Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Να 'ξερες τι χάνεις

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 12/7/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην παρέα, μια αξιολόγηση έμεινε και τέλος το δρώμενο. Ενα τεράστιο ευχαριστώ σε γείτονες και φίλους για την πολύ σημαντική τους βοήθεια, καλή συνέχεια σε όλους σας. Παρακαλώ μη στέλνετε άλλα δωράκια, στείλτε σ αυτούς που έχουν ανάγκη
     
    Αρέσει σε vickymou, everme, monolith2 και 11 σε άλλους.
  2. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα τα καταφερα και πηρα την φασολια πολυ καλη οσοι δεν την πηρατε προσπαθειτε μην το βαζετε κατω υπαρχει χρονος ακομα αξιζει ο κοπος καλυ συνεχεια σε ολους.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 18/7/17
    Αρέσει σε vickymou, everme, monolith2 και 10 σε άλλους.
  3. Elvira3310

    Elvira3310 Ενεργός συντάκτης

    [​IMG]

    καλημερα, τελος καλο, ολα καλα, και του χρονου να ειμαστε καλα, και καλη επιτυχια σε οσους προσπαθουν ακομα!!!;)
     
    Αρέσει σε FARMER.GP, sofiapao76, everme και 12 σε άλλους.
  4. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    επιτελους τελος για το ιβεντ!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, gtrullis, takis.00 και 8 σε άλλους.
  5. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλησπέρα.
    Με άφθονα διαφημιστικά φυλλάδια τέλειωσα το δρώμενο. Πάμε για το επόμενο.
    Όσοι δεν έχουν τελειώσει να σημειώσω ότι με 6 διαφημιστικά φυλλάδια κάθε φορά η αξιολόγηση τελειώνει σε δευτερόλεπτα (αντί για 6, 5, 4 κλπ ώρες), όσο κάνετε να πατήσετε 6 φορές την εικόνα τους.
    Αυτό ήταν λίγο περίεργο τέλος δρώμενου, που δεν μπορώ να πω ότι με ξετρέλανε κιόλας...
     
    Αρέσει σε mmixail, maria_palou, Gulit1 και 4 σε άλλους.
  6. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Για όσες/ους έχετε τελειώσει το δρώμενο και σταματήσατε να μαζεύεται την αξιολόγηση επισκέπτη κάθε 6 ώρες, μιας και δεν είναι ολοκληρωμένες οι Σ.Ε. για το τι θα γίνουν στο τέλος και μετά από απάντηση του υπεύθυνου:
    συνεχίστε να μαζεύεται την αξιολόγηση επισκέπτη, είναι καλές οι ανταμοιβές :)
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μιας και δεν είναι ολοκληρωμένες οι Σ.Ε μήπως μπορείς να μας πεις και το τρόπο με το οποίο θα μαζεύεις αξιολογήσεις μετά την ολοκλήρωση του δρώμενου; :eek:
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  8. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Φυσικά. Δίνεις μόνο 34 αξιολόγηση επισκέπτη και μαζεύεις της επόμενες. Λίγο πριν τελειώσει δίνεις την 35η
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και vickymou.
  9. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αυτο σημαίνει λοιπόν οτι ΔΕΝ ολοκληρωνεις το δρώμενο και περιμένεις το τελευταίο λεπτό.
    Μια ερώτηση μόνο... Όταν λήξει το δρώμενο, και οι συμπαίκτες σου για τον α' β' λόγο δεν θα προλάβουν να παραδώσουν τις αξιολογήσεις ή θα το ξεχάσουν, θα τους αποζημιώσεις εσύ;

    Οι ΣΕ είναι ολοκληρωμένες και σαφής. Αν εσύ θέλεις να το διακινδυνέψεις και να παίξεις με αυτό το τρόπο είναι δικαίωμα σου.
    Αλλά μην παροτρύνεις άλλους να μπούν στο τρυπάκι της "τελευταίας στιγμής" ;)
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  10. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Αν ήταν γραμμένο εξ αρχής όπως είναι σε άλλο forum θα μπορούσαν να το σκεφτούν και να κρίνουν το τι θα κάνουν.
    Εγώ προτείνω κάτι μιας και τα δρώμενα μπορούμε να τα παίζουμε μέχρι και το τελευταίο λεπτό. Η καθεμιά - ο καθένας μας, έχει την κρίση και τον δικό του τρόπο που παίζει.
     
