Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Νυχτερινή πτήση

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 14/3/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα εγω εφτασα τα 82 πυστευω να βγαλο το ιβεντ γενικα ειναι λιγο δυσκολο προσπαθησε μην το βαζεις κατο εχει ακομα 62 ωρες ειναι αρκετος ο χρονος τωρα που τα βαζακια ερχονται χ2 απλα θελει πολυ δουλεια αξιζει ο κοπος πολυ καλο ιβεντ και πολυ καλη η φασολια ενεργοποιειτε καθε 12 ωρες καλη επιτυχια σε ολους.
     
    Αρέσει σε NOTHS58, kolokythopitas, giannissuper και 4 σε άλλους.
  2. annatheol

    annatheol Μαθητευόμενος στο φόρουμ


    Γεια σου φίλε συναγρότη.. Και σε ευχαριστώ για την απάντησή σου..
    Είμαι στα 52 κεμπάπ πλέον.. Ούτε στη μέση δηλαδή.. Θα το προσπαθήσω όσο μπορώ γιατί μπορεί να μένουν αρκετές ώρες ακόμα.. Αλλά δεν θα μπορέσω να είμαι όλη μέρα πάνω από τη φάρμα.. Και η γνώμη μου είναι ότι κάπως έτσι πρέπει να υπολογίζονται και τα απαιτούμενα του κάθε event.. Εδώ μπαίνω να χαλαρώσω στον ελεύθερο μου χρόνο.. Δεν θα τα αφήσω όλα να ασχολούμαι με τη φάρμα και να αγχώνομαι.. (αχ γυναίκες γκρινιάρες είμαστε τι να κάνουμε? )
    Όπως και να χει και για να μην γκρινιάζω μόνο έχω πάρει καλά δώρα από τις νυχτερίδες.. Αστέρακια, τσατνιά, αγροτικούς βοηθούς και δεντρύλλιο μπορνχολμ.. Έτσι για να λέμε και τα θετικά του..
    Καλή συνέχεια
     
    Αρέσει σε NOTHS58, βιβη.2003, skareleni και 8 σε άλλους.
  3. kitsena

    kitsena Ειδικός του φόρουμ

    Το ιδιο και εγω . Εχω 60 μεχρι Κυριακη πρωι . Πόσες ωρες να αφιερωσω , για να θεωρουμαι πετυχημενη αγροτης ;
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, skareleni, Gulit1 και 6 σε άλλους.
  4. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    καλημερα ακομα και με την αυξηση των αναδιωμενων μαλλον θα παω οριακα για τη φασολια αλλα εχω κερδισει και αρκετα καλα δωρακια απο τις νυχτεριδες αν σκεφτεις οτι περαν των αγροτικων βοηθων δεν αγοραζω πλεον τιποτα με φιορινια καλη συνεχεια σε ολους
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, skareleni, Gulit1 και 7 σε άλλους.
  5. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα συναγροτησα δεν λεω οτι ειμαι πετυχηυμενος αγροτης απλα φυτευω θεριζο φυτευω θεριζω και ετσι εφτασα τα 90 καμπαπ χωρις να κανο κατι το ιδιαιτερο απλα τυχαινη να ειμαι ανεργος αυτην την περιοδο και ετσι ασχολουμε λιγο παραπανο με την φαρμα μου χωρις να χανο τον υπνο μου καλη συνεχεια σε ολους και καλη κυριακη.
     
    Αρέσει σε NOTHS58, 2014chr, βιβη.2003 και 4 σε άλλους.
  6. deppy1970

    deppy1970 Ανερχόμενος

    Ας μην παραπονιόμαστε , μια φορά ακουσε η εταιρεία το πρόβλημα και έκανε κατι με τα αναδιόμενα , τώρα το δρώμενο βγαίνει, σίγουρα θέλει κόπο , ομως ειναι εφικτό. Εγώ τουλάχιστον είδα σοβαρή διαφορά μετά τον 2σμό των αναδιόμενων , είμαι στα 90 κεμπαμπ , ενω πριν το βλεπα πολυ χλωμό να ολοκληρώσω.
     
    Αρέσει σε NOTHS58, Louisa, sofiapao76 και 8 σε άλλους.
  7. giannissuper

    giannissuper Έμπειρος

    Καλημέρα σας.
    [​IMG]
    Τέλος επιτέλους, έριξα και σούπερ λίπασμα παιδιά αλλιώς ακόμη θα πάλευα και δεν υπάρχει πολύς χρόνος.
    Σαν ιβεντ πολύ κάλο θα έλεγα με πολύ καλή φασολιά.
    Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 19/3/17
    Αρέσει σε dimitra.s, liana200, takis.00 και 20 σε άλλους.
  8. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σε όλους τους συμπαίκτες/τριες,όμορφη Κυριακή!Άργησα να ξεκινήσω το δρώμενο και είμαι σχεδόν στη μέση με την βοήθεια των φίλων (ευχαριστώ ιδιαιτέρως)...ηδη φτιάχω στο μύλο 48 κεμπάπ...αλλά το φυτά με σουπερ λίπασμα κατάφερα να το μαζέψω γρήγορα....το θέμα μου είναι τα αναδυόμενα...ας μου κάποιος με άλλο φυτό (πχ.φεγγαροδροσιά) θα έχω την ίδια ποσότητα σε αναδυόμενα η πρέπει να συνεχίσω με το φυτό του δρώμενου...καλή συνέχεια!
     
