Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Να 'ξερες τι χάνεις

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 12/7/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Τέλος και για μένα κλείδωσε και η φασολιά.

    [​IMG]

    Επίσης το "ρίσκαρα" και πήγα μέχρι το τέλος να παραδώσω την αξιολόγηση επισκέπτη και μου έμειναν και 4 αξιολόγηση επισκέπτη :)

    [​IMG]

    ;)
    Η γνώμη μου για το δρώμενο είναι πως ήταν περιττό να περιμένουμε να ανοίξει το δεύτερο μέρος ώστε να αρχίσουμε να μαζεύουμε τις αξιολόγηση επισκέπτη. Θα έπρεπε να ήταν ανοιχτά ταυτόχρονα και τα δύο.
    Δεν μπορώ να πω ότι το ευχαριστήθηκα αυτό το δρώμενο. :(
     
    Αρέσει σε Gulit1, Megas_kokoriko, -lousi-leon2001 και 9 σε άλλους.
  2. foufoula

    foufoula Νέος ειδικός

    Καλημερα.Στο τσακ την πηρα την φασολια.Ευχαριστω πολυ τους γειτονες και τους συναδερφους αγροτες.
     
    Αρέσει σε Gulit1, kolokythopitas, everme και 3 σε άλλους.
  3. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    και εγω δεν το προλαβα για 2 αξιολογησεις πολυ κριμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στους Gulit1, thena, kolokythopitas και σε ακόμα ένα άτομο.
  4. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,αυτό το εβεντ ήταν ένα σκέτο άγχος από την αρχή μέχρι το τέλος .έβαλα όλο το σούπερ λίπασμα και όλο το λίπασμα της ζωζως για να το τελειώσω και πάλι τίποτα <<έπρεπε να πάρω την βοήθεια του κοινού για να τα καταφέρω>>;).ευχαριστώ θερμά όλους τους κάλους μου γείτονες για την αμέριστη βοήθεια που μου παρείχαν.να είστε όλοι πάντα καλά:).
     
    Αρέσει σε graganta, Gulit1, maria_palou και 7 σε άλλους.
  5. everme

    everme Ενεργός συντάκτης

    εσυ για 2, αλλος για περισσοτερες κ εγω για 4, με 36 επιπλεον κοχυλια να περισσευουν....:cry: απλα σταματησα να φυτευω μπαμπου... τα τελευταια τα μαζεψα το πρωι γιατι δν υπηρχε λογος να συνεχισω κ να χαλασω τζαπα λιπασματα, νερο κ σουπερ αφου μαλλον δν θα εφτανα τα απαραιτητα αναδυομενα κ χρονος δν υπηρχε για 6ωρες αξιολογησεις....:cry: ωραια θα ταν 1 παραταση αλλα τ να κανουμε... καποιοι προτιμησαμε τις πραγματικες παραλιες...:p μπραβο σε αυτους που τα καταφεραν κ για τους υπολοιπους απο μας θα υπαρξουν κ αλλα δρωμενα... ;)
     
    Αρέσει σε Gulit1, maria_palou, Megas_kokoriko και 6 σε άλλους.
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο τελείωσε και το θέμα κλείνει.

    Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.