Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Πανζουρλισμός γενεθλίων

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 22/1/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. White-Farmer

    White-Farmer Επιφανής του φόρουμ

    καλημέρα καλή εβδομάδα. σήμερα νωρις το πρωί πάλι την ίδια ώρα και με την ίδια τακτική, μάζεψα πάλι 350 αναδυόμενα! σε λιγη ώρα θα το τελειώσω ολόκληρο. δοκιμάστε το φουντούκι
     
    Αρέσει σε zikos40, xaris68, nota.dim1802 και 8 σε άλλους.
  2. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα αγροτοπαιδα.. εγω έβαλα το βράδυ εξευγενισμένο τριαντάφυλλο.. με τελικό χρόνο παραγωγής μόνο με νερό και απλό λίπασμα.. περιπου 8 ωρες.. και στο νησι σκουφόκακτο.. πήρα περίπου 200 αναδυόμενα.. χωρίς καθόλου δένδρα.. δοκιμάστε αν θέλετε το τριαντάφυλλο.. καλή βδομάδα σε όλους.
     
    Αρέσει σε xaris68, Dr.Kelly, Gulit1 και 10 σε άλλους.
  3. spyridoulakg

    spyridoulakg Νέος ειδικός

    Καλησπέρα τα τριαντάφυλλα και τα φουντούκια τα βάλατε σε μικρά ή σε μεγάλα χωράφια και πήρατε τόσα αναδυόμενα;
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, GEPPO1, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  4. White-Farmer

    White-Farmer Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG]
    τέλος επιτέλους!!! γκρίνιαξα στην αρχή αλλα μετά το διασκέδασα οσο τίποτα άλλο!!! διασκεδαζα παίζοντας και ταυτόχρονα μου χάρισε πολλά επίπεδα φάρμας και νησιού, εξαιτίας του τελείωσα και τη saga, σ. τροφές, μπανάνες, γαζελα και ζέβρα και τόσα άλλα!!! με τα αναδυόμενα ζορίστηκα λίγο αλλά με έσωσε το φουντούκι ως συνήθως!!!
    spyridoulakg σε μικρά χωραφάκια αλλά εχω στη ρούνα τερματισμένο τον ζωντανό θρύλο συν χιουι ντόνατ
    χρονια πολλά farmerama
    καλή επιτυχία σε όλους
     
    Τελευταία επεξεργασία: 28/1/19
    Αρέσει σε zikos40, takis.00, xaris68 και 16 σε άλλους.
  5. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Μπραβο Χριστινα. Εγω παλευω ακομη. Τελειωνω με τα φυτα, μετα θα βαζω μονο γαρυφαλλο και στο baha εχω σαγκουαρο. Πιστευω θα μου δωσουν τα αναδυωμενα που θελω (765) μεχρι Τεταρτη πρωι. Φυσικα για 100 και κατι παιχνιδια. Δυστυχως το ροδανι για ενα ακομη δρωμενο δεν με ευνοησε.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, Dr.Kelly, μαμαβικη και 6 σε άλλους.
  6. White-Farmer

    White-Farmer Επιφανής του φόρουμ

    Δημήτρη θα τα καταφέρεις. για τα φυτά πάρε με φασουλοφλουριά τον επιταχυντή φυτών δρώμενου (είναι στην κατηγορία ΕΙΔΙΚΑ) που δινει +1 φυτό και με χρήση τσάτνι θα εχεις συνολικά +3 σε καθε χωραφάκι. εννοείται μικρά χωραφάκια παντού
     
    Αρέσει σε GEPPO1, vagelis1968, Panagiwtena και 3 σε άλλους.
  7. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Εχω βαλει επιταχυντη, ειχα στην αποθηκη μου, τωρα με το φουντουκι με προβληματισες. Να το προτιμησω αντι για γαρυφαλλο;
     
  8. White-Farmer

    White-Farmer Επιφανής του φόρουμ

    ο επιταχυντης που παιρνουμε με τα φασουλοφλουρια ειναι ανεξάρτητος προστίθεται στα υπόλοιπα και δεν καταλαμβάνει καμία θέση! βαλτον οπωσδήποτε! το φουντούκι σου το συνιστώ με εγγύηση. καλη επιτυχία
     
    Αρέσει σε GEPPO1, vagelis1968, Panagiwtena και 3 σε άλλους.
  9. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    115 παιχνιδια 9870 ποντοι και 17.500 στοκ φυτα. το πρωι θα μαζεψω την ορτανσια και θα δειξει αν αρχισω τους εξευγενισμους για τα αναδυωμενα, την ζεβρα την εχω μαρκαρει. μετα οπου παει
     
    Τελευταία επεξεργασία: 28/1/19
    Αρέσει σε GEPPO1, Gulit1, vagelis1968 και 6 σε άλλους.
  10. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Αγαπητη φαρμεραμα, μηπως θα μπορουσατε να δωσετε μια μερα παραταση?????????
     