    Αρέσει σε NOTHS58, TOLLIS, heavymetal7 και 9 σε άλλους.
  9. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ειμαι πολυ χαρουμενος πολυ καλο ιβεντ παντα τετοια να εχουμε συγχαρητηρια στη εταιρεια πριν λιγο ταισα τα πρωτα 80 κεμπαπ που εκανα εχω και αλλα να κανο το θεμα ειναι τη καρδισα μεταξυ των αλλον παρα και 3 εργαλειοθηκες XXL. 3 μυστηριωδης σταβλος κοβαλτιο. 4 χρυσες μπανανες. 6 ανθοδεσμη τρομου. 3 δεντρυλλιο μπορνχολμ. 6 ωρες ολοι η βοηθοι συγκομ... επισης κερδισα τα διακοσμητικα της φασολιας το ειναι παγιδα το μη με ξυπνας και το κρατα γερα παντα τετοια να εχουμε ελπιζω να μεινετε ευχαριστημενοι και εσεις καλη συνεχεια.
     
    Αρέσει σε NOTHS58, 2014chr, maria_palou και 7 σε άλλους.
  10. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    To σλ σε μικρα η κανονικα χωραφια;
     
    Αρέσει σε NOTHS58, jimixatz, maria_palou και 3 σε άλλους.
  11. giannissuper

    giannissuper Έμπειρος

    Σε κανονικά μεγάλα χωράφια.
     
    Αρέσει σε soyla74, TOLLIS, kolokythopitas και 7 σε άλλους.
  12. Menie70

    Menie70 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλό μεσημέρι. Εγώ έχω δώσει 91. Θέλει προσπάθεια για την φασολιά, δεν είναι όμως και αδύνατον. Αν μας έδιναν και λίιιιιιιιιιγη παρατασούλα, για να καλύψουμε την ..."ζημιά" των ΜΗ αναδυόμενων των πρώτων ημερών, θα ήταν Super. Τί λες εταιριούλα ?? Μόνο 6 ωρίτσες παρατασούλα να μας δώσεις. Θα μας κάνεις το χατήρι ???:inlove:;)
     
    Αρέσει σε takis.00, NOTHS58, pap100 και 12 σε άλλους.
  13. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    37 κεμπαπ ακομα θελω να πιστευω πως θα τα καταφερω
     
    Αρέσει σε NOTHS58, skareleni, giannissuper και 7 σε άλλους.
  14. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    θα τα καταφερεις η περισσοτερη θα τα καταφερουμε λιγη ειναι αυτοι που δεν θα τα καταφερουν σηκωσε τα μανικια και στροσου στην δουλεια παρε την τσαπα και σκαψε τα χωραφια σου μετα φυτεψετα και ποτισετα επειτα οταν ετοιμα κανε συγκομιδη και θα δεις οτι μπορεις να τα καταφερεις.
     
    Αρέσει σε takis.00, NOTHS58, giannissuper και 2 σε άλλους.
  15. -athena123-

    -athena123- Ενεργός συντάκτης

    Μολις τελειωσα κιεγω μεγαλα χωραφια,μεγαλα φυτα και σουπερ λιπασμα οσοι τυχεροι εχουν και τα αναδυομενα ερχοντε !!!!!!!!Πολυ καλο event και καλα τα δωρακια [10 σταυλους καμποσα δεντρακια 3 μπανανουλες 4XXL εργαλ. τσατβι ,ανθοδεσμες και γλαστρες τρομου και μπολικο χρημα και ποντους].Θελω προσπαθια απο ολους και ολοι να τα καταφερεται!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε NOTHS58, skareleni, gtrullis και 7 σε άλλους.
  16. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    [​IMG] άργησα λόγο δουλειάς αλλά το τελείωσα τα δώρα έτσι και έτσι εμένα με ενδιέφεραν οι στάβλοι και μόνο 3 μου ήρθα αλλά όλα καλά
     
    Αρέσει σε NOTHS58, sofiapao76, gtrullis και 9 σε άλλους.
  17. TOLLIS

    TOLLIS Ανερχόμενος συντάκτης

    34 κεμπαπ θελω ακομη χαλαρα πηγαινω το ιβεντ
    καλη συνεχεια σε ολους
     
    Αρέσει σε NOTHS58, sofiapao76, heavymetal7 και 5 σε άλλους.
  18. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους. θέλει πολύ μεγάλη προσπάθεια για να τελειώσεις το εβεντ αλλά αξίζει τον κόπο. θέλω ακόμη 10 κεμπάπ και τέλος το δρώμενο από μένα.η αρχή ήταν πολύ δύσκολη,άλλα με την αλλαγή στα αναδυόμενα και με μεγάλα χωράφια και αρκετό σούπερ λίπασμα έφτασα εδώ που έφτασα και πρέπει να τα τελειώσω σήμερα, γιατί δουλεύουμε αύριο και μεθαύριο και δεν υπάρχουν περιθώρια για καθυστερήσεις. ελπίζω να τα καταφέρουν όλοι να πάρουν την φασολιά. επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους τους γείτονες μου για την βοήθεια τους.να είστε όλοι καλά.
     
    Αρέσει σε takis.00, NOTHS58, sofiapao76 και 12 σε άλλους.
  19. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    26 κεμπάπ ακόμα. Παράλληλα κάνω αποστολές στην Λαχαναγορά από την Νύχτα Πανσελήνου.
     
    Αρέσει σε sofiapao76, skareleni, kolokythopitas και 3 σε άλλους.
  20. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα παρεούλα, τέλος για μένα το δρώμενο, ενα μεγάλο ευχαριστώ στους γείτονες και φίλους, αλλά και στην εταιρία, που μας βοήθησε να ολοκληρώσουμε το δρώμενο με τον αυξημένο αριθμό αναδυόμενων.
    Καλή συνέχεια και επιτυχία σε όλους
     
    Αρέσει σε takis.00, NOTHS58, sofiapao76 και 9 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.