Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Πάρτι με Πινιάτες"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 23/1/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. p.tosh

    p.tosh Προχωρημένος

    Καλησπερα.Ναι ετσι ειναι καποια διακοσμητικα (3) τα παιρνεις και απο τα επιπεδα των καλεσμενων στην κατω μπαρα αλλα και απο τα <επιπλεον δωρα> στην πανω μπαρα.
     
  2. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα! Ναι, 3 ''ναό της πινιάτας'' έχω κι εγώ. Μας είχα δώσει έναν δώρο στην αρχή (δεν θυμάμαι πού, στο γενέθλιο δώρο ίσως;;;) και δύο μέσα στο δρώμενο....Δύο έχω και ''πινιατοταχυδρομεία''. Καλή συνέχεια!
     
  3. vickymou

    vickymou Κόμης

    ευχαριστω παιδια προσπαθω αλλα ακομη βαδιζω στα τυφλα με αυτο το δρωμενοπρωτη φορα που δινω προιοντα και δεν καταλαβενω τι στο καλο γινεται χα χα χα
     
    Αρέσει σε mmixail, kolokythopitas, nota.dim1802 και 3 σε άλλους.
  4. ritsa82

    ritsa82 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους! Έχω ολοκληρώσει τους δύο καλεσμένους και τώρα παίζω εναλλάξ με τους δύο που μείναν αλλά δεν είναι στο ίδιο επίπεδο. Όταν ολοκληρωθεί και ο τρίτος ο τέταρτος θα παραμείνει ξεκλείδωτος μέχρι να ολοκληρωθεί?
     
    Αρέσει στους mmixail και kolokythopitas.
  5. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Ήρθα κι εγώ έστω κι αργοπορημένος.Τελείωσα από χθες τα ξημερώματα,αλλά όλο και κάτι τυχαίνει,
    και ξεχνάω να ενημερώσω.Τέλος πάντων,όλα καλά.

    [​IMG]

    Καλή συνέχεια και καλή εβδομάδα.
     
    Αρέσει σε mmixail, kolokythopitas, Gulit1 και 11 σε άλλους.
  6. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Ναι
     
    Αρέσει σε mmixail, nota.dim1802, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  7. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    εστω και την τελευταια στιγμη πριν ξεκινησει το επομενο ιβεντ τελειωσα αυτο καλη συνεχεια σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε p.tosh, mmixail, kolokythopitas και 7 σε άλλους.
  8. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Πάλι καλά. Είχα την ίδια απορία. Νόμιζα ότι αν ξεμείνει κάποιος στο 9 ας πούμε, και οι άλλοι έχουν ολοκληρωθεί, δε θα μπορεί να ανέβει.
    Πολύ ωραίο το δρώμενο, αλλά τα σεντούκισ με απογοήτευσαν. Βιάστηκα να τα ανεβάσω επ., αλλά τα καλύτερα δώρα μου τα έδωσαν το 1 και 3. πεταγμα πινιάτας και κοκκινο ελεφάντων. Απο τότε, όλο λιπάσματα και χτ, νομίζω και λίγα φασουλοφλουριά. Καλά όλα αυτά, αλλά θα ήθελα πολύ κανένα λιονταράκι, ή ακόμη καλύτερα σαλιγκαράκι. Τουλάχιστον τα πρώτα, βλέπω ότι κυκλοφορπύν αρκετά, αλλά σε μένα δυστυχώς... Πολύ καλη η φασολιά και το διακοσμητικό που δίνει σεντουκι γύρων. Τώρα που το θυμήθηκα, θα προτιμουσα να μου ξανατυχει αυτό, παρα τα σπανια ζωακια!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/1/18
    Αρέσει σε p.tosh, nota.dim1802, soyla74 και 7 σε άλλους.
  9. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Συνεχιζεται το κουβαρνταλικι με τα σεντουκια γεμισαμε χορτοταλιρα ελεος πια που ειναι αυτα που μοστραρεις καλη μου εταιρια λιονταριια σαλιγκαρια κ.τ.λ.π τι αλλο να πω βαρεθηκα.
     
    Αρέσει σε p.tosh, mmixail, 2014chr και 10 σε άλλους.
  10. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα! Να ανοίγεις το σεντούκι νικητών νούμερι 6 και να τυχαίνεις ένα ''ναό πινιάτας'' και να έχεις άλλους 2 και έναν στη φασολιά... Δεν θέλω άλλους!!!
     
