Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Πίτσα πάρτι ΙΙΙ"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 8/11/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. jimthrilosgate7

    jimthrilosgate7 Νέος ειδικός

    Ένα διασκεδαστικό δρώμενο ολοκληρώθηκε με καλά δωράκια και.. με 59 παιχνίδια.! Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν να το ολοκληρώσουν.!![​IMG]
     
    Αρέσει σε sofiapao76, olga-tse62, jimixatz και 4 σε άλλους.
  2. steliosgrevena

    steliosgrevena Ανερχόμενος συντάκτης

    καλημερα. με 56 games και 16282 ποντους δεν εχω κανενα λογο να παιξω τα υπολοιπα 17 games + αλλα 11 games που θα εχω μεχρι τη ληξη (28 συνολικα).μαλλον εγινε κακος σχεδιασμος...
     
  3. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Συμφωνώ οτι ήταν κακός ο σχεδιασμός. Θα προωθήσω το παράπονο σου ώστε την επόμενη φορά να είναι πιο δύσκολο και να χρειάζεσαι να παίξεις 100+ παιχνίδια.

    Κάναμε λάθος που πιστεύαμε οτι τα δρώμενα θα πρέπει να είναι ευκολότερα. Θα το διορθώσουμε όμως.
     
  4. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Κανένας κακός σχεδιασμός. Εγώ χρειάστηκα μόλις 57 παιχνίδια για να τελειώσω την δεξιά στήλη και προσπέρασα και κατά 200 πόντους το τελευταίο επίπεδο. Και δεν άνοιξα τη δεύτερη θέση, περίμενα μέχρι το 25ο παιχνίδι, που άνοιγε μόνη της. Αλλά και πολλοί συναγρότες πιο πάνω το τελείωσαν με γύρω στα 60 παιχνίδια. Οπότε ήταν πολύ σωστός ο σχεδιασμός.
    Τώρα αν έπαιζες το παιχνίδι χωρίς λίγη σκέψη και μάζευες λίγους πόντους, δεν φταίει κανείς. Αν πάλι δεν θέλεις να συνεχίσεις επειδή δεν σε ενδιαφέρουν τα δώρα, πες 'το έτσι και μη μιλάς για το σχεδιασμό.
    Καλή συνέχεια!
     
  5. steliosgrevena

    steliosgrevena Ανερχόμενος συντάκτης

    αυτο καταλαβες απο οτι εγραψα? πολλα μπραβο σε σενα.οτι οπως ολα τα αλλα δρωμενα δινουν εστω και 2 σ.λ. σε καθε game που παιζεις μετα την εκπληρωση του μεγαλου στοχου (φασολια η διακοσμητικα) ουτε που σου περασε απο το μυαλο?
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δηλαδή μας λες οτι ολοκλήρωσες το δρώμενο και συνεχίζεις να φυτεύεις;
    Και θα συννεχίσεις να φυτέψεις μέχρι το βράδυ για να πάρεις αλλα 11 παιχνίδια;
    Μάλλον ο δικός σου σχεδιασμός είναι λάθος και όχι του παιχνιδιού.

    Και για να είμαι ειλικρινής, πρώτη φορά βλέπω κάποιον να έχει τελειώσει το δρώμενο, να συνεχίζει να φυτέψει και να μαζεύει αναδυόμενα και μετά να γκρινιάζει για τα φυτά που περισσέψαν. Ειλικρινά, δεν περίμενα να το διαβάσω αυτό ποτέ.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
  7. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Καλή συνέχεια.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.