Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Νυχτερινή Έξοδος με Φίλους "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 25/4/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Panagiotiis

    Panagiotiis Κόμης

    Καλησπέρα σε όλους και καλό μήνα!
    Τελείωσα και εγώ το δρώμενο και η φασολιά έχει μπει στη θέση από την πρώτη μέρα του δρώμενου..
    [​IMG]

    Η αλήθεια είναι πως έπαιζα μέχρι σήμερα και εννοώ ότι μάζευα αναδυόμενα, γιατί τα φυτά τα είχα συλλέξει. Το τελικό αποτέλεσμα ήταν να φτιάξω 196 προιόντα μύλου και να μου μείνουν 233 αστερονομίσματα (έχω πάρει και 2πλά τα διακοσμητικά).


    Αποφάσισα να πάρω από το κατάστημα αρκετά πράγματα, μα κυρίως τα τρία τζαμπόδεντρα!
    [​IMG] Εμείς οι πιο νέοι παίκτες δεν έχουμε πολλά στη διάθεσή μας και έτσι κάθε φορά που δίνονται ως έπαθλα σε δρώμενα τα κυνηγάω πως και πως. Στη συνέχεια πήρα το πίκολο, τα φιορίνια, τα καφάσια με τα μπόνους, το αυτοκόλλητο, τους νέους μυστ. στάβλους, δενδρύλλια και ορισμένα διακοσμητικά που δίνουν καλούς ΠΕ.
    Καλή συνέχεια! :)
     
    Αρέσει σε pigara, toylaaaaa, Marinaloren και 4 σε άλλους.
  2. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα! Καταρχάς ευχαριστούμε όλους για την βοήθεια που πρόσφεραν.
    Χτες πρόλαβα κι έπαιξα όλα τα παιχνίδια επιτέλους. Από το κατάστημα πήρα ένα δέντρο της Ζωζώς, τα φιορίνια, το πίκολο και άλλα που δεν θυμάμαι. Επίσης, πήρα όλα τα διακοσμητικά και την φασολιά.
    Καλή συνέχεια~:music:
     
    Αρέσει σε maria_palou, sofiapao76, pigara και 4 σε άλλους.
  3. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος και για μενα το δρωμενο
     
    Αρέσει σε maria_palou, soyla74, GEPPO1 και 3 σε άλλους.
  4. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα και καλό μήνα με υγεία!!!
    Καταρχήν να ευχαριστήσω και εγώ τους/της συναγρότες για την πολύτιμη βοήθεια τους, να είστε όλοι καλά.
    Τέλος με το δρώμενο λοιπόν παίζοντας μέχρι και τώρα τα τελευταία παιχνίδια.
    Απολογισμός του ιβέντ είναι....
    Πήρα την φασολιά και όλα τα σιακοσμητικά χ2
    [​IMG]
    το τζάμπο δέντρο της Ζωζώς και το σούπερ τζάμπο δέντρο
    [​IMG] [​IMG]
    χ2 τα καφάσια με φαρμερομπόνους, το πίκολο, 5 φιορίνια, 6 σούπερ λίπασμα και το αυτοκόλητο
    [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]
    Δεν ήτανε κακά πιστεύω, αλλά μην με ρωτήσετε πόσα παιχνίδια έπαιξα γτ κάπου έχασα τον λογαριασμό:p
    Ανεκμετάλευτα φυσικά έμειναν 69 αστερονομίσματα.... Πάνε υπέρ πίστεως και πατρίδος:p
    Στο επόμενο με το καλό!!!
    Καλό βράδυ!!!
     
    Αρέσει σε toula25, maria_palou, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  5. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και εγώ με το δρώμενο. Πήρα την φασολιά και όλα τα διακοσμητικά από 2 φορές. Πήρα ένα σούπερ τζαμπό δεντρο και ένα τζάμπο δέντρο της ζωζώς, το πίκολο, τα φιορίνια, το διακοσμητικό και έναν μυστηριώδη στάβλο χριστουγεννιάτικο στόλεν.
     
    Αρέσει σε toula25, maria_palou, Marinaloren και 4 σε άλλους.
  6. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
    Καλή συνέχεια.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.