Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Παγωμένες Αγροτικές δουλειές

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 30/12/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα και εγώ τελευταία στιγμή τελείωσα το δρώμενο, με λίγη βοήθεια από το ροδάνι και πολύ από τα λιπάσματα σούπερ και της ζωζως. Δεν ξέρω αν κάνω κάτι λάθος, αλλά και τα τρία τελευταία δρώμενα τα έβγαλα με χρήση λιπασμάτων, ελπίζω να φταίει η ραστώνη των εορτών και τίποτα άλλο. ;)
     
    Αρέσει σε aggellll, gtrullis, αμφιθεα και 3 σε άλλους.
  2. -JOHNTR-

    -JOHNTR- Ανερχόμενος συντάκτης

    Δυστυχώς για 75 φυτά δεν κατάφερα να ολοκληρώσω το δρώμενο.
     
  3. maria071966

    maria071966 Δούκας του φόρουμ

    τελικα παλι δεν καταφερα να το τελειωσω για 40 ποτιστιρια παρολο που χαλασα και φιορινια και λιπασματα και απ ολα !
    δεν πειραζει παιξαμε και χασαμε .:cry:
    ισως να βαλω λιγο μυαλο και να σταματησω να ασχολουμε με τα event πια !!;)
    εχουν κουρασει πια τοσα event απανωτα με διακοσμιτικα που μενουν στη μπαρα .
     
    Αρέσει σε aggellll, -lousi-leon2001, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  4. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    από τα πιο άχαρα δρώμενα που εχω παίξει.... βαριεστημάρα μεχρι να ολοκληρωθεί ο χρόνος,, δώρα αδιάφορα,, φασολιά για τα πανηγύρια... έπαιζα για να παίζω.. φυσικά δεν πήρα την φασολιά και ενα διακοσμητικό... αλλά δεν μ ένοιαξε κιόλας
     
    Αρέσει σε aggellll, sofiapao76, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  5. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα φιλοι!!
    κι ομως αν δεν ημασταν τυχεροι με το ροδανι ή χωρις πολλα σ.λιπασματα παντος ειδους, δεν εβγαινε το δρωμενο, εγω παντως δεν ξοδεψα τιποτα, εκτος απο τα αρχικα οπως παντα, οσο για το ροδανι..μαλλον με μισει διοτι εχω να κερδισω εστω και το +1 κατι μηνες.
    Μου εμεινε παραπονεμενος ο ποντικουλης μου :oops:, αλλα τον βρηκα για το προσεχες παρε-δωσε!!!
    Δυστυχως οσα δωρακια πηραμε στις γιορτες προβλεπω να εξανεμιζονται πολυ γρηγορα ;)
    Οσοι πηραν τη φασολια και τουλαχιστον αλλο ενα διακοσμητικο πιστευω οτι κατι θα καταφερουν στο παρε-δωσε.
    Συγχαριστηρια σε οσους το τελειωσαν , εστω και με τη βοηθεια ροδανιου !
     
    Αρέσει σε aggellll, sofiapao76, Dr.Kelly και 2 σε άλλους.
  6. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα και καλή χρονιά με υγεία,αγάπη και αισιοδοξία σ΄όλους, σχετικά με το δρώμενο έφτασα στην πηγή και νερό δεν ήπια διότι
    άργησα να γυρίσω απο την δουλειά μου και στα τελευταία 15 λεπτά απο την λήξη του δρώμενου ήθελα μόνο τον λαγό και στον σκίουρο
    να παραδώσω για να πάρω την φασολιά . Στον σκίουρο παρέδωσα βέβαια τα φυτά που ζητούσε αλλά δεν πρόλαβα τον χρόνο ενώ στον
    λαγό παρέδωσα τα αναδυόμενα αλλά δεν έφτανε πάλι ο χρόνος, είναι άδικο για τόσα λίγα λεπτά να χάνεις την φασολιά.:(:cry:
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, aggellll, αμφιθεα και 4 σε άλλους.
  7. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Επειδή διαβάζω πολλά ...απελπισμένα μνμ,θέλω να πω ότι άρχισα το δρώμενο 35 ώρες μετά την έναρξη του.
    Δεν κέρδισα κανένα μπόνους,παρά του ότι έπαιξα 100 πάρτι γύρους.Το δρώμενο το τελείωσα σήμερα το πρωί.Με μόνο τα αρχικά σούπερ λιπάσματα.
     
  8. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καθολου απελπισμενο το μυνημα μου , αντιθετα βρηκα να μου στειλουν και το διακοσμητικο που δεν προλαβα και ειμαι χαρουμενη!
    Αλλα, για να το τελειωσει καποιος πρεπει να παραδεχτουμε οτι επρεπε να ειναι πολυ επιμελης με τα σπερνοθερισματα για να του μεινει και χρονος να βαλει και μερικους σταβλους/δεντρακια, για να παρει και εκεινα τα ραβδακια που μονο ετσι "ξεφυτρωναν".
    Αν λαβουμε υποψη μας δε οτι ηταν ημερες γεματες απο γιορτες .... συν οτι καθε εργασια χρειαζοταν το χρονο της.... ε, τοτε μου φαινεται λογικο οτι πολλοι δεν καταφεραν να το τελειωσουν.
     
    Αρέσει στους sofiapao76, aggellll και -sia1971-.
  9. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο τελείωσε
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.