Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Πάρτι Φοντύ"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 19/2/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Giotak80

    Giotak80 Ανερχόμενος συντάκτης

    Πρώτη φορά παίρνω μέρος σε δρώμενο εκτροφής και ειμαι χαρούμενη για αυτο . Τι έχανα τοσο καιρό !!!!
     
    Αρέσει σε Stefoulini, skareleni, georgeplessas και 6 σε άλλους.
  2. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τιτλοι τελους και για αυτο το ιβεντ. καλη συνεχεια σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε LILA413, powerranger91, Gulit1 και 5 σε άλλους.
  3. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    μετα απο τοσα χρονια εκτροφες απο απλα ποντικια πηρα ερευνητη
     
    Αρέσει σε Stefoulini, skareleni, jimixatz και 3 σε άλλους.
  4. ARGIR0123456

    ARGIR0123456 Ενεργός συντάκτης

    λοιπον αφου το θελει ετσει η εταιρια θα πραξω και γω τα δεοντα η γνωμη μου για το ιβεντ τι να πω μια απο ιδια το ζωο αλαζει καμια φαντασια και μετριου ενδιαφεροντος ελπιζω να μην διαγραφη επειδη ειναι αρνιτικα τα σχολεια μου στο επανιδην καλο σαβατοκυριακο στους συναγροτες μου
     
  5. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    ARGIR0123456 καλησπέρα.
    Τα σχόλια σου δεν θα διαγραφούν εφόσον είναι εντός θέματος.

    Αλλά αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι οτι βλέπω ενα ποστ δικό σου στις 09:29 το οποίο και διαγράφτηκε απο συντονίστρια ως εκτός θέματος.
    Λίγο αργότερα κάνεις 2η ανάρτηση με αρνητικά σχόλια για το δρώμενο.
    Θέλεις να μας εξηγήσεις τι ακριβώς άλλαξε μέσα σε 3 ώρες και απο θετικά σχόλια έγιναν αρνητικά και μάλιστα απειλείς την "εταιρεία" έμμεσα.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
  6. ARGIR0123456

    ARGIR0123456 Ενεργός συντάκτης

    δεν απειλω κανενα απλα δεν μου αρεσει η αντιμετωπισει που εχω εγω και πολυ αλλοι συναγροτες απο μεριδα συντονιστον οσον αφορα το σχολιο μου πιστευο οτι ειναι αρκετα σαφεις
     
    Αρέσει στον/ην teovolos19.
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR


    Η πρώτη σου ανάρτηση διαγράφτηκε γιατι οι καμήλες και τα πάντα δεν εχουν καμία σχέση με το δρώμενο και άρα η ανάρτηση σου ήταν εκτός θέματος.

    Το οτι διαγράφτηκε η ανάρτηση σου επειδή δεν ακολούθησες τους κανόνες, δεν έχει καμία σχέση με το δρώμενο και είναι άστοχο/ανόητο να χαρακτηρίζεις αρνητικά ένα δρώμενο επειδή δεν θέλεις να ακολουθήσεις τους κανόνες του φόρουμ ή δεν συμφωνείς με αυτούς.

    Και επειδή το θέμα είναι για τα σχολια σας σχετικά με την συγκεκριμένη εκτροφή, σε παρακαλώ να παραμείνεις στο θέμα. Κάθε επόμενη εκτός θέματος ανάρτηση θα διαγραφεί.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
  8. amelien

    amelien Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Δεν θελω να δημιουργησω ''καταγγελια'' ανευ σημασιας , αλλα ... πλακα μου κανετε (σιγουρα! ),που ενω περιμενα απαντηση , διαπιστωσα οτι μου σβησατε το θεμα γτ στο τελος εγραψα ''νιωθω απογοητευση'' στα αγγλικα !!! Απ οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολη την αναρτηση αυτο κρατησατε 'η μηπως δεν συνεφερε που εγραψα οτι με την εκρηξη γεννησεων κ μετα απο παρα πολλες εκτροφες δεν επαιρνα τπτ περισσοτερο απο 1 εξτρα ποντικι (Α! κ την λεξη εξτρα την εγραψα με αγγλικους χαρακτηρες) Σε αντιθεση με αλλους αγροτες που οπως διαβαζα τις προηγουμενες μερες κ αναρτουσαν εικονες με τις οποιες απο απλες εκτροφες επαιρναν κ ζερμποα κ ολα .

    Στην καλυτερη για μενα , εδω , 1 ζερμποα προεκυπτε απο 4κουζινας => 16 πουα=> 64 κανονικα (+ ολα οσα ζητουσε μεσα στο δρωμενο)


    Παρακαλω πολυ , αν τυχον κ τελικα απαντηθει μην ανοιξετε θεμα για τον αν δεχομαι τους κανονες του φορουμ κλπ με μονο σκοπο την αποφυγη απαντησης .Οι κανονες σιγουρα ειναι για την ομαλη λειτουργια του φορουμ στα πλαισια στοιχειωδους κριτικης αντιληψης ως προς την ευρυθμη λειτουργια του εντελει . Καλημερα κ παλι !
     
    Αρέσει σε Stefoulini, -Barbie73-, ARGIR0123456 και 3 σε άλλους.
  9. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.