Συζήτηση για το δρώμενο "Ναός των Πυλών"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 8/4/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Να συμπληρώσω ότι είδα μια καλή πρόταση για το λήγον δρώμενο: Να δοθούν σε όλους όσους προσπάθησαν οι ανταμοιβές.
    Και αν τυχόν θέλετε ντε και καλά τη στραβή την τύχη στα δρώμενα, δώστε δυο μέρες επιπλέον και βάλτε τα αυτές τις 2 μέρες στην λαϊκή, ώστε να τα ανταλασσουμε μέσω αγοραπωλησιών...
     
    Αρέσει σε maria071966, βιβη.2003, ioanna6929 και 10 σε άλλους.
  2. takis.00

    takis.00 Νέος ειδικός

    καλημερα τελος το ιβεντ και για εμενα.καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα.ευχαριστω τους γειτονες-φιλους που με βοηθησαν με τα αναδυομενα.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 17/4/16
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, KATAPIOS4 και 8 σε άλλους.
  3. Boy_salonica88

    Boy_salonica88 Ανερχόμενος συντάκτης

    ξανασχολιαζω μιας και κοντευω να τριανταρισω και γω με τα φυτα
    ξοδεψα ηδη και καμια 200αρια σ.λ. (δεν τα αγοραζω) και ακομα τπτ..
    τραγικα πραγματα.....
    κατι γινεται επιτηδες σημερα και χθες,γτ αλλιως δεν μπορω να το εξηγησω
    τυχη-οκ αλλα τοσο?
    ο αλλος εχει καμια 20αρια τριγωνα και 0 κυματιστα?σοβαρα μιλαμε τωρα?
    εγω θελω ενα τριγωνο απο χθες και εχω 18 κυματιστα και 16 στρογγυλα και μαζευω ακομα
    διαβαζα και κατι για αναλογιες που λεγατε καποιοι και........κατι δεν μου βγαινει
    αληθεια η εταιρεια τι λεει για ολα αυτα?
    οι συντονιστες που ακριβως ειναι? για καμια κοκκινη καρτα ειναι παρων τωρα............ησυχια
     
    Αρέσει σε bobostela, βιβη.2003, ioanna6929 και 13 σε άλλους.
  4. poi94

    poi94 Ανερχόμενος συντάκτης

    Δυστυχώς παρόλες τις προσπάθειες δεν κατάφερα να τελιώσω το event. Δεν μου μένει χρόνς για να φυτέψω έχω 4 επιπρόσθετα κυματιστά 8 επιπρόσθετα τρίγωνα και λείπει 1 κυκλικό για να ολοκληρώσω ... Αλήθεια δεν μου εχει ξανασυμβεί αυτό ...
    Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω να στείλω κα σε κάποιο άλλο μέρος του forum τη διαμαρτυρία ή αρκεί εδώ ;
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, KATAPIOS4 και 7 σε άλλους.
  5. stavros72

    stavros72 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλημέρα σε όλους, τυχερούς και άτυχους.Μετά κόπων , κατάφερα να ολοκληρώσω το δρώμενο.(3 ώρες πριν τη λήξη του).Χρειάστηκα 6000 φυτά επιπλέον και 324 αναδυόμενα για να τα καταφέρω !!!! Το βασικότερο όμως είναι ότι χρειάστηκε να χάσω χρόνο ( 36 ώρες ) και να εκνευριστώ σε μεγάλο βαθμό!!!! Προσωπικά παίζω στο παιγνίδι για να ηρεμώ , άρα το συγκεκριμένο δρώμενο δεν μου έδωσε αυτό που επιθυμούσα.Υπήρχε κάποιος σοβαρός λόγος για τον άστοχο σχεδιασμό του δρώμενου? Έκανα μια σκέψη να το παρατήσω...είχα την εντύπωση πως θα υπήρχε μια εξήγηση από πλευράς εταιρείας...τελικά συνέχισα .Η Θεά Τύχη της αρχαιότητας ήταν η προσωποποιημένη Θεά της σύμπτωσης, του μη προβλέψιμου ή επιδιωχθέντος αλλά και της ευτυχούς συγκυρίας του απροσδόκητου συμβάντος !!! Όπερ και εγένετο....ευνοήθηκα τελικά....κάτι που μπορεί να μην έχει συμβεί σε κάποιους άλλους συναγρότες.Ελπίζω να μην σας κούρασα και εύχομαι καλή τύχη σε όσους προσπαθούν ακόμα!!!!
     