    Αρέσει στον/ην markos5560.
  11. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Kαλησπέρα στην παρέα , τέλειωσα και εγώ το δρώμενο αυτό, καλή συνέχεια σε όσους το παλεύουν ακόμη.
    Ευχαριστώ πολύ όσους με βοήθησαν για να το τελειώσω.:mad::oops:;)xD
     
    Αρέσει σε graganta, kolokythopitas, sofiapao76 και 9 σε άλλους.
  12. everme

    everme Ενεργός συντάκτης

    10 αξιολογησεις ακομα, αρα καμια ελπιδα, το πολυ πολυ να γινουν 7, οπως κ να χει παει η φασολια... :( κερδισαμε ενα τελειο σ/κ κ αξεχαστες στιγμες :inlove: καλη συνεχεια σε οσους παλευουν ακομα :)
     
    Αρέσει σε Elvira3310, kolokythopitas, markos5560 και 4 σε άλλους.
  13. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημέρα,

    ευτυχώς που χάλασε ο καιρός τις τελευταίες ημέρες και η συγκομιδή των διαφημιστικών φυλλαδίων έγινε αναίμακτα αλλιώς θα είχα θέματα πολλά...
    Κι από εμένα τέλος το δρώμενο...
    [​IMG]
    η φασολιά...

    [​IMG] είναι πολύ καλή και όση έχουν την δυνατότητα να την αποκτήσουν έστω και τώρα στο τέλος ας το προσπαθήσουν.

    Βέβαια για να βγάλω το δρώμενο, ξόδεψα περίπου 2000 σούπερ λίπασμα γιατί το σαββατοκύριακο προτίμησα να είμαι στις πραγματικές παραλίες παρά μπροστά από τον υπολογιστή παίζοντας για να ανοίξω μία εικονική παραλία. Όπως και να 'χει δεν το μετανιώνω ούτε για το ένα ούτε για το άλλο.

    Τώρα μένει μόνο να φτιάξει και πάλι ο καιρός για να μπορέσουμε να επισκεφθούμε και πάλι τις παραλίες...

    Καλή συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, everme, markos5560 και 11 σε άλλους.
  14. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    ναι αυτό μου την έσπασε και μένα...και θα πω τώρα κάτι επίτηδες το κάνανε για να ζητήσουμε αύξηση χωριτικότητας για νερό....και να μας πάρουν τα αστέρια όσοι έχουν αυτό πιστεύω..άσε που έτσι δεν σε αφήνει να φτιάξεις και Σ.Τ. (αλλά αυτό ας θεωρήσω ότι δεν μας πειράζει)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, markos5560, *ΜΑΜΑ* και 2 σε άλλους.
  15. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Δυστυχώς λόγω ισχυρής νεροποντής για δύο μέρες δεν μπόρεσα να βρω WiFi και το δρώμενο δε βγήκε... φίλοι αγρότες φοβερές καταστροφές στη Χαλκιδική η Μέδουσα...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, everme, markos5560 και 6 σε άλλους.
  16. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα!! Από το τουριστικό δρώμενο "Να ήξερες τι χάνεις!", δεν κατάφερα να το ολοκληρώσω ούτε εγώ, επειδή υπήρξε πρόβλημα με το διαδίκτυο. Δεν πειράζει όμως!! Αφού κατάφερα να πάρω κάποια χρήσιμα δώρα, είμαι πολλή ευχαριστημένη!! Τώρα που ολοκληρώθηκε (από τους\τις περισσότερους-ρες) το τουριστικό θέρετρο, περιμένουμε ανυπομονησία τους επόμενους τουρίστες, την οικογένεια των αρκούδων!! :inlove::D
     
    Αρέσει σε Gulit1, kolokythopitas, everme και 4 σε άλλους.
  17. *ΜΑΜΑ*

    *ΜΑΜΑ* Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Την Καλημέρα μου σε όλους σας.:)Μόλις το τελείωσα κι εγώ.

    [​IMG]
    Χαλαρά και χωρίς αγχός το πήγα, γιατί είμαι σε διακοπές ;)8).
    Είχε κάποιες δυσκολίες ..αλλά οκ, όλα καλά. Αντε να κάνουμε και το τουρνέ τώρα με τις αρκουδίτσες .
    Φροντίστε να περνάτε καλά όπου κι αν βρίσκεστε !!!:)
    Καλή σας συνέχεια :):):):):)
     
    Αρέσει σε Gulit1, -lousi-leon2001, sofiapao76 και 9 σε άλλους.
  18. thena

    thena Εξαιρετικό ταλέντο

    αντε και εγω τελοσ επιτελουσ....δυσκολο χωρισ τισ αλλεσ εκτασεισ....αντε να δουμε τα νεα ιβεντ τι θα κανουμε...
    καλη συνεχια στουσ τελευταιουσ !
     
    Αρέσει σε Gulit1, sofiapao76, Elvira3310 και 5 σε άλλους.
  19. billsaxo

    billsaxo Ανερχόμενος συντάκτης

    παρακαλω να δωθει στο δρωμενο παραταση μια μερα αν γινεται..
    αλλιως δεν βγαινει..
    ευχαριστω..
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και markos5560.
  20. farmer_babis

    farmer_babis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Δυστυχώς με τον παλιόκαιρο και όλα τα επικοινωνιακά προβλήματα που δημιούργησε ούτε και γώ το πρόλαβα. Αν δοθεί παράταση καλό θα ήταν.....αλλιώς δέν πειράζει. Πάμε γι άλλα!!!!
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, markos5560 και skareleni.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.