Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Νυχτερινή Έξοδος με Φίλους "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 25/4/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    [​IMG]
    Στη πρώτη πίστα, στο πρότελευταίο βήμα,αυτό που δίνει 43.250 ΧΤ, κρύνεται ένας μυστηριώδης στάβλος.
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, sirtakis, Lina123 και 9 σε άλλους.
  2. kiriakos2004

    kiriakos2004 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Αν δεις στις Σ.Ε. που λεει παραλία η 2η πίστα θέση 17 η πρώτη φορά που θα περάσεις σου δίνει 3 φασουλοφλουριά +1 πάρτι εισ. κάθε επόμενη από 200Π.Ε χ επίπεδο



    Πότε κλείνει η Κρυψώνα των Πειρατών; Στο Σούπερ Χαμηλές Τιμές

    Ο λόγος πάλι για την παραλία (η πίστα με τις 2 ερωτήσεις γνώσεων) μέτα το πάρτι εισ. δίνει 1 εκ. Π.Ε ως επιπλέον δώρο
     
    Τελευταία επεξεργασία: 28/4/23
    Αρέσει σε αμφιθεα, billgab, Hecuba και 4 σε άλλους.
  3. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους!!!
    -Στο ταμπλο πιτσας στο 9ο βημα πανω στα χορτοταληρα εχει μυστηριο σταβλο τηςλευκης νυχτοπεταλουδας
    -Στο ταμπλο της πιτσας παλι αλλα στη 2η πιστα πανω στην εργαλειοθηκη χL εχει 1000000 ΠΕ
    -Στο ταμπλο καμπινγκ 6ο βημα εχει το πικολο
    -Στο ταμπλο της παραλιας κατω απο την ζωζω στο 2ο τμημα εχει 1000000 ΠΕ
    -Στο ταμπλο παραλιας στο 2ο τμημα εχει κατω απο φασφλουρια και ενα παρτι εισητηριο
    -Στο ταμπλο του λασποτερατος στο 1ο τμημα κατω απο τις μπανανες δινει σουπερ τροφη
    -Στο ταμπλο της πολης στο 1ο τμημα απο την αριστερη πλευρα πανω απο τους ποντους δινει σουπερ σεντουκι φαρμερομπονους
    -Στο ταμπλο της πολης στο 17ο βημα κατω απο τις 2 ντελουξ δινει 3 μυστηρια δεντρα
    Αυτα παιδια βρηκα!!Προσωπικα εχω τελειωσει το ιβεντ εχω παρει τα 2 τζαμποδεντρα,σ.λιπασματος και ζωζω,πικολο,μπονους,φιορινια και συνεχιζω!!Φυσικα την αριστη χωρις λαθη επιτυχια στους ποντους γνωσης την χρωσταμε σε ολους του αγροτες του φαρμεραμα,ετσι μαζεψαμε αρκετους να κανουμε τις αγορες που θελαμε!!Σας ευχαριστουμε ολοκαρδα:inlove::Dολους!!
     
    Αρέσει σε nickoikono11, billgab, FARMERAMA16000 και 36 σε άλλους.
  4. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Είστε υπέροχοι όλοι σας!!! Σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθειά σας!!:inlove::inlove::inlove:
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, Hecuba, maria_palou και 6 σε άλλους.
  5. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Ευχαριστώ για την πληροφορία!!!
     
    Αρέσει σε nickoikono11, niktsa112, αμφιθεα και 5 σε άλλους.
  6. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Συγχαρητηρια και ΜΠΡΑΒΟ!!! στους συναγροτες που μας βοηθανε στις ερωτησεις γνωσεων και μας λενε ποια κουτακια εχουν διπλα δώρα.Πηρα και τα 2 πικολακια, στοχο εχω να παρω αυτους τους σταβλους παρκινγκ με την υιαινα,αν σταθω βεβαια τυχερη.Αυριο ολοκληρωνω και τη φασολια...ε.. μετα απο κει δεν εχω άλλο στοχο.... ο,τι προκυψει..τα τζαμπο δενδρα.. θα πρεπει να υπαρξει ενας ειδικος χωρος γιαυτα τα πολυτιμα δενδρα γιατι σε λιγο δεν θα εχουμε να βαλουμε σταβλους κλπ. παντου θα υπαρχουν τζαμποδενδρα ,ουτε στο δενδροκομειο μπαινουν,..
     