    Αρέσει σε takis.00, xaris68, .sofaki. και 25 σε άλλους.
  11. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    ή μήπως και δύο...
     
    Αρέσει σε takis.00, .sofaki., nickoikono11 και 10 σε άλλους.
  12. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Πραγματικα στα επομενα γενεθλια να ζητηστε λαγους με πετραχηλια πιο ευκολο θα μας ερθει.
     
    Αρέσει σε xaris68, maria071966, Gulit1 και 18 σε άλλους.
  13. annagiannis

    annagiannis Προχωρημένος

    Καλησπερα σε ολους , παιζω φαρμα πολλα χρονια και τα παλιά δρωμενα γενεθλιων ηταν ευχαριστα, δισκεδαστικα, ηταν ενα παρτυ και ηταν για ολους, αυτο δεν ειναι τιποτα απο ολα αυτα μονο αγωνια και στρες, που νομιζω δεν το θελει κανεις. Ειναι απο τις λιγες φορες που κουραστηκα τοσο πολυ σε δρωμενο και θυμωσα πολυ γιατι ειναι δρωμενο για λιγους και οχι για ολους....
    Το μονο που θα πω ειναι να μην ξανα ερθει αλλο δρωμενο σαν αυτο.....>:(>:(>:(
    Υ.Γ. Ειμαι επιπεδο 208....αν λεει κατι αυτο ....>:(
     
    Τελευταία επεξεργασία: 28/1/19
    Αρέσει σε GaTe987, vagelis1968, .sofaki. και 16 σε άλλους.
  14. maruli1357

    maruli1357 Ενεργός συντάκτης

    φίλοι αγροτες τον επιταχυντης που παιρνουμε με τα φασουλοφλουρια τον χρησιμοποιούμε πριν φυτεψουμε ή πριν μαζεψουμε;
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, elenigri και GEPPO1.
  15. annagiannis

    annagiannis Προχωρημένος

    λιγο πριν μαζεψουμε .....
     
  16. traxhla

    traxhla Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Συνηθως στα γενεθλια οργανωνουμε γιορτες η παρτι οπως λεγονται πια κ στην χωρα μας! Εχουν σαν σκοπο την χαλαρωση, την διασκεδαση κ την κοινωνικοποιση των παρευρισκομενων! Ο πανζουρλισμος στην ακριβη του μεταφραση, σημαινει συνθηκες αναστατωσης, αναταραχης κ συγχισης! Οι δικοι μας οικοδεσποτες αποφασισαν να γιορτασουμε με πανζουρλισμο! Κ του χρονου να ειμαστε ολοι καλα!!
     
    Αρέσει σε xaris68, Gulit1, nickoikono11 και 14 σε άλλους.
  17. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλησπερα σε όλους.. σε μικρά.. αλλα δεν ξερω αν αυτο παιζει ρολο
    πάντως οσο παει κα χειροτερευει το παιχνιδι.. όλο και πιο λιγα αναδυομενα... απ οτι ειδα απο τα παραπονα .. αυτο το εβεντ ηταν απο τα χειροτερα που εχουμε παιξει .. τεςπα εμεις συνεχιζουμε παντως χαχα μεχρι τελικης πτωσεως
     
    Τελευταία επεξεργασία: 29/1/19
    Αρέσει σε GaTe987, Gulit1, nickoikono11 και 7 σε άλλους.
  18. maruli1357

    maruli1357 Ενεργός συντάκτης

    annagiannis
    ευχαριστώ
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  19. annagiannis

    annagiannis Προχωρημένος

    Καλημερα σε ολους τους ταλαιπωρημενους αγροτεςo_Oo_O ....μια μερα παραταση τουλάχιστον θα ηταν κατι για ολη αυτη την ταλαιπωρια....ή τουλαχιστον να αυξυσουν τα αναδυόμενα...:(:(
    Θα ηθελα να μαθω ποσοι μπορεσαν να τελιωσουν το δρωμενο χωρις να δωσουν χρηματα στο παιχνίδι?
     
    Αρέσει σε skareleni, ολγα1112, nickoikono11 και 8 σε άλλους.
  20. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Εγώ και συ πάντως,έτσι θα το τελειώσουμε.
     
    Αρέσει σε jimisraf1, nickoikono11, kolokythopitas και 3 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.