόχος μου ήταν η ζέβρα και τα υπόλοιπα όπου έφτασαν, αριστερά στο 133, δεξιά στο 93... Είναι η δεύτερη φορά που δεν μπορώ να τελειώσω αυτού του είδους το δρώμενο αλλά κάποια στιγμή θα τα καταφέρω. Ευχαριστώ για την βοήθεια όλων και τις συμβουλές τους, Χρόνια πολλά Farmerama!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, sofiapao76, traxhla και 5 σε άλλους.
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    ουφφφ στο τσακ πήρα και την δεύτερη φασολιά.. δεν ειχα χρόνο και υλικα ουτε για ένα ακομα αλμπουμ.. . ηταν ένα παιχνίδι που μας έβγαλε το λάδι.. αλλά με ωραία δώρα ομολογουμένως.. και του χρόνου να ειμαστε καλά να ξαναπαίξουμε .. ελπίζω χωρίς τόσα παράπονα . Χρόνια Πολλά αγαπημένο μας Φαρμεράμα..
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, sofiapao76, traxhla και 11 σε άλλους.
  4. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    τελος στο 133 παιχνιδι και στο 94 στη δεξια μπαρα
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, traxhla, kat77 και 3 σε άλλους.
  5. mariyak13

    mariyak13 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    χρονια πολλα ΦΑΡΜΕΡΑΜΑ ευχαριστω για αυτα τα 9 χρονια που μου κρατας συντροφια! Παντως οντως δεν ημασταν ολοι καλεσμενοι σε αυτο το παρτι (και αλιμονο τι να εγινε στα μικρα επιπεδα?)!!!Συγχαρητηρια δε ολους τους συναγροτες που καταφεραν να το τελειωσουν και παλι χρονια πολλα αγαπημενο μας παιχνιδι!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, takis.00, traxhla και 3 σε άλλους.
  6. elenι_

    elenι_ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    98 επιπεδο 87 αριστερη μπαρα 6616 δεξια μπαρα ...χρονια καλα θα πω εγω και όχι χρονια πολλα !!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, traxhla, kat77 και 2 σε άλλους.
  7. melita

    melita Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Farmerama συνέχιζε να μας απογοητεύεις, μπορείς και καλύτερα...
    Έπαιξα 138 παιχνίδια και έφτασα 11990 μ.ο. 87 πόντους επειδή δεν είχα την ικανότητα να βρίσκω τα αντικείμενα σε χρόνο dt. σε σχέση με άλλους παίκτες που με πιθανών τα ίδια παιχνίδια να φτάσανε πιο ψηλά την δεξιά στήλη.
    Γιατί αυτήν η αδικία κυρία εταιρία ? Τα ίδια φυτά δεν φυτέψαμε και τα ίδια αναδυόμενα δεν πήραμε και δώσαμε να βγουν από τον μύλο αυτά τα παιχνίδια ?
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, takis.00, LILA413 και 7 σε άλλους.
  8. nota.dim1802

    nota.dim1802 Προχωρημένος

    ....πάει και αυτό! υπερέβαλλα εαυτό να πάρω τις γραμμές φασολιάς! αριστερή μπάρα ολόκληρη, στη δεξιά έφτασα μέχρι τη ζέβρα, αλλα....ΔΕΝ-.- :cry:να πω ότι το χάρηκα το δρώμενο, ψέμματα θα πω...δεν θέλω καν να φανταστώ το Βατερλώ των νέων παικτών!συγχαρητήρια στους συναγρότες που ολοκλήρωσαν!ααα! Χρόνια πολλά Φαρμεράμα! ένα ελαφρύ εγκεφαλικό το τσάκωσαo_O
     
    Αρέσει σε aspa.k, kolokythopitas, LILA413 και 6 σε άλλους.
  9. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα και χρόνια πολλά στη Φαρμεράμα ,εγώ στο τσάκ κατάφερα να φτάσω στην αριστερή μπάρα στα 100 και στην δεξιά
    μπάρα 8197. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε φίλους και γείτονες για την πολύτιμη βοήθειά τους.:(
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, takis.00, LILA413 και 8 σε άλλους.
  10. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα αγρότες και αγρότισσες!

    Εμένα με βόλεψε με τις 10 διαφορές, στην αρχή έπαιρνα 95 και μετά τις περισσότερες φορές 105.