    Αρέσει σε nickoikono11, yelander10, vagelis1968 και 11 σε άλλους.
  7. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    πηρα την φασολια και τα διακοσμητικα φυσικα, τα πικολο, τους σταβλους και τα δενδρα που μ ενδιεφεραν και τωρα παιζω ετσι για την πλακα.. οτι μαζεψω.. τα τζαμποδενδρα γενικα δεν μ ενδιαφερουν γιατι πιανουν πολυ χωρο και θελουν πολυ χρονο,, τα μονα που εχω παντα φυτεμενα ειναι δυο τζαμποζωζωκες που τους βαζω λιπασματα και αποδιδουν.. γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη με το δρωμενο.. το απόλαυσα.. ευχαριστουμε τα παιδια για τις απαντησεις.. καλη συνεχεια και καλο ξημερωμα
     
    Αρέσει σε nickoikono11, niktsa112, vagelis1968 και 12 σε άλλους.
  8. sarvan113

    sarvan113 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Τέλεια δουλειά , σε ευχαριστούμε
     
  9. danesia70

    danesia70 Ενεργός συντάκτης

    Ευχαριστούμε θερμά τους συμπαίκτες για την βοήθεια!
     
    Αρέσει σε soyla74, vasiliki00, yelander10 και 2 σε άλλους.
  10. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλημέρα σε όλη την παρέα.

    Να ρωτήσω κάτι γιατί δεν το βρήκα στη λίστα? Μήπως ξέρει κάποιος:
    Ποιος "Μπράιαν" είναι το 4ο μέλος τους συγκροτήματος Farmstreet Boys? Σνίτσελ, Μπριζόλα, Λουκάνικο ή Ταρτάρ?
     
    Αρέσει στους soyla74 και αμφιθεα.
  11. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    το 4ο μέλος τους συγκροτήματος Farmstreet Boys? =Μπράιαν Σνίτσελ
     
    Αρέσει στους soyla74, billgab και yelander10.
  12. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Ευχαριστώ πολύ. Καλή συνέχεια και καλή Πρωτομαγιά!
     
    Αρέσει στον/ην soyla74.
  13. Ελλη1972

    Ελλη1972 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα. Καλό μήνα.
    Θα ήθελα μια βοήθεια. Το ένα πίκολο το βρήκα στην πίστα 5. Το δεύτερο μπορείτε να με βοηθήσετε να το βρω?
    Ευχαριστώ.
     
    Αρέσει στον/ην soyla74.
  14. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Ειδικός του φόρουμ

    Καλημερα και καλη εβδομαδα Ελλη 1972 και σε ολη την αγροτοπαρεα! το δευτερο πικολο το παιρνεις απο το καταστημα!
    Η φασολια μπηκε στην θεση της και απο το καταστημα πηρα οσα διακοσμητικα δινουν πολλους ποντους συν καποια μυστηριωδη δεντρα και σταυλους!καλη συνεχεια σε ολους!
     