    Αρέσει σε maria071966, βιβη.2003, ioanna6929 και 13 σε άλλους.
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπερα, εδώ είμαστε, για να διαβάζουμε και να προωθούμε όλα τα σχόλια και τα παράπονά σας.
    Αυτός είναι ο μηχανισμός του δρώμενου και δεν ευθύνονται οι συντονιστές, παίκτες είμαστε και εμείς και ίσως σε κάποιους , από εμάς να μην άρεσε.
    Έχουν προωθηθεί στην εταιρεία όλα τα θετικά και αρνητικά σχόλια
    Θα παρακαλέσω όμως στην κουβεντούλα να μην γίνονται ερωτήσεις, να τις κάνετε στις κατάλληλες ενότητες
    Ευχαριστώ
     
    Αρέσει σε maria071966, ioanna6929, KATAPIOS4 και 8 σε άλλους.
  7. johnz

    johnz Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Μου περίσσεψαν 20 πλακάκια =7.000 φυτά και 360 αναδυόμενα . Ίδρωσα . Τα πάντα για το αγαπημένο μας παιχνίδι .
     
    Αρέσει σε ioanna6929, KATAPIOS4, xristos-ale3andros και 6 σε άλλους.
  8. ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ

    ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ Ενεργός συντάκτης

    τα κυματιστα αφαντα και σε μενα!!!!!δεν το βλεπω να τα βρισκω με τιποτα.........
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, xristos-ale3andros και 6 σε άλλους.
  9. zananna

    zananna Αρχάριος στο φόρουμ

    νομιζω ότι το παιχνιδι είναι αδικο για μας του παιχτες που ειμαστε σε χαμηλο επιπεδο γιατι τα αναδυομενα δεν βγαινουν...........
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, KATAPIOS4 και 6 σε άλλους.
  10. jewel

    jewel Νέος ειδικός

    λοιπον και επισημως δεν τελειωσα το δρωμενο για ενα κυματιστο κλειδι!!!!δεν μπορω να πω οτι φυτεψα πολυ.....ομως μου περισσευουν 5 τριγωνικα και ενα στρογγυλο.....κριμα....:cry::cry::cry:
     
    Αρέσει σε bobostela, βιβη.2003, ioanna6929 και 7 σε άλλους.
  11. ναδη

    ναδη Αρχάριος στο φόρουμ

    για ενα κυματιστο κλειδι εχασα το τελευταιο διακοσμητικο ενω εχω παρει την φασολια...τι να την κανω?ενω τριγωνικα εχω 12....
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, KATAPIOS4 και 6 σε άλλους.
  12. foufoula

    foufoula Νέος ειδικός

    Την φασολια την συμπληρωσα,τα αλλα 5 δεντρακια ηθελα να παρω αλλα δεν υπαρχουν πλεον πλακες.:cry:
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, KATAPIOS4 και 8 σε άλλους.
  13. thsandreas

    thsandreas Αρχάριος στο φόρουμ

    Κουρσάρε έχω το ίδιο πρόβλημα με τον άνδρα μου και ήμουν και πολύ άτυχη με τα κλειδιά.
    Αυτή την στιγμή έχω περίσσεια 11 κυματιστά και 4 τρίγωνα κλειδιά και δεν μπορώ να φέρω 1 στρογγυλό
    για να ολοκληρώσω το δρώμενο. Μέχρι τελευταίο λεπτό θα πρέπει να παλεύω, θα σκάσω.....
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, KATAPIOS4 και 6 σε άλλους.
  14. Olga

    Olga Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    13 κυματιστά, 19 τρίγωνα περίσευμα....κανένα στρογγυλό, για ποιά τύχη μιλάμε φίλοι συναγρότες, τα συμπερασματα δικά σας.......
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, KATAPIOS4 και 8 σε άλλους.
  15. spanakopitas

    spanakopitas Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα.... Κυριολεκτικά στο πάρα πέντε. Τελευταίο μάζεμα στην τελευταία ανταλλαγή ήρθε το 2 κυματιστό κλειδί.
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε maria071966, βιβη.2003, ioanna6929 και 10 σε άλλους.
  16. μαιρηαστερι