    Πολύ δύσκολο δρώμενο, πολλά φυτά, πολλά αναδυόμενα, βασικά μέχρι τη πρώτη φασολιά και τη δεύτερη φτάνεις σχετικά καλά, μετά ήταν δύσκολα.

    Εγώ θέλησα να παίξω το δρώμενο σε 4 φάρμες μου και εφόσον δεν είχε να παραδώσουμε κάτι από την αποθήκη μας, παρά μόνο το φυτό και το αναδυόμενο.
    Κουπόνια είχα στις φάρμες, είχα φιορίνια, πήρα βοηθούς που είχε έκπτωση και είπα να παίξω να δω μέχρι που μπορώ να φτάσω, είχα και πολύ ελεύθερο χρόνο στο σπίτι, οπότε το δοκίμασα.

    Με κούρασε λίγο, αλλά το έβγαλα και στις 4 φάρμες!
    Εννοείτε πως δεν αγόρασα κανένα καλάθι.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Χρόνια πολλά Φαρμεράμα και του χρόνου με υγεία!


     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/1/19
    Αρέσει σε kolokythopitas, annagiannis, sofiapao76 και 9 σε άλλους.
  11. toylaaaaa

    toylaaaaa Εξαιρετικό ταλέντο

    να πω κ εγω με την σειρα μου χρονια πολλα στο φαρμεραμα ... ειναι απο τα ελαχιστα δρωμενα που δεν καταφερα να ολοκληρωσω .. κ το μυριζομουν απο την αρχη .. γιαυτο κ ειχα βαλει στοχο τουλαχιστον να παρω την ζεβρα ..κ ναι την πηρα ... κ επαιξα 4-5 ακομη παιχνιδια αλλα τα φιορινακια δεν μου χαμογελασαν ... νιωθω απογοητευμενη γιατι πιστευω πως μαζεψα πολυ περισσοτερα φυτα απ'οτι επρεπε αλλα τα παιχνιδια ηταν δυσκολα για μενα κ δεν μαζεψα τους ποντους που αναλογικα θα το ολοκληρωνα ...ευχαριστω ολους για την βοηθεια που προσεφεραν για αλλη μια φορα με τις συμβουλες τους κ τις οδηγιες τους ... οπως κ τα γειτονακια μου για τα αναδυωμενα ... κ του χρονου ας ειναι λιγο πιο ευκολο το παρτι ...καλη συνεχεια !
     
    Αρέσει σε wywy., -lousi-leon2001, kolokythopitas και 16 σε άλλους.
  12. icons1

    icons1 Τακτικός στο φόρουμ

    Το event μου άρεσε διότι έτυχε να το τελειώσω. Διότι έτυχε να πετύχω 3 φορές αύξηση σοδειάς-και μάλιστα νωρίς,ώστε να μπορέσω να αποφασίσω ανάλογα. Χωρίς αυτό δεν θα επεδίωκα καν τις - αδιάφορες, σε σχέση με τις απαιτήσεις - φασολιές και η γεύση που θα έμενε θα ήταν πικρή, όπως καταλαβαίνω ότι έμεινε σε πολλούς συμπαίκτες.
    Η κύρια διαφορά αυτού του event από τα περισσότερα ήταν ότι έδινε τη δυνατότητα να κερδίσει κανείς φιορίνια και μυστηριώδη στάβλο τελευταίας γενιάς-και πάρα πολλούς ΠΕ και ΤΠΕ.Όμως για να κερδίσεις τα περισσότερα από τα πραγματικά μεγάλα δώρα έπρεπε να ξεπεράσεις τα 100 παιχνίδια. Όποιος δεν τα ξεπέρασε, έπαιξε απλά ένα ατελέσφορο, εξωφρενικά απαιτητικό event.
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, kolokythopitas, LILA413 και 9 σε άλλους.
  13. annagiannis