    Αρέσει σε Lina123, soyla74, Marinaloren και 2 σε άλλους.
  15. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Καλό μήνα φίλες και φίλοι!!
    Με το δρώμενο τελείωσα. Δε θα ασχοληθώ άλλο. Ότι πήρα, πήρα.
    Ένα πολύ αλλόκοτο επιτραπέζιο, σε σχέση με τα προηγούμενα. Τα αστερονομίσματα, έπρεπε να καλύπτουν πολλά περισσότερα έπαθλα κι όχι μόνο την φασολιά και τα διακοσμητικά της επί δύο. (???) Στο τέλος θα βρεθούμε όλοι με ανεκμετάλλευτα αστερονομίσματα, κι απλά, θα εξαργυρωθούν σε κάποιους ΠΕ και σε κάποια Χ/Τ... Αυτό δεν ήταν ωραίο..
    Τα έπαθλα φίλες και φίλοι, συμπεριλαμβάνονται αποκλειστικά στους πόντους που κερδίζεις από το κουίζ γνώσεων. Οι πόντοι όμως που θα κερδίσουμε, δεν είναι αρκετοί ώστε να καλύψουν την τόση μεγάλη γκάμα των επάθλων που υπάρχουν εκεί. Στο τέλος, όλοι μας θα έχουμε αφήσει πίσω μας αρκετά έπαθλα που δεν καταφέραμε να πάρουμε, λόγω των υπερβολικών απαιτήσεών τους σε πόντους. Και πως να το καταφέρουμε άλλωστε, όταν για ένα παιχνίδι, (και πρέπει να παίξεις πάρα πολλά), απαιτεί 600 φυτά!! (????). Λυπάμαι, αλλά ούτε και αυτό ήταν ωραίο...
    Το ότι προσφέρει τζαμπόδενδρα, δεν δικαιολογεί με τίποτα την τόση υπερβολή, αν θυμηθούμε μάλιστα το πόσο πιο εύκολα εμείς οι παλαιότεροι τα έχουμε αποκτήσει. Αυτό για μένα, δεν είναι καθόλου δίκαιο και χρησιμοποιώ τον όρο "δίκαιο", διότι τα τελευταία χρόνια οι αρμόδιοι σκίζουν τα ιμάτιά τους κάνοντας πάρα πολλές τροποποιήσεις και καταργήσεις, στο όνομα του... "δίκαιου"...
    Τα συμπεράσματα, δικά σας.. Καλή συνέχεια!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 1/5/23
    Αρέσει σε nickoikono11, nota.dim1802, Lina123 και 11 σε άλλους.
  16. Ελλη1972

    Ελλη1972 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Σε ευχαριστώ πολύ crazyfarmer71 για την διευκρίνιση.
     
  17. nota.dim1802

    nota.dim1802 Προχωρημένος

    Καλημέρα στο αγροτοπαρεάκι και καλό μας μήνα με υγεία!
    Τελειώνοντας το δρώμενο, γλυκόπικρα τα συναισθήματα....πήρα από τα μυστηριώδη δένδρα, αυτά που δεν είχα και από στάβλους, την νεροχελωνα που την ποθούσα διακαώς και όλο μου γλιστρούσε... όσο για τα πίκολο, βατερλώxDxDσύνηθες φαινόμενο τελευταία
    θεωρώ ότι θα μπορουσαμε να διεκδικήσουμε περισσότερα δωράκια γιατί τα βλέπαμε και ...δεν
    εν κατακλείδι, ευχαριστώ από καρδιάς όλα τα παιδιά που έδιναν απαντήσεις, χωρίς την βοήθειά τους δεν θα τα είχα καταφέρει...
     
    Τελευταία επεξεργασία: 2/5/23
    Αρέσει σε Marinaloren, vagelis1968, soyla74 και 4 σε άλλους.
  18. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους !!!
    [​IMG]
    Η φασολίτσα είναι στην θέση της . Πήρα ήδη 2 τζαμπόδεντρα ,το πικολάκι και συνεχίζω για τα υπόλοιπα.
    Καλη συνεχεια !!!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, Lina123, Marinaloren και 7 σε άλλους.
  19. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα και καλο μηνα σε ολους! Να πω ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολα τα παιδια που βοηθησαν στις απαντησεις των ερωτησεων και στα bonus που ηταν κρυμενα σε διαφορα επιπεδα! Καταφερα να παρω τη φασολια, ενα τζαμποδεντρο και τα φιορινια!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 11 σε άλλους.
  20. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Ωραίο παιχνιδάκι, αλλα προσωπικα πήρα πίκκολο και φασολιά, αλλα δυστυχώς τα 2 τελευταία διακοσμητικά δεν τα κατάφερα!!! και τωρα θα σας πω το καλύτερο για 1 αστέρονόμισμα βρε παιδάκι μου δεν καταφερα να πάρω ένα ακόμη διακοσμητικό xD-.-

    υ.γ. ξέρω θα μου πείτε έχω χρόνο, αλλα τα έχω εξαντλήσει όλα. Επομένως για μένα έλαβε τέλος!
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.