    μαιρηαστερι Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    misirli γιατι παιζεις με τα νευρα μας? σου καναμε τιποτα ή θελεις να μας πεις οτι εισαι αξιος παικτης? μπραβο σου παντως συγχαρητηρια
    δεν καταλαβαινω ολους εσας που ποσταρετε την επιτυχια σας. δεν καταλαβαινω τον λογο που το κανετε. δεν αρκει δηλαδη απλα να μας πειτε οτι το τελειωσατε? εξηγειστε μου σας παρακαλω
     
    Αρέσει σε kikijimy, ΡΩΞΑΝΗ, KATAPIOS4 και 3 σε άλλους.
  17. kadim65

    kadim65 Νέος ειδικός

    Νομίζω οτι αν θα θέλαμε να παίζαμε ένα παιχνίδι που για να κερδίσεις εξαρτάται από την τύχη και στο οποίο δίνουμε και κάποια λεφτά (δεν έχει σημασία πολλά ή λίγα) θα παίζαμε καζίνο. Είναι λάθος της εταιρείας και θα πρέπει να σκεφτεί πολύ σοβαρά αν θα ξαναβάλει δρώμενα που δεν έχουν όλοι ίσες ευκαιρίες.
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, KATAPIOS4, 2014chr και 4 σε άλλους.
  18. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Μετά απο καιρό δυστυχώς Δεν κατάφερα να τελειώσω ενα δρώμενο, είμαι λυπημένη, γιατί η τύχη δεν ήταν με το μέρος μου:(. Δεν πειράζει, ίσως την επόμενη φορά.

    *** Ευχαριστώ όλους τους φίλους και γείτονές μου για την πολύτιμη βοήθειά τους
     
    Τελευταία επεξεργασία: 17/4/16
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, KATAPIOS4 και 6 σε άλλους.
  19. jewel

    jewel Νέος ειδικός

    μπραβο spanakopita.... αλι σε εμας που μειναμε με αδεια χερια(απο το δωρο που προσδοκουσε ο καθενας)....ασχετο καταφερα με τα χιλια ζορια να μασεψω 17 πλακες αγορασα και μια εναντι 2 φιορινιων!!!!!και απλα μο ηρθε στρογγυλο ενω ηθελα κυματιστο...τι να πω!!!!ουτε αυτη την εσχατη ωρα δεν μας παει....
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, KATAPIOS4 και 3 σε άλλους.
  20. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    μαιρηαστερι Ο καθένας είναι ελεύθερος να πει να αρνητικά και τα θετικά του και δεν μπορεί κανένας να του το απαγορέψει.
    Οπως είναι επιτρεπτό να γράφει κάποιος τα αρνητικά σχόλια του για αυτό το δρώμενο, είναι το ίδιο επιτρεπτό να γράψεις κάποιος και την επιτυχία του.


    -------------

    Συμφωνώ απόλυτα οτι αυτό ο δρώμενο ήταν βασισμένο στην τύχη και ήταν ένα αδικο δρώμενο. Να είστε απολύτως σίγουροι οτι το έχουμε προωθήσει ήδη στην ομάδα του Farmerama και σας διαβεβαιώνω οτι τα επόμενα προγραμματισμένα δρώμενα δεν είναι βασισμένα στο παράγοντα "τύχη" οπως αυτό εδώ.

    Θα σας παρακαλέσω όμως να σεβαστείτε τους συμπαίκτες σας. Δεν θα πρέπει να κατηγορείτε ούτε να στρέφεστε εναντίον σε παίκτες που κατάφεραν και ολοκλήρωσαν το δρώμενο.

    Επίσης θα σας παρακαλέσω να εκφράζεστε λίγο πιο κόσμια και μέσα στους κανόνες. Ηταν ένα ατυχές δρώμενο, το αναγνωρίζουμε, το εχουμε προωθήσει και λυπόμαστε για αυτή την έκβαση. Ομως σας υποσχόμαστε οτι θα κάνουμε το καλύτερο δυνατόν ωστε να μην υπάρχει ξανά τέτοιου είδους δρώμενο.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, KATAPIOS4, 2014chr και 9 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.