    Αρέσει σε mmixail, sofiapao76, nota.dim1802 και 6 σε άλλους.
  11. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλό μεσημέρι στην παρέα την βασανισμένη, όμορφα γενέθλια εύχομαι στο φαρμεράμα, το δρώμενο επιτέλους έλαβε τέλος και για μένα. Αρκετά ψυχοφθόρο θα το έλεγα, αλλά πάει τέλειωσε και αυτό. Πάμε τώρα για φραπεδάκι και χαλάρωση (λέμε τώρα), και στα δικά σας εύχομαι.;)
     
    Αρέσει σε p.tosh, mmixail, gtrullis και 8 σε άλλους.
  12. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Μη στεναχωριέσαι χρυσή μου,θα σου στείλω κι ένα εγώ,στο επερχόμενο "πάρε-δώσε"...
    xD
     
    Αρέσει σε mmixail, kat77, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  13. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Όχι! Να σου στείλω εγώ καλύτερα, χρυσή μου.... Δύο, μάλιστα! Κι ένα πινιατοταχυδρομείο! Είμαι ''χουβαρντού''...
     
    Αρέσει σε mmixail, kolokythopitas, Megas_kokoriko και 3 σε άλλους.
  14. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλό βράδυ, τέλειωσα το δρώμενο απο τα σεντούκια το μόνο καλό ήταν μια περιοχή λιονταριού.
    Καλή συνέχεια σε όσους το παλεύουν ακόμη.-.-o_O:sleepy:
     
    Αρέσει σε LILA413, p.tosh, skareleni και 9 σε άλλους.
  15. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλό βραδύ σε όλους,μόλις τώρα κατάφερα να τελειώσω το δρώμενο και να πάρω την φασολιά,ήταν πολύ δύσκολο για μένα το εβεντ,αλλά ήταν κάλο από πλευράς δώρων,ένα μεγαλο ευχαριστώ σε όσους μας βοήθησαν με τις συμβουλές τους και τους πίνακες, ειδικά στο τέλος με βοήθησαν παρά πολύ .να είστε όλοι πάντα καλά!!!
     
    Αρέσει σε LILA413, p.tosh, Mahi_tr και 11 σε άλλους.
  16. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα!! "Το γενέθλιο πάρτι με τις πινιάτες" έλαβε τέλος και σε μένα από χθες το βράδυ!! :D Ίσα ίσα που πρόλαβα και ανέβασα όλους τους καλεσμένους στο επίπεδο 9.:sleepy: Τα υπόλοιπα διακοσμητικά θα προσπαθήσω, να τα αποκτήσω στο Πάρε-δώσε. Πολύ αγχωτικό το συγκεκριμένο δρώμενο!!o_O Έδωσε όμως μερικές χρήσιμες αμοιβές!!:) Η πρώτη αμοιβή που έτυχα από το σεντούκι νικητών ήταν επιτέλους τα σαλιγκάρια!! Τα υπόλοιπα ήταν κυρίως σούπερ λιπάσματα, φασουλοφλουριά και ένα κόκκινο κλουβί αρκούδας.-.- Ευχαριστούμε πολύ και τους συμπαίκτες μας για τις χρήσιμες συμβουλές τους!!:) Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα φαρμεράμα!!:music:;)
     
    Αρέσει σε Gulit1, Mahi_tr, skareleni και 8 σε άλλους.
  17. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα καταφερα και εγω και πηρα τα τελευταια δυο διακοσμητικα που μου ελειπαν και ετσι ολοκληρωσα την φασολια καλη συνεχεια σε ολους και καλο τελος σε οσους προσπαθουν ακομα.
     
    Αρέσει σε Gulit1, p.tosh, Mahi_tr και 8 σε άλλους.
  18. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Λοιπόν πιάστηκα αδιάβαστος... πίστευα ότι αν πάρω τη φασολιά θα έχω ήδη πάρει και τα απαραίτητα διακοσμητικά... αλλά τα δύο τελευταία ήταν μετά το 9ο επίπεδο. Και έτσι πήγα χαλαρά και τα έχασα... εντελώς αδιάβαστος !!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Gulit1, FARMER.GP και 2 σε άλλους.
  19. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα! Και σίγουρα δεν είναι απ` αυτά, που μας δόθηκαν δυο και τρεις φορές...
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, FARMER.GP και maria_palou.
  20. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.