    annagiannis Προχωρημένος

    πραγματικα το παρτυ δεν ητα για ολους ηταν για πολυ λιγους δυστηχως>:(,,,,εγω βεβαια τα καταφερα τελευταια στιγμη αλλα με πολυ κουραση :sleepy:και την πολυτιμη βοθηθεια τις φιλης μου:inlove: και μιας καλής μου γειτόνισσας, τις ευχαριστω πολυ!!!!!:inlove: Αλλα λυπαμαι πολυ για οσους προσπαθησαν και δεν τα καταφεραν:( Να μην ξανα ερθει τοσο δυσκολο δρωμενο
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, kolokythopitas, sofiapao76 και 9 σε άλλους.
  14. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    καλησπέρα σε όλους, τελείωσα και εγω την δεξιά μπάρα και στην αριστερή έφτασα μέχρι το 95ο βημα. Δεν εδωσα χρήματα, αλλά ξόδεψα πολλά λιπάσματα. Το ροδάνι μονο μια φορά μού έδωσε +1 στα φυτά, είναι μάλλον ματιασμένο. Ηταν ένα δύσκολο δρώμενο αλλά οι ανταμοιβές ήταν πολύ καλές, με ζέβρα, φιορίνια και πολλές σούπερ τροφές.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, LILA413, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  15. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Αριστερή 121 παιχνίδια (τόσα έπαιξα) και δεξιά 100 πόντους πριν τα τελευταία φιορίνια (ατυχία φίλε μου). Το είπαν οι συμπαίκτες στην αρχή ότι ήταν δύσκολο και είχαν δίκιο. Πολύ χρόνο έφαγα στο "βρες τα αντικείμενα" δεν είναι σωστό να είναι τόσο χρονοβόρα. Ευτυχώς που ήταν ο γιος μου που έπαιζε το "βρες όλα τα αντικείμενα" και είχα στάνταρ 135 πόντους σε κάθε παιχνίδι (αυτά τα παλιόπαιδα έχουν φοβερές ικανότητες). Δεν πήρα τα τελευταία φιορίνια ζερβά και δεξά αλλά πήρα τρεις φασολιές (μαζί με σάγκα) και ζέβρα και μερικά φιορινάκια από εδώ και από εκεί... καλά πήγαμε ωραία δώρα, τέτοια δώρα σπανίζουν αλλά από ότι θυμάμαι κάθε χρόνο βάζουν ένα ή δύο δύσκολα δρώμενα που δεν τα τερματίζω...
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, kolokythopitas, LILA413 και 8 σε άλλους.
  16. 2014chr

    2014chr Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλησπέρα!
    Σκέφτηκα πολύ αν θα σχολιάσω τα φετινά σου γενέθλια Φαρμεραμα...
    Ένα δρώμενο που δεν είχε σχέση με πάρτι γενεθλίων! Και τι ;;
    Χάθηκε ο κόσμος στα γενέθλια σου να πάρουμε πλούσιες ανταμοιβές με ένα πιο χαλαρό και ευχάριστο δρώμενο;;; :eek:
    Από τα πρώτα σου βήματα σε ακολουθούμε....

    Το δρώμενο το τελείωσα με πολύ κόπο και αφού αγόρασα καλάθι, διότι δεν είχα τον χρόνο να είμαι όλη την ώρα στον υπολογιστή... 8)
    Εύχομαι να μην ξανάρθει τέτοιο δρώμενο ... παρόλο που δεν το πιστεύω ότι θα εισακουστούμε...:(
    Χρόνια πολλά σε όλους και στο Φαρμέραμα είτε μαζί με μας είτε χωρίς εμάς....
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, kolokythopitas, Dr.Kelly και 11 σε άλλους.
  17. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Καλησπέρα παιδιά! Τελείωσα το ιβέντ (την αριστερή μπάρα μόνο), ξοδεύοντας πολλά σούπερ λιπάσματα και λιπάσματα της Ζωζώς και ευχαριστώ από καρδιάς αυτούς που μου στείλανε αναδυόμενα τις δύο τελευταίες μέρες. Εν τέλει μετάνιωσα που ασχολήθηκα τόσο πολύ, ήταν πολύ κουραστικό και δεν το ευχαριστήθηκα. Στο μέλλον αν δω τέτοιες ποσότητες δεν θα μπω στην διαδικασία να ασχοληθώ. Καλή συνέχεια σε όλους! Εγώ προσωπικά θα ξεκουραστώ και δεν θα ασχοληθώ με το ιβέντ που ακολουθεί! :):):):):):):):)
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, kolokythopitas, nickoikono11 και 8 σε άλλους.
  18. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
    Η συζήτηση